Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 224 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
Łódź 27 i 29 lutego 2024 r. 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt wrz 06, 2005 19:30 pm
Posty: 163
Lokalizacja: Chorzów
 
Post Re: Łódź 27 i 29 lutego 2024 r.
Dobra, to w którym hotelu są? :wink:


Wt lut 27, 2024 9:42 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3046
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Łódź 27 i 29 lutego 2024 r.
Podobno Grand.


Wt lut 27, 2024 10:09 am Zobacz profil

Dołączył(a): So mar 11, 2017 17:16 pm
Posty: 23
 
Post Re: Łódź 27 i 29 lutego 2024 r.
Na 100% Grand. Sterczałem tam wczoraj do późna ale złapaliśmy tylko Petera i Christiana


Wt lut 27, 2024 11:04 am Zobacz profil

Dołączył(a): Cz mar 30, 2006 10:06 am
Posty: 380
Lokalizacja: DMielec
 
Post Re: Łódź 27 i 29 lutego 2024 r.
fajny tour mi sie zapowiada,dzisiaj z Mielca do Lodzi jutro do Mielca na zalegly mecz Stali z LKS Lodz :D i w czwartek znow do Lodzi i znow powrot do Mielca :D


Wt lut 27, 2024 11:52 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 21, 2005 19:35 pm
Posty: 477
Lokalizacja: Mielec
 
Post Re: Łódź 27 i 29 lutego 2024 r.
Ło matko. Jak Tobie się tak chce. To już bym wolał zostać w tej Łodzi i posterczeć sobie pod Grand Hotelem w nadziei, że uda mi się złapać kogoś z dM lub posiedzieć sobie w Pubie Serce Łodzi. Jeszcze żeby nasi na Stali umieli kibicować, a z tym póki co jest bardzo ciężko. :D No, ale miłych podróży i wrażeń sportowo/koncertowych oczywiście Ci życzę. :)

Swoją drogą się zastanawiam czy członkowie dM z wiekiem coraz bardziej chcą unikać fanów w sensie łowców autografów, zdjęć itd. czy już bardziej stwierdzą: a już swoje lata mamy to co nam szkodzi niech sobie ktoś fotkę ciachnie jak mu/jej zależy. :wink:

To już się chyba stała tradycja, że od czasu wybudowania Atlas Areny po wydaniu każdego albumu każdego lutego zespół gra tam co najmniej raz. I tam to ma najbardziej sens bo w przeciwieństwie do Narodowego czy Tauron Areny tam przynajmniej jest dużo lepsze nagłośnienie. Także jak dM w Polsce to tylko Łódka, ew Spodek. A ile razy jeszcze ich na żywo zobaczę to czas pokaże. :wink:

A co do dzisiejszego koncertu: napiszcie Panie i Panowie co zrobiliście jak bilety mobilne na dało się otworzyć i jakie dało to rezultaty. Tymczasem świetnego koncertu, zadowalającej setlisty, super nagłośnienia, dobrej organizacji i przede wszystkim wejścia do środka. Ja dołączam do Was w czwartek. :)


Wt lut 27, 2024 14:08 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3046
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Łódź 27 i 29 lutego 2024 r.
Kilka słów ode mnie przed snem. Zdarte gardło mimo iż nie domagalo wcześniej i byłem/jestem przeziębiony. Kapitalna publiczność :brawo: :fletch: :nlmda: Mój sektor bawił się wyśmienicie. Muzycznie moim zdaniem lepiej niż w Krakowie i porównywalnie z Warszawą, do której mam duży sentyment. Chłopaki dawali z siebie wszystko i jeszcze bardziej zachęcali publikę. Wytworzyła się mam wrażenie tego wieczoru więź między nami. Nie zawsze tak bywało. Interakcje jak np ta na Enjoyu i wykrzyczenie przez fana GOOOOOORE do mikrofonu tylko to potwierdzają. Akcja na BTW ze światełkami chyba nie do końca wyszła, ale nie widziałem dobrze. Co do nagłośnienia mam pewne zastrzeżenia. Momentami było za głośno. Przester, jazgot...ale być może to tylko moje odczucie. To tak na gorąco. Jedna z najlepszych Łódek.


