Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 224 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Łódź 27 i 29 lutego 2024 r. 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3044
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Łódź 27 i 29 lutego 2024 r.
Lata temu był taki artykuł:

http://www.musicradar.com/news/guitars/ ... led-245774


Pn mar 04, 2024 21:08 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 10:34 am
Posty: 436
 
Post Re: Łódź 27 i 29 lutego 2024 r.
DeMo70 napisał(a):
Daisy napisał(a):
[...]Oficjalna wersja takiej temperatury na obiekcie to życzenie zespołu, jeśli powód był taki jak Ty sugerujesz to się wydanie aż nieprawdopodobne... Jak by ktoś umarł...? To igranie z ogniem. Oczywiście piszę o skrajności, ale nie można tego wykluczyć przy tak dużej liczbie osób i takich warunkach.[...]

@Daisy Zapodałaś taki mocno skrajny przykład, no ok, niemniej w żadnym razie nie taki nierealny, wszak fani DM swoje lata mają, ale co by było, gdyby tak się np. stało z winy tego, że zespół tak sobie zażyczył, przecież to jeszcze gorzej, bo rzutowałoby to na to ich widzimisię...
Podejrzewam, że wówczas zapewne każda ze stron przerzucałaby się odpowiedzialnością.


Na początku WFTN jakąś fankę z pod sceny,przy wybiegu zabrali ratownicy.


Pn mar 04, 2024 21:10 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 07, 2013 18:06 pm
Posty: 352
Lokalizacja: Augustów
 
Post Re: Łódź 27 i 29 lutego 2024 r.
Wiem, że podany przeze mnie przykład jest skrajny i to bardzo, ale zespół mógł mieć życzenie co do temperatury na scenie (a nie na całej hali).
Natomiast trudno mi uwierzyć, że obsługa obiektu zrobiła taką saunę celowo, by wzrosła sprzedaż napojów. Tak czy siak się nie popisali :(


Śr mar 06, 2024 17:28 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lis 06, 2009 15:28 pm
Posty: 629
Lokalizacja: In Your Room
 
Post Re: Łódź 27 i 29 lutego 2024 r.
moonraker napisał(a):

No i te bilety... Zawsze robiłem zdjęcie biletu i nigdy nie miałem problemu. Wczoraj nie chcieli mnie wpuścić. Tłumaczenie, że nie używam aplikacji na telefonie, ponieważ jestem starej daty, a wszystkie hasła do konta mam na kompie w domu, nie dotarły do obsługi. W końcu ktoś się zlitował i gdzieś zadzwonił, sprawdził moje dane i mnie wpuścili. Co za kretym wymyślił bilety tylko na aplikacji. Jak net kiedyś padnie przed imprezą, to będą mieli problem. Jak to jest, że możesz kupić bilet lotniczy klasą biznes za parę lub paręnaście tysięcy złotych i go wydrukować, a zwykłego biletu na koncert nie da się wydrukować? Do tego konto na stronie Ticket Master co chwila zmienia mi hasło - trzeba ciągle tworzyć nowe a ja tam zaglądam raz na długi czas. Całe szczęście że do logowania nie wymagają Profilu Zaufanego, odcisku palca i skanowania tęczówki.


dobrze że byłem na koncercie DM w 2018 w Gdańsku jeszcze przed tymi głupimi zmianami z normalnym biletem który został mi do dzisiaj, teraz jade na Pet Shop Boys i też przysłano mi bilet nie ma problemu można kupić cyfrowo albo na papierku tyle ze teraz to inna firma sprzedaje bilety.


Pt mar 08, 2024 0:39 am Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 224 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Czeskee i 49 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team