Depeche Mode - Zobacz wątek - Memento Mori - kolejne single
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 133 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Memento Mori - kolejne single 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1343
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
Ostatni chyba nie. Podejrzewam, że składak jakiś podsumowujący karierę się jeszcze trafi i tam może wskoczy coś albo nowego, albo pozostawionego po MM. Albo się mylę.

Kelvin napisał(a):
remixow jeszcze nie sluchalem i biorac pod uwage ostatnie wydawnictwa wcale sie do tego nie pale a teledysk jest ok

czyzby dzisiaj live? kurde sobie wybrali termin promocji - dwa koncerty do konca trasy :-?


People Are Good live? Raczej nie, z tego co kojarzę nie mieli tego w bankach na swoich klawiszach. Nie sądzę też, że nagle na koniec pojawiłoby się coś czego nie grali na całej trasie, za dobrze znamy już te nasze zuchy-leniuchy. Raz chyba było coś takiego na TOTU jak zagrali zdaje się na dwóch ostatnich koncertach Photographic. A akurat Photographic w bankach swoich teraz mają... :) Ale też nie wierzę.

czapelka napisał(a):
Za miesiÄ…c ostatni "singiel" na dwunastce: https://mutebank.co.uk/products/depeche ... s-12-vinyl

Drugi remix Indiry Paganotto, którego nie ma w digitalu. Ciekawe, że załapały się oba remixy Cortiniego, które - mimo tego że bardzo fajne - nie są w żaden sposób klubowe.


A remix BWD Chrisa Avantgarda będzie w wersji extended. No ale z tej paczki wybrali akurat najsłabszy.


Pt kwi 05, 2024 10:47 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1899
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
Co do teledysku "People are good". Coś się tam chociaż dzieje w sferze wizualnej, w przeciwieństwie do "Before we drown". Dziś jest ciekawy dzień. Zarówno Depeche Mode i Pet Shop Boys opublikowali nowe teledyski... :beer:


Pt kwi 05, 2024 16:41 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz mar 30, 2006 10:06 am
Posty: 380
Lokalizacja: DMielec
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
Daniel Barassi zapomnial o BWD,ktos go kontroluje w ogole :shock:

Columbia no #
US Digital Download, released April 5th, 2024
this is a commercial release.
People Are Good (AC Fool Mix)
People Are Good (Ludwig A.F. Heaven Help Us Mix)
People Are Good (Depeche Mode vs SiGNL - The Good People's Mix)
People Are Good (Obskür Mix)
People Are Good (Indira Paganotto Twilight Remix)


Notes:
The sixth release from the album "Memento Mori".


Pt kwi 05, 2024 16:47 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lis 29, 2004 1:36 am
Posty: 567
Lokalizacja: Manchester
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
czapelka napisał(a):

People Are Good live? Raczej nie, z tego co kojarzę nie mieli tego w bankach na swoich klawiszach. Nie sądzę też, że nagle na koniec pojawiłoby się coś czego nie grali na całej trasie, za dobrze znamy już te nasze zuchy-leniuchy. Raz chyba było coś takiego na TOTU jak zagrali zdaje się na dwóch ostatnich koncertach Photographic. A akurat Photographic w bankach swoich teraz mają... :) Ale też nie wierzę.
.


no pewnie masz racje ale fajnie by bylo, w ogole jak dawno temu zobaczylem rozpiske koncertowa to bylem przekonany ze te 3 ostatnie koncerty w Koloni to po to zeby nagrac material na wydawnictwo koncertowe DVD/Blu ray wiec w tym kontekscie mogliby zabrac PAG,
w ogole nie wiem po co ten singiel, jakolwiek ciesze sie bo to imo najlepszy utwor na albumie to z biznesowo-praktycznego puntku widzenia nie rozumiem po co wydawac teraz singiel? - co ma promowac? albumow juz wiele wiecej nie sprzedadza, trasa sie konczy, zaraz sie rozjada na 1-2 letnie wakacje, teraz juz tylko bedzie dzialac PR i wytwornia bo pewnie jeszcze zobaczymy jakies wydawnictwa z ery MM, kiedys zamyslem wydania singla bylo zainteresowanie albumem i podniesienie sprzedazy albo przypomnienie fanom o zespole bo akurat trwa kolejny leg trasy koncertowej a w obecnej sytuacji kiedy wszytsko sie konczy to nie wiem,

