Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Strange + Strange Too na DVD i BD 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 18, 2013 0:47 am
Posty: 20
Lokalizacja: Kraków
 
Post Re: Strange + Strange Too na DVD i BD
michaŁ napisał(a):
Jest gdzieś stacjonarnie w Łodzi?


W Empik'u jest stacjonarnie

https://www.empik.com/strange-strange-t ... 0,muzyka-p


Pt gru 08, 2023 17:25 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lis 29, 2004 1:36 am
Posty: 567
Lokalizacja: Manchester
 
Post Re: Strange + Strange Too na DVD i BD
do mnie przyszlo wczoraj :)


So gru 09, 2023 22:56 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 26, 2003 18:50 pm
Posty: 610
Lokalizacja: Ostrzeszów / Hamburg / Poznań
 
Post Re: Strange + Strange Too na DVD i BD
Nikt tutaj nie napisze prawdy o tym wydawnictwie.

Anton Corba to pajac, lubi "old look" wiec teledyski sa nakręcone z takim efektem śnieżenia ze żadne skalowanie do rozdzielczości 4K nie zmieni odbioru video do Enjoy The silence.

No taki urok tego teledysku, owszem ale na 65 calowym TV jest d..a nie urok. Do tego obraz 4:3 a nie 16:9

Liczyłem wiec na dźwięk dts 5.1 i jak czytam na stronie niemieckiej DM jest zwykłe 2.0 Stereo.

Wiec pytam po co to kupować?
Do kolekcji, dla jaj ?

Skok na kasę i oszustwo


Wybaczcie bo znowu będzie że narzekam.
To jak stary zużyty samochód polakierowany tanio w szopie i sprzedawany jako nowy.
Jeździ tak jak 40 lat temu i nie daje żadnej przyjemności..
Tak samo to wydawnictwo.
Srajler nie Blu-Ray, nie spełnia podstawowych wytycznych dla tego rodzaju formatu obrazu i dźwięku.
Nie trzeba sie ze mną zgadzać ale to fakty

Odwalili syf albo sie nie dało w co wątpię


N gru 10, 2023 17:24 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3044
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Strange + Strange Too na DVD i BD
Outtakes jak ktoś nie widział:

https://youtu.be/YyZ-32s4uZA?si=8XRJ_uBRrRx-7JIJ


N gru 10, 2023 19:41 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lut 27, 2023 14:42 pm
Posty: 3
 
Post Re: Strange + Strange Too na DVD i BD
Szczerze powiedziawszy to wydawnictwo mnie mocno rozczarowało . Za mnóstwo kasy dostaje się produkt nie warty swej ceny , bo dodatki niewiele wnoszą , a wywalenie ze Strange wypowiedzi pana Waldemara z NLMDA oraz Włoszki z BTW uważam za karygodne i niewybaczalne. A poza tym zgadzam się z tym co już napisał wcześniej Babylon. :beer:


Pn gru 11, 2023 13:56 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 10, 2010 17:40 pm
Posty: 10
 
Post Re: Strange + Strange Too na DVD i BD
Cudów się nie spodziewałem, ale to co nam zafundowali to klękajcie narody... :?


Pn gru 11, 2023 14:56 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3687
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: Strange + Strange Too na DVD i BD
BABYLON napisał(a):
Nikt tutaj nie napisze prawdy o tym wydawnictwie.




to może ja napisze

Wydawnictwo dla fanatycznych kolekcjonerów którzy muszą mieć wszystko co wyszło pod szyldem DM.

Takich, którzy w sytuacji gdyby ukazała się płyta sygnowana nazwą Depeche Mode zawierająca 40 minut ciszy, kupiliby to wydawnictwo we wszystkich możliwych formatach(żeby było jasne-nie krytykuje, hobby jak hobby)

Dla osoby która nie jest kolekcjonerem, a interesuje ją zawartość bo chce oglądać to pozycja bez znaczenia.

I nie ma co się nad tym znęcać.

Ja po tym jak wydali 101 nie mam już żadnych oczekiwań wobec reedycji starego materiału, takiej popeliny jak DM nie robi chyba nikt.


