Depeche Mode - Zobacz wątek - 02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 284 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  NastÄ™pna strona
02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2108
Lokalizacja: MÅ‚awa
 
Post Re: 02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy
Było całkiem całkiem spoko :8):


Cz sie 03, 2023 1:05 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: 02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy
Koncert wyjątkowo udany, chłopaki naprawdę w formie, Dave bardzo dobrze wokalnie, no nie ma się do czego przyczepić, nawet ta mityczna akustyka dla co poniektórych nie dała podstaw do utyskiwania, bowiem tym razem celowo udałem się na wyższe trybuny, by widzieć wszystko z góry i zobaczyć jak to tam jest i się miło zaskoczyłem, gdyż dźwięk dochodził czyściutko, wokal bez zniekształceń, wszystko w tempo i zrozumiałe, nawet księdza w kościele podczas kazania tak dobrze nie słychać jak wczoraj Dave'a czy Martina na Narodowym :mrgreen: tak więc te ciągłe narzekania można sobie w buty schować :P
Jedyny mankament to rzesze Januszy DM dookoła, zupełnie nie czujących klimatu imprezy, ślęczących w swoich smartofonach i totalnie przyspawanych do swoich krzesełek i jeszcze narzekających na tych co się bawią, oczywiście pierwsze oderwanie się od nich dopiero przy ETS :lol:
No ale ten typ tak ma, tylko po cholerÄ™ psujÄ… innym atmosferÄ™... :8):


Cz sie 03, 2023 6:25 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 14, 2009 18:14 pm
Posty: 318
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: 02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy
Uważam, że koncert był świetny. Naprawdę z dużą przyjemnością oglądało się i słuchało kawałków i nowych, i tych które słyszałem już kolejny raz przy okazji kolejnych tras.

Dla mnie jednak występ DM skończył sie na I Feel You, ponieważ kolega, z którym byłem, zasłabł i resztę koncertu spędziłem z nim w punkcie medycznym na stadionie, z którego on później został odwieziony do szpitala na dodatkowe badania. To już miało miejsce jakieś 10 min po Personal Jesus. Są sprawy ważne i ważniejsze, dla mnie zdrowie przyjaciela jest sprawą nadrzędną.

W tym miejscu chciałbym podziękować wszystkim, którzy pomogli mi przy wyprowadzeniu go z tłumu i wezwaniu pomocy. Wielki szacun dla Was, mam nadzieję, że przynajmniej niektórzy z Was tu są i to przeczytają.
Jeszcze raz dziękuję :brawo:


Cz sie 03, 2023 8:23 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: 02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy
Co do setlisty, to bardzo fajne intro do Wrong, świetnie wykonane Waiting for the Night, I Feel You miazga, Strangelove w wersji plumken zupełnie mi nie podchodzi, no i jak dla mnie, zabrakło kilku kluczowych kawałków z MM, to tak na szybciora.


Ostatnio edytowano Cz sie 03, 2023 18:21 pm przez DeMo70, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz



Cz sie 03, 2023 8:35 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 24, 2009 20:50 pm
Posty: 185
Lokalizacja: WarSaw
 
Post Re: 02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy
Chłopaki w formie.
Dave nawet dał zaśpiewać uuuh młodemu chłopcu podczas WFTN i robił sobie selfiaki na wybiegu :lol: .
Najgorsze niestety było nagłośnienie,na supporcie duże echo ,a na DM poprawiło się dopiero w 2 poł.koncertu.
Najlepiej wypadły ballady i utwory bez basu-nigdy więcej Narodowego :evil:
Na RHCP było masakrycznie na tr.dolnej,na płycie też niestety..


Cz sie 03, 2023 9:16 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 07, 2004 11:40 am
Posty: 71
 
Post Re: 02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy
Ktoś jednak zorganizował akcje na World In My Eyes bo pojawiły się kartki i świecący napis na górnych trybunach na wprost sceny.
Pytanie do tych co byli pod sceną co było na kartkach?


Cz sie 03, 2023 10:34 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pn maja 22, 2017 14:46 pm
Posty: 13
 
Post Re: 02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy
Na kartkach był napis Fletch.
Gore kiedykolwiek krzyczał tak jak to zrobił po wykonaniu Waiting for the night? "That's Mr Gahan", czy coś podobnego dwa razy wrzeszczał :o
Setlista -> https://ibb.co/k57KJc3
Napisane Soul With me, a było Strangelove. Ciekawe.


