Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 224 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Następna strona
Łódź 27 i 29 lutego 2024 r. 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn lis 29, 2004 1:36 am
Posty: 567
Lokalizacja: Manchester
 
Post Re: Łódź 27 i 29 lutego 2024 r.
Regina napisał(a):
Akcja ma być na którymś z tych dwóch utworów: WIME lub Behind The Wheel, zależnie od tego co chłopaki wybiorą. 27. i 29.


zamiast wymyslac akcje ktore i tak pewnie nie wyjda moze lepiej dobrze sie bawcie i np zaspiewajcie porzadnie koncowke Everything counts zeby nie bylo wstydu jak w Warszawie


Pt lut 02, 2024 20:05 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3046
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Łódź 27 i 29 lutego 2024 r.
Z mojej strony wstydu nie było :wink: :8):


Pt lut 02, 2024 20:28 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 07, 2013 18:06 pm
Posty: 352
Lokalizacja: Augustów
 
Post Re: Łódź 27 i 29 lutego 2024 r.
Kochani, jak wygląda rozkład płyty w Łodzi? Jest podział GA1EE, GA1 i GA2? Chodzi mi o więcej szczegółów. Bo bilety EE były w sprzedaży, ale na grafice Atlas Areny nie zauważyłam zróżnicowania. I jeszcze jedno pytanko. Sektor GA jest oddzielony barierkami od EE?


So lut 03, 2024 19:12 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 21, 2005 19:35 pm
Posty: 477
Lokalizacja: Mielec
 
Post Re: Łódź 27 i 29 lutego 2024 r.
Drodzy wybierający się na lutowe występy lub na jeden koncert w Polsce. Ja jak zapewne wszyscy, albo większość zakupiłem bilet, który jest w aplikacji ticketmaster. Nie wiem czy ten temat był poruszany bo za bardzo mi się nie chce przewracać tylu kartek w tym temacie i ich czytać, ale mam pewien niepokojący problem: Przy włączeniu aplikacji i naciśnięciu funkcji Zaloguj się pojawia się biały prostokąt a na nim napis: For the most secure login expierience please install and update the Chrome browser app Ok. Odinstalowanie i zainstalowanie ponowne aplikacji nic nie pomogło. Zwolnienie sporej ilości miejsca w telefonie również nic nie dało. Spróbowałem zmienić hasło w przeglądarce na laptopie i okazuje się, że zmienione hasło można użyć raz i...hasło nieważne! Jakby hasło mogło być tylko jednorazowe. Ok. Na przeglądarce może w tej chwili to mało istotne. Ale chciałbym wiedzieć co się dzieje z aplikacją i co z tym zrobić. Mobilne bilety niby mają być postępowe, ekologiczne, a tu kłody pod nogi. Poradźcie coś proszę bo wolałbym, żeby nie było tak, że będę szedł z bagażami na dworzec myśląc sobie: "Jakoś się to rozwiąże na miejscu".

Z góry dziękuję i pozdrawiam. :)


Pn lut 05, 2024 20:20 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3046
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Łódź 27 i 29 lutego 2024 r.
Aż sam teraz sprawdziłem i faktycznie dalej są problemy z tym ustrojstwem. Ponownie musiałem zmienić hasło, żeby się zalogować. :? Proponowałbym Tobie kontakt z nimi czy poprzez formularz, czy przez dział obsługi klienta. W tym czasie próbuj dalej z apką. Niestety wiele osób zgłasza kłopoty. Nowoczesność...


Pn lut 05, 2024 21:22 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4344
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: Łódź 27 i 29 lutego 2024 r.
Zmiana hasła co chwila to norma. Ja na niemieckim TM od lipca juz 6 razy musiałem zmienić. Na naszym ze 2 i tak dalej. Być może to jakaś forma zabezpieczenia aczkolwiek chora. Nie wiem o co chodzi ale po zmianie hasła hula.


Pn lut 05, 2024 21:30 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 16, 2009 11:20 am
Posty: 254
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Łódź 27 i 29 lutego 2024 r.
A nie wystarczy QR kod z maila?


Wt lut 06, 2024 13:16 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3046
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Łódź 27 i 29 lutego 2024 r.
Nie. Zrzut ekranu również nie jest honorowany z tego, co piszą na stronie Ticketmastera. Wiele osób zabezpieczylo się jednak w ten sposób.


