Depeche Mode - Zobacz wątek - Listy Przebojów
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2
Listy Przebojów 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Cz cze 15, 2006 12:32 pm
Posty: 158
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: Listy Przebojów
Zdaję sobie sprawę, że to forum muzyczne, ale stań proszę przed lustrem i posyp głowę popiołem, gdyż to od Twojego wpisu zaczęła się ta dyskusja, która skręciła w takie rejony, a nie inne. Musiałem zareagować i tyle. Od tego jest chyba forum, prawda?


N lut 19, 2023 16:54 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 20, 2010 15:36 pm
Posty: 384
Lokalizacja: Małopolska
 
Post Re: Listy Przebojów
Lachol napisał(a):
Zdaję sobie sprawę, że to forum muzyczne, ale stań proszę przed lustrem i posyp głowę popiołem, gdyż to od Twojego wpisu zaczęła się ta dyskusja, która skręciła w takie rejony, a nie inne. Musiałem zareagować i tyle. Od tego jest chyba forum, prawda?


no własnie nie !!!
nie mieszajmy polityki do tego forum jak Ty to robisz bo osiÄ…gniemy dno !
Niedzwiecki dowalił i to są FAKTY :-( przykre ale fakty :(
ale ok ok - zostawmy to i !!! prosze nie brnij w politykÄ™ .....

oby listy przebojów były najzwyklejszymi listami głosów słuchaczy ! a nie widzimi sie róznych ludzi którzy je prowadzą


N lut 19, 2023 17:18 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lis 29, 2004 1:36 am
Posty: 565
Lokalizacja: Manchester
 
Post Re: Listy Przebojów
sluchaj @baroth z calym szacunkiem dla Twojej osoby ale to Ty wrzuclies ten niepotrzebny komentzarz o Marku Niedzwieckim, zrobiles to z premedytacja bo wiedziales ze ludzie zareaguja na tego typu prowokacje (imo nie mogli inaczej bo na klamstwo i manipulacje trzeba reagowac nawet na tym forum niestety), wiec nie wyjezdzaj teraz ze swietym oburzeniem zeby nie mieszac polityki do tego forum bo sam zaczales :(


N lut 19, 2023 18:03 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 20, 2010 15:36 pm
Posty: 384
Lokalizacja: Małopolska
 
Post Re: Listy Przebojów
Kelvin napisał(a):
sluchaj @baroth z calym szacunkiem dla Twojej osoby ale to Ty wrzuclies ten niepotrzebny komentzarz o Marku Niedzwieckim, zrobiles to z premedytacja bo wiedziales ze ludzie zareaguja na tego typu prowokacje (imo nie mogli inaczej bo na klamstwo i manipulacje trzeba reagowac nawet na tym forum niestety), wiec nie wyjezdzaj teraz ze swietym oburzeniem zeby nie mieszac polityki do tego forum bo sam zaczales :(



nie drogi Kelvinie .... prosze nie kłam. nie ja zacząłem watek polityczny :( ja od pierwszego wpisu byłem przeciwko manipulacjom na liście trójki :( tylko tyle i aż tyle. potem ktoś tam wtrącił politykę :(

jeszcze raz powtórze drogi Kelvienie .. i jeśli masz jakieś ale prosze napisz .... ale bez wątków politycznych
Niedzwiecki manipulował przy liście przebojów .. liście która słuchałem od wczesnych lat 90tych :( to jak dostac w mordę :( bo wierzyłem i uwielbiałem listę 3ki !!!! i byłem co piątek ! a tu nagle okazuje się jak to prosperowało :(

dla mnie to jest smutne i tyle :(


N lut 19, 2023 18:12 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz gru 29, 2005 11:12 am
Posty: 111
 
Post Re: Listy Przebojów
Niestety od 8 lat ciężko rozmawiać od nadawcach publicznych w oderwaniu od polityki.


N lut 19, 2023 19:57 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 06, 2013 15:01 pm
Posty: 485
Lokalizacja: Kraków
 
Post Re: Listy Przebojów
orzech65 napisał(a):
Tak już widzę - jak się jako osoba prywatna procesujesz - z radiem publicznym - instytucją, która mając nieograniczone środki finansowe (i to są nasze pieniądze) może w sposób nieograniczony w zasadzie "przeciągać" proces, aby za 5 lat uzyskać sprostowanie pomiędzy jedną, a drugą reklamą. Jako prawnik odradzam...


Panie prawniku, proszę o trochę logiki :wink: To pan Niedźwiedzki złożył pozew przeciwko Polskiemu Radiu, więc chciał się procesować z tą "potęgą finansową". Zrezygnował w momencie, gdy dowody zaczęły być dla niego bardzo niekorzystne.

Maile sÄ… wyrwane z kontekstu? Nie wiem skÄ…d ta wiedza?
Pan Niedźwiedzki miał okazję oświadczyć, że maile są zmanipulowane, nie zrobił tego. Ma on bowiem przypadłość do nie komentowania spraw, które są dla niego niewygodne.

