Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 859 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 43  Następna strona
Pet Shop Boys 
Autor Wiadomość
 
Post 
Przyznam się , że nie znam ostatnich dokonań PSB.Te starsze utwory z lat 80 i 90 ,jednak znam i bardzo lubię.Ich muzyka , to doskonaly przykład że można tworzyć inteligentną muzykę pop-dance na wysokim poziomie.Do swoich ulubionych albumów zaliczam wszystkie z lat 86-99.Fajnie że takie zespoły jak Pet Shop Boys czy A-ha jeszcze grają. :)


N gru 20, 2009 12:24 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3688
Lokalizacja: gdynia
 
Post 
czyli z tego wynika,że lubisz album Bilingual?jak dla mnie kompletny wypadek przy pracy tego zespolu,totalna bezpłciowość

w 21 wieku jak dla mnie zdecydowanie wyszedł im album Fundamental,takie numery jak Numb,Psyhological czy Integral-rewelacja.


Śr gru 23, 2009 18:52 pm Zobacz profil
 
Post 
Tak , lubie .Zresztą jak wszystkie z lat 1986-1999.Ostatnich dokonań , bowiem nie znam.


Śr gru 23, 2009 18:57 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3688
Lokalizacja: gdynia
 
Post 
to Fundamental moge z czystym sumieniem polecić,akurat ten zespół z brzmieniem nie eksperymetuje specjalnie,i trzyma się swojego stylu od lat 80,ale na tym albumie wyszły im naprawdę piękne melodie i niebanalne teksty.Dla mnie to po Behaviour ich najlepszy album w dorobku.


Śr gru 23, 2009 19:04 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 06, 2006 21:01 pm
Posty: 73
Lokalizacja: Gdynia
 
Post Re: PET SHOP BOYS
podpisuję się pod tym,że Fundamental jest bardzo dobrym albumem
( ciągle wyżej u mnie, jak ostatnie Yes ) ale za to BILINGUAL uważam za NAJBARDZIEJ Ich niedoceniony album; już od wstępu nadają tempo, wzbogacone przez żywą perkusję grupy SheBoom- dwie pierwsze piosenki złączone w całość; Inne świetne rzeczy, singlowe Before (electro blues wyprodukowany z Tenaglią); radosne Se a vida e czy
A red letter day - zbudowany na klasycznej "Odzie do szczęscia" plus niesamowite Electricity; melanchonijny It always comes as a surprise - tu sample z "Corcovado"..zagrane od tyłu; czy nostalgiczny To step aside - świetnie przyjęty w remixach w USA; do bani jest tylko ostatnia piosenka na tym albumie...za to na singielkach z tego czasu dodatkowe nagrania to istne cudeńka np.beatlesowski hit and miss,czy energetczny how i learn'd to hate rock'n' roll...


So sty 09, 2010 22:21 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 09, 2009 19:56 pm
Posty: 203
Lokalizacja: Międzyrzecz
 
Post Re: PET SHOP BOYS
Witajcie!

Pet Shop Boys "Pandemonium Tour" - 21.12.2009, o2 Arena, Londyn (extended trailer) (HD):
http://www.youtube.com/watch?v=mu_ajofy2aQ Cudo!!! :fletch: :fletch: :fletch: :nlmda: :nlmda: :nlmda: :brawo: :brawo: :brawo:

To materiał promujący nowy album (DVD+CD) Pet Shop Boys "Pandemonium Tour" - od wczoraj w sklepach na całym świecie, chociaż polska premiera dopiero 22.02.2010! Natomiast 12.02.2010, miała miejce "piracka premiera" tego wydawnictwa (a właściwie jego fragmentów) w internecie, niestety. :wink:

Przyjemnego oglądania!!! :)

Pozdrawiam Was!


Ostatnio edytowano Wt lut 16, 2010 15:34 pm przez Petek, łącznie edytowano 1 raz



Wt lut 16, 2010 14:37 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 21, 2003 13:51 pm
Posty: 1279
Lokalizacja: Białystok
 
Post Re: PET SHOP BOYS
są niesamowici z tym graniem na koncertach takich perełek jak Do I Have To?, z ciągłym mixowaniem wersji koncertowych - szacunek

Ale te ich układy taneczne są przesadne, drażni mnie również wiele chórków. Dobrze chociaż, że odpuścili sobie już z tancerzami-pedałami.

EDIT - doczytałem, że zagrali też Two Divided By Zero, Why Don't We Live Together i King's Cross i jestem pod wrażeniem


Wt lut 16, 2010 15:28 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 21, 2010 21:58 pm
Posty: 719
Lokalizacja: where the wild things are
 
Post Re: PET SHOP BOYS
Pełna admiracji dla wątroby Patsy Stone i aparatu mowy Vicky Pollard, za to:

http://www.youtube.com/watch?v=3YjDMmjgKec

http://www.youtube.com/watch?v=W4bMbzIExmk

lubię chłopaków jeszcze bardziej :)


N mar 07, 2010 23:44 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 10:45 am
Posty: 1805
Lokalizacja: Gdańsk / Underneath the Stars
 
Post Re: PET SHOP BOYS
PET SHOP BOY napisał(a):
Pet Shop Boys "Pandemonium Tour" - 21.12.2009, o2 Arena, Londyn (extended trailer) (HD)


I to jest dziwne; trailer w HD a wydano to "tylko" na DVD. Pytam się zatem, "kto za tym stoi"? :wink:

PS. Połączone "Do I Have To?" i "King's Cross" powaliło mnie na łopatki. Podobnie z "Two Divided by Zero".