Pn gru 11, 2023 15:08 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3044
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Strange + Strange Too na DVD i BD
W obliczu tego co piszecie tym bardziej nie kupię. Płacić tyle za tak fatalnie zrealizowane wydawnictwo i do tego niekompletne to naprawdę ponury żart. :?


Pn gru 11, 2023 15:18 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 24, 2007 20:46 pm
Posty: 617
Lokalizacja: Poznań
 
Post Re: Strange + Strange Too na DVD i BD
devote74 napisał(a):
a wywalenie ze Strange wypowiedzi pana Waldemara z NLMDA oraz Włoszki z BTW uważam za karygodne i niewybaczalne. A poza tym zgadzam się z tym co już napisał wcześniej Babylon. :beer:


Nieeee, naprawdę ??? Wycięli część oryginalnych kadrów spomiędzy teledysków ? To jakaś masakra. Mnie tam żadne 4K i DTS-y niepotrzebne, liczyłem po prostu, że w wersji cyfrowej będzie wreszcie wydane to co do tej pory było tylko na VHS i efemerycznym LD, ale żeby usunąć fragmenty z oryginalnej wersji to jak dla mnie lipa totalna.


EDIT:
na szczęście trzy posty dalej kolega prostuje, że jednak niczego nie brakuje


Ostatnio edytowano Pn gru 11, 2023 18:59 pm przez memphissto, łącznie edytowano 1 raz



Pn gru 11, 2023 15:23 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 25, 2013 20:42 pm
Posty: 264
 
Post Re: Strange + Strange Too na DVD i BD
Fajnie się przy tym spędzało czas. Wówczas, jeszcze w czasie gdy to wychodziło na vhs, nasi idole nie byli na "wyciągnięcie ręki".
Te videa były swoistym substytutem obcowania z DM.
:)


Ostatnio edytowano Śr gru 13, 2023 9:53 am przez personal jacek, łącznie edytowano 1 raz



Pn gru 11, 2023 15:59 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lut 27, 2023 14:42 pm
Posty: 3
 
Post Re: Strange + Strange Too na DVD i BD
Teraz aż żal , że w ferworze różnych przeprowandzek i porządków nie zachowały się te wersje kupione na początku lat 90 wersje VHS Strange , Live in Hamburg i 101 . Można byłoby teraz przegrać sobie na DVD i oglądać ze spokojem i bez niepotrzebnych wydatków za nie wiadomo co


Pn gru 11, 2023 17:00 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lut 27, 2023 14:42 pm
Posty: 3
 
Post Re: Strange + Strange Too na DVD i BD
Niestety pospieszyłem się z opinią i pan Waldemar i Włoszka są na płycie . Za wprowadzenie w błąd - przepraszam


Pn gru 11, 2023 17:48 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3044
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Strange + Strange Too na DVD i BD
:lol: :? :nie:


Pn gru 11, 2023 18:04 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 15, 2003 21:40 pm
Posty: 475
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: Strange + Strange Too na DVD i BD
devote74 napisał(a):
Niestety pospieszyłem się z opinią i pan Waldemar i Włoszka są na płycie . Za wprowadzenie w błąd - przepraszam


Można ich przeoczyć przez tą "śnieżycę" ;)


Cz gru 21, 2023 20:19 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 27, 2013 16:59 pm
Posty: 417
 
Post Re: Strange + Strange Too na DVD i BD
devote74 napisał(a):
Szczerze powiedziawszy to wydawnictwo mnie mocno rozczarowało . Za mnóstwo kasy dostaje się produkt nie warty swej ceny , bo dodatki niewiele wnoszą , a wywalenie ze Strange wypowiedzi pana Waldemara z NLMDA oraz Włoszki z BTW uważam za karygodne i niewybaczalne. A poza tym zgadzam się z tym co już napisał wcześniej Babylon. :beer:


Ej... Spokojnie!!! Panowie za mnóstwo kasy? Za ile w y to kupiliście ??? To jest Remaster zrzucony na DVD i nic po za tym. Po co arcydzieło ulepszać. Macie po prostu teraz możliwość obejrzeć to w końcu po latach, bo nie wszyscy mamy jeszcze Video czy Odtwarzacze. Ja kupiłem i cieszę się że mam to w końcu w swojej kolekcji. Wcześniej oglądałem to tylko na jakiejś kopii VHS. Nie narzekajcie tu nie chodzi o HD czy 4K itd... Wyluzujcie


Cz gru 21, 2023 21:08 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3044
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Strange + Strange Too na DVD i BD
Dla Ciebie może to nie jest mnóstwo, ale dla innych tak. Cena kompletnie nieadekwatna do zawartości. Fajnie, że się cieszysz. Ja na razie pozostanę ze swoją marną kopią.


Cz gru 21, 2023 22:00 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3044
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Strange + Strange Too na DVD i BD
Dostałem to cudo od Mikołaja, więc mogę więcej napisać. Obejrzałem i wielkiego szału nie ma, choć łezka się zakręcila. Obraz lepszy na pewno w przypadku Strange Too (wielu fragmentów), zaś na Strange momentami wygląda to okropnie. Straszna śnieżyca (nie to co za oknem :wink:). Dźwięk bez rewelacji, tu było wiadomo. Dodatki wcześniej widziane na YT. Fajnie, że są, ale wracać często nie ma po co. Podtrzymuję swoje zdanie. Sam bym tego nie kupił. Nie za taką cenę. Całość to godzina z kąpielą. Cieszę się bardzo, że mam w swojej kolekcji i to tyle.


Wt gru 26, 2023 8:33 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1343
 
Post Re: Strange + Strange Too na DVD i BD
Nabyłem w wersji BD i nawet miałem chwilę, żeby obejrzeć, acz robiłem to podczas stawiania i ubierania choinki, więc tak naprawdę jednym okiem od czasu do czasu. Dobrze, że mamy to w końcu na cyfrowym nośniku typu DVD/BD. Dobrze, że zostało to poskanowane w podwyższonej rozdzielczości. Acz tu pierwszy zarzut mój subiektywny: bardzo mnie razi jak w ramach jednego klipu mamy na przemian ujęcia w wysokiej rozdzielczości i niskiej (jakości takiej jak na dotychczasowych wydaniach DVD). Dobrym przykładem jest tu "Personal Jesus" - ewidentnie widać, że ujęcia z burdelu robione w sepii mają wyższą rozdzielczość niż większość ujęć "kolorowych" kręconych najczęściej na zewnątrz. "A Question Of Time" to już mam wrażenie jakieś kuriozum, bo tam pikseloza wali po oczach aż boli. Wiem, że podobno ogólnie był tam problem z dostępnością 100% materiałów oryginalnych, które można by poskanować do jakości BluRay. W tym kontekście ciekaw jestem wydania DVD, tam te różnice pewnie aż tak się w oczy nie rzucają, więc jak cena DVD opadnie gdzieś, to pewnie też nabędę.


Śr gru 27, 2023 16:02 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3044
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Strange + Strange Too na DVD i BD
Czapelka, to nie tylko Twój subiektywny zarzut. Obiektywnie można stwierdzić, że różnice są aż nadto widoczne. Pod wpływem Twojej wypowiedzi obejrzę jeszcze raz i dokładniej porównam, ale pisałem, że niektóre ujęcia wyglądają fatalnie. I dla jasności - dostałem wersję DVD.


Śr gru 27, 2023 17:28 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1343
 
Post Re: Strange + Strange Too na DVD i BD
O, to ciekawe co piszesz, bo myślałem, że może jednak na DVD te różnice nie będą się aż tak w oczy rzucać. Na pewno nie kupię teraz DVD, bo ceny zaiste odjechane, poczekam, może za jakiś czas opadną te ceny do rozsądnych wartości albo jaka promka się trafi, to wtedy kupię i porównam sobie.


Śr gru 27, 2023 17:34 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot] i 38 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team