Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 284 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Następna strona
02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: 02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy
dK napisał(a):
Przypominam o Gwardii która nie została zamieniona na inny termin czy miejsce był tylko zwrot za bilety i zima 2x Łódź

Bo nie mogła, gdyż nie chodziło o ubytek techniczny obiektu, a ubytek na zdrowiu Gahana.


N lut 12, 2023 16:16 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: 02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy
Pajgert napisał(a):
W kryzysowej sytuacji może Wrocław ? Przed Warszawą jest Praga , więc po drodze. Ewentualnie Gdańsk po Krakowie - potem
Tallin , więc też po drodze. Ewentualnie w Warszawie Bemowo lub Służewiec - choć przy tych lokalizacjach koszt koncertu będzie większy.

Bemowo, bardzo dobry pomysł :D tuż koło mnie, jak trzeba będzie, znajdę Martinowi dobrą knajpkę wegańską i też będzie zadowolony :mrgreen: na kilku koncertach metalowych tutaj byłem i wszystko grało jak trzeba :P


N lut 12, 2023 16:21 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: 02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy

No i ok, niemniej trzeba poczekać do czasu, kiedy oficjalnie ogłosi to Kulesza, swoją drogą duża odpowiedzialność po stronie tych naukowców z AGH.


N lut 12, 2023 16:26 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 16, 2009 18:58 pm
Posty: 1141
Lokalizacja: 3City
 
Post Re: 02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy
Więcor napisał(a):
oDMienioNY napisał(a):
Nie będę licytował się z Tobą, gdzie nie byłem a gdzie byłem, bo tu nie mam żadnych szans.
Na Narodowym nie byłem na trybunach, bo wiem że jest źle.
Na płycie nie jest najgorzej (2013 i 2017) i jeśli będę, bo nie mam jeszcze ticketów, to tylko na płycie.
A co wybierasz się na Kraków?
Uwielbiam live w ulewach, a Służewiec czy Bratysława były niepowtarzalne.


Wybieram się rzecz jasna tez na Kraków i to już powinno dac Ci do myślenia jak powinno to brzmieć ;) Wybieram się również do Amsterdamu gdzie moim zdaniem najlepsza hala akustycznie, do Dusseldorfu, Berlina, Oslo i co tam dadzą jeszcze na zimę. POnieważ to ostatnia trasa więc pożegnam się godnie :)


Zrobiłem sobie kilku miesięczny odwyk od DM, mogłem kupić bilety na Narodowy ale czekam na płytę.
Za stary już jestem na trasę po Europie, zresztą czuję się dosyć nasycony. W zasadzie sądziłem, że live na Openerze był tym ostatnim.
Myślę o Krakowie, bo Narodowy już z samej nazwy się źle kojarzy.
Ale jeszcze kilka takich występów jak na San Remo i może jednak pozostanę przy Never na Openerze, bo jednak było to mistyczne przeżycie, choć cały koncert słabiutki.
Ostatecznie pewnie kupię bilety by się pożegnać.


N lut 12, 2023 16:47 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4339
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: 02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy
krzysiek napisał(a):
Mogliby do Gdańska przyjechać Na Polsat Plus Arenę. Bez sensu odwoływać.

Najładniejszy stadion w Polsce, nieco mniejszy od Narodowego ale dalej 42 pojemności. Razem z płytą, nawet biorąc pod uwagę że tylne trybuny są wyłączane na koncert wchodzi spokojnie 50 tysięcy osób.

Ten stadion nie jest specjalnie znany z koncertów ale kilka ciekawych na nim było, z gwiazd rocka zagrali tu Guns&Roses czy Bon Jovi, z gwiazd Popu-np Justin Timberlake czy Jennifer Lopez.

Mało tego wiele osób mogłoby sobie ten koncert połączyć z parodniowym wypadem nad morze.
Fajnie u nas jest latem. I nie tylko :D


Ja też z przyjemnością odwiedziłbym morze a nie narodowy ! Nie ma nic lepszego niż połączenie dM z tym wspaniałym miejscem jakim jest morze. Oby chociaż na zimówkę się Gdańsk załapał.


