Depeche Mode - Zobacz wątek - 04.08.2023 - Kraków, Tauron Arena
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
04.08.2023 - Kraków, Tauron Arena 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Cz mar 30, 2006 10:06 am
Posty: 380
Lokalizacja: DMielec
 
Post Re: 04.08.2023 - Kraków, Tauron Arena
Maria Dimension napisał(a):
" A z mała poczekam na nastepna trase;)licze, ze bedzie:)


tez licze ,trzymam kciuki :nlmda:


Pt sie 11, 2023 18:21 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N lut 03, 2013 16:34 pm
Posty: 72
 
Post Re: 04.08.2023 - Kraków, Tauron Arena
Kurde coś mi w tym filmie nie pasuje....! Stronę wcześniej Liv miała podobne spostrzeżenia. Może ktoś poczuje się urażony ale ten fragment koncertu i jak skojarzę narzekania na zespół, ble ble ble.. Sam coś nieco też mam zastrzeżeń ale koncert to koncert :fletch: . Kupiłeś/aś bilet na wyczekany koncert, to bawmy się i tego mi tu brakuje dosłownie jak h.j !
https://www.youtube.com/watch?v=_Dj5lyLcTWA
Gdzie ta wychwalana energia fanów DM w Polsce :o ? I to jeszcze same osoby z pierwszego frontu :8): . Czy tylko Enjoy lub Personal wywołuje emocje ? Widocznie tak. Trochę narzekałem na tył trybun obok siebie a tu przed samą sceną w większości takie kwiatki .....sorry mumie..... Pewnie za 5 lat przy następnej okazji będziemy bardziej wyrywni :D
Sorrrrryyyy ale jak zobaczyłem ten filmik z MFS to mnie ............. i żyję nadzieją, że to była chwila łapania oddechu :roll: :?: ale jednak wiem, że nie była to ta chwila. Starzejemy się i dużo nam po prostu powszednieje i pomimo, że wyczekiwane 5 lat, to jest jak jest.


Pt wrz 01, 2023 20:14 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3044
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: 04.08.2023 - Kraków, Tauron Arena
Może po prostu sporej części nie podpasowal ten utwór i dlatego taka reakcja. W mojej okolicy też żywiołowo w tym momencie nie było.


Pt wrz 01, 2023 20:24 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N lut 03, 2013 16:34 pm
Posty: 72
 
Post Re: 04.08.2023 - Kraków, Tauron Arena
FM,..... Masz bardzo dużą rację. Wiem to i zdaję sobie sprawę z tego, ale nie kumam i dosłownie nie kumam, bo też nie przepadam za danymi utworami a jednak dam się z nimi ponieść i chociaż z każdym z nich trochę pobawić. Najmniejszy czasem gest..... DM to nie tylko radosne pieśni pokroju JCGE.....
Każdy bawi się i przeżywa jak chce, ale ten 2-u godzinny koncert ukochanego zespołu DM, nie powinien być tak wyczerpujący i obciążający dla kogoś, kto stoi tak blisko zespołu pod sceną. To powinno być przecież dodatkową motywacją. Zwalam zatem winę na nasz wiek lub słaby utwór i jednocześnie z zazdrością patrzę na Spodek, gdzie nie potrzebowaliśmy żadnej motywacji. Ale to już było dawno temu.....


Pt wrz 01, 2023 21:05 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3044
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: 04.08.2023 - Kraków, Tauron Arena
Spodek to już przeszłość i nie wróci. Ten zespół spowszednial nam a przynajmniej pewnej części fanów. Nie grają jednego koncertu na trasie w naszym kraju. Sporo zrobiły media społecznościowe i internet. Teraz wszystko jest od ręki na już. Wiadomo, na żywo to na żywo. Widać jednak jak na dłoni u wielu osób bierność na takich wydarzeniach. I nic się na to nie poradzi.


Pt wrz 01, 2023 21:25 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: 04.08.2023 - Kraków, Tauron Arena
Efekt spowszednienia, tak, to adekwatne określenie...
Pamiętam jak jechaliśmy swoją paczką na Służewiec w 2001 roku (dzisiaj mija dokładnie 22 lata od tego wydarzenia), pełny autobus fanów jadących w tym samym kierunku, wszyscy mega podekscytowani nadchodzącym widowiskiem i mega dumni z faktu bycia fanem tej właśnie grupy.
Kurde, to naprawdę były fajne czasy, a koncert na warszawskich wyścigach do końca życia będę miał w pamięci jako tą jedyną i niepowtarzalną imprezę...


So wrz 02, 2023 16:31 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3044
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: 04.08.2023 - Kraków, Tauron Arena
Jeszcze jedna rzecz apropo zachowania publiczności. W Krakowie mimo chęci nie udało się pociągnąć fali przed koncertem ani razu. Były próby ale kończyły się po 4 sektorach chyba. Akurat byłem na jednym z nich. W Warszawie wyglądało to zupełnie inaczej na plus.


N wrz 03, 2023 7:24 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr sie 09, 2023 12:07 pm
Posty: 12
Lokalizacja: Białystok
 
Post Re: 04.08.2023 - Kraków, Tauron Arena
tomaszd napisał(a):
Gdzie ta wychwalana energia fanów DM w Polsce :o ? I to jeszcze same osoby z pierwszego frontu :8): . Czy tylko Enjoy lub Personal wywołuje emocje ? Widocznie tak. Trochę narzekałem na tył trybun obok siebie a tu przed samą sceną w większości takie kwiatki .....sorry mumie..... Pewnie za 5 lat przy następnej okazji będziemy bardziej wyrywni :D


Otóż to, gdzie ta energia polskich fanów? Każdy się jara tą słynna bazą fanowską i najlepszymi koncertami na trasie, ale jakoś tego nie widać ani na filmikach ani na żywo (chociaż to po części kwestia tego gdzie się stanie). Oglądam nagrania z innych państw z europejskiej trasy i tam publika lepiej wypada.
Mimo wszystko w tym roku miałam szczęście do towarzystwa naokoło i nikt się na mnie obrażał, że przeszkadzam, a wręcz udało mi się pociągnąć parę oklasków, parę zaśpiewów i parę nazwijmy to skowytów.


Åšr wrz 06, 2023 20:06 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt maja 06, 2022 8:16 am
Posty: 45
 
Post Re: 04.08.2023 - Kraków, Tauron Arena
DeMo70 napisał(a):
Efekt spowszednienia, tak, to adekwatne określenie...
Pamiętam jak jechaliśmy swoją paczką na Służewiec w 2001 roku (dzisiaj mija dokładnie 22 lata od tego wydarzenia), pełny autobus fanów jadących w tym samym kierunku, wszyscy mega podekscytowani nadchodzącym widowiskiem i mega dumni z faktu bycia fanem tej właśnie grupy.
Kurde, to naprawdę były fajne czasy, a koncert na warszawskich wyścigach do końca życia będę miał w pamięci jako tą jedyną i niepowtarzalną imprezę...



Służewiec, mój pierwszy koncert... przemoczony do suchej nitki , tak lało. Jechałem też autobusem , bez biletu. Pamiętam że podeszliśmy z kumplem do kasy i poprostu kupiliśmy. Szok jakie to były czasy .
Pozdr.


Cz wrz 07, 2023 3:01 am Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team