Depeche Mode - Zobacz wątek - 02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 284 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  NastÄ™pna strona
02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: 02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy
No i kvźwa system przydziela bilety, pieprzyć to.
Mam nadzieję, że dodadzą możliwość wyboru z mapy stadionu.


Pt paź 07, 2022 11:12 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 10:18 am
Posty: 74
Lokalizacja: WARSZAWA/Ursus/niedźwiadek/gawra..
 
Post Re: 02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy
no i nic nie można wybrać, żaden bilet oprócz vip i EE na płyte, co jest grane?


Pt paź 07, 2022 11:28 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 03, 2006 9:59 am
Posty: 449
Lokalizacja: wschodnie rubieże/Wawa
 
Post Re: 02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy
Niestety, to takie "gierki" Ticketmaster i LN, będą teraz wrzucać co jakiś czas pule biletów i trzeba to sprawdzać. 5 lat temu kupowałam bilet na Wawę kilka dni przed koncertem i dało się jeszcze upolować dobre miejsce na dolnej trybunie. Przecież wiadomo, że bilety na płytę nie sprzedały się wszystkie w jeden dzień.


Pt paź 07, 2022 11:42 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 21, 2005 10:17 am
Posty: 54
Lokalizacja: Wrocław
 
Post Re: 02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy
lukair napisał(a):
headline napisał(a):
Dokładnie, wszyscy napaleni kupili bilety losowo, teraz pozwolili łaskawie wybierać, kpina jakaś.

Nie no, chyba mnie zaraz szlak trafi. No przecież to jest po prostu parodia.

Czy da się zwrócić bilety zakupione w TicketMaster? Coś Ala zwrot do 14 dni itp?


Niestety, już pisałem do Ticketmaster reklamację, zacytowali mi regulamin, że po zakupie nie można ich wymienić ani oddać :nie: :
"§7 Bilety
7. Bilety nie podlegajÄ… wymianie ani zwrotowi po dokonaniu zakupu."


Pt paź 07, 2022 15:09 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 27, 2013 16:59 pm
Posty: 417
 
Post Re: 02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy
bartekdm napisał(a):
Ceny STANOWCZO za wysokie. Nie wydaje mi się, żeby koncert się wyprzedał. Ten zespół się jednak starzeje, koncerty są słabe, Dave wokalnie live nie daje rady. Jestem fanem, kupię płytę (choć już pewnie nie na nośniku) ale byłem już na tyłu ich koncertach, że nawet 5-letnia przerwa nie spowoduje u mnie póki co chęci wydania takich pieniędzy.



Ten kto ma kupić wierz mi że i tak kupi, jak pamiętam zawsze była debata że ceny są wysokie, tylko popatrz dokładnie już nie ma najlepszych miejsc a to dopiero 2 dzień.


Pt paź 07, 2022 17:16 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:19 pm
Posty: 853
 
Post Re: 02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy
Ja też uważam, że mamy tu do czynienia z klasycznym przykładem spotkania się popytu z podażą. Cokolwiek by sądzić o LN (sam mam złą opinię), umieją liczyć i maksymalizować zyski. Co więcej - jakkolwiek absurdalnie to zabrzmi - sądziłem, że będzie gorzej, jeśli chodzi o ceny. Zważywszy inflację, markę zespołu, czas, jaki minął od poprzedniej trasy, a także to, że ta nadchodząca może być ostatnią, wydaje się, że nie mamy tu do czynienia z jakimś wyjątkowym zdzierstwem. Przygotowywałem się na wyższe kwoty. Oczywiście nie uważam, że na przykład 575 zł to mało, ale w wypadku koncertów kategoria "mało" (czy "tanio") to raczej nieporozumienie. Tu z założenia nie może być tanio. Pamiętajmy, że mówimy o staniu przez dwie godziny w tłumie i oglądaniu facetów zbliżających się do wieku emerytalnego. "Normalni" ludzie nie zapłaciliby za to zapewne nawet stówy.