Pn mar 08, 2010 8:28 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 30, 2009 10:22 am
Posty: 672
Lokalizacja: RNR/Warszawa
 
Post Re: PET SHOP BOYS
Czy jest opcja zeby przyjechali do Polski?


Wt mar 09, 2010 10:02 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 10, 2007 0:54 am
Posty: 3087
Lokalizacja: Piastów/Warszawa
 
Post Re: PET SHOP BOYS
Niestety - chyba nie ma. :(
Widzę jedynie UK i jedną Hiszpanię.....
A szkoda.


Śr mar 10, 2010 0:54 am Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 09, 2009 19:56 pm
Posty: 203
Lokalizacja: Międzyrzecz
 
Post Re: PET SHOP BOYS
Witam!

PaulaSad napisał(a):
Czy jest opcja zeby przyjechali do Polski?

Miasto Olsztyn rozważa zaproszenie duetu Pet Shop Boys na otwarcie nowej sali koncertowej! :8):

"Alphaville, może Pet Shop Boys, a nawet King Crimson. Takie zespoły mogą do nas zawitać, kiedy będziemy mieli salę z prawdziwego zdarzenia. Obiekt na 2 tys. miejsc ma powstać przy ul. Artyleryjskiej.

Grzegorz Młynarski, właściciel Bohema Jazz Club chce stworzyć miejsce, gdzie będzie można urządzać wielkie widowiska. To on organizuje International Bohema Jazz Festival, który ściąga w wakacje setki słuchaczy.
Projekt zakłada stworzenie sali, która pomieści do 2 tys. osób. Takiej frekwencji może pozazdrościć np. warszawska Proxima czy Palladium, gdzie w ostatnio występował m.in. słoweński Laibach. - Mieliśmy wiele atrakcyjnych propozycji od znanych zespołów, lecz z powodu ograniczonej powierzchni koncertowej ich muzycy rezygnowali z przyjazdu do Olsztyna. To jednak już historia. Dzięki nowej sali gwarantuję organizację dwóch dużych wydarzeń - zapowiada Młynarski. Będzie się mieścić w kompleksie byłych koszar przy ul. Artyleryjskiej. Właściciel Bohemy w tym tygodniu ma sfinalizować kupno budynku.
Na liście życzeń jest np. legendarny zespół z lat 80. Alphaville, a także Pet Shop Boys, który za występ bierze 130 tys. dolarów. Dochodzi do tego Fine Young Cannibals. W grę wchodzi również zespół King Crimson, a dla młodszych miłośników muzyki Guano Apes. - Miałem wiele propozycji urządzenia takiej sali w innych miastach. Wybrałem Olsztyn - mówi Młynarski. -

Z niecierpliwością na otwarcie sali przy ul. Artyleryjskiej czeka Grzegorz Kasjaniuk, dziennikarz muzyczny Radia Olsztyn. - Trzymam kciuki za powodzenie tego przedsięwzięcia. Wiele zespołów dzwoni do mnie, pytając, gdzie można wystąpić w Olsztynie. Jak na razie między Warszawą a Gdańskiem nie ma miejsca z prawdziwego zdarzenia na tego typu imprezy - uważa Kasjaniuk. - Cieszę się, że to się zmieni, bo dlaczego Depeche Mode ma występować w Łodzi, a nie w Olsztynie?"

Więcej na: http://olsztyn.gazeta.pl/olsztyn/1,4872 ... zenia.html


Dla przypomnienia:
Pet Shop Boys "Pandemonium Tour" - 21.12.2009, o2 Arena, Londyn (extended trailer) (HD):
http://www.youtube.com/watch?v=mu_ajofy2aQ

Pozdrawiam!


Śr mar 17, 2010 16:18 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 30, 2006 11:50 am
Posty: 290
Lokalizacja: Gdynia
 
Post Re: PET SHOP BOYS
I to są właśnie Polskie realia, czyli minimalizm! Czy hala na 2 tyś miejsc to jest dużo? Rozumie, iż wybudowanie to nie wszystko i, że potem trzeba to jeszcze utrzymać.
Tylko, że na Alphaville i Pet Shop Boys to chyba najmniejszy obiekt w jakim ewentualnie by koncertowali?
Czy nie lepiej byłoby się dogadać z Miastem i dużym klubem siatkarskim jakim jest PZU AZS Olsztyn czy jak się tam Oni teraz nazywają i wybudowanie obiektu minimum np: na 10tyś, żeby potem było gdzie robić duże imprezy?
Tak było i z Gdynią obiekt Hala Miejska Sportowa miała być na 5 tyś. Nie wiadomo z jakich przyczyn jest tylko na 3tyś. I teraz obiekt który miał spełniać wszelkie wymogi co do organizacji razem z Gdańskiem Imprez rangi Mistrzowskiej stał się zwykłą Halą Widowiskowo Sportową bez Homologacji!
Gdynia ma teraz piękną halę ale co z tego?
Wracając jednak do wątku Pet Shop Boys to bilety czyli te 2tyś rozejdą się chyba w godzinę, no dobra pół dnia!
Zorganizujcie koncert na Uranii to wejdzie z płytą i ze 5tyś.
Chętnie bym się wybrał na ich koncert.