w ogole to wszytsko dziwne takie - niby 7 singli ale tak naprawde poza bieda-vinylami zadnych konkretnych wydan fizycznych, klipy tez wygladaja w wiekszosci jak wizualne tlo pod utwory w czasie grania na koncertach, gdzie konkretne b-side'y, gdzie to owiane tajemnica life 2.0?, dla mnie jako lykajacego wszystko kolekcjonera to spory zawod, jesli tak mial by wygladac koniec legendy DM to jestem na nie - dlatego mysle ze DM nie powiedzialo ostatniego slowa a przynajmniej jak na koncertach sie zegnali z fanami to nie wygladalo to jakby sie zegnali na zawsze, Dave za kazdym razem krzyczy "see you next time", wiec mysle ze jesli zdrowie im dopisze to bedzie jeszcze jakas plyta


Pt kwi 05, 2024 18:38 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N lut 03, 2013 16:34 pm
Posty: 72
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
Jak People Are Good muzycznie i tekstowo super tak video na WIELKIE NIE NIE NIE.... Ja p......ę ! No kurde NIE ! Czy oni to oglądają ? Nie przekonuje mnie to video w żaden sposób ! Matko jedyna i niebiosa rzeczywiście ratujcie :lol: :D Taki utwór tak z....ć takim teledyskiem ! Nie ogarniam już tego. Poddaję się a tego się nie da odzobaczyć. Emocje ale z serca :fletch: :lol:


Pt kwi 05, 2024 22:05 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 06, 2006 21:01 pm
Posty: 73
Lokalizacja: Gdynia
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
tomaszd napisał(a):
Jak People Are Good muzycznie i tekstowo super tak video na WIELKIE NIE NIE NIE.... Ja p......ę ! No kurde NIE ! Czy oni to oglądają ? Nie przekonuje mnie to video w żaden sposób ! Matko jedyna i niebiosa rzeczywiście ratujcie :lol: :D Taki utwór tak z....ć takim teledyskiem ! Nie ogarniam już tego. Poddaję się a tego się nie da odzobaczyć. Emocje ale z serca :fletch: :lol:


Ale co tam takiego tak Tobą wstrząsnęło?
Bo tak jakoś boisz się wyartykułować.
Chyba np. nie chodzi o grzebanego psa ( smycz to raczej dla zwierzaka a nie dla człowieka).
Mnie ten teledysk się podoba. Jest jakaś akcja, fajne zdjęcia, coś dzieje i na końcu okazuje się czym innym niż się nam wydawało.
HÄ™? No a zobacz np. teledysk pet shop boys " Loneliness "
Tam powiedźmy, poszli krok dalej, choć de facto nie ma żadnej dosłowności. Bo tylko wyobraźnia nam podpowiada co się wydarzyło dalej.
I żeby nie było. Nie jestem kryptogejem :8): , mam dorosłego syna ... cóż słuchanie , poznawanie pet shop boys, od 14 roku życia jakoś nauczyło mnie jakiejś tolerancji ( oczywiście wielki temat do rozkminiania).
Bez spiny.
Pozdrawiam.