Wt lut 06, 2024 13:30 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 21, 2005 19:35 pm
Posty: 477
Lokalizacja: Mielec
 
Post Re: Łódź 27 i 29 lutego 2024 r.
Dobrze, że dla uciechy oka postanowiłem sobie zerknąć na bilet bo planowałem po raz pierwszy od czasu zakupu zalogować się dopiero przed Atlas Areną. A wtedy byłoby zapewne niewesoło. Teraz bardziej doceniam czasy kiedy wejściówki były/mogły być papierowe i kosztowały maksymalnie 400 zł z kawałkiem.
Ludzie mogą się zabezpieczać na różne sposoby, ale jak organizator się uprze i nie będzie chciał kogoś wpuścić to nie wpuści. Nie będzie ich to obchodziło ile ludzie zainwestowali w bilety. Racja będzie po stronie organizatora (bo bilet musi być widoczny), który w takich okolicznościach może się jedynie śmieć, uśmiechać, albo kiwać przed Wami głową na boki cmokając ustami. Na wszelki wypadek planuję zalogować się przeglądarką, wydrukować stronę z zakupem biletu i może to coś pomoże. Zakładając, że 29-ty luty to będzie ostatni występ Depeche Mode na którym będę nie będę ubolewać z tego powodu. Te koncerty dM na których byłem w życiu mi wystarczą. Chyba, że jakiś ogromnym cudem będę ich mógł jeszcze na żywo zobaczyć w towarzystwie Alana, albo/i będę mógł usłyszeć na żywo "Get The Balance Right", "Master And Servent" czy "Its Called A Heart" czy "Goodbay". To w ten czas jeszcze mnie "ubłagają" żebym jeszcze przynajmniej raz na ich występ przyjechał. Albo na stare lata (co w ogóle jest już chyba marzeniem mega nieralnym) zespół weźmie przykład z Pearl Jamu, każdy koncert będzie inny, na każdym będę miał szanse usłyszeć jakiś numer, którego grupa dawno czy bardzo dawno nie wykonywała i w ten czas też pomyślę, że to jeszcze nie ostatni raz.
W ogóle moje życie koncertowe uważam za prawie zamknięte. Jeden jakikolwiek koncert w ciągu trzech lat mi wystarczy. Jeżeli ja mam się irytować, niepokoić kiepskim nagłośnieniem, organizacją lub dużym prawdopodobieństwem, że nie wejdę na wydarzenie z powodu figlów aplikacji to dziękuję bardzo, ale nie chcę niczyjej łaski.


Wt lut 06, 2024 16:19 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn cze 04, 2012 20:03 pm
Posty: 35
Lokalizacja: Brzeg
 
Post Re: Łódź 27 i 29 lutego 2024 r.
U mnie wystarczyła zmiana hasła i poszło. Co prawda mimo ustawienia języka polskiego i polskiego serwera zmiana hasła w języku czeskim.


Wt lut 06, 2024 21:06 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 863
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Łódź 27 i 29 lutego 2024 r.
@peter_dm tak mnie naszło po tym co przeczytałem w pierwszym Twoim wpisie powyżej, iż "za bardzo Ci się nie chce przewracać tylu kartek w tym temacie i ich czytać", po czym rozpisujesz się na takie dwa wielkie elaboraty.....hmm, to jednak szybciej byłoby Ci te pięć stron przewertować, serio :P
Chyba, że jednak chciałeś się trochę wyżalić na te nowoczesne sposoby dystrybucji biletów na koncerty, co mnie również bardzo irytuje, no ale taki live, nic z tym nie zrobimy, pozorna ekologia wszechobecna :?
A propos, to tak zupełnie bez urazy... :wink:

PS. U mnie od czasu uaktualnienia konta na TM w dniu 18 stycznia do dzisiaj nic się nie zmieniło, wciąż się loguję na to samo hasło.


Cz lut 08, 2024 12:32 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 21, 2005 19:35 pm
Posty: 477
Lokalizacja: Mielec
 
Post Re: Łódź 27 i 29 lutego 2024 r.
No w sumie racja. Ale albo ja jestem ślepy, albo nikt przede mną w tym wątku nie wspomniał o komentarzu, który widzę na aplikacji po próbie zalogowania.
Nie mniej jednak i tak bym napisał to co napisałem. :) Mogli zrobić też tak, że zwykłe bilety mobilne, ale jest możliwość zakupu biletu kolekcjonerskiego. Nawet nieco droższego, limitowanego, ale mile widziana to by była alternatywa. Ekologia, oszczędność papieru? Z tym zgoda. Tylko np. niektóre kluby piłkarskie nie dość, że sprzedają normalne bilety w kasie i na samodzielny wydruk to później jeszcze po meczu wypuszczają bilety kolekcjonerskie na które oczywiście idzie dodatkowy papier. Więc ta walka z dużym wykorzystywaniem papieru to taka walka nie wiadomo z czym. :| :)


Cz lut 08, 2024 22:04 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N sty 28, 2024 14:05 pm
Posty: 2
 
Post Re: Łódź 27 i 29 lutego 2024 r.
Cześć!
Ja trochę z nietypowym pytaniem do bardziej wprawionych kolegów. Do tej pory bywalem na koncertach w Warszawie i z racji przy roku tego problemu nie doświadczyłem. Jakiej temperatury się spodziewać w Atlas arenie? Jaknsie ubrać? I czy znana jest wam rozpiska godzinowa? Dzięki za odpowiedź i przepraszam za tak trywialne pytanie.