Cz sie 03, 2023 10:41 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 10:34 am
Posty: 436
 
Post Re: 02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy
Z filmików właśnie wydawało mi się że na górnych trybunach jest jakiś napis zrobiony ze światełek ,czyżby Fletch.

A co powiedział Dev na koniec EC?


Cz sie 03, 2023 10:50 am Zobacz profil

Dołączył(a): Cz paź 13, 2016 8:11 am
Posty: 134
Lokalizacja: human after all
 
Post Re: 02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy
Ja nie mam kasy, ani na hotel, ani na koncert i w ogole zazdraszam, ze mogliscie byc niesety to jest dla mnie tez tak trudny okres w zyciu, ze wstyd sie przyznac, ale to pierwszy raz kiedy nie stac mnie na koncert jednego z wielu ulubionych zespołów. Są rzeczy ważne i ważniejsze to prawda. Mam nadzieje, ze koledze juz lepiej? W sumie nie wyobrazałam sobie koncertu bez Andiego i ja juz chyba bede pamietac je tylko z rudym, bo na tym bez :oops: BEZ Andiego nie byłam ani jednym. Jeszcze mysle, nad Krakowem, trybuny boczne i dojazd pociagiem bo taniej I powrót w nocy, ale sama nie wiem. :glaszcze:NAUCZONA byłam spać po najlepszych hotelach , ale mam taki kryzys, ze ledwie stac mnie na pociąg. Nie głosujcie juz na Pis błagam. Wiem agitacja, ale prosze was bardzo.Sytuacja wyglada tak, ze płace kredyt na działke i dom , na ktorym ma powstac najnowoczesniejsza kolej w EUROPIE? CPK-nie moge działki sprzedac( a powstanie dopiero za 10 lat),płaca 43 zł za metr(panstwo płaci, pan płaci , społęczenstwo) bo tam pojdzie pociag szybkich kolei. 8 lat temu gdy sie tu budowałam z rozmachem , nikt mi nie mówi, o zadnej kolei. Mieszkam na zabitej dechami wsi i celowo się oddaliłam od cywilizacji, ale to cywilizacja idzie do mnie. Okoliczna rzeka zostanie przecieta mostem , drzewa wyciete ..szkoda gadac...wybaczcie musiałam i nienawidze tego rządu(chociaz kasa na kolei ponoc z Unii)


Cz sie 03, 2023 10:51 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: 02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy
hans napisał(a):
Z filmików właśnie wydawało mi się że na górnych trybunach jest jakiś napis zrobiony ze światełek ,czyżby Fletch.

A co powiedział Dev na koniec EC?

Dokładnie taki napis miał być i trochę można było się domyśleć, że taki własnie jest, aczkolwiek jak to z akcjami u nas bywa, wyszło mizernie.


Cz sie 03, 2023 11:37 am Zobacz profil

Dołączył(a): Cz paź 13, 2016 8:11 am
Posty: 134
Lokalizacja: human after all
 
Post Re: 02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy
Miał byc Fletch wyszedł FIUTEK:|) ale chyba chodziło o ich menedzera? ze takie drogie bilety?:) xd


Cz sie 03, 2023 11:40 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pt maja 06, 2022 8:16 am
Posty: 45
 
Post Re: 02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy
Maria Dimension napisał(a):
Ja nie mam kasy, ani na hotel, ani na koncert i w ogole zazdraszam, ze mogliscie byc niesety to jest dla mnie tez tak trudny okres w zyciu, ze wstyd sie przyznac, ale to pierwszy raz kiedy nie stac mnie na koncert jednego z wielu ulubionych zespołów. Są rzeczy ważne i ważniejsze to prawda. Mam nadzieje, ze koledze juz lepiej? W sumie nie wyobrazałam sobie koncertu bez Andiego i ja juz chyba bede pamietac je tylko z rudym, bo na tym bez :oops: BEZ Andiego nie byłam ani jednym. Jeszcze mysle, nad Krakowem, trybuny boczne i dojazd pociagiem bo taniej I powrót w nocy, ale sama nie wiem. :glaszcze:NAUCZONA byłam spać po najlepszych hotelach , ale mam taki kryzys, ze ledwie stac mnie na pociąg. Nie głosujcie juz na Pis błagam. Wiem agitacja, ale prosze was bardzo.Sytuacja wyglada tak, ze płace kredyt na działke i dom , na ktorym ma powstac najnowoczesniejsza kolej w EUROPIE? CPK-nie moge działki sprzedac( a powstanie dopiero za 10 lat),płaca 43 zł za metr(panstwo płaci, pan płaci , społęczenstwo) bo tam pojdzie pociag szybkich kolei. 8 lat temu gdy sie tu budowałam z rozmachem , nikt mi nie mówi, o zadnej kolei. Mieszkam na zabitej dechami wsi i celowo się oddaliłam od cywilizacji, ale to cywilizacja idzie do mnie. Okoliczna rzeka zostanie przecieta mostem , drzewa wyciete ..szkoda gadac...wybaczcie musiałam i nienawidze tego rządu(chociaz kasa na kolei ponoc z Unii)


