Depeche Mode - Zobacz wątek - Listy Przebojów
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronÄ™ 1, 2  NastÄ™pna strona
Listy Przebojów 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N lis 07, 2010 15:17 pm
Posty: 417
 
Post Listy Przebojów
Ghosts Again pojawił się w propozycji Pop listy w RMF Fm, do głosowania. Także zebrać się i zagłosować. Nie pamiętam aby było tak kiedyś.


Pt lut 10, 2023 11:41 am Zobacz profil

Dołączył(a): N cze 30, 2013 2:12 am
Posty: 295
 
Post Re: Listy Przebojów
W poniedziałek GA piosenką dnia w radiu 357. Od dzisiaj (22.00) także w zestawie do głosowania na listę 357. Drodzy Patroni Radia nie zapomnijcie oddać swojego głosiku. Mam nadzieję w przyszłym tygodniu na debiut, a w przyszłości na numer 1 (choć konkurencja zacna w postaci Riverside i Petera Gabriela)


Pt lut 10, 2023 19:30 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 13, 2009 22:16 pm
Posty: 167
Lokalizacja: Częstochowa
 
Post Re: Listy Przebojów
Dzisiaj na "liście trójki" jako propozycja. Oczywiściej tej podrobionej bez Marka Niedźwiedzkiego.


Pt lut 10, 2023 23:11 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr maja 06, 2020 20:09 pm
Posty: 13
 
Post Re: Listy Przebojów
DM chyba po raz pierwszy w historii w światowym TOP 500 na Spotify, widać to na samym dole ich profilu na tym serwisie..obecnie miejsce 495...no, no....zaliczyli spory skok popularności ostatnimi czasy


Pn lut 13, 2023 20:29 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N cze 30, 2013 2:12 am
Posty: 295
 
Post Re: Listy Przebojów
Lista 357 - Ghost Again - Nowość na miejscu pierwszym (240 głosów więcej niż miejsce drugie). Prowadzi (jako druh zastępowy) Pan Marek Niedźwiecki.
A na początku listy The Look of Love zespołu ABC (słuchacze LP 3 wiedzą o co chodzi). Jak za starych dobrych czasów w latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. Taki piąteczek, to ja rozumiem. Dzięki Martin i Dave, Dzięki Panie Marku, Kłaniam się Patronom i Słuchaczom. Czas sięgnąć po jakiś zacny trunek. (a Stelka coś wczoraj w Wierności wspominał o nocy z DM w związku z wydaniem nowej płyty z 23 na 24 marca...). :nlmda:


Pt lut 17, 2023 22:01 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 02, 2005 20:35 pm
Posty: 94
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Listy Przebojów
Dla mnie stare dobre czasy z LP3 zaczęły się w 2005 roku gdy single PTA wchodziły na listę przebojów :wink: ale fakt podczas wczorajszego notowania z Panem Niedźwiedzkim można było znowu poczuć ten klimat dawnych emocji, kiedy to raz za razem cieszyliśmy się z pierwszych miejsc.
Brawa dla ekipy 357, brawa dla patronów :brawo: :beer:


So lut 18, 2023 9:43 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): N lis 07, 2010 15:17 pm
Posty: 417
 
Post Re: Listy Przebojów
Na liście Trójki też nr. 1 Jeszcze tylko w nieszczęsnej pop liście Rmf trzeba sprawić by był nr 1. A swoją droga w 357 trzeba zostać patronatem by zagłosować? Ile to kosztuje?


So lut 18, 2023 9:48 am Zobacz profil

Dołączył(a): N cze 30, 2013 2:12 am
Posty: 295
 
Post Re: Listy Przebojów
Głosują patroni, którzy utrzymują radio (obecnie 49273 osoby uprawnione) - słuchają wszyscy. 10 zeta miesięcznie (patroni posiadają także dostęp do podcastów, wszystkie audycje radiowe oprócz mini maxa Pana Piotra Kaczkowskiego oraz podcasty tylko dla patronów np. single z Żoliborza M.Niedźwieckiego i P.Stelmacha).


So lut 18, 2023 9:59 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 06, 2013 15:01 pm
Posty: 485
Lokalizacja: Kraków
 
Post Re: Listy Przebojów
Słuchałem jak wystartowali, ale po opublikowaniu wiadomości e-mail, w których Niedźwiedzki ewidentnie kombinował przy LP3, przestałem. Niesmak pozostał :?


