Depeche Mode - Zobacz wątek - The Memento Mori Tour 2023/24
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 766 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 39  NastÄ™pna strona
The Memento Mori Tour 2023/24 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3044
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
Helsinki odwołane z powodu niekorzystnych prognoz pogodowych.


Pn sie 07, 2023 12:52 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz paź 13, 2016 8:11 am
Posty: 134
Lokalizacja: human after all
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
jak to? i co teraz? wakacje maja :)


Pn sie 07, 2023 12:59 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 20, 2010 15:36 pm
Posty: 384
Lokalizacja: Małopolska
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
delete


Pn sie 07, 2023 13:01 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3044
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
Koncert miał być jutro.

"To our fans in Helsinki –

Due to forecasted severe weather conditions and the threat of thunderstorms and high winds, we are being forced to cancel tomorrow's show at Kaisaniemi Park. The health and safety of our fans, crew, and everyone working at the site are our number one priority, and we have been advised by Tukes (the Finnish Safety and Chemicals Agency) and the local fire department that it could be unsafe to proceed given the forecasted weather conditions.

Fans can return their purchased tickets to the point of purchase (Ticketmaster) by October 7, 2023.

We apologize for the inconvenience and hope everyone stays safe."


Pn sie 07, 2023 13:04 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz paź 13, 2016 8:11 am
Posty: 134
Lokalizacja: human after all
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
dzien przed odwołac-niezle ? bali sie burzy?):) Czy jak to jakis fan z Helsinek napisał, ze nie było sprzedane za duzo biletow i sie nie opłacało? Ponoc pogoda ma byc super. Nic nie rozumiem


Pn sie 07, 2023 13:27 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 22, 2005 18:07 pm
Posty: 88
Lokalizacja: Poznań
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
A ja kużwa właśnie w drodze do Berlina na lot do tych pieprz...ych Helsinek.Ja pierd..co za niefart.Najpierw Dave w Stckholmie mnie zjeb..a teraz to :cry: :cry: :cry: :cry:


Pn sie 07, 2023 14:42 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3044
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
O k...współczuję Tobie bardzo. Czytałem co się przytrafiło w Sztokholmie. Brak słów. TRZYMAJ SIĘ! :przytul:


Pn sie 07, 2023 14:47 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz paź 13, 2016 8:11 am
Posty: 134
Lokalizacja: human after all
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
cam napisał(a):
A ja kużwa właśnie w drodze do Berlina na lot do tych pieprz...ych Helsinek.Ja pierd..co za niefart.Najpierw Dave w Stckholmie mnie zjeb..a teraz to :cry: :cry: :cry: :cry:


Jak to cie z...?Kuzwa co mu odwala ostatnio. Gwiazdorzy znowu? Myslałam, ze po terapii tak jak pisało w ksiązce(odwykowej terapii), nabrał troche pokory do życia i umie byc wdzieczny za to, ze ma tak duzo wiernych fanów. Bo naprawde co by nie mówic o fanach zespołu, ale sa za zespołem, jezdza za nimi, daja zarobic i wspieraja swoj ulubiony zespoł. Rzadko, ktory zespoł moze pochwalic się taka chmara oddanych ludzi. Co ci powiedział? Za co cie z..bał?


Pn sie 07, 2023 14:49 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz paź 13, 2016 8:11 am
Posty: 134
Lokalizacja: human after all
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
Maria Dimension napisał(a):
cam napisał(a):
A ja kużwa właśnie w drodze do Berlina na lot do tych pieprz...ych Helsinek.Ja pierd..co za niefart.Najpierw Dave w Stckholmie mnie zjeb..a teraz to :cry: :cry: :cry: :cry:


Jak to cie z...?Kuzwa co mu odwala ostatnio. Gwiazdorzy znowu? Myslałam, ze po terapii tak jak pisało w ksiązce(odwykowej terapii), nabrał troche pokory do życia i umie byc wdzieczny za to, ze ma tak duzo wiernych fanów. Bo naprawde co by nie mówic o fanach zespołu, ale sa za zespołem, jezdza za nimi, daja zarobic i wspieraja swoj ulubiony zespoł. Rzadko, ktory zespoł moze pochwalic się taka chmara oddanych ludzi. Co ci powiedział? Za co cie z..bał?
Moze powinien mu ktos kiedys sprawe założyc, za to, jak sie do ludzo odnosi ? Czy za obrazenie kogos publicznie mozna podac do sądu? On pewnie zaraz by podał Cie, za stalking:) i by sie wyrownało. No, ale jest osoba publiczna jakby nie patrzec.