Od prawie dwóch lat przerabiam tą samą sytuację, niestety . Ale jeśli masz te kilka stów które I tak tej sytuacji nie zmienią to przeznacz to na koncert, coś nam się od życia należy. Byłem wczoraj w Warszawie (bilet dostałem na urodziny ) a właśnie jestem w Krakowie , kupiłem bilety na sektor boczny :)
Na twoim miejscu nie zastanawiałbym się. Może to ostatnia trasa . A po co kiedyś żałować ze się nie było:)


Cz sie 03, 2023 14:55 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1343
 
Post Re: 02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy
DeMo70 napisał(a):
hans napisał(a):
Z filmików właśnie wydawało mi się że na górnych trybunach jest jakiś napis zrobiony ze światełek ,czyżby Fletch.

A co powiedział Dev na koniec EC?

Dokładnie taki napis miał być i trochę można było się domyśleć, że taki własnie jest, aczkolwiek jak to z akcjami u nas bywa, wyszło mizernie.


Powiem tak: nie wierzyłem, że ta akcja się uda (za dużo do zorganizowania i ogarnięcia w krótkim czasie), ale mocno jej kibicowałem. Wyszło... no właśnie, obiektywnie trzeba powiedzieć, że nie wyszło, bo cel nie został spełniony: L i E były (o ile były) mocno nieczytelne, C nagle zmieniło się w E. Ale. Ta akcja jednak pokazała, że to się może udać, gdyby dopracować organizacyjnie temat i odpowiednio wcześniej nagłośnić. Na ten przykład na łódkowe koncerty jak znalazł. Tak jak nie jestem zwolennikiem akcji koncertowych, tak uważam, że tą akcję można by dograć ze znacznie lepszym efektem.

A co do końca EC i tego co Dave powiedział - nie wiem co konkretnie, ale wydźwięk był chyba taki, że "Warszawo, jesteś Warszawą, pokaż z czego słyniesz". I niestety, tu jako fani polegliśmy sromotnie (trochę odkupiliśmy winy przy WFTN i JCGE; ale tylko trochę). To był ten moment, w którym powinniśmy gardła zdzierać przy "The grabbing hands grab all they can". A wyszło co? No nic. Nikt nie skumał zbytnio, by pociągnąć refren. W moim otoczeniu nikt nie podłapał mego darcia, zamiast tego pijane typki zaczęły skandować "depesz moł, depesz moł". No rany. Piosenka legenda, zakończenie 101-ki niby wszyscy znają i wiedzą o co chodzi i nikt nie łapie? Zespół musi nam podgrywać? Dlatego właśnie wolę, żeby przypominać pierdyliard razy przed koncertem kiedy przede wszystkim drzeć ryja, a nie wymyślać jakieś akcje, które w zdecydowanej większości wychodzą słabo/nie wychodzą/zupełnie nie pasują klimatem.

Dorzucę do marudzenia mego - skoro już tak zacząłem - temat chlania i ćpania. Nie wiem, nie rozumiem tego. Wywala typ jeden z drugim grubą monetę na bilety, a potem psuje sobie (a przede wszystkim innym, no ale ich to wiadomo gdzie ma) całą imprezę będąc nachlanym/naćpanym. Nie wierzę w incydentalność tego typu przypadków, bo zbyt często (na koncertach DM w zasadzie zawsze) mi się przytrafia wylądować w bezpośredniej bliskości takich zawodników. A potem tradycyjnie - odór alkoholu w oddechach, słów utworów typiarze najczęściej nie znając, więc albo próbują drzeć ryja swoim niby-angielskim, albo klasycznie - "depesz moł, depesz moł". No i oczywiście przepychanki, bo przecież jednemu z drugim się należy miejsce pod barierkami. Nie chodzi mi absolutnie o to, że alkohol jest be. Jeśli ktoś chce sobie dziabnąć browara czy dwa, żeby się schłodzić i orzeźwić - proszę bardzo. Sam bym korzystał, gdyby nie to, że ja jednego browca wypiję, a dwa wysikam. Ale właśnie na wczorajszym koncercie na wysokości "I Feel You" taki właśnie koleżka ewidentnie pod wpływem (wysoki, czapeczka z daszkiem do tyłu, okularki, wąsy z kozią bródką - o Tobie piszę, ciole) wrył się bezczelnie do przede mnie, próbował iść jeszcze bardziej do przodu, ale go przystopowali, niemniej wylądował przede mną. Ewidentnie psuł zabawę ludziom wokół, nagrywając połowy utworów na telefon, drugą połowę "tańcząc" w sposób przeszkadzający wszystkim wokół. Na szczęście w pewnym momencie wkurzył innego fana za mną, więc go wyrzuciliśmy wspólnie do tyłu. No i po co takie zachowanie?