Pozostaniemy przy swoich zdaniach. U mnie stracił szacunek i go po prostu nie słucham, tyle.


N lut 19, 2023 20:59 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lis 29, 2004 1:36 am
Posty: 565
Lokalizacja: Manchester
 
Post Re: Listy Przebojów
baroth napisał(a):
Kelvin napisał(a):
sluchaj @baroth z calym szacunkiem dla Twojej osoby ale to Ty wrzuclies ten niepotrzebny komentzarz o Marku Niedzwieckim, zrobiles to z premedytacja bo wiedziales ze ludzie zareaguja na tego typu prowokacje (imo nie mogli inaczej bo na klamstwo i manipulacje trzeba reagowac nawet na tym forum niestety), wiec nie wyjezdzaj teraz ze swietym oburzeniem zeby nie mieszac polityki do tego forum bo sam zaczales :(



nie drogi Kelvinie .... prosze nie kłam. nie ja zacząłem watek polityczny :( ja od pierwszego wpisu byłem przeciwko manipulacjom na liście trójki :( tylko tyle i aż tyle. potem ktoś tam wtrącił politykę :(

jeszcze raz powtórze drogi Kelvienie .. i jeśli masz jakieś ale prosze napisz .... ale bez wątków politycznych
Niedzwiecki manipulował przy liście przebojów .. liście która słuchałem od wczesnych lat 90tych :( to jak dostac w mordę :( bo wierzyłem i uwielbiałem listę 3ki !!!! i byłem co piątek ! a tu nagle okazuje się jak to prosperowało (


a gdzie ja klamie? przeciez napisales coso nieuczciwosci Marka Niedzwieckiego? czy nie napisales bo moze sobie zmyslilem?
baroth napisał(a):
dla mnie ikona Niedźwieckiego przez te manipulacje upadła :( przykrę bo kombinowanie przy liście przebojów która miala wielka renomę było poniżej pasa :(
aczkolwiek dobrze że prawda wyszła na światło dzienne bo Niedzwiecki mimo że uwielbiany okazął się średnio uczciwym człowiekiem :(
ale lepsza prawda po latach niż ciągłe oszukiwanie

pozniej zaczela sie cala chryja, a w ogole to nie wiem czy w ogole pamietasz kontekst calej sytuacji, wszystko zaczelo sie ze Niedzwiecki "mial czelnosc" umiescic piosenke Kazika na liscie przebojow ktora wyladowala na pierwszym miejscu pomimo naciskow z Zoliborza, tym gestem uruchomil lawine i atak calego aparatu panstwowego w swoim kierunku, bo przeciez wiadomo ze jest pewien czlowiek ktory jest w stanie zniszczyc kazdego tylko dlatego ze ma inna wizje zycia niz on


N lut 19, 2023 21:20 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N cze 30, 2013 2:12 am
Posty: 295
 
Post Re: Listy Przebojów
"To nie jest historia o piosence" - reportaż nominowany do nagrody GRAND PRESS 2020

https://www.youtube.com/watch?v=2UhmEnh7XAk


N lut 19, 2023 22:35 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N cze 30, 2013 2:12 am
Posty: 295
 
Post Re: Listy Przebojów
GA jako propozycja do Poplisty RMF FM. Choć patrząc na pierwszą dwudziestkę zastanawiam się, czy Poplista to dobre miejsce dla DM.

https://www.rmf.fm/r/poplista.html


N lut 19, 2023 22:54 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: Listy Przebojów
Dobre nie dobre, obrazujace gdzie byc moze sami zabrneli ..... :roll:


Pn lut 20, 2023 19:58 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lis 23, 2007 7:56 am
Posty: 59
 
Post Re: Listy Przebojów
chmurek napisał(a):
Dobre nie dobre, obrazujace gdzie byc moze sami zabrneli ..... :roll:


a niby enjoy to taki aletrnative że tylko w podziemiach grają


Pn lut 20, 2023 20:03 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: Listy Przebojów
No pierd.... porownaniem niebylejakim :P , mnie chodzilo o bylejakosc tego co jest na tych 20 miejscach


Pn lut 20, 2023 20:18 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lip 05, 2005 11:14 am
Posty: 229
Lokalizacja: GDAÅ„SK
 
Post Re: Listy Przebojów
@ baroth , może zmień na ruskie forum i tam sobie trolluj :nie:


Åšr lut 22, 2023 20:52 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 20, 2010 15:36 pm
Posty: 384
Lokalizacja: Małopolska
 
Post Re: Listy Przebojów
TDi napisał(a):
@ baroth , może zmień na ruskie forum i tam sobie trolluj :nie:


TDi no to zabłysnąłeś z tym ruskim forum eh zalamka :-( :nie: :nie:


Åšr lut 22, 2023 21:29 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team