Depeche Mode - Zobacz wątek - Trudny finansowo wspaniały czas!
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 13 ] 
Trudny finansowo wspaniaÅ‚y czas! 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt lut 15, 2013 18:23 pm
Posty: 113
 
Post Trudny finansowo wspaniaÅ‚y czas!
Kochani pomyślałem,że poruszę temat związany z kupowaniem biletów na koncerty. Jak to jest w waszych domach, rodzinach jak wasze żony, mężowie, chłopaki i dziewczyny? czy wspierają was w tym nieco trudniejszym czasie finansowym. Moja żona nie poznaje mnie mówi, że mnie opętało w kupowaniu biletów :lol: :lol: :lol:


Pn paź 10, 2022 8:52 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 25, 2013 20:42 pm
Posty: 264
 
Post Re: Trudny finansowo wspaniaÅ‚y czas!
Przyznam, że to osobliwy wątek :roll:
Twojej małżonce się nie dziwię ponieważ rozpusta w postaci biletów (nie najtańszych przecież + hotel i przejazd) to według wyobrażeń niektórych niemal fanaberia.
Osobiście rozważałem zakup 3 koncertów zagranicznych (Narodowego w PL nie brałem pod uwagę ponieważ to kasa wyrzucona w błoto, niestety).
Obecnie dojrzewa we mnie myśl o 1 może bardziej wypasionym. Jak ktoś ma rodzinę na głowie czy kredyt to wie oczym piszę :D .


Pn paź 10, 2022 10:11 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2105
Lokalizacja: MÅ‚awa
 
Post Re: Trudny finansowo wspaniaÅ‚y czas!
Temat odnośnie płyty założyłem w 2020, jak tylko pojawiło się info od Gordeno, ze zaczynaja działać było sporo czasu żeby odłożyć … tzn jedni odkładali inni hejtowali :P ale na przestrzeni lat schemat jest identyczny, wiec można się przygotować na dodatkowe wydatki…i planować koncertowe wakacje ;)


Pn paź 10, 2022 12:59 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 26, 2003 18:50 pm
Posty: 610
Lokalizacja: Ostrzeszów / Hamburg / Poznań
 
Post Re: Trudny finansowo wspaniaÅ‚y czas!
Patrząc realnie od 3 tras DM gra to samo, bez "smaczków" dla fanów, bez laserów i tanecznego show.

Ostatnio zaserwowali nam "barany i owce" jako projekcje na Enjoyu.
Bardzo niesmaczne, tak nas traktują, jak masoneria może...
A ten transwestyta na innej projekcji?
Darowaliby sobie te żenujące obrazy...

Do tego Dave z "pedalskim" wÄ…sikiem ala Adolf i pomalowanymi oczami, krzyczÄ…cy i drÄ…cy sie jak gwiazda rocka jak M. Jagger.
Co to ma być? Gdzie ta ikona seksapilu z lat 90-tych, gdzie ten charyzmatyczny wokalista z klasą ?

Wybaczcie takie mam odczucia

Ale ponad 25 lat jestem fanem DM i pójdę na koncert bo kocham ten zespół.\

Moja kobieta tez chce iść ale powiedziała 120 Euro za bilet i to jest maksimum.
Na Pet Shop Boys tez tyle dałem ale chociaż był show, przebieranki, chórki, tancerze, ekran bez durnych projekcji, lasery, efekty specjalne

Odnosze wrażenie ze od 3-4 tras odegrać swoje jak odbębnienie roboty w fabryce i do kasy

A nie porównywałbym wypadu na DM do wakacji.
To chociażby 7 dniowego urlopu w Włoszech nie zastąpi


Pn paź 10, 2022 16:27 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3040
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Trudny finansowo wspaniaÅ‚y czas!
Babylon generalnie zgoda poza tymi fragmentami o show laserach bajerach itp. Jeśli to wszystko jest zrobione z pomysłem i współgra z muzyką na scenie to ok. Jeżeli staje się ważniejsze od tego co dany wykonawca gra no to dziękuję. Wiem że są tacy co się tym podniecają. Ich sprawa. Nie o to chodzi na koncertach. To ma być pot, krew i łzy. Chcę widzieć i słyszeć że artyście zależy, że daje z siebie 100 procent lub wiecej. Czy tak będzie w przyszłym roku? Czy zaskoczą czymś wszystkich? Nie wiem. Mogę tylko przypuszczać. Pisałem już wiele razy-ostatnią trasą która wywarła ma mnie pozytywne wrażenie była TTA. Wracam wielokrotnie do tamtego okresu. Były emocje, ciarki, wzruszenia...bylo pięknie.


Pn paź 10, 2022 17:19 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 25, 2013 20:42 pm
Posty: 264
 
Post Re: Trudny finansowo wspaniaÅ‚y czas!
Ludziska, może dk jako kopalnia wiedzy w tych tematach, jak i gdzie (przez jaką stronę) najkorzystniej kupić bilety na Budapeszt?