A sam koncert - fajny. Nie jakiś wybitny dla mnie, umiejscowiłbym go mniej więcej w połowie stawki koncertów, w których brałem udział. Fajnie, że był "Sister Of Night" z Gahem na wokalu, bo to jeden z mych utworów najulubieńszych. Fajnie mi wybrzmiały klasyki: NLMDA i ETS. Fajne było Strangelove, ciekawe Speak To Me. Genialny zawsze Wrong, szczególnie w tym aranżu co na GST. Ale też już mam trochę dość rzeczy, które któryś raz z rzędu lecą typu APTIUT czy IFY. Czy nawet In Your Room w wersji singlowej. Tak czy inaczej - bawiłem się świetnie, z delikatnym spadkiem w chwilach, o których wyżej.


Cz sie 03, 2023 15:44 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1343
 
Post Re: 02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy
Jednak był moment, w którym wyszło całkiem, całkiem... https://www.instagram.com/p/Cvdc2Bxtg5M/?img_index=1


Cz sie 03, 2023 16:20 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 03, 2006 9:59 am
Posty: 449
Lokalizacja: wschodnie rubieże/Wawa
 
Post Re: 02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy
Koncert super, nie wiem czy jeśli chodzi o formę zespołu nie najlepszy spośród trójki dotychczasowych na Narodowym. W kontekście nagłośnienia też w moim odczuciu wypadł najlepiej, ale może to kwestia miejsca - w 2013 byłam na płycie blisko wybiegu, a w 2017 na dolnych trybunach bocznych, wczoraj z perspektywy trybun tylnych (drugi rząd od dołu najwyższych trybun G) koncertu słuchało się bardzo dobrze, wokal jak żyleta, zresztą Gah i Mart w bardzo dobrej formie wokalnej, co nie było takie oczywiste po przesłuchaniu fragmentów z poprzednich koncertów na trasie.
Natomiast tak jak pisze @czapelka, też zastanawiałam się miejscami "co z tymi ludźmi?", bo były, były fragmenty gdzie prosiło się, żeby właśnie coś pociągnąć, dośpiewać, ale jakoś tego zabrakło. Wydaje mi się, że to może dlatego, że było sporo osób przypadkowych (które kojarzyły głównie ETS i przyszły zobaczyć legendarny zespół). Zresztą w rzędzie przed nami była grupka osób, które nie wstały przez cały koncert, nawet się nie bujały na krzesełkach, a do wyjścia ruszyły... przed Personalem (pewnie strategicznie, żeby złapać puste metro).
No i jeszcze jedna rzecz, wszechobecnie walające się kubki po coli i piwsku. Być może niektórzy wychodzą z założenia, że nie trzeba zabierać, bo stadion jest sprzątany, jednak wydaje mi się, że nie byłoby wielkim problemem wzięcie swojego kubka i wyrzucenie go do kosza. Ale nie wiem, może zbyt wiele wymagam :wink:
Jeśli chodzi o akcję, to nie miałam o niej bladego pojęcia (nikt obok raczej też nie), a siedziałam w miejscu, gdzie na WIME należałoby zapalić latarkę w telefonie. Szkoda, że nie było jakiejś osoby lub osób koordynujących, które przeszłyby się wśród ludzi i poinformowały o co chodzi, mimo wszystko i tak wyszło nieźle.