N lut 12, 2023 18:24 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 16, 2009 18:58 pm
Posty: 1141
Lokalizacja: 3City
 
Post Re: 02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy
Więcor napisał(a):
krzysiek napisał(a):
Mogliby do Gdańska przyjechać Na Polsat Plus Arenę. Bez sensu odwoływać.

Najładniejszy stadion w Polsce, nieco mniejszy od Narodowego ale dalej 42 pojemności. Razem z płytą, nawet biorąc pod uwagę że tylne trybuny są wyłączane na koncert wchodzi spokojnie 50 tysięcy osób.

Ten stadion nie jest specjalnie znany z koncertów ale kilka ciekawych na nim było, z gwiazd rocka zagrali tu Guns&Roses czy Bon Jovi, z gwiazd Popu-np Justin Timberlake czy Jennifer Lopez.

Mało tego wiele osób mogłoby sobie ten koncert połączyć z parodniowym wypadem nad morze.
Fajnie u nas jest latem. I nie tylko :D


Ja też z przyjemnością odwiedziłbym morze a nie narodowy ! Nie ma nic lepszego niż połączenie dM z tym wspaniałym miejscem jakim jest morze. Oby chociaż na zimówkę się Gdańsk załapał.



A byłeś w EGRO Arenie na ostatniej trasie?
Było bombowo, Gahan nawet walił ze sceny z granatnika zanim to było modne w Polsce. ;-)


N lut 12, 2023 18:27 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4339
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: 02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy
Jakże mógłbym nie być Kierowniku ;)


N lut 12, 2023 18:54 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: 02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy
Dobre wieści, będzie zabawa, będzie się działo... :D

Na PGE Narodowym odbyła się konferencja prasowa dotycząca organizacji wydarzeń całostadionowych w 2023 roku. - PGE Narodowy jest miejscem bezpiecznym i można na nim organizować imprezy masowe – podkreślał na spotkaniu Prezes Zarządu operatora PGE Narodowego Włodzimierz Dola. Największy stadion w Polsce przygotowuje się obecnie do rekordowego pod względem wydarzeń sezonu.

https://www.pgenarodowy.pl/aktualnosci/ ... -2023-roku


Pn lut 27, 2023 16:07 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 16, 2009 18:58 pm
Posty: 1141
Lokalizacja: 3City
 
Post Re: 02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy
Więcor napisał(a):
Jakże mógłbym nie być Kierowniku ;)


To prawie na moim podwórku, ponad 20 lat tam mieszkałem.
Gdy miałem ze 16 lat, to miałem piękny sen, że właśnie dokładnie tam dla mnie zagrają. Po dekadach wybudowano dokładnie w tym miejscu EGO Arenę.
Od małego dzieciaka wzgórek ze śmieci, który teraz obok hali się znajduje nazywaliśmy potocznie "górką pedałów", bo często można tam było natknąć się na roznegliżowanych typów trzepiących sobie gruchę po krzakach.
Czyli Depesze zagrali na mojej "górce pedałów"!
Czy można jeszcze marzyć o czymś więcej?! :lol:
Grali u mnie i dla mnie. Czuję się spełniony. :P


Wt lut 28, 2023 23:07 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12906
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: 02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy
oDMienioNY napisał(a):
Gdy miałem ze 16 lat, to miałem piękny sen, że właśnie dokładnie tam dla mnie zagrają.


Na działkach? Toż to niezła wyobraźnia. Wciąż to nie jest najlepsze miejsce na imprezy.


Śr mar 01, 2023 0:01 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 26, 2009 10:16 am
Posty: 238
Lokalizacja: Berlin/Warszawa
 
Post Re: 02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy
oDMienioNY napisał(a):

To prawie na moim podwórku, ponad 20 lat tam mieszkałem.
Gdy miałem ze 16 lat, to miałem piękny sen, że właśnie dokładnie tam dla mnie zagrają. Po dekadach wybudowano dokładnie w tym miejscu EGO Arenę.
Od małego dzieciaka wzgórek ze śmieci, który teraz obok hali się znajduje nazywaliśmy potocznie "górką pedałów", bo często można tam było natknąć się na roznegliżowanych typów trzepiących sobie gruchę po krzakach.
Czyli Depesze zagrali na mojej "górce pedałów"!
Czy można jeszcze marzyć o czymś więcej?! :lol:
Grali u mnie i dla mnie. Czuję się spełniony. :P