So kwi 06, 2024 10:53 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lis 29, 2004 1:36 am
Posty: 567
Lokalizacja: Manchester
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
dla mnie teledysk jest spoko, dosc lopatologicznie jest nam przedstawione jak to ludzie nie sa wcale tacy zli jak sie wydaje na poczatku, ogolnie wizja bardzo pasuje do tekstu, wg mnie jest to bardzo spojne, jedyne czego nie rozumiem to ta zakonnica w masce pedzaca na koniu i pozniej w drugim ujeciu pieniadze wysypujace sie z worka ktory trzyma (jedyne co mi przychodzi do glowy to scena z filmu Bena Afflecka "The Town" , kiedy goscie dokonuja napadu na vana z pieniedzmi przebrani za zakonnice) - ta akcja nie pasuje do reszty wg mnie - chyba ze czegos nie rozumiem wiec niech mi ktos to wytlumaczy


So kwi 06, 2024 14:29 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lis 08, 2012 16:41 pm
Posty: 230
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
najgorszy teledysk razem z Hole to Feed.


So kwi 06, 2024 21:48 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3687
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
Dla mnie teledysk bez udziału artysty to nie jest teledysk tylko wizualizacja, nie wiem czym się przejmujecie i w sumie po co o tym dyskutować.

Natomiast paczka remixów naprawdę dobra ,wszystkich da się o dziwo posłuchać, a wersja Obskur nawet mi się podoba i ląduje w folderze z ulubionymi remixami.


N kwi 07, 2024 7:56 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 10:29 am
Posty: 1263
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
krzysiek napisał(a):
Dla mnie teledysk bez udziału artysty to nie jest teledysk tylko wizualizacja, nie wiem czym się przejmujecie i w sumie po co o tym dyskutować.

Do takich teledysków trzeba się przyzwyczajać, przynajmniej w przypadku DM. Marketing prawdopodobnie stwierdził, że starość średnio się sprzedaje, więc lepiej kręcić średnio udane wizualizacje, niż cisnąć z siwizną i zmarszczkami.

Remixy mizerne. Ewidentnie zrobione po taniości.


N kwi 07, 2024 21:05 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1343
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
Na początku miałem takie "eeee...." po odsłuchaniu tej paczki. Dużo oczekiwałem szczególnie po Cortinim i SiGNL po ich remixach BWD i mnie nieco ich dokonania nad PAG rozczarowały. Potem sobie posłuchałem paczki parę razy w czasie jazdy samochodem i stwierdziłem, że w sumie nie jest tak znów najgorzej. A dzisiaj wrzuciłem sobie rzecz na słuchawki i naprawdę spoko w mych uszach się objawia ten zestaw. W zasadzie poza mixami do Ghosts Again gdzie jest mi ciężko wskazać jakiś podobający mi się remix, to każdy kolejny zestaw remixów z MM ma przynajmniej te 2-3 mixy, które uważam za całkiem spoko.


Pn kwi 08, 2024 12:36 pm Zobacz profil

Dołączył(a): So mar 23, 2013 16:32 pm
Posty: 28
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
Co tu dużo gadać, krótko zwięźle. Te nowe remixy w klimatach darkstep/dnb kozackie.
My favourite stranger tylko 1 fajny. A before... i people are good to lepsza muzyka niżeli
na ich ostatniej płycie. Skrzyżowanie Ultry i excitera. Miazga. Czekam na nowy singiel
może tym razem never let me down. :wink:


Pt kwi 12, 2024 21:59 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lis 29, 2004 1:36 am
Posty: 567
Lokalizacja: Manchester
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
ehh i znowu wracamy do kwestii gustu, muzyka klubowa, darkstep/dnb czy inna dyskotekowa czy jakkolwiek ja nazwiemy nidgy mnie nie krecila dlatego od wielu lat paczki z remixami odsluchuje najczesciej tylko raz i juz nigdy do nich nie wracam, bardzo rzadko sie zdarza ze jakis remix mi sie podoba, ale widac taki znak czasow, gdzies ta muzyke trzeba puszczac, w surowej albumowej formie pewnie w klubach tego by nie chcieli sluchac, generalnie jakby DM grali taka muze na albumach to ja bym takiego czegos nie sluchal


So kwi 13, 2024 13:15 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 133 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team