Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Teledysk Ghosts Again 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn lis 29, 2004 1:36 am
Posty: 559
Lokalizacja: Manchester
 
Post Re: Teledysk Ghosts Again
Born napisał(a):
Ale popatrz na teledysk do Useless - wcale tam nie jak chłopiec.


ejj tam teraz pojechales po bandzie :wink: , wszyscy wiemy ze stylowa Martina z fryzura a raczej jej brakiem do Useless to jedna wielka koszmarna pomylka, taki troche "eksperymert Filadelphia" tylko tym razem zamiast znikajacego okretu byly znikajace wlosy Martina hehehe, wtedy to wygladal na 150 lat hehe


Pt lut 10, 2023 18:35 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 07, 2013 18:06 pm
Posty: 352
Lokalizacja: Augustów
 
Post Re: Teledysk Ghosts Again
Teledysk w porządku, tylko nie podoba mi się ten duch. Nie kupuję tego! Kompletnie. Natomiast cieszę się, że Dave i Martin to nadal Dave i Martin.. Nie wspomagają się medycyną estetyczną i przypominają samych siebie. Widać zmarszczki, widać na ich twarzach mijające lata, ale nadal to Ci sami panowie. Świetny motyw gry w szachy na tle NY. Tylko ten duch. Ni w pięć, ni w dziesięć.


Pt lut 10, 2023 18:45 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 04, 2013 19:14 pm
Posty: 242
Lokalizacja: Phoenix
 
Post Re: Teledysk Ghosts Again
Daisy napisał(a):
Teledysk w porządku, tylko nie podoba mi się ten duch. Nie kupuję tego! Kompletnie. Natomiast cieszę się, że Dave i Martin to nadal Dave i Martin.. Nie wspomagają się medycyną estetyczną i przypominają samych siebie. Widać zmarszczki, widać na ich twarzach mijające lata, ale nadal to Ci sami panowie. Świetny motyw gry w szachy na tle NY. Tylko ten duch. Ni w pięć, ni w dziesięć.
Anton lubi elementy komediowe. To co on robi nie jest na 100% serio.


Pt lut 10, 2023 19:01 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pn gru 22, 2003 0:23 am
Posty: 422
 
Post Re: Teledysk Ghosts Again
Ich wyobrażenie ducha lub anioła (czy generalnie zaświatów) to z reguły pląsająca atrakcyjna modelka.
Płytkie i naiwne w uj, zwłaszcza w zestawieniu z ich wiekiem i wyglądem.


Pt lut 10, 2023 19:13 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lis 29, 2004 1:36 am
Posty: 559
Lokalizacja: Manchester
 
Post Re: Teledysk Ghosts Again
a kogo sie spodziewales? grubego lysego faceta? takie sa realia rynku, wszystko trzeba sprzedac, wszedzie gdzie mozliwe spece od marketingu wciskaja atrakcyjne kobiety


Pt lut 10, 2023 19:28 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 22, 2003 0:23 am
Posty: 422
 
Post Re: Teledysk Ghosts Again
Cytuj:
a kogo sie spodziewales? grubego lysego faceta?

Sugerujesz że jak duchy to tylko atrakcyjne i szczupłe kobiety które nie wiedzieć czemu tańczą na grobach :?: :|
Jeśli ten duch stałby nieruchomo i ew. tylko wyciągałby do Dava rękę to nie miałoby znaczenia kto stałby pod prześcieradłem.
Nie byłoby widać.
W sumie zamiast tej laski można też było sugerować się Bergmanem do końca:
Obrazek

Łysy facet był główną postacią w Home, nie wiem w czym problem.
W klipie do Walking In My Shoes są sami zdeformowani ludzie.
W Peace bohaterką jest prawie łysa kobieta w wojskowych ciuchach.
We Freelove są normalni często otyli ludzie.
Jakoś tam prawa rynku nagle przestały działać.

Cytuj:
takie sa realia rynku, wszystko trzeba sprzedac, wszedzie gdzie mozliwe spece od marketingu wciskaja atrakcyjne kobiety

To ciekawe, bo podobno DM nie obchodzi czyjaś opinia, nie muszą się nikomu przypodobać itp blabla.
A za chwilę, takie są realia rynku, musieli wydać teraz szybki utwór itp.
Fajnie byłoby jakby niektórzy złotouści fani sobie to przedyskutowali razem i ustalili wreszcie spójną wersję.

Poza tym...
Rozumiem, że uważasz że przyszedł jakiś 'spec od marketingu' i powiedział Antonowi, artyście jakby nie było z ponad 40 letnim stażem, i powiedział mu "Podoba ci się czy nie w klipie ma byś jakaś fajna d...a bo takie są realia rynku". Okaaaay :8):
I to kilkunastosekundowe ujęcie baby pod prześcieradłęm miało coś niby wielce "sprzedać" :roll:


Pt lut 10, 2023 21:01 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lis 29, 2004 1:36 am
Posty: 559
Lokalizacja: Manchester
 
Post Re: Teledysk Ghosts Again
i po co ten stres? ta frustracja jest w ogole niepotrzebna, ja napisalem jeden krotki komentarz do Twojej uwagi ale widze ze niepotrzebnie nastepnym razem sie powstrzymam co Tobie tez polecam bo wylewasz niepotrzebna nikomu ilosc frustracji na tym forum, masz do tego prawo ale nie rozumiem po co ta cala zlosc, troche wyluzuj chlopie


Pt lut 10, 2023 22:09 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4339
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: Teledysk Ghosts Again
Chwyla...co tak Pan odpuściłeś. Bardzo ładnie cię wypunktował i nie widzę w tym żadnego stresu tylko konkretną odpowiedź na ten jeden krótki komentarz. Czekaj , rozgrzewam się powoli ;)


Pt lut 10, 2023 22:24 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3031
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Teledysk Ghosts Again
:lol: :lol: :8): Więcor w formie widzę.


Pt lut 10, 2023 22:30 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1334
 
Post Re: Teledysk Ghosts Again
Tak, tak, jak się chcesz z Bornem siłować na rękę, to notes w łapkę i sobie rozrysuj pytania na grafach i diagramach, bo polegniesz marnie. Tu nie ma rzucania słów na wiatr, mi Born nie tak dawno wyciągnął wpis sprzed ponad dwóch lat, który ledwo pamiętałem.

Wracając - mi ten duch nawet tak nie przeszkadza, jak to czołganie się Gaha. Jakoś mi to niszczy dość ten klip, bez tego bym się chyba nawet jakoś bardzo nie czepiał. Wiadomo - tak rzadko wydają nowe songi, płyty i klipy, że chcielibyśmy, żeby to było dopicowane i docyzelowane, no ale czasem się jednak formy na igrzyska nie dowozi.


Pt lut 10, 2023 22:46 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 22, 2003 0:23 am
Posty: 422
 
Post Re: Teledysk Ghosts Again
Cytuj:
notes w łapkę


Oj tam :P

W sumie jeśli klip i utwór są rzeczywiście tak mocno tym razem pod rynek, to mogliby zrobić coś dłuższego.
Wiele takich bardzo popularnych utworów jest teraz okraszane takimi, powiedzmy longplay teledyskami.
Przykładowo, tutaj piosenka trwa mniej niż 4 minuty, ale całość ma ponad 7.
Reszta to dialogi, wplatanie jakiejś historii.

W przypadku Ghosts Again chętnie bym coś takiego zobaczył:
Na początku zasiadają do szachów, wiatr gwiżdże pośród wieżowców i jakiś dialog, jakaś potyczka słowna między panami.
Potem na koniec powrót do tego i jakaś puenta, podanie sobie dłoni.


Pt lut 10, 2023 23:07 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 13, 2009 22:16 pm
Posty: 167
Lokalizacja: Częstochowa
 
Post Re: Teledysk Ghosts Again
Tak, tak powinien teledysk być taki a nie jakieś smuty Corbijna. Ileż można te czarno-białe smutne obrazy oglądać.
Poważnie - do przełknięcia. Brawo i bez udziwnień!
Ps. Nie mogłem do końca wytrzymać z hole to feed i peace.


Pt lut 10, 2023 23:20 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 22, 2003 0:23 am
Posty: 422
 
Post Re: Teledysk Ghosts Again
Hmm
Ja wcale nie pisałem żeby był kolorowy.


Pt lut 10, 2023 23:23 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lis 29, 2004 1:36 am
Posty: 559
Lokalizacja: Manchester
 
Post Re: Teledysk Ghosts Again
Więcor napisał(a):
Chwyla...co tak Pan odpuściłeś. Bardzo ładnie cię wypunktował i nie widzę w tym żadnego stresu tylko konkretną odpowiedź na ten jeden krótki komentarz. Czekaj , rozgrzewam się powoli ;)

odpuscilem nie odpuscilem wszystko jedno, z zasady nie lubie/nie mam czsu wdawac sie w jakies przepychanki slowne i uwazam ze nic one nie wnosza do dyskusji poza tym ze jeden albo drugi forumowicz ma okazje do popisow erudycyjnych, jestem na tym forum podobnie jak Ty prawie 20 lat i z reguly wole tu czytac niz pisac, zreszta porownujac liste moich postow do Twoich to chyba widac, po prostu zirytowalo mnie ze @Born w kazdym poscie daje do zrozumienia ze w ogole wszystko c..j co ostatnio robi DM i tyle
i wcale mnie nie wypunktowal


Pt lut 10, 2023 23:55 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 22, 2003 0:23 am
Posty: 422
 
Post Re: Teledysk Ghosts Again
Ogólnie wolę ten klip od wielu ostatnich klipów
(jak również od całej masy starszych klipów).
A muzyka...
Powiedzmy że największą zasługą tego klipu jest że posłucham tego utworu jakieś 50% więcej niż bym normalnie posłuchał.


So lut 11, 2023 0:40 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 16, 2009 18:58 pm
Posty: 1141
Lokalizacja: 3City
 
Post Re: Teledysk Ghosts Again
Proponuję inne obrazki do tej muzyki, która wżyna się mój mózg swą dekadencką melancholią z każdym odsłuchem mocniej

Kawałek ewidentnie kojarzy mi się z lataniem.
Martin to idealnie wykombinował.
Moje skrzydła już odrosły.

cóż musiałem zedytować bo jebaniec Musk skatowął Twittera tak, że linki nie chodzą jak dawniej.
Spróbujmy z tym :
To polatamy sobie jak duchy?
https://twitter.com/i/status/1624282536288350208


So lut 11, 2023 7:58 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 30, 2004 8:40 am
Posty: 476
Lokalizacja: najgłośniejsze miasto
 
Post Re: Teledysk Ghosts Again
Teledysk Ghosts Again: mocny, soczysty, wymowny i za krótki 3.56.
Mam nadzieję ze wersja singlowa/albumowa bedzie dłuższa.


So lut 11, 2023 8:52 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 15:59 pm
Posty: 795
Lokalizacja: Alan nie wracaj....
 
Post Re: Teledysk Ghosts Again
Albumowa ma miec ponoć ponad 5 minutek więc jest szansa na jakieś fajne intro bo to jedyne czego tu brakuje


So lut 11, 2023 11:43 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 10:45 am
Posty: 1803
Lokalizacja: Gdańsk / Underneath the Stars
 
Post Re: Teledysk Ghosts Again
Ale dlaczego "ponoć"? Wystarczy w podcastach Radia 357 odsłuchać ostatnią "Wierność w stereo", w której P. Stelmach prezentował (i to dwukrotnie) wersję albumową.


So lut 11, 2023 11:51 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 15:59 pm
Posty: 795
Lokalizacja: Alan nie wracaj....
 
Post Re: Teledysk Ghosts Again
CureMar napisał(a):
Ale dlaczego "ponoć"? Wystarczy w podcastach Radia 357 odsłuchać ostatnią "Wierność w stereo", w której P. Stelmach prezentował (i to dwukrotnie) wersję albumową.



:shock: omygy już szukam, dziękuję ci dobry człowieku :przytul:


ehhh... niestety trzeba chyba być patronem żeby móc odsłuchać odbyte audycje :(

@CureMar opowiadaj, jak różni się singlowa od albumowej?


So lut 11, 2023 12:04 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team