So lut 18, 2023 10:38 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lis 29, 2004 1:36 am
Posty: 567
Lokalizacja: Manchester
 
Post Re: Listy Przebojów
MrDepesz napisał(a):
Słuchałem jak wystartowali, ale po opublikowaniu wiadomości e-mail, w których Niedźwiedzki ewidentnie kombinował przy LP3, przestałem. Niesmak pozostał :?


ja przez lata sluchalem radiowej trojki ale niesmak pozostal wlasnie po tym jak wierchuszka potraktowala Niedzwiedzkiego i reszta znakomitych dziennikarzy ktorzy przez lata tworzyli to radio dlatego juz trojki nie slucham ani w ogole Polskiego Radia


So lut 18, 2023 13:45 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N cze 30, 2013 2:12 am
Posty: 295
 
Post Re: Listy Przebojów
MrDepesz napisał(a):
Słuchałem jak wystartowali, ale po opublikowaniu wiadomości e-mail, w których Niedźwiedzki ewidentnie kombinował przy LP3, przestałem. Niesmak pozostał :?


Tu muszę zaprotestować - przez lata wskazywano, że system głosowania na LP 3 nie był technicznie doskonały (zresztą sam Marek Niedźwiecki jeszcze gdy prowadził listę o tym mówił) i ekipa LP 3 samodzielnie weryfikowała te głosy (np. usuwając je, bądź traktując je jako jeden głos), które były oddawane z jednego konta, generowane w sposób automatyczny, bądź co do których istniały podejrzenia co do naruszenia zasad głosowania. Dyrekcja Programu III była o tym informowana i przez lata nic z tym nie robiła... Wielokrotnie było to wyjaśniane, zatem nie wiem dlaczego ktoś jeszcze powtarza w przestrzeni publicznej te ewidentne bzdury mające na celu zdyskredytować ekipę LP 3.


So lut 18, 2023 16:20 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1343
 
Post Re: Listy Przebojów
Wiesz, niby tak. Dodatkowo to jeszcze autorska audycja Marka Niedźwieckiego, więc teoretycznie to może on sobie tam robić co mu się żywnie podoba. Niemniej z treści tych maili wynikało, że zmiany dokonywane przez Marka wykraczały poza korygowanie nieuczciwie oddanych głosów, na zasadzie: "przesuń mi tego a tego wykonawcę z miejsca 16 na 29". Nie wiem, może za tym się kryje jakaś logika i sens, ale nigdy nie zostało to wytłumaczone. Szkoda, że tak się to wszystko zakończyło, bo jednak lista miała swoją historię, z którą wielu się identyfikowało i wiązało wiele z nią wspomnień - w tym i ja.


So lut 18, 2023 16:26 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 20, 2010 15:36 pm
Posty: 384
Lokalizacja: Małopolska
 
Post Re: Listy Przebojów
dla mnie ikona Niedźwieckiego przez te manipulacje upadła :( przykrę bo kombinowanie przy liście przebojów która miala wielka renomę było poniżej pasa :(
aczkolwiek dobrze że prawda wyszła na światło dzienne bo Niedzwiecki mimo że uwielbiany okazął się średnio uczciwym człowiekiem :(
ale lepsza prawda po latach niż ciągłe oszukiwanie


So lut 18, 2023 18:19 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 06, 2013 15:01 pm
Posty: 485
Lokalizacja: Kraków
 
Post Re: Listy Przebojów
orzech65 napisał(a):
MrDepesz napisał(a):
Słuchałem jak wystartowali, ale po opublikowaniu wiadomości e-mail, w których Niedźwiedzki ewidentnie kombinował przy LP3, przestałem. Niesmak pozostał :?


Tu muszę zaprotestować - przez lata wskazywano, że system głosowania na LP 3 nie był technicznie doskonały (zresztą sam Marek Niedźwiecki jeszcze gdy prowadził listę o tym mówił) i ekipa LP 3 samodzielnie weryfikowała te głosy (np. usuwając je, bądź traktując je jako jeden głos), które były oddawane z jednego konta, generowane w sposób automatyczny, bądź co do których istniały podejrzenia co do naruszenia zasad głosowania. Dyrekcja Programu III była o tym informowana i przez lata nic z tym nie robiła... Wielokrotnie było to wyjaśniane, zatem nie wiem dlaczego ktoś jeszcze powtarza w przestrzeni publicznej te ewidentne bzdury mające na celu zdyskredytować ekipę LP 3.


Ależ protestuj, tylko argumentami, a nie pustymi frazesami. System głosowania nie ma nic wspólnego z przesuwaniem lub usuwaniem utworów, które mnie lubi prowadzący :wink:

Niedźwiedzki niczego nie wytłumaczył, chociaż był wielokrotnie proszony przez dziennikarzy o ustosunkowanie się do wiadomości e-mail, które wysyłał do Gila. Sugerował w nich przesuwanie lub usuwanie utworów z listy. Po włączeniu tych wiadomości do materiału dowodowego, na co wyraził zgodę Sąd, szybko poszedł na ugodę.