Pt paź 07, 2022 17:22 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 27, 2013 16:59 pm
Posty: 417
 
Post Re: 02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy
personal benek napisał(a):
Ja też uważam, że mamy tu do czynienia z klasycznym przykładem spotkania się popytu z podażą. Cokolwiek by sądzić o LN (sam mam złą opinię), umieją liczyć i maksymalizować zyski. Co więcej - jakkolwiek absurdalnie to zabrzmi - sądziłem, że będzie gorzej, jeśli chodzi o ceny. Zważywszy inflację, markę zespołu, czas, jaki minął od poprzedniej trasy, a także to, że ta nadchodząca może być ostatnią, wydaje się, że nie mamy tu do czynienia z jakimś wyjątkowym zdzierstwem. Przygotowywałem się na wyższe kwoty. Oczywiście nie uważam, że na przykład 575 zł to mało, ale w wypadku koncertów kategoria "mało" (czy "tanio") nie występuje raczej zbyt często. Tu z założenia nie może być tanio. Pamiętajmy, że mówimy o staniu przez dwie godziny w tłumie i oglądaniu facetów zbliżających się do wieku emerytalnego. "Normalni" ludzie nie zapłaciliby za to nawet stówy.


W 100% się zgadzam, niby dziadki, niby już nie ten głos, te płyty jakieś już nie jak Violator, bez Fletcha a kupić dobry bilet graniczyło z cudem i kolejki po parę tysięcy do zakupu, to się wciąż powtarza a potem dyskusje jaki piękny koncert i jak było zajerzascie.... itd... :fletch: :nlmda:


Pt paź 07, 2022 17:32 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 15, 2005 17:06 pm
Posty: 850
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post Re: 02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy
Delta Machine napisał(a):
bartekdm napisał(a):
Ceny STANOWCZO za wysokie. Nie wydaje mi się, żeby koncert się wyprzedał. Ten zespół się jednak starzeje, koncerty są słabe, Dave wokalnie live nie daje rady. Jestem fanem, kupię płytę (choć już pewnie nie na nośniku) ale byłem już na tyłu ich koncertach, że nawet 5-letnia przerwa nie spowoduje u mnie póki co chęci wydania takich pieniędzy.



Ten kto ma kupić wierz mi że i tak kupi, jak pamiętam zawsze była debata że ceny są wysokie, tylko popatrz dokładnie już nie ma najlepszych miejsc a to dopiero 2 dzień.

A jakie sÄ… najlepsze miejsca?
Bo jak mam dać 700 i być i tak daleko od sceny to wolę dać 170 i być na koncercie już nieważne gdzie. Akurat na narodowym z każdego miejsca widać dobrze. Jedyna sensowna bliskość ze sceną jest na płycie i to jeszcze trzeba odpowiednio szybko przyjść, czekać, przeciskać się a na to już jestem za stary.


Pt paź 07, 2022 19:57 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:19 pm
Posty: 853
 
Post Re: 02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy
Płyta EE wciąż bezproblemowo dostępna. Przy dwóch poprzednich trasach chyba tak to nie wyglądało (wydaje mi się, że nie udało mi się kupić preferowanych biletów pierwszego dnia sprzedaży). Miejmy nadzieję, że rzucili wszystko, by sprzedaż poszła dobrze i można było ogłosić drugą noc :) Stało się tak już w końcu z Berlinem, Amsterdamem i Frankfurtem...


Pt paź 07, 2022 20:05 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: 02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy
personal benek napisał(a):
Ja też uważam, że mamy tu do czynienia z klasycznym przykładem spotkania się popytu z podażą. Cokolwiek by sądzić o LN (sam mam złą opinię), umieją liczyć i maksymalizować zyski. Co więcej - jakkolwiek absurdalnie to zabrzmi - sądziłem, że będzie gorzej, jeśli chodzi o ceny. Zważywszy inflację, markę zespołu, czas, jaki minął od poprzedniej trasy, a także to, że ta nadchodząca może być ostatnią, wydaje się, że nie mamy tu do czynienia z jakimś wyjątkowym zdzierstwem. Przygotowywałem się na wyższe kwoty. Oczywiście nie uważam, że na przykład 575 zł to mało, ale w wypadku koncertów kategoria "mało" (czy "tanio") to raczej nieporozumienie. Tu z założenia nie może być tanio. Pamiętajmy, że mówimy o staniu przez dwie godziny w tłumie i oglądaniu facetów zbliżających się do wieku emerytalnego. "Normalni" ludzie nie zapłaciliby za to zapewne nawet stówy.