N lut 18, 2024 0:34 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3046
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Łódź 27 i 29 lutego 2024 r.
W 2014 roku była sauna, więc ubierz się na cebulkę. To hala i pora zimowa (przynajmniej teoretycznie).
Wpuszczają od 18, chłopaki wyjdą około 20:45 - 21.
I nie ma za co przepraszać :)


N lut 18, 2024 8:15 am Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lut 15, 2024 0:56 am
Posty: 2
 
Post Re: Łódź 27 i 29 lutego 2024 r.
Też pierwszy raz w Łodzi będę i do tego w zimie jak by nie było. Jest w ogóle jakaś szatnia? Czy trzeba naszykować się na "wszystko co mam do plecaka"...?
Czy ktoś mniej więcej pamięta jakie utwory były grane w W-wie i Krakowie?


Pn lut 19, 2024 11:17 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3046
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Łódź 27 i 29 lutego 2024 r.
Jest szatnia nieobowiązkowa. Płatne 5 złotych gotówką. Na koncert możesz wnieść tylko rzeczy nie większe niż format A4. W innym przypadku depozyt. Setlista jest ogólnie dostępna.

https://www.atlasarena.pl/pytania-i-odp ... 54-news-31
https://dmlive.wiki/wiki/2023-08-02_PGE ... d#Set_list
https://dmlive.wiki/wiki/2023-08-04_Tau ... d#Set_list


Pn lut 19, 2024 13:46 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 14, 2018 21:15 pm
Posty: 108
 
Post Re: Łódź 27 i 29 lutego 2024 r.
Ostatni raz na koncercie DM byłem właśnie w Łodzi w 2010 r.
I potwierdzam, że warunki klimatyczne w zimie są zacne, a szatnia dostępna.
Aktualne ceny biletów są dość kozackie. Nie, że mnie nie stać; ale aktualnie mam inne priorytety, np. wolę wydać na hotel na weekend z rodziną...
Może jeszcze kiedyś się wybiorę na koncert DM.


Pn lut 19, 2024 21:25 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N cze 30, 2013 2:12 am
Posty: 298
 
Post Re: Łódź 27 i 29 lutego 2024 r.
W 2014 r. była taka sauna, że naprawdę było ciężko (zwłaszcza po połowie koncertu). Jeżeli prawdą jest, że to był wymóg postawiony w umowie przez zespół (D.Gahana ?), to przygotowałbym zestaw jak na lato na Teneryfie. Szatnie - jak w każdej hali, swoje faktycznie trzeba odstać, ale wtedy ciuchy wierzchnie masz z głowy.


Pn lut 19, 2024 22:35 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: Łódź 27 i 29 lutego 2024 r.
Black ceLebrator napisał(a):
Aktualne ceny biletów są dość kozackie. Nie, że mnie nie stać; ale aktualnie mam inne priorytety, np. wolę wydać na hotel na weekend z rodziną..


Zeby jeszcze za kozackimi cenami poszla kozacka setlista i oprawa wizualna ( scena , projekcje itp ) to i owszem , a tym razem jak Ty dolozylem troszke i kupilem all in dla naszej trojki na 7 dni zamiast 2 h ogladania po raz u mnie 17-ty praktycznie tego samego spektaklu . Jak patrze na Gahana na obecnej trasie to zwyczajnie czuje jakis wewnetrzny niesmak , nie wiem konkretnie czym spowodowany . Czy tym upiornym makjazem ? przyduzawa odzieza ? wystudiowanymi ruchami ? Wyglada jak wyblakla gwiazda , ktora udala sie w trase dorobic jeszcze pare groszy , a przeciez potrafi sie ubrac ....Niemniej najgorsze jest to uczucie , ze nie jest mi zal ze mnie tam nie bedzie :evil: mimo iz to raczej ostatnia z tras .


Wt lut 20, 2024 20:49 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 18, 2024 20:03 pm
Posty: 1
 
Post Re: Łódź 27 i 29 lutego 2024 r.
Wie ktoś może czy są organizowane jakieś wyjazdy z trójmiasta? Tak się składa, że będę sam jechał i zastanawiam się czy jechać sam samochodem/pociągiem czy dołączyć się do jakiejś grupy o ile kogoś znajdę :P


Wt lut 20, 2024 22:10 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 224 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team