Cz sie 03, 2023 16:24 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 13031
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: 02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy


Cz sie 03, 2023 22:39 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3044
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: 02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy
violator87 napisał(a):
Na szybko. Moim zdaniem rewelacja. Idąc na koncert, nie oczekiwałem zbyt wiele. Zaliczyłem dobre kilka koncertów DM z czterech ostatnich tras, lata lecą, panowie młodsi nie będą, w sumie lepiej już raczej nie będzie - tak myślałem. A tu totalne zaskoczenie. Mega forma, dobrze zaśpiewane, dobrze zagrane. Atmosfera doskonała, chłopaki mieli chyba dziś dobry nastrój, odniosłem wrażenie że im się podobało i chyba wszystkim udzieliła się pozytywna energia. Stałem niedaleko sceny więc ja wszystko słyszałem dobrze. Ale pamiętam jak kiedyś stałem w połowie płyty, to wtedy była tragedia :P Może to w emocjach, ale dla mnie, spośród trzech ostatnich występów na Narodowym (2013 i 2017), ten był najlepszy.


Ja również się pod tym podpisuję. Jestem w szoku że tak mi się podobało i że było tak rewelacyjnie. Cudowny koncert i niezapomniane wrażenia!!! Z bardzo bliską osobą dzięki temu ten wieczór był jeszcze bardziej magiczny.

@Czapelka ja akurat darłem się konkretnie na EC i niemal wszędzie indziej co potwierdzić mogą osoby z sektora V05 gdzie była przednia zabawa. A co do sytuacji z pijanymi/naćpanymi osobami to nie powinny być w ogóle wpuszczone na stadion i tyle. Nie toleruję takich zachowań i trzeba je tępić.

Ktoś pisał że nie słyszał o akcjach nawiązujących do Andy'ego co mnie dziwi gdyż info było znane ładnych parę dni przed koncertem. Szkoda że napis ze światełek nie wyszedł ale i tak brawa za próbę.


Pt sie 04, 2023 11:12 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 03, 2006 9:59 am
Posty: 449
Lokalizacja: wschodnie rubieże/Wawa
 
Post Re: 02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy
@FM, ale gdzie info było znane? Na przykład tutaj nie było tym ani słowa, podejrzewam, że chodzi o jakieś konkretne grupy na fb, ale ja do nich nie należę i podejrzewam, że pewna część osób też nie. Obok mnie siedziały osoby na oko 60+ i jest dość prawdopodobne, że one mogą nawet nie korzystać z social mediów. Wystarczyło przekazać tuż przed koncertem jakieś info po sektorze, a być może wyszłoby to lepiej.


Pt sie 04, 2023 11:52 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 26, 2003 18:50 pm
Posty: 610
Lokalizacja: Ostrzeszów / Hamburg / Poznań
 
Post Re: 02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy
Bardzo cieszą przeważające opinie że się wszystkim podobał koncert
To piękne.
Ja tez uważam że Dave śpiewa dobrze i ogólnie poziom artystyczny dobry jak zawsze.

Że nikt nie pisze że stare dziadki itp.
Bo przecież powinniśmy sobie zdawać sprawe że chłopaki po 40 lat nie mają.

Ale szukałem po sieci i czekałem na informacje w telewizji i zero
Totalne dno, liczyłem na jakikolwiek materiał video.
W telewizji patronackiej koncertu TVN.
Czyżby nie dostali pozwolenia na filmowanie chociażby minuty ?
Bo recenzje pisane sÄ…


Pt sie 04, 2023 12:03 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3044
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: 02.08.23 - Warszawa, PGE Narodowy
racematte napisał(a):
@FM, ale gdzie info było znane? Na przykład tutaj nie było tym ani słowa, podejrzewam, że chodzi o jakieś konkretne grupy na fb, ale ja do nich nie należę i podejrzewam, że pewna część osób też nie. Obok mnie siedziały osoby na oko 60+ i jest dość prawdopodobne, że one mogą nawet nie korzystać z social mediów. Wystarczyło przekazać tuż przed koncertem jakieś info po sektorze, a być może wyszłoby to lepiej.


Rozumiem i zdaję sobie sprawę że wiele osób nie ma dostępu do mediów społecznościowych etc. Ja sam do niedawna byłem w tym gronie. Ludzie przekazywali sobie info na mieście w dniu koncertu i przed też. Wiem coś o tym. Nie do wszystkich moglo dotrzeć i nie dotarło co oczywiste. Tutaj jestem pierwszy raz od dawna ale jeśli nikt nie napisał o tym to zdziwienie jeszcze większe bo gdzie jak nie na ogólnopolskim forum? :roll:


Pt sie 04, 2023 13:41 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 284 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Czeskee i 47 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team