Tak więc pan Niedźwiedzki sam się zdyskredytował. Jako patron wspierasz m.in. małego kombinatora, ale to już twój wybór i twoja etyka. Kombinowanie przy liście przebojów jest wyjątkowo niesmaczne, bo to przede wszystkim powinna być zabawa. Jak widać pan Marek lubi się bawić tylko w gry, które sam wymyśla i w pełni kontroluje.


So lut 18, 2023 21:01 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N cze 30, 2013 2:12 am
Posty: 295
 
Post Re: Listy Przebojów
Tak już widzę - jak się jako osoba prywatna procesujesz - z radiem publicznym - instytucją, która mając nieograniczone środki finansowe (i to są nasze pieniądze) może w sposób nieograniczony w zasadzie "przeciągać" proces, aby za 5 lat uzyskać sprostowanie pomiędzy jedną, a drugą reklamą. Jako prawnik odradzam...
Trzeba, albo nie liczyć się z pieniędzmi i swoim czasem, albo być bardzo zdeterminowanym, a Pan Marek Niedźwiecki wolał się po prostu zająć nowym projektem radia (i dobrze). Żartujesz - wyrwane z kontekstu maile jako dowód, na rzekome manipulacje - i to maile ujawnione przez politycznych ideologów, którzy zniszczyli radio. Tak to możesz wszystko uzasadnić i wszystko wmawiać tłumowi - typowe narzędzie argumentacyjne (bardzo skuteczne) stosowane przez propagandystów określane mianem "słomianej kukły" (straw man fallacy), czy podobne do sofizmatu "słomianej kukły". Zresztą DM na pierwszym miejscu coś mi przypomniał - ostatnia lista i Kazik i sms wysłany przez nominata politycznego (możesz sprawić, aby ta piosenka nie była na liście). A potem te, zwyczajnie "chamskie" zarzuty wobec całej ekipy listy w tym Bartka Gila i Halinki..., najuczciwszej osoby na świecie. Tyle w temacie. Więcej odnosić się do tematu nie będę. A jeżeli ktoś chce wierzyć w bzdury przedstawiane przez ideologów to oczywiście ma prawo do tego....


N lut 19, 2023 10:47 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 03, 2017 19:07 pm
Posty: 116
 
Post Re: Listy Przebojów
Dziękuję kolego Orzech!!! Mądra, konkretna i kompletna odpowiedź. Dziwię się, że ktokolwiek mający choć troszkę rozumu, a za takich mam fanów DM, może poważnie brać pod rozwagę propagandę troglodytów z PiS!!!!!!!!!!!!!!!!! Ci ludzie w życiu słowa prawdy nie powiedzieli. Chyba, że któryś się pomylił albo gadał przez sen. Zniszczyli najlepsze radio świata. Zrobili to bez mrugnięcia okiem. Mam nadzieję, że to ostatnie miesiące tej bandy!!!!!!!!!!!!!!!


N lut 19, 2023 13:02 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lis 29, 2004 1:36 am
Posty: 567
Lokalizacja: Manchester
 
Post Re: Listy Przebojów
orzech65 napisał(a):
Tak już widzę - jak się jako osoba prywatna procesujesz - z radiem publicznym - instytucją, która mając nieograniczone środki finansowe (i to są nasze pieniądze) może w sposób nieograniczony w zasadzie "przeciągać" proces, aby za 5 lat uzyskać sprostowanie pomiędzy jedną, a drugą reklamą. Jako prawnik odradzam...
Trzeba, albo nie liczyć się z pieniędzmi i swoim czasem, albo być bardzo zdeterminowanym, a Pan Marek Niedźwiecki wolał się po prostu zająć nowym projektem radia (i dobrze). Żartujesz - wyrwane z kontekstu maile jako dowód, na rzekome manipulacje - i to maile ujawnione przez politycznych ideologów, którzy zniszczyli radio. Tak to możesz wszystko uzasadnić i wszystko wmawiać tłumowi - typowe narzędzie argumentacyjne (bardzo skuteczne) stosowane przez propagandystów określane mianem "słomianej kukły" (straw man fallacy), czy podobne do sofizmatu "słomianej kukły". Zresztą DM na pierwszym miejscu coś mi przypomniał - ostatnia lista i Kazik i sms wysłany przez nominata politycznego (możesz sprawić, aby ta piosenka nie była na liście). A potem te, zwyczajnie "chamskie" zarzuty wobec całej ekipy listy w tym Bartka Gila i Halinki..., najuczciwszej osoby na świecie. Tyle w temacie. Więcej odnosić się do tematu nie będę. A jeżeli ktoś chce wierzyć w bzdury przedstawiane przez ideologów to oczywiście ma prawo do tego....


brawo, bardzo dobrze powiedziane, zgadzam sie w 100%

@Art Of Love :beer:


N lut 19, 2023 15:41 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 20, 2010 15:36 pm
Posty: 384
Lokalizacja: Małopolska
 
Post Re: Listy Przebojów
orzech65 napisał(a):
Tak już widzę - jak się jako osoba prywatna procesujesz - z radiem publicznym - instytucją, która mając nieograniczone środki finansowe (i to są nasze pieniądze) może w sposób nieograniczony w zasadzie "przeciągać" proces, aby za 5 lat uzyskać sprostowanie pomiędzy jedną, a drugą reklamą. Jako prawnik odradzam...
Trzeba, albo nie liczyć się z pieniędzmi i swoim czasem, albo być bardzo zdeterminowanym, a Pan Marek Niedźwiecki wolał się po prostu zająć nowym projektem radia (i dobrze). Żartujesz - wyrwane z kontekstu maile jako dowód, na rzekome manipulacje - i to maile ujawnione przez politycznych ideologów, którzy zniszczyli radio. Tak to możesz wszystko uzasadnić i wszystko wmawiać tłumowi - typowe narzędzie argumentacyjne (bardzo skuteczne) stosowane przez propagandystów określane mianem "słomianej kukły" (straw man fallacy), czy podobne do sofizmatu "słomianej kukły". Zresztą DM na pierwszym miejscu coś mi przypomniał - ostatnia lista i Kazik i sms wysłany przez nominata politycznego (możesz sprawić, aby ta piosenka nie była na liście). A potem te, zwyczajnie "chamskie" zarzuty wobec całej ekipy listy w tym Bartka Gila i Halinki..., najuczciwszej osoby na świecie. Tyle w temacie. Więcej odnosić się do tematu nie będę. A jeżeli ktoś chce wierzyć w bzdury przedstawiane przez ideologów to oczywiście ma prawo do tego....


eh i jak zwykle mieszanie polityki do muzyki :evil: :evil: :evil: :evil:
manipulacja to manipulacja ( chodzi o KULTOWĄ liste przebojów programu 3go )
lista przebojów powinna być czysta w 101% !!!! a nie jakies kombinacje Niedzwieckiego :(
sorki to nie fair. i nie mieszajcie w to polityki

Niedzwiecki był ikoną listy przebojów programu 3go ale przez manipulacje wszystko zaprzepaścił :( szkoda bo jestem pewien że od tej wpadki wielu ludzi z dystansem podchodzi do wszelakich list przebojów (jakiegokolwiek radia) :(


N lut 19, 2023 16:05 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 15, 2006 12:32 pm
Posty: 158
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: Listy Przebojów
Dołączam się do głosów przychylnych panu Markowi Niedźwieckiemu. Nie rozumiem kompletnie jak można podważać Jego autorytet i wierzyć tej pisiorskiej bandzie. Wyssane z palca zarzuty oraz zniszczenie stacji, która ukształtowała wielu z nas jako ludzi jest nie do akceptacji i nie mieści się w żadnych ramach przyzwoitości. Trzymam kciuki bardzo mocno za to, że to już łabędzi śpiew partaczy i niszczycieli wszystkiego co dobre. Pieniądze to nie wszystko panie Pinokio Mateuszku. Sondaże klarownie pokazują w jakich środowiskach mają głosy. Nieuki, nieroby i kościelne oszołomy. Do dziś mam w głowie słowa Krzysia Zalewskiego z gali Fryderyków w moim ukochanym mieście "osiem gwiazdek i Konfederację". Panie Marku-jest Pan i będzie legendą :brawo: A Trujeczka niech sobie żyje w swojej zgniliźnie. Amen.


N lut 19, 2023 16:20 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 20, 2010 15:36 pm
Posty: 384
Lokalizacja: Małopolska
 
Post Re: Listy Przebojów
Lachol napisał(a):
Dołączam się do głosów przychylnych panu Markowi Niedźwieckiemu. Nie rozumiem kompletnie jak można podważać Jego autorytet i wierzyć tej pisiorskiej bandzie. Wyssane z palca zarzuty oraz zniszczenie stacji, która ukształtowała wielu z nas jako ludzi jest nie do akceptacji i nie mieści się w żadnych ramach przyzwoitości. Trzymam kciuki bardzo mocno za to, że to już łabędzi śpiew partaczy i niszczycieli wszystkiego co dobre. Pieniądze to nie wszystko panie Pinokio Mateuszku. Sondaże klarownie pokazują w jakich środowiskach mają głosy. Nieuki, nieroby i kościelne oszołomy. Do dziś mam w głowie słowa Krzysia Zalewskiego z gali Fryderyków w moim ukochanym mieście "osiem gwiazdek i Konfederację". Panie Marku-jest Pan i będzie legendą :brawo: A Trujeczka niech sobie żyje w swojej zgniliźnie. Amen.



następny polityczny głos którym się chce rzygać :(

chłopie to nie forum polityczne - wara stąd


N lut 19, 2023 16:29 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronÄ™ 1, 2  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team