Depeche Mode - Zobacz wątek - Spirit in The Forest
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 4 ] 
Spirit in The Forest 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt lut 15, 2013 18:23 pm
Posty: 113
 
Post Spirit in The Forest
Droga rodzino Depeche Mode! Natrafiłem w sieci na nowy projekt, zespół jak w Tytule Spirit in The Forest. Zespół muzyczny chyba z Wejherowa trudniący się w swojej artystycznej twórczości coverowaniem utworów DM. Chłopaki zaprosili do pierwszego teledysku p. Katarzynę Figurę natomiast do drugiego teledysku dołożyli wszelkich starań aby w ich klipie wystąpił p. P. Małaszyński. Dla mnie jest to nie ładny pomysł muszę go wręcz zganić! Panowie choć bardzo dobrze grają na instrumentach, kompletnie swoimi wykonaniami nie wnoszą żadnej nowej interpretacji artystycznej utworów DM, dodatkowo próbując jeszcze wplatać motywy z oryginalnych teledysków. Moje pytanie brzmi PO CO? Osobiście uwielbiam różnie wykonania utworów DM jest ich mnóstwo i tak dla przykładu L. Możdżer, The Cure. Rammstein itd. Każdy z nich wniósł coś nowego w tych utworach, a w sieci jest setki fantastycznych ciekawych innych wykonań utworów. Dlatego bardzo mi się ten projekt nie podoba z całym szacunkiem dla Panów grających i z całym szacunkiem dla aktorów ceniąc ich twórczość kinematograficzną. Według mnie jest to ewidentne lansowanie się na twórczości Depeche Mode czego nie powinno być.


Pt maja 12, 2023 20:53 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 15, 2013 18:23 pm
Posty: 113
 
Post Re: Spirit in The Forest
https://www.youtube.com/watch?v=vewq41ZEGCQ

https://www.youtube.com/watch?v=9Vov4JXhKxI


Pt maja 12, 2023 20:55 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3687
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: Spirit in The Forest
Po co? Bo lubią. I to chyba najważniejsze.

Widziałem ich na żywo w zeszłym roku na depotece w Gdyni.Instrumentalnie bardzo fajnie, wokalnie średnio, kariery Forced To Mode im nie wróże.


Pn maja 15, 2023 6:41 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1340
 
Post Re: Spirit in The Forest
Faktycznie wokalnie trochę nietęgo, AQOT uratował IMHO właśnie Małaszyński, widać że dużo bardziej ogarnięty scenicznie i wokalnie od frontmana SITF. Gdyby nagrali AQOT tylko z Małaszyńskim na wokalu, byłoby bardzo przyjemnie. A że "jadą" na Depeche Mode? Rany, ile tego mamy, że wspomniane już Forced II Mode wymienić? Wszystkie cover-bandy trzeba by prześwięcić. Żaden to powód do ganienia. Niech robią to co lubią, może się rozwiną i też Ci się kiedyś ich covery spodobają, może zaczną coś swojego i wartościowego tworzyć, nie wiadomo. To zawsze może być trampolina do czegoś fajnego, ciekawego. Ale, oczywiście, wcale nie musi :)


Pn maja 15, 2023 11:12 am Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 4 ] 


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team