Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 842 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 43  Następna strona
Pet Shop Boys 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
Prawdopodobnie PSB wydadzą za niedługo nową muzyczną EPkę, o nowoczesnym faszyźmie. Wiadomość z Sunday Times, w ramach artykułu o uczestnictwie PSB w festiwalu w Glastonbury, za kilka dni.


N cze 19, 2022 15:32 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12908
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Pet Shop Boys
Czyżby Putina brali na celownik? :)


N cze 19, 2022 19:22 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
Obecnie termin "nowoczesny faszyzm", nabrał różnych znaczeń. Różne planowane akcje w stylu plandemii, też mogą się z tym wiązać, nie tylko Putin... Kto wie, o co chodzi "Autorowi". Trzeba poczekać do momentu, aż to się ukaże, nie wiadomo kiedy :wink:


Pn cze 20, 2022 14:24 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12908
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Pet Shop Boys
Wątpię by wierzyli w bzdurne teorie spiskowe. Ale do Putina całkowicie pasuje. Patrząc dodatkowo że tam pozytywne wzmianki o LGBT to kara rzędu kilka tysięcy euro.



Śr cze 22, 2022 8:39 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
Teorie spiskowe, wielokrotnie okazywały się prawdą. Nie ma dalej co ciągnąć tego tematu, ale "coś" jest na rzeczy.


Śr cze 22, 2022 15:42 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
W wywiadzie dla Zoe Ball, BBC Radio2, Neil Tennant powiedział ciekawe rzeczy. W czasach lockdownu napisali potencjalnie 2 nowe albumy i nowy musical. Oczywiście żadnych konkretnych dat i wiadomości, cały czas forma tajemniczości. I mają podobno całą tonę nowych piosenek... Kwestia cały czas niewyjaśniona, kiedy coś nowego wyjdzie...


So cze 25, 2022 15:41 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N cze 30, 2013 2:12 am
Posty: 294
 
Post Re: Pet Shop Boys
Wielka prośba o pomoc większych ode mnie specjalistów. Dzisiaj jedna ze stacji z teledyskami wyemitowała klip z 1987 r. do King's Cross (mój numer jeden w historii). Wprawiło mnie to w zdumienie bo przez 35 lat nie byłem świadomy, że nakręcono do tego utworu teledysk (Chris wygląda jakby właśnie uciekł z planu Rent). Przez lata byłem przekonany o tym że King's Cross nigdy nie został wydany na singlu (ostatnim wydanym w 1987 r. był Rent, a w 1988 wydano jeszcze Heart), ale istnienie teledysku zaczyna budzić moje wątpliwości ? Może jednak gdzieś ten utwór na singlu wydano, chyba że teledysk powstał w jakimś innym celu (płonący człowiek gdzieś mi otwiera klapkę dot. pożaru na King's Cross); ale nigdy o tym nie słyszałem. Teledysk bez singla ? Czy ktoś mógłby mi pomóc w wyjaśnieniu tej zagadki.


Śr sie 10, 2022 13:27 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
Nie wiem kto jest jakim specjalistą i od czego - ale teledysk do "Kings Cross" powstał w ramach projektu filmu "It Couldn't Happen Here". Nigdy nie było to singlem. W ramach tego projektu powstał singiel wizualny "Always On My Mind".


Śr sie 10, 2022 17:51 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12908
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Pet Shop Boys
https://soundcloud.com/karassimeon/its- ... arassimeon

“It’s A Sin (Karassimeon Festival Tool)”


Pn wrz 26, 2022 13:08 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
14 kwietnia 2023, ukaże się wydanie "Annually 2023", z dołączoną płytką CD "Lost", zawierającą 4 utwory zarejestrowane w czasie nagrań do albumu "Super", w roku 2015. To prawdopodobnie EPka o nowoczesnym faszyźmie. Utwory "The last room" , "I will fall" , "Skeletons in the closet" , "Kaputnik".

https://www.petshopboys.co.uk/news/2022 ... r-track-cd


Śr gru 21, 2022 15:15 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
... .


Śr sty 04, 2023 18:06 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 06, 2006 21:01 pm
Posty: 70
Lokalizacja: Gdynia
 
Post Re: Pet Shop Boys
Najbardziej zaintrygował mnie tytuł Kaputnik ... brzmi tak " rosyjskojęzycznie" Ale ponoć może też odnosić się to słowo do osoby... głupiej.
Putin mi tu pasuje.
Co do pierwotnego znaczenia:

"W październiku 1957 roku ZSRR wystrzelił na orbitę okołoziemską swojego pierwszego satelitę. Sukces Sputnika był solą w oku Amerykanów, którzy już dwa miesiące później usiłowali nawiązać równorzędną walkę ze swoim największym rywalem, wysyłając w kosmos własnego satelitę. Do dziś mówi się o nim "Kaputnik", od niemieckiego słowa "kaput", czyli "martwy, popsuty, zniszczony". "Kaputnik" wzniósł się bowiem zaledwie na niewiele ponad metr nad powierzchnię ziemi, po czym eksplodowała rakieta, która miała wynieść go w kosmos.