Sama prawda, niestety, wiedzą o tym doskonale i z tego korzystają ile wlezie, tym bardziej, że u nas tylko jeden koncert póki co, więc mogą dyktować ceny.
No cóż, ja dzisiaj zakupiłem to co chciałem, więc od okienka odszedłem w sumie zadowolony.
Teraz czas na całe to pozytywne zamieszanie związane z oczekiwaniem na pierwszego singla, album no i koncert.......oczywiście dreszczyk emocji będzie, bo jeśli idzie o DM, to jest zawsze :mrgreen:


Pt paź 07, 2022 20:11 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lis 29, 2004 1:36 am
Posty: 565
Lokalizacja: Manchester
 
Post Re: 02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy
DeMo70 napisał(a):
No i kvźwa system przydziela bilety, pieprzyć to.
Mam nadzieję, że dodadzą możliwość wyboru z mapy stadionu.


ja nie wiem o co chodzi ale ja normalnie wybralem sektor i miejsca z mapki stadionu


Pt paź 07, 2022 21:37 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 06, 2006 19:37 pm
Posty: 256
Lokalizacja: Kraków
 
Post Re: 02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy
Mnie dziwi mocno podana godzina rozpoczęcia koncertu - 17.00. :? Pewnie ulegnie jeszcze zmianie...?


N paź 09, 2022 10:58 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 03, 2005 22:40 pm
Posty: 136
Lokalizacja: OÅ‚awa
 
Post Re: 02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy
Liv napisał(a):
Mnie dziwi mocno podana godzina rozpoczęcia koncertu - 17.00. :? Pewnie ulegnie jeszcze zmianie...?


17:00 to jest godzina otwarcia bram, DM zaczną grać o 21:00.


N paź 09, 2022 14:45 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: 02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy
Liv napisał(a):
Mnie dziwi mocno podana godzina rozpoczęcia koncertu - 17.00. :? Pewnie ulegnie jeszcze zmianie...?

A mnie troszeczkę smuci, że koncert wypada we środę, środek tygodnia, zawsze lepszy piątek a najlepiej sobota :mrgreen:
A co do godziny rozpoczęcia, to tak jak kolega wyżej napisał, zanim się wypełni stadion, potem zagra jakiś support, na koniec ostatnie korekty nagłośnienia, to się spokojnie zejdzie do wieczora, tak gdzieś 20:00-21:00.


N paź 09, 2022 15:11 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 06, 2006 19:37 pm
Posty: 256
Lokalizacja: Kraków
 
Post Re: 02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy
Dzięki za odpowiedź :) Tak myślałam właśnie, ale jeśli dobrze kojarzę to zwykle podawana była godzina rozpoczęcia koncertu, nie otwarcia bram, stąd moje zdziwienie.


N paź 09, 2022 17:32 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz sie 26, 2010 10:14 am
Posty: 65
 
Post Re: 02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy
waldekdm napisał(a):
Liv napisał(a):
Mnie dziwi mocno podana godzina rozpoczęcia koncertu - 17.00. :? Pewnie ulegnie jeszcze zmianie...?


17:00 to jest godzina otwarcia bram, DM zaczną grać o 21:00.


No to pytanie za 100 punktów:
I na biletach EE i na "zwykłej" płycie widnieje ta sama godzina otwarcia bram - 17:00 właśnie.
Błąd? Celowe działanie? Brak konkretów, gdyż jeszcze za wcześnie?


N paź 09, 2022 19:07 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 06, 2022 18:40 pm
Posty: 4
 
Post Re: 02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy
veteraniq napisał(a):

No to pytanie za 100 punktów:
I na biletach EE i na "zwykłej" płycie widnieje ta sama godzina otwarcia bram - 17:00 właśnie.
Błąd? Celowe działanie? Brak konkretów, gdyż jeszcze za wcześnie?