Wnosząc po opisie, wielu przed Tobą doświadczyło już spełnienia w tym miejscu


Śr mar 01, 2023 11:46 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4339
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: 02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy
oDMienioNY napisał(a):
Więcor napisał(a):
Jakże mógłbym nie być Kierowniku ;)


To prawie na moim podwórku, ponad 20 lat tam mieszkałem.
Gdy miałem ze 16 lat, to miałem piękny sen, że właśnie dokładnie tam dla mnie zagrają. Po dekadach wybudowano dokładnie w tym miejscu EGO Arenę.
Od małego dzieciaka wzgórek ze śmieci, który teraz obok hali się znajduje nazywaliśmy potocznie "górką pedałów", bo często można tam było natknąć się na roznegliżowanych typów trzepiących sobie gruchę po krzakach.
Czyli Depesze zagrali na mojej "górce pedałów"!
Czy można jeszcze marzyć o czymś więcej?! :lol:
Grali u mnie i dla mnie. Czuję się spełniony. :P


Ja pas. Nie przebije ;)


Śr mar 01, 2023 20:55 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12906
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: 02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy
Niemiecki Hope supportem.


Śr kwi 12, 2023 14:46 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 30, 2013 0:39 am
Posty: 29
 
Post Re: 02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy
DeMo70 napisał(a):
W metrze :P

Obrazek


Już w domu :fletch:
Obrazek


So maja 06, 2023 16:21 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 30, 2013 0:39 am
Posty: 29
 
Post Re: 02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy
Obrazek


So maja 06, 2023 17:33 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz kwi 16, 2009 11:29 am
Posty: 39
 
Post Re: 02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy
Wow! Skąd można skombinować taki rarytasik? :) Mam na myśli, plakat z trasy z polskimi datami?


So maja 06, 2023 22:56 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 30, 2013 0:39 am
Posty: 29
 
Post Re: 02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy
Nie było łatwo , chyba z każdą następną trasą będzie już coraz trudniej.
Ludzie zajmujący się promocją i marketingiem blednie interpretuje potrzeby naszej grupy wiekowej i przechyla się na korzyść internetu oraz ekologii .
2 tygodnie ( może wcześniej ) przed koncertem będzie jeszcze możliwość zdobycia kilku egzemplarzy .
W razie czego zapraszam na priv :beer:


N maja 07, 2023 0:21 am Zobacz profil

Dołączył(a): Cz mar 30, 2006 10:06 am
Posty: 379
Lokalizacja: DMielec
 
Post Re: 02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy
Kochani szukam noclegu w W-wie od 01-03.08 najlepiej w okolicach Narodowego dla 2+1,wystarczy pokoj z jakims prysznicem(kwatera,pensjonat,hotel),corka konczy 11lat i w koncu zabieram ja na obiecany koncert po Delta Tour byla obietnica,na SpiritTour jescze sie nie zalapala ale teraz juz najwyzsza pora :) ,przy okazji bedzie jej to pierwszy pobyt w stolicy (nie licze przejazdow nad morze) wiec chcielibysmy z zoną przy okazji troszke pozwiedzac,ktos cos by polecil w miare rozsadnej cenie,pozDrawiaM


Śr maja 10, 2023 8:24 am Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 15, 2006 12:32 pm
Posty: 158
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: 02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy
Najlepiej skorzystaj z serwisów booking.com albo Airbnb.com. Ja z żonką często korzystamy z tych dwóch platform rezerwacyjnych, czy to w Polsce, czy na obcej ziemi. Jest duży wybór i tam zapewne znajdziesz coś, co zadowoli Twoje zmysły. Powodzenia życzę i trzymam kciuki za sukces.


Śr maja 10, 2023 12:45 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 06, 2013 10:41 am
Posty: 11
 
Post Re: 02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy
Myślicie, że pojawią się jeszcze bilety na trybuny? :(


Śr maja 10, 2023 18:38 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 284 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team