Śr lut 28, 2024 0:49 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 21, 2005 19:35 pm
Posty: 477
Lokalizacja: Mielec
 
Post Re: Łódź 27 i 29 lutego 2024 r.
A w o ogóle udało Ci się normalnie z telefonu bilet otworzyć? Mnie to wciąż nie działa, ale wydrukowałem kod kreskowy oraz paragon ze strony i może to coś pomoże. Co do nagłośnienia jak w 2018-tym dali trzy koncerty w lutym w Kr. było bardzo przeciętnie pod tym względem, w Łodzi 10 razy lepszy dźwięk (w obu miastach siedziałem w podobnym miejscu, boczna trybuna, nieco wyżej na lewo od sceny), w Gdańsku troszeczkę gorzej niż w Łodzi, ale też dużo lepiej niż w Krakowie. Na Cure w 2022 też nieco lepiej było słychać w Łodzi. Na obu występach siedziałem na wprost sceny. O obecnym dźwięku w Łodzi przekonam się już jutro. :)


Śr lut 28, 2024 1:35 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3046
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Łódź 27 i 29 lutego 2024 r.
Tak, udało się i ludzie tak wchodzili z tego co widziałem. Mam nadzieję, że nie będziesz miał problemów z wejściem. Jakby co to uderzaj do punktu mobilnego.
Z nagłośnieniem może to być kwestia miejsca. Miałem takie a nie inne i stąd taki odbiór. Ale generalnie było dobrze.


Śr lut 28, 2024 8:55 am Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sty 12, 2010 20:33 pm
Posty: 42
Lokalizacja: Poznań
 
Post Re: Łódź 27 i 29 lutego 2024 r.
Ja nie używam aplikacji do biletów, tylko mnie wkurzają. Wczoraj weszliśmy bez problemu, a patent mamy taki. Na kompie otwieram bilet, robię zdjęcie z ekranu i to zdjęcie na telefonie pokazuję przy bramkach. Nie zdarzyło się, abym miał problem z wejściem, a wchodzę często w 3-4 osoby. Choć bak biletów drukowanych, nawet za dopłatą to głupota i świństwo. Ale niestety to coraz częściej stosowana praktyka.

Swoją drogą wczorajsza Łódź dla mnie super, pomimo że to był 6 koncert DM na tej trasie. Jutro będzie 7 i niestety ostatni w tym roku. Ja tam jestem z tych frajerów, dających się doić więc szkoda, że już ostatni. Z prawdziwą przyjemnością zaliczyłbym kolejne :)


Śr lut 28, 2024 10:24 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 13062
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Łódź 27 i 29 lutego 2024 r.


Śr lut 28, 2024 15:15 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 863
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Łódź 27 i 29 lutego 2024 r.
Mam nadzieję, pewnie płonną, że skoro jeden się poświęcił i zamiast się bawić, sterczał cały koncert ze smartkamerką, to jutro może nie będzie już domorosłych operatorów nagrywających koncert, gdyż w zasadzie na tym nagraniu wszystko, czym fan się ekscytuje jest... :P


Śr lut 28, 2024 15:28 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N cze 15, 2008 17:09 pm
Posty: 26
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Łódź 27 i 29 lutego 2024 r.
z tego miejsca pozdrawiam kretynkę z sektora O, która cały koncert stała i nagrywała koncert swoim Ajfonem, bujając się przy tym nieustannie. Jakość nagrania zapewne będzie porażająca.
Popieram zespół Tool, który za korzystanie z telefonów podczas koncertu (poza ostatnim kawałkiem) wyrzuca z sali rękami ochroniarzy.


Śr lut 28, 2024 18:05 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lis 29, 2004 1:36 am
Posty: 567
Lokalizacja: Manchester
 
Post Re: Łódź 27 i 29 lutego 2024 r.
ale chcialbym tam z Wami byc, Lodz zaliczylem w 2010 i wydawalo mi sie wtedy ze naglosnienie bylo jedne z gorszych jakie slyszalem w halach ale to bylo 14 lat temu wiec moze sie zmienilo :)

w ogole kurde co tak slabo :o , wczoraj byl koncert a tu trzy wpisy na krzyz, forum umiera


Śr lut 28, 2024 18:39 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 06, 2013 15:01 pm
Posty: 485
Lokalizacja: Kraków
 
Post Re: Łódź 27 i 29 lutego 2024 r.
Nie wiem czy gościa podziwiać, czy raczej mu współczuć? Nagrywanie całego gigu nie jest normalne, ale ludzie mają rożne zboczenia :D
Do zobaczenia jutro, cudnej zabawy bez telefonów :fletch:


Śr lut 28, 2024 19:08 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: Łódź 27 i 29 lutego 2024 r.
Kelvin napisał(a):
w ogole kurde co tak slabo :o , wczoraj byl koncert a tu trzy wpisy na krzyz, forum umiera



Koncert - kalka , o czym sie tu jakos specjalnie rozpisywac ? Jutro bedzie kalką wczorajszego z jedna moze dwoma zmianami o ktorych kazdy wie . Co do telefonow zabijajacych atmosfere , jakby sie chcialo to zespol powinien nadac komunikat o zostawieniu tel w domu a w zamian do sciagniecia bylby short z koncertu powiedzmy 10 minutowka ( kilka utworow , pare wywiadow sprzed hali , cos z backstag-u) nagrana profesjonalnie i kazdy mialby pamiatke jak znalazl . No , ale .....