Pn sie 07, 2023 14:51 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 22, 2005 18:07 pm
Posty: 88
Lokalizacja: Poznań
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
Maria Dimension napisał(a):
cam napisał(a):
A ja kużwa właśnie w drodze do Berlina na lot do tych pieprz...ych Helsinek.Ja pierd..co za niefart.Najpierw Dave w Stckholmie mnie zjeb..a teraz to :cry: :cry: :cry: :cry:


Jak to cie z...?Kuzwa co mu odwala ostatnio. Gwiazdorzy znowu? Myslałam, ze po terapii tak jak pisało w ksiązce(odwykowej terapii), nabrał troche pokory do życia i umie byc wdzieczny za to, ze ma tak duzo wiernych fanów. Bo naprawde co by nie mówic o fanach zespołu, ale sa za zespołem, jezdza za nimi, daja zarobic i wspieraja swoj ulubiony zespoł. Rzadko, ktory zespoł moze pochwalic się taka chmara oddanych ludzi. Co ci powiedział? Za co cie z..bał?

Dzień po koncercie robiłem sobie mały spacer po mieście no i zobaczyłem jak Dave wychodzi z Grandu.Poszedłem kawałek za nim i poprosiłem grzecznie o możliwość zrobienia foci a on po prostu powiedział "get the f..ck away from me"


Pn sie 07, 2023 15:02 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 15, 2005 17:06 pm
Posty: 850
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
cam napisał(a):
Dzień po koncercie robiłem sobie mały spacer po mieście no i zobaczyłem jak Dave wychodzi z Grandu.Poszedłem kawałek za nim i poprosiłem grzecznie o możliwość zrobienia foci a on po prostu powiedział "get the f..ck away from me"

Aż się nie chce wierzyć. Naprawdę współczuję.
I po czymś takim chciało Ci się jeszcze do Helsinek jechać?


Pn sie 07, 2023 17:12 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 22, 2005 18:07 pm
Posty: 88
Lokalizacja: Poznań
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
bartekdm napisał(a):
cam napisał(a):
Dzień po koncercie robiłem sobie mały spacer po mieście no i zobaczyłem jak Dave wychodzi z Grandu.Poszedłem kawałek za nim i poprosiłem grzecznie o możliwość zrobienia foci a on po prostu powiedział "get the f..ck away from me"

Aż się nie chce wierzyć. Naprawdę współczuję.
I po czymś takim chciało Ci się jeszcze do Helsinek jechać?

Taka robota że ciągle w Skandynawii,a w Helsinkach grają w parku i GC było w super cenie więc chciałem skorzystać,a z Gahanem to tak niestety było.Pozdro


Pn sie 07, 2023 17:39 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 13031
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24


Åšr sie 09, 2023 14:08 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 15, 2005 17:06 pm
Posty: 850
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
Nie wiem gdzie oni grali w tym Talinnie ale ludzi w ch.j a teren tak rozległy jak na Służewcu. :o


Åšr sie 09, 2023 22:41 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz kwi 13, 2006 20:44 pm
Posty: 128
Lokalizacja: warszawski Żoliborz
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
Kelvin napisał(a):
kurcze co tu nikt juz nie chodzi na koncerty, zadnych relacji jak bylo, wrazenia itd, czy uzytkownicy forum juz tylko ogladaja youtube?



Ja chętnie nadrobię swoją jako ciekawostkę - bilety na NY 21/10 Barclays Center już kupione także oby oby :nlmda: :nlmda:


Wt sie 15, 2023 21:35 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 13031
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
cam napisał(a):
bartekdm napisał(a):
Dzień po koncercie robiłem sobie mały spacer po mieście no i zobaczyłem jak Dave wychodzi z Grandu.Poszedłem kawałek za nim i poprosiłem grzecznie o możliwość zrobienia foci a on po prostu powiedział "get the f..ck away from me"

