Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Stadiony z zamykanym dachem - na przyszłą trasę 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 26, 2003 18:50 pm
Posty: 610
Lokalizacja: Ostrzeszów / Hamburg / Poznań
 
Post Stadiony z zamykanym dachem - na przyszłą trasę
Tak, wiem ze za wcześniej jest na spekulacje czy DM wydadzą nowa płytę czy tylko nagrają 3 utwory do kompilacji.

Tak samo za wcześniej aby spekulować jaka będzie trasa, czy wiosna 2023 w halach czy może letnia stadionowa, czy wiele występów czy może jeden w Polsce i koniec.
Wszystkiego dowiemy się na konferencji prasowej jak wiemy na razie z plotek i przecieków

Ale są rzeczy pewne:

- może to być jedna z ostatnich tras zespołu lub ostatnia

- pewne jest że bilety będą drogie, bo w dobie kryzysu wszystko podrożało. byłem na Pet Shop Boys i do hali bilecik w dobrym miejscu kosztował 105 Euro (a cena była sprzed trzech lat bo koncert był przesuwany przez pandemie)

- bilety po ogłoszeniu trasy będą sprzedawane zapewne w ciągu maksimum 2 tygodni i rozejdą się błyskawicznie

I wtedy będzie za późno aby zadać sobie pytanie które mnie interesuje - JAKI ZE STADIONÓW MA ZAMYKANY/ROZSUWANY DACH?

A zapewne nikt nie chce wydać 600 zł i przemoczony oglądać parasole zamiast cieszyć sie koncertem !

Z doświadczeń ostatnich 15 lat wiele koncertów przeżyłem podczas ulewnego deszczu ( Polski Służewiec w 2001 chociażby) i nie ukrywam ze koncerty na których leje deszcz i ludzie rozkładają parasole zawsze nie nalezą do udanych !!!

Obrazek

Zatem zanim kupimy bilet piszcie jeśli wiecie lub macie propozycje stadionów z zamykanym dachem:

- Nazwa "obecna" obiektu z dachem / jakie miasto / państwo

- pojemność obiektu jeśli znajdziecie

- czy byliście na tym obiekcie podczas koncertu w deszczu i czy zamknęli dach?

- czy Depeche mode grało w swojej historii na tym obiekcie


Myślę ze warto wiedzieć że jest możliwość pójścia na koncert na którym nawet w razie deszczu będzie świetnie.
Pamiętacie Bratysławę latem podczas ostatniej trasy - współczuje przemokniętym ludziom wracającym autokarami do Polski


Cz wrz 08, 2022 9:42 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 26, 2003 18:50 pm
Posty: 610
Lokalizacja: Ostrzeszów / Hamburg / Poznań
 
Post Re: Stadiony z zamykanym dachem - na przyszłą trasę
Dziwne to forum się zrobiło
Co za ludzie
Szkoda chyba sie męczyc aby cos konstruktywnego napisać...


Pt wrz 09, 2022 8:21 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3040
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Stadiony z zamykanym dachem - na przyszłą trasę
https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of ... y_capacity

Znalazlem cos takiego. Nic wiecej od siebie nie napiszę bo nie mam doświadczenia w tej kwestii.


Pt wrz 09, 2022 8:37 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 26, 2003 18:50 pm
Posty: 610
Lokalizacja: Ostrzeszów / Hamburg / Poznań
 
Post Re: Stadiony z zamykanym dachem - na przyszłą trasę
FM napisał(a):
https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_covered_stadiums_by_capacity

Znalazlem cos takiego. Nic wiecej od siebie nie napiszę bo nie mam doświadczenia w tej kwestii.


Dziekuję, ciekawe, to wypunktuje takie Stadiony w wiekszych Eurpejskich miastach:


Merkur Spiel-Arena 54,600 Düsseldorf Germany RR Fortuna Düsseldorf (Bundesliga)

Deutsche Bank Park 51,500 Frankfurt Germany RR Eintracht Frankfurt (Bundesliga)

Tele2 Arena 33,000 Stockholm Sweden RR

Stadion Narodowy 58,145 Warsaw Poland RR Poland National Football Team (UEFA)

Principality Stadium 74,500 Cardiff Wales RR Wales National Rugby Union Team (WRU)

Parken Stadium 38,065 Copenhagen Denmark RR Denmark National Football Team (UEFA), F.C. Copenhagen (Superliga)

Arena Națională 55,634 Bucharest Romania RR Romania National Football Team (UEFA), FCSB (Liga I)


czyli niewielki wybór ....


Pt wrz 09, 2022 8:57 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 26, 2003 18:50 pm
Posty: 610
Lokalizacja: Ostrzeszów / Hamburg / Poznań
 
Post Re: Stadiony z zamykanym dachem - na przyszłą trasę
To jeszcze pytanie czy ktoś był na "PGE Narodowym" i zamknęli dach podczas meczu czy koncertu gdy padało ?