Śr lut 28, 2024 21:19 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 21, 2005 19:35 pm
Posty: 477
Lokalizacja: Mielec
 
Post Re: Łódź 27 i 29 lutego 2024 r.
To nie Tool zakazuje telefonów tylko A Perfect Circle. Byłem na APC w Krakowie 2018 oraz na Tool w 2019-tym i o ile mnie pamięć nie myli na Tool parę razy telefonu użyłem. Dopiero pod koniec występu Perfekci pozwalają wyciągnąć telefony. A jak ich nie ma przez cały występ w górze to uwierzcie mi....człowiek oddycha. :) Klimat, aż miło. Można pójść na kompromis i pozwolić używać telefonów dopiero od połowy koncertu np. czy tylko na bis. Czy dM kiedyś takie będzie? Pożyjemy zobaczymy. :)

A co do biletów wszedł z Was ktoś na screena bez logowania?


Śr lut 28, 2024 22:03 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 23, 2022 15:25 pm
Posty: 13
 
Post Re: Łódź 27 i 29 lutego 2024 r.
Za mną mój pierwszy koncert DM. Zawsze chciałem właśnie w Łodzi zobaczyć ich występ i to był strzał w 10 - byłem mile zaskoczony jak chłopaki zagrali, jak dobre było wykonanie i nagłośnienie mimo paru tylko przesterów no i ta atmosfera… Wiedziałem o kilku utworach, które się pojawią, ale setlisty celowo nie czytałem, aby po prostu popłynąć z koncepcją zespołu. Zgadzam się ze spostrzeżeniami kolegi FM dotyczącymi tego, że zespół dał z siebie wszystko, że im się chciało - Martin uśmiechnięty, Dave elektryzujący publikę co jakiś czas. Martin nawet długo na mnie patrzył, chyba zauważył, że nigdy wcześniej nie byłem na ich koncercie, haha. Bardzo się ucieszyłem z Policy of Truth na żywo, bo zawsze chciałem usłyszeć ten kawałek na koncercie. Reszta klasyków wiadomo, sam miód i odjazdowa zabawa. Nie wiem jak niektórzy mogli stać prawie bez ruchu. Właściwie to do dzisiaj mnie trzyma, wiec było warto:]
O jednej kwestii muszę wspomnieć in minus. Nie wiem, czy to normalne, ale jako ze stałem blisko sceny, to wszyscy, włącznie ze mną, musieli zdjąć z siebie co się da, bo nie było czym oddychać i lał się z bawiących się ludzi pot. Jeszcze właściwy koncert się nie zaczął a na pierwszym zespole, którego w ogóle mogłoby nie być jak dla mnie, kilka osób zostało wyniesionych z objawami omdlenia i zasłabnięcia, bo naprawdę nawiew, klimatyzacja nie sprostały zadaniu. Ktoś wcześniej pisał o saunie? I miał rację. Może w innych miejscach było lepiej, tego nie wiem.

Podsumowując - wspaniały koncert :nlmda:


Cz lut 29, 2024 8:46 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 23, 2022 15:25 pm
Posty: 13
 
Post Re: Łódź 27 i 29 lutego 2024 r.
FM napisał(a):
Momentami było za głośno


Podzielam odczucia.


Cz lut 29, 2024 8:53 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 30, 2004 8:40 am
Posty: 476
Lokalizacja: najgłośniejsze miasto
 
Post Re: Łódź 27 i 29 lutego 2024 r.
Dla mnie było raczej za gorąco, dużo głosniej już tu było.


Cz lut 29, 2024 9:25 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3046
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Łódź 27 i 29 lutego 2024 r.
Na supporcie sauny jeszcze nie było tam, gdzie siedziałem. Między występami obu grup udałem się do toalety i jak wróciłem, to dopiero uderzyła mnie ta fala gorąca. Zdecydowanie za ciepło, ale zespół tak sobie życzy i nic z tym nie zrobimy. Widziałem ze swojego miejsca mdlejacych ludzi i nawet wolę sobie nie wyobrażac, jak się czuli fani w tamtych rejonach.


Cz lut 29, 2024 9:26 am Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 224 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team