Pn paź 10, 2022 19:06 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 06, 2022 18:40 pm
Posty: 4
 
Post Re: Trudny finansowo wspaniaÅ‚y czas!
Cieszę się, że możemy sobie pozwolić na bilety. Trochę zaszalałam :lol: . Mąż wspiera i dopingował w kupowaniu, rozumie, że to moja pasja tak jak ja rozumiem jego pasje. Nie jest to najlepszy czas na wydawanie takiej kasy, ale no trasa nie poczeka :nlmda:


Pn paź 10, 2022 20:21 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 26, 2003 18:50 pm
Posty: 610
Lokalizacja: Ostrzeszów / Hamburg / Poznań
 
Post Re: Trudny finansowo wspaniaÅ‚y czas!
FM napisał(a):
Babylon generalnie zgoda poza tymi fragmentami o show laserach bajerach itp. Jeśli to wszystko jest zrobione z pomysłem i współgra z muzyką na scenie to ok. Jeżeli staje się ważniejsze od tego co dany wykonawca gra no to dziękuję. Wiem że są tacy co się tym podniecają. Ich sprawa. Nie o to chodzi na koncertach. To ma być pot, krew i łzy. Chcę widzieć i słyszeć że artyście zależy, że daje z siebie 100 procent lub wiecej.


Dobrze prawisz, ma być moc i poświecenie.
A ten show i lasery to dodatek, skoro frontman juz nie jest tak atrakcyjny jak kiedyś i 5 razy na kolejnej trasie tylko on na gołej scenie to oczekiwalibyśmy czegoś więcej (wielu chce w stylu devioionala)

Tylko wszystko zależy od rodzaju muzyki i wykonawcy
DM gra rockowo i nie do końca sie to zgadza z nurtem z jakiego wyrośli.
Na dzisiaj to juz nie new romantic ale muzyka alternatywna ale z gitarami i perkusjami wolałbym aby nie przesadzali na rzecz elektronicznych brzmień


Wt paź 11, 2022 19:38 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2105
Lokalizacja: MÅ‚awa
 
Post Re: Trudny finansowo wspaniaÅ‚y czas!
Mówicie ze drogo na DM :) sprawdźcie to 22 lipiec Dolinie Charlotty w ramach 14tego Festiwalu Legend RockaHollywood Vampires - Johnny Depp / Alice Cooper / Joe Perry / Tomy Henriksen FRONT ROW Meet&Greet cena biletu UWAGA 23,500 zł :lol:

Pakiet obejmuje:
Bilet w pierwszym rzędzie
Prywatne spotkanie za kulisami z Joe Perrym, Alice Cooperem i Johnnym Deppem,
Prywatna fotografia z artystami
Gitara w pokrowcu, podpisana przez artystów
Spersonalizowany tablica pamiÄ…tkowa
Zaproszenie na przedkoncertowe powitanie obejmujÄ…ce:
• Dwa drinki na osobę
• Możliwość zakupów w sklepiku koncertowym bez kolejki
Kolekcjonerskie kostki gitarowe HWV w dedykowanym etui
Bilet kolekcjonerski HWV*dostępny wyłącznie dla pakietu VIP
PamiÄ…tkowy identyfikator koncertowy


Pn lis 14, 2022 22:23 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz mar 30, 2006 10:06 am
Posty: 380
Lokalizacja: DMielec
 
Post Re: Trudny finansowo wspaniaÅ‚y czas!
@dk,pol zartem pol serio,wychaczylem bilet na DM w 2023,Villamos interactive special super stars almost realy shows gig w Kuala Lumpur,cena 300 000 $ ale masz wspolne sranie z Davem i kapiel z Martinem plus pamiatkowe zdjecia,pewnie znajd sie chetni :D :D :D


Åšr lis 16, 2022 21:10 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3040
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Trudny finansowo wspaniaÅ‚y czas!
:lol: :lol: :lol:


Åšr lis 16, 2022 22:14 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 26, 2003 18:50 pm
Posty: 610
Lokalizacja: Ostrzeszów / Hamburg / Poznań
 
Post Re: Trudny finansowo wspaniaÅ‚y czas!
Pakiet o którym wspomniał kolega powyżej to opcja dla wielkich fanów artysty którzy maja nieograniczone środki.
Jeśli ktoś zarabia miesięcznie od 10-30 ... czy więcej tysięcy Euro to może sobie pozwolić


To sa już rzeczy nie dla zwykłych ludzi.

Tak się zarabia kasę oferując lody na bazie dymu z pierdzenia nosorożca i z dodatkiem szafranu o smaku fermentującej truskawki za 1200 zl jedna porcja, podawane na wierzchołku góry przez półnagą eskimoskę na liściu z eko papieru (na przykład).

Po co to ?
Jak sie nie ma co robic z kasa i brak innych pomysłów to i na takie lody można iść
"Zwyczajni" kupią "normalne" lody w "akceptowalnej" cenie (Normalizacja to poziom który wydaje sie oczywisty i akceptowalny )


Cz lis 17, 2022 11:39 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pt maja 07, 2010 12:08 pm
Posty: 3
Lokalizacja: chorzów
 
Post Re: Trudny finansowo wspaniaÅ‚y czas!
@dK.
Przekonałeś mnie. W porównaniu do biletów za 23,500zł DM są naprawdę tani. Do tego skromni.
Nie doceniajÄ… siÄ™. Nie doceniajÄ… tez nas.


So lis 19, 2022 18:18 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 13 ] 


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team