Tak naprawdę nie był to błąd NASA, ale ludzi mających dopiero stworzyć NASA rok później, po wystrzeleniu już działającego satelity".

ps.14 kwietnia, 20 urodziny mojego syna :shock:


Pt lut 03, 2023 20:32 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
Mnie najbardziej ciekawi na "nowej" EPce "The lost room". Po pierwsze - utwór był już wyprodukowany przez Price'a podczas sesji do SUPER, razem z "In bits". I jako jedyny, nie jest do tej pory znany, z tych wyprodukowanych przez SP( choć ukaże się na EPce w wersji wyprodukowanej przez PSB). IB, wiadomo ,ukazał się na stronie b "Pop kids". Po drugie - to motyw przewodni tego zaginionego wydawnictwa. To podobno niezwykle mroczna piosenka, oparta na powiesci austriackiego pisarza Roberta Musila "The confusions of young torless" z 1906 roku, o tym jak chłopcy znęcają się nad sobą, w węgierskiej szkole wojskowej, z przełomu XIX i XX wieku. Plus nawiązanie do nowoczesnego totalitaryzmu...


So lut 04, 2023 15:16 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 06, 2006 21:01 pm
Posty: 70
Lokalizacja: Gdynia
 
Post Re: Pet Shop Boys
No i za to Cię lubię!
Zawsze można się czegoś dowiedzieć.
Fajnie, że chce Ci się w tym miejscu podtrzymywać temat dotyczący wiadomego zespołu.
A czy te piosenki nie są wszystkie z sesji do SUPER?
Liczyłem na więcej niż EP-ka, ale trzeba cieszyć się z tego co będzie.
Jeżeli cokolwiek będzie tak dobre , jak In bits...to będzie bardzo dobrze.
Ciekawe kiedy planują wydać regularny album?


So lut 04, 2023 21:30 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
Zdecydowanie wszystkie te piosenki są z sesji nagraniowej, do albumu SUPER. Można tę EPkę porównać do AGENDA z 2019, razem z Annually 2019. Jednak tam, były nowe utwory, które nie pasowały do HOTSPOT, zrobione to było w miarę w czasie rzeczywistym. Teraz wracają do utworów zarejestrowanych w 2015. To chyba świadczy o ich dobrej jakości, tzn. tych utworów. I też świadczy o tym, że jeszcze nie są gotowi do wydania nowego albumu. Rok temu , bodajże w Annually 2022 napisali, iż mają napisanych ponad 20 piosenek... O planach na przyszłość mają napisać w Annually 2023.
Pozdrawiam.


N lut 05, 2023 14:45 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 06, 2006 21:01 pm
Posty: 70
Lokalizacja: Gdynia
 
Post Re: Pet Shop Boys
I z tego co wyczytałem te utwory mają być bardzo elektroniczne . I bardzo dobrze :)
Swoją drogą, to nowy kawałek depeche mode... taki bardzo petshopboysowy :8):
Pozdrawiam.


Pt lut 10, 2023 10:04 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 06, 2006 21:01 pm
Posty: 70
Lokalizacja: Gdynia
 
Post Re: Pet Shop Boys
I proszę...niespodzianka od chłopaków https://m.youtube.com/watch?v=bH-JzfkAvD8


Pt lut 10, 2023 20:34 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12908
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Pet Shop Boys
No wiedziałem że będzie o Putinie :) Zacny kawałek, prosty, acz klimatyczny.


Pt lut 10, 2023 20:59 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 06, 2006 21:01 pm
Posty: 70
Lokalizacja: Gdynia
 
Post Re: Pet Shop Boys
Dokładnie! PSB bardzo lubią Rosję i Rosjan, ale chyba niemalże od początku wojny na ich stronie w pierwszej kolejności pojawia się ukraińska flaga.
Co do piosenki, po prostu przedstawia Putina...ale, jak widać w komentarzach pod utworem, niektórzy Rosjanie jeszcze tego prostego, acz dobitnego przekazu nie rozumieją.


Pt lut 10, 2023 21:35 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
Kilka dni bez netu, i taka niespodzianka... Trochę dziwny ruch z Ich strony. Niedopracowane demo puszczają na światło dzienne. Kompozycyjnie jest ok. Ciekawe czy kiedyś ten utwór zostanie w sposób bardziej profesjonalnie wyprodukowany, i czy ukaże się w wersji fizycznej gdzieś. Oto jest pytanie. ?


Wt lut 14, 2023 15:05 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 842 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 43  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team