Widać nikogo to nie interesuje


Pn wrz 26, 2022 9:54 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:19 pm
Posty: 853
 
Post Re: Stadiony z zamykanym dachem - na przyszłą trasę
No raczej tak, bo, jak przypuszczam, 95% ludzi, którzy tu piszą, wybiorą się na jeden (warszawski) koncert (lub jeden czy dwa kolejne, o ile będę organizowane w Polsce) i na pewno nie będą swojego uczestnictwa w nim uzależniać od tego, czy akurat tego dnia może padać (ja na przykład zdecydowałbym się na zakup biletu, wiedząc nawet, że w dniu koncertu zapowiadają w stolicy deszcz monsunowy i nie zamkną dachu na Narodowym). To temat (ewentualnie) dla koneserów, tych nielicznych, którzy mają warunki po temu, by jeździć po Europie za zespołem. Sądzę jednak, że nawet i oni nie będą raczej rozważać, jaka pogoda będzie w poszczególnych regionach kontynentu w czerwcu i lipcu przyszłego roku. Stąd zapewne takie, a nie inne zainteresowanie tematem.


Pn wrz 26, 2022 11:04 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 03, 2005 22:40 pm
Posty: 136
Lokalizacja: Oława
 
Post Re: Stadiony z zamykanym dachem - na przyszłą trasę
BABYLON napisał(a):
To jeszcze pytanie czy ktoś był na "PGE Narodowym" i zamknęli dach podczas meczu czy koncertu gdy padało ?

Widać nikogo to nie interesuje


Ostatnio w Warszawie padało ludziom na głowy. Zespół grał przy otwartym dachu (właściwie to zamkniętym, bo dach na PGE działa jak parasolka), bo takie miał życzenie. Z tego co pamiętam, to nie działa tak, że pada to szybko zamykamy, to "skomplikowany" proces.


Pn wrz 26, 2022 16:22 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 26, 2003 18:50 pm
Posty: 610
Lokalizacja: Ostrzeszów / Hamburg / Poznań
 
Post Re: Stadiony z zamykanym dachem - na przyszłą trasę
personal benek napisał(a):
No raczej tak, bo, jak przypuszczam, 95% ludzi, którzy tu piszą, wybiorą się na jeden (warszawski) koncert. To temat (ewentualnie) dla koneserów, tych nielicznych, którzy mają warunki po temu, by jeździć po Europie za zespołem. Sądzę jednak, że nawet i oni nie będą raczej rozważać, jaka pogoda będzie w poszczególnych regionach kontynentu w czerwcu i lipcu przyszłego roku. Stąd zapewne takie, a nie inne zainteresowanie tematem.


Masz pełna rację

Mamy kryzys i rzadko kogoś stać na wyjazdy.

Tylko ja pytam pod innym kątem:

- wielu Polaków mieszka na emigracji w Anglii, w Niemczech

- przykład Niemiec, tutaj będzie sporo koncertów dla mnie może być Hannover, Hamburg lub Berlin

- jest opcja połączenia wypadu wakacyjnego, np Praga na kilka dni w czerwcu i koncert DM

Także różnie to bywa...


Wt wrz 27, 2022 8:17 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 26, 2003 18:50 pm
Posty: 610
Lokalizacja: Ostrzeszów / Hamburg / Poznań
 
Post Re: Stadiony z zamykanym dachem - na przyszłą trasę
waldekdm napisał(a):

Ostatnio w Warszawie padało ludziom na głowy. Zespół grał przy otwartym dachu (właściwie to zamkniętym, bo dach na PGE działa jak parasolka), bo takie miał życzenie. Z tego co pamiętam, to nie działa tak, że pada to szybko zamykamy, to "skomplikowany" proces.


Dla mnie taki koncert jest spieprzony, oglądać parasole, stac przemoczonym a jak ktoś nosi okulary....

Ale to kwestia gustu

Zdecydowałem zakupić miejsce na trybunach bo tam jest zadaszenie. Nie mam juz 20 lat aby "walczyć" o pierwsze rzędy i stać kilka godzin aby zdobyć taka miejscówkę


Wt wrz 27, 2022 8:19 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Wt sty 12, 2010 20:33 pm
Posty: 42
Lokalizacja: Poznań
 
Post Re: Stadiony z zamykanym dachem - na przyszłą trasę
BABYLON napisał(a):

Dla mnie taki koncert jest spieprzony, oglądać parasole, stac przemoczonym a jak ktoś nosi okulary....

Ale to kwestia gustu

Zdecydowałem zakupić miejsce na trybunach bo tam jest zadaszenie. Nie mam juz 20 lat aby "walczyć" o pierwsze rzędy i stać kilka godzin aby zdobyć taka miejscówkę


Jacyś przewrażliwieni ostatnio jesteście. Chciałbym przypomnieć Szanownym Forumowiczom, że jak DM grał na Służewcu, to też padało. Nie było żadnej ochrony nad głową, a wszyscy wracaliśmy z mega bananami na twarzy.


Wt wrz 27, 2022 15:46 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 21, 2005 18:17 pm
Posty: 2114
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Stadiony z zamykanym dachem - na przyszłą trasę
Jak oni mogli nie otworzyć nam dachu na Służewcu.


Śr wrz 28, 2022 22:16 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 26, 2003 18:50 pm
Posty: 610
Lokalizacja: Ostrzeszów / Hamburg / Poznań
 
Post Re: Stadiony z zamykanym dachem - na przyszłą trasę
Mądralom którzy sie jaraja a nigdy nie przemokli podziękuje.
Ja miałem okazję...
Zamówiony Dusseldorf - trybuny, więc tak zadaszone sa.
A swoja drogą w Pradze nieżle nas wy...i bo koncert na jakims lotnisku, na łące, dostawiane trybuny i zero zadaszenia
Dziekuje za taki syf za 100 Euro za bilet


Śr paź 05, 2022 10:38 am Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: TomLi i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team