Aż się nie chce wierzyć. Naprawdę współczuję.
I po czymś takim chciało Ci się jeszcze do Helsinek jechać?
Taka robota że ciągle w Skandynawii,a w Helsinkach grają w parku i GC było w super cenie więc chciałem skorzystać,a z Gahanem to tak niestety było.Pozdro


No ego to on ma: https://faroutmagazine.co.uk/dave-gahan ... -the-world


Åšr sie 16, 2023 11:18 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pt mar 24, 2023 21:39 pm
Posty: 26
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
DeMo70 napisał(a):
Emulator II napisał(a):
Może i żenuła ale z takiego narodowego kotła po koncercie jak się ogląda filmiki to dźwięk jest lepszy niż na żywo,telefon nie wyłapuje tych odbić i chaosu.Chciał bym żeby następna trasa o ile będzie była na śląskim,po remoncie powinien być lepszy dźwięk niż narodowy.Ja ruszam do Pragi,nigdy więcej nic na żywo na narodowym.

Ogólnie na stadionie, jaki by nie był, trudno o jakieś dobre rejestry w kwestii dźwięku, zresztą to nie opera, żeby tak to przeżywać i tak nad tym się spuszczać, dla mnie od dawna liczy się przede wszystkim fun i ta moc od dużej rzeszy fanów, a co do samej jakości odsłuchu, to o wiele lepiej wypadają tutaj halówki, w Polsce taki Atlas nie ma sobie równych, i to nie tylko o DM chodzi, ale o innych wykonawców również.

Na stadionach nie tak mocno zadaszonych jest lepiej,co do funu to wiadomo ale ja nie jadę na koncert żeby tylko poczuć to coś i ich obejrzeć ale głównie dla słuchania ich na żywo.Co do hal to się nie zgodzę,byłem we wszystkich większych w Polsce na wielu koncertach nie tylko dm i dla mnie najlepsza akustyka to spodek.A najlepsze brzmienie to zawsze plener,festiwale,lotniska itp.


N sie 20, 2023 13:11 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt mar 24, 2023 21:39 pm
Posty: 26
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
Kilka słów na chłodno o Pradze.Bez problemowy dojazd na miejsce,metro,autobus,tramwaj,bilet turystyczny na 24h 180 koron.Sam koncert na podmiejskim lotnisku,teren trawiasty,sprzedało się ponad 60 tyś.biletów,sporo ludzi też na "pikniku"poza terenem koncertu,na łące z której był zaskakująco dobry widok na scenę.Tam też przed koncertem raczyłem się ze znajomymi czeskim piwkiem :beer: i odrobiną "suszu" :D którym szczodrze dzielili się gospodarze z sąsiedniego kocyka.Drogi dookoła pozamykane,dojście bez tłoku,na bramkach bez kolejek,ogólnie dobra organizacja.Koncert przeżywałem z sektora pod sceną,wyłożyli go aluminiowymi płytami,wyglądało to jak w hali.Te płyty miały swoje 5 min.w czasie gdy na 20 min.przed koncertem przeszło oberwanie chmury,na pozostałych sektorach zrobiło się błoto,popłynęło kilka strumyków a pod sceną było naprawdę sucho.Tak waliło deszczem i wiatrem że myślałem że odwołają koncert,na szczęście szybko przeszło,techniczni wygumkowali wodę ze sceny i można było zaczynać.Piwo z kija 80k.+80k kaucji za kubek z motywem MM który był chyba najtańszą pamiątkom,z tego co widziałem nikt go nie zwracał,co w kontekście cen w sklepiku mnie nie dziwi.Nie wrzucam setlisty bo każdy może szybko sprawdzić w sieci,nie będę też pisał o konkretnych utworach bo każdy przeżywa i odbiera je indywidualnie,a cały koncert wraz z zajawkami z cz tv jest na yt.Napiszę tylko że zaskoczyli mnie pozytywnie,były momenty gdy Dave był na granicy wokalu,ale sporo się ruszał i wyszło naprawdę ok,Mart zaś ma wciąż tę moc,i stają włosy na plecach gdy śpiewa na żywo.Pod koniec sektora przed sceną dźwięk był rewelacyjny,piękne barwy,szczegóły,bardzo dobre efekty stereo,sporo basu ale na otwartej przestrzeni rozchodził się pięknie bez podbarwień i rezonansu.Pragę wybrałem zