Depeche Mode - Zobacz wątek - POLSKA AKCJA KONCERTOWA!
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2
POLSKA AKCJA KONCERTOWA! 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3040
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: POLSKA AKCJA KONCERTOWA!
Skoro poruszyłes znów ten temat to w takim razie napisze o co mi chodzi. Byłoby niesamowicie jakby to wyszło i bardzo jestem ciekaw co by się działo w głowach Marta i Dave'a...ale sam nie wiem. Przy mniejszej ilości ludzi jest większa szansa dlatego myślałem bardziej o Krakowie. Mój pomysł jest taki żeby zaśpiewać im You'll Never Walk Alone. Może przed bisami. Może na koniec...szalenstwo? Kto wie. Nie twierdzę że cały utwór tylko może ten najbardziej znany fragment. Obawiam się jednak że to nie wypali. Co o tym myślicie? Zbyt odważne na nasz kraj?


Pt lut 17, 2023 22:30 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: POLSKA AKCJA KONCERTOWA!
exciter69 napisał(a):
Ja mam pomysł na dwie akcje.

1.
Myślę ze była by fajna akcja jakby wszyscy fani przyszli na koncert w miarę trzeźwi.
Żeby jeden drugiemu nie chuchał zza ramienia na wpół przetrawioną wódką.

2.
(A teraz z przekąsem - i lekką złośliwością): żeby nie śpiewać na pełne gardło gdy nie zna się języka.

Naprawdę - wierzcie (co niektórzy) na słowo - że lepiej znieść przed sobą kogoś o wzroście koszykarza, niż za sobą kogoś opisanego w punkcie 1 lub 2

No i nie nagrywać na swoje wypasione smartfoniki koncertu jednocześnie zasłaniając innym widoczność :P


Pt lut 17, 2023 22:31 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3040
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: POLSKA AKCJA KONCERTOWA!
That's right :8): :nie:


Pt lut 17, 2023 22:31 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz mar 30, 2006 10:06 am
Posty: 380
Lokalizacja: DMielec
 
Post Re: POLSKA AKCJA KONCERTOWA!
bartas napisał(a):
:? Kochani fani DM!!!wlaśnie dostałem odpowiedz mailowom z działu promocji z Sony Music i niestety nie bedzie singiel "ghosts again"wydany na żadnym nośniku fizycznym, a juz napewno nie na CD.Kurcze bardzo smutna informacja,pierwszy singiel DM bez wydania na CD.Ale dożyliśmy smutnych czasów jakos tak przykro SMUTNO!!!!! :evil: :(


jezeli to prawda to karteczki "we want GA on cd & lp and if not this i tu raczka ze srodkowym palcem",qrwa DM to nie tylko koncerty ale zbieranie roznych ,przeroznych rzeczy zwiazanych z zespolem ,byc moze to ostatnia plyta i co mam nie miec trzech ostatnich singli na półce :evil: :evil: :evil: :evil:


So lut 18, 2023 1:19 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 06, 2013 15:01 pm
Posty: 485
Lokalizacja: Kraków
 
Post Re: POLSKA AKCJA KONCERTOWA!
Najlepszą akcją będzie brak akcji :D
Bądzmy szczerzy. Na koncertach w Polsce tylko akcja-flaga na gigu U2 się udała, niczego innego spektakularnego nie pamiętam.


So lut 18, 2023 10:51 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1340
 
Post Re: POLSKA AKCJA KONCERTOWA!
A gdziekolwiek poza Polską były jakieś inne spektakularne akcje typu właśnie nasza flaga na U2? Pytam na poważnie, bo nie wiem albo nie kojarzę. I chodzi mi oczywiście o wszystkich wykonawców, nie tylko DM.


So lut 18, 2023 10:59 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1340
 
Post Re: POLSKA AKCJA KONCERTOWA!
greg239 napisał(a):
bartas napisał(a):
:? Kochani fani DM!!!wlaśnie dostałem odpowiedz mailowom z działu promocji z Sony Music i niestety nie bedzie singiel "ghosts again"wydany na żadnym nośniku fizycznym, a juz napewno nie na CD.Kurcze bardzo smutna informacja,pierwszy singiel DM bez wydania na CD.Ale dożyliśmy smutnych czasów jakos tak przykro SMUTNO!!!!! :evil: :(


jezeli to prawda to karteczki "we want GA on cd & lp and if not this i tu raczka ze srodkowym palcem",qrwa DM to nie tylko koncerty ale zbieranie roznych ,przeroznych rzeczy zwiazanych z zespolem ,byc moze to ostatnia plyta i co mam nie miec trzech ostatnich singli na półce :evil: :evil: :evil: :evil:


Wiadomo, ja też zły jestem, że takie znowu są perturbacje z fizycznymi singlami (chociaż ja wierzę, że się pojawią, tyle że później, jak to przy Spirycie było). Ale przecież doskonale wiecie, co się liczy w świecie. "Toooons of money" :) Jeśli fizyczne placki już się nie opłacają, to tam nikt nie będzie zbyt mocno po główce nas głaskał, bo kilka tysięcy fanów na świecie czeka na GA na CD lub na winylu. Oni i tak baaaardzo długo wydawali single na fizycznych nośnikach, nikt już w zasadzie tego nie robi od lat. (Tak, wiem, Pet Shop Boys. Tak, wiem, New Order) Ale to jest nisza, nie ma się co oszukiwać.

Ja mimo wszystko wierzę, że nośniki fizyczne singli będą jeśli tylko się okaże, że w pre-orderach Memento Mori będzie odpowiednia sprzedaż.

A lot of money. Tons of money.


So lut 18, 2023 13:58 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team