Moim zdaniem jest za wcześnie, z tego co pamietam przy ostatnich ich koncertach ok 1-2 tyg przed koncertem przychodził e-mail z informacjami jaki bilet kiedy może wejść na teren stadionu :wink:


N paź 09, 2022 19:25 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lis 29, 2004 1:36 am
Posty: 565
Lokalizacja: Manchester
 
Post Re: 02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy
z mojego ponad dwudziestoletniego doswiadczenia koncertowego z DM powiem tak :"otwarcie bram" a "poczatek koncertu" to dwie rozne sprawy, po prostu o 17 zaczna wpuszczac bo dajmy na to 20-30 tys ludzi musi przejsc przez jakies tam security i sprawdzenie biletow a to trwa to po pierwsze, potem bedzie support ktory pewnie zacznie sie o 19-19.30 i potrwa gora pol godziny, potem okolo kolejnej godziny przygotowania sceny dla zespolu a w tym czasie pewnie poleci jakis dj set z glosnikow, sam zespol zacznie koncert o 21-21.30 i potrwa to okolo 2-2,5 godziny czyli calosc skonczy sie okolo 23.30 -24, pozniej z 30 minut zeby sie wydostac ze stadionu bo wiadomo ze wszyscy wychodza w tym samym czasie wiec ogolnie jesli ktos bedzie od 17 to trzeba liczyc okolo 6-7 godzin na stadionie lub w danym obiekcie, tylko raz w mojej historii bylem tak wczesnie i potem bylem przemoczony glodny i zmeczony aczkolwiek mega szczesliwy (sluzewiec) i wiecej nie wpadlem na podobny pomysl zeby przejezdzac tak wczesnie, zawsze staram sie wpadac przed samym supportem (czasem warto zobaczyc bo sa naprawde fajne zespoly)


Pn paź 10, 2022 18:03 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: 02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy
Kelvin napisał(a):
z mojego ponad dwudziestoletniego doswiadczenia koncertowego z DM powiem tak :"otwarcie bram" a "poczatek koncertu" to dwie rozne sprawy, po prostu o 17 zaczna wpuszczac bo dajmy na to 20-30 tys ludzi musi przejsc przez jakies tam security i sprawdzenie biletow a to trwa to po pierwsze, potem bedzie support ktory pewnie zacznie sie o 19-19.30 i potrwa gora pol godziny, potem okolo kolejnej godziny przygotowania sceny dla zespolu a w tym czasie pewnie poleci jakis dj set z glosnikow, sam zespol zacznie koncert o 21-21.30 i potrwa to okolo 2-2,5 godziny czyli calosc skonczy sie okolo 23.30 -24, pozniej z 30 minut zeby sie wydostac ze stadionu bo wiadomo ze wszyscy wychodza w tym samym czasie wiec ogolnie jesli ktos bedzie od 17 to trzeba liczyc okolo 6-7 godzin na stadionie lub w danym obiekcie, tylko raz w mojej historii bylem tak wczesnie i potem bylem przemoczony glodny i zmeczony aczkolwiek mega szczesliwy (sluzewiec) i wiecej nie wpadlem na podobny pomysl zeby przejezdzac tak wczesnie, zawsze staram sie wpadac przed samym supportem (czasem warto zobaczyc bo sa naprawde fajne zespoly)

Taki mały wtręt:
Akurat na Wyścigach deszczyk rozpadał się w trakcie koncertu, więc to o której godzinie przybyłeś bądź byś przybył (bardzo wcześnie czy tuż przed supportem) nie miało żadnego wpływu na stopień Twojego przemoczenia :)
Niemniej koncert Służewiecki był tym pierwszym w Polsce od bardzo bardzo dawna, bo od czasów Torwaru w 1985 roku (zamierzchłe już czasy), przy tym bardzo wyczekiwanym i upragnionym przez polskich fanów, więc w sumie nie dziwne, że każdy chciał być jak najwcześniej, bo jarał się tym koncertem jak nigdy dotąd.


Pn paź 10, 2022 20:47 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1340
 
Post Re: 02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy
Pytanko - na stronie Ticketmaster pojawiają mi się tylko jako bilety na płytę albo "Platinum" za 561 PLN, albo przez VIP - Early Entrance za 575 PLN. Nie ma już możliwości kupienia tych po 345 PLN? Trzeba będzie na nie polować, jak rozumiem?


Wt paź 11, 2022 10:42 am Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 284 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team