Śr mar 17, 2010 17:03 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 10, 2007 0:54 am
Posty: 3087
Lokalizacja: Piastów/Warszawa
 
Post Re: PET SHOP BOYS
I ja przyjadę. :D
King Crimson też może być, w razie, gdyby z Pet-ami nie wyszło..... :)


Śr mar 17, 2010 18:57 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 21, 2010 21:58 pm
Posty: 719
Lokalizacja: where the wild things are
 
Post Re: PET SHOP BOYS
A propos Alphaville- 5 września na katowickim lotnisku Muchowiec :beer:


Śr mar 17, 2010 19:50 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 10:45 am
Posty: 1805
Lokalizacja: Gdańsk / Underneath the Stars
 
Post Re: PET SHOP BOYS
PET SHOP BOY napisał(a):
Dla przypomnienia:
Pet Shop Boys "Pandemonium Tour" - 21.12.2009, o2 Arena, Londyn (extended trailer) (HD):
http://www.youtube.com/watch?v=mu_ajofy2aQ

Pozdrawiam!
Ty mi lepiej powiedz, czemu to na BD nie wyszło :o


Cz mar 18, 2010 8:42 am Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sie 30, 2005 9:37 am
Posty: 527
Lokalizacja: Świdnik -Lublin
 
Post Re: PET SHOP BOYS
No. no. Niczego sobie. Odjechane :D Przy okazji przypomniałem sobie stare dobre PSB. Aż się zarejestrowałem na petshopboys.pl :)


Cz mar 18, 2010 16:38 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz mar 16, 2006 21:51 pm
Posty: 498
Lokalizacja: Tczew
 
Post Re: PET SHOP BOYS
CureMar napisał(a):
PET SHOP BOY napisał(a):
Dla przypomnienia:
Pet Shop Boys "Pandemonium Tour" - 21.12.2009, o2 Arena, Londyn (extended trailer) (HD):
http://www.youtube.com/watch?v=mu_ajofy2aQ

Pozdrawiam!
Ty mi lepiej powiedz, czemu to na BD nie wyszło :o


... a propo HD to nie dalej jak dziś rano na MTV HD leciał koncert PSB z jakiegoś festiwalu niestety nie pamiętam jakiego ale jakość dzwięku jak i obrazu jak to w takiej rozdzielczości rewelacyjna :wink: ...


Pt mar 19, 2010 14:16 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 09, 2009 19:56 pm
Posty: 203
Lokalizacja: Międzyrzecz
 
Post Re: PET SHOP BOYS
Witajcie!

Po blisko 11. miesiącach, polscy Fani Pet Shop Boys, wybrali 30. najlepszych utworów, z bogatego dorobku naszego znakomitego duetu... :brawo: :brawo: :brawo:

http://forum.petshopboys.pl/index.php > BEST-TEST > Finał Wszech Czasów (Top 30):

Ranking:

01 - Rent
http://www.youtube.com/watch?v=3n4ACH1NdwA
02 - Being Boring
http://www.youtube.com/watch?v=LtjFsFXU9YU
03 - It's A Sin
http://www.youtube.com/watch?v=y7I5UaB7mx4

04 - Domino Dancing
05 - Always On My Mind/In My House
06 - This Must Be The Place I Waited Years To Leave
07 - The Way It Used To Be
08 - Love Etc.
09 - I'm Not Scared
10 - King's Cross

11 - Can You Forgive Her?
12 - Left To My Own Devices
13 - The Theatre
14 - Suburbia
15 - It Couldn't Happen Here
16 - Two Divided By Zero
17 - Flamboyant
18 - So Hard
19 - Pandemonium
20 - The Sodom And Gomorrah Show

21 - Go West
22 - Home And Dry
23 - Tonight Is Forever
24 - Minimal
25 - Discoteca
26 - I Don't Know What You Want But I Can't Give It Any More
27 - Fugitive
28 - Se A Vida E (That's The Way Life Is)
29 - You Only Tell Me You Love Me When You're Drunk
30 - Delusions Of Grandeur


Pozdrawiam Was!


Śr kwi 28, 2010 18:26 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 09, 2009 19:56 pm
Posty: 203
Lokalizacja: Międzyrzecz
 
Post Re: PET SHOP BOYS
Witajcie!

Glastonbury Festival 2010 - Pet Shop Boys live (26/27.06.2010):
http://www.justin.tv/jayp99


Przyjemnej zabawy! :banana: :banana2:


So cze 26, 2010 22:54 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 859 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 43  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team