Depeche Mode - Zobacz wątek - Clan Of Xymox
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 188 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Clan Of Xymox 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3687
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: Clan Of Xymox
No z ta setlistą to nie do końca-bo w Gdańsku nawet Ronny podał 2 tytuły z których 1 zagrają na koniec i pozwolił publice wybrać(chodziło o Farewell i Going Round, zagrali ten pierwszy) :) :) Zresztą oba tę koncerty były zupełnie inne jezeli chodzi o kontakt z publika -w Poznaniu było bardzo drętwo i to z obu stron.

Zobaczymy-moim zdaniem na jesiennych koncertach do setu wejdą 2-3 single z Limbo kosztem tych ze Spidera-i to będzie taka nieformalna spóźniona nieco trasa tej płyty.

Niby grają co chcą ale bardzo schematycznie-3-5 numerów z aktualnej płyty(w sumie tylko single z aktualnej płyty) plus stare hity. Z tego co widze na żadne niesinglowe perełki liczyć nie można na ich występach.


Cz maja 05, 2022 10:28 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 13031
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Clan Of Xymox
Byłem w Gdańsku i wiem jak to wyglądało. We Wrocławiu też fajnie. Poznań odpuściłem, ale po tym jak wyprzedany był to myślałem że drętwo nie będzie.


Cz maja 05, 2022 10:42 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3687
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: Clan Of Xymox
Drętwo w sensie kontaktu z publiką-Ronny mniej zagadywał a i publicznośc słabo reagowała-przynajmniej w porównaniu do tej z Gdańska. Ale to porównanie-nie mówie-że było źle-choć względem setlisty lekki zawód-wypadły moje dwa ulubione numery COX-This World i Cry In the Wind.

Koncert fakt-wyprzedany no ale klub też nieporównywalny do b-90 w sensie wielkości.


Cz maja 05, 2022 14:21 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 13031
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Clan Of Xymox
COX w końcu zrobili sobie nową stronę internetową po około 20 latach ;)


Åšr cze 15, 2022 14:41 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Cz paź 13, 2016 8:11 am
Posty: 134
Lokalizacja: human after all
 
Post Re: Clan Of Xymox
krzysiek napisał(a):
Drętwo w sensie kontaktu z publiką-Ronny mniej zagadywał a i publicznośc słabo reagowała-przynajmniej w porównaniu do tej z Gdańska. Ale to porównanie-nie mówie-że było źle-choć względem setlisty lekki zawód-wypadły moje dwa ulubione numery COX-This World i Cry In the Wind.

Koncert fakt-wyprzedany no ale klub też nieporównywalny do b-90 w sensie wielkości.

drętwo?
No cóż ma inny styl bycia niż Dave , ale za to można sie z nim napić piwka po koncercie lub pogadać przy barze jak równy z równym -nie jak gwiazda (Dave) z fanami jego satelitami odbijąjącymi światło słoneczne:)! Może dlatego, że nie ma tego komercyjnego szału wokół Coxów i taki luz jakiś. Wokół depechów jest taki amerykański blichtr i szał jakiś , nie wiem jakie metody kessler stosował marketingowe , że za depeche mode szaleje wiecej ludzi i sa i bardziej będa music for the masses, niż niszowi i tyle-może to tańce wygibańce Dave tak działają na ludzi i ich tak kręcą, że za zespołem czarna chmara się kręci i przez to nie mogąc się od fanów jak od much opędzić, zaczynają uciekać i się chować przed fanami. Nie to co Coxy. SĄ TO PANOWIE naprawdę na poziomie, mający wiedzę i niezwykle ukulturalnieni oczytani(nie wiedziałam, że znają filmy Polańskiego- z którego to filmy isnpirację wział Ronny do piosenki there is no tomorrow ) Natomiast wielkiej sławy i blichtru rodem z holywood nie osiągną nigdy, bo to nie ta liga, nie ten styl i nie ta muzyka-jest bardziej wsyblimowana niż depechów i bardziej mroczna wiec z natury mniej komercyjna-wesołe śpiewanko to to nie jest :beer: :beer: :beer:


Cz gru 08, 2022 14:41 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz paź 13, 2016 8:11 am
Posty: 134
Lokalizacja: human after all
 
Post Re: Clan Of Xymox
Art Of Love napisał(a):
Jakże mam inne zdanie na temat nowego dzieła Clan Of Xymox. Płyta nudna, wtórna i przewidywalna do bólu. Cenię i lubię, a za pierwsze cztery albumy kocham COX ale ostatni ich dobry utwór, do którego wracam chętnie i z przyjemnością to "Your Kiss" z płyty "Days Of Black". Nie za jakieś nowatorstwo ale za motorykę i powiew dawnej przebojowości. Ogólnie od dłuższego czasu mam nieodparte wrażenie, że scena synth, dark itd pożera poraz kolejny własny ogon. Nie odwracam się od tej sceny ale na jej "dzisiejszym" tle słychać jak genialną grupą jest DM!


Mają swoja markę dlatego są charakterystyczni i na ich koncercie czuc jakiegos ducha tego zepsołu, jakis klimat spójny, na płytach to brzmi może i pdobnie i nudno, ale na koncercie buduje klimat jak sciezka dzwiekowa do filmu(pewnie ich zycia). Natomiast nie jest to zespoł przebojów-jak dm -dm to jakby mieli przepis od Boga jak stworzyc przeboj, depeche mode jest zespołęm tez charaktertyczym ale juz takiego klimatu mrocznego jak na coxach na koncercie nie ma, jest b cukierkowy-ale za to sa wytwórnia hitów..skad maja przepis nie wiem, moze martin sie zakradł do domu elvisa albo innej gwiazdy typu the beatles ze zna przepis na przebój. Aczkolwiek b ambitna jest dla mnie muzyka coxów..nie boja sie eksperymentowac nawet kosztem popularnosci, nie jest zespołęm tworzacym hity


Cz gru 08, 2022 14:53 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 13031
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Clan Of Xymox
Bo Polański to taki niszowy reżyser, że nikt za granicą o nim nie słyszał ;)
Na koncertach w Polsce to czasem niezła chmara się pcha do Ronny'ego, że musiał rękoma odpychać by ludzie nie weszli mu na głowę. Ale to takie bardziej polskie, bo w Niemczech jest inne podejście.
Nad Wisłą są całkiem popularni, bo przecież grają co roku kilka koncertów w Polsce po kilkaset uczestników każdy. A że nie są gwiazdami stadionów to mogą wyjść czasem po koncercie, co szanuję, bo kontakt z publicznością jest ważny dla każdego artysty.
Hity COX ma, ale generalnie scena gotycka ma szklany sufit. I tu już trzeba innego podejścia marketingowego, promocji, brzmienia by się wybić dalej.


Cz gru 08, 2022 15:58 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 13031
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Clan Of Xymox
W sumie od pół roku już wiem, ale już oficjalnie nowy album jest zapowiedziany ;)

Obrazek
Obrazek

Nowy album "Exodus" ukaże się 7 czerwca ;)

Obrazek

Save Our Souls (Album Version)
Fear For A World At War
The Afterglow
I Can See Miles Across
We Are Who We Are
Blood Of Christ
X-Odus
Arcanus
I Always Feel The Same
Once Upon A Time


Pt mar 29, 2024 14:14 pm Zobacz profil WWW
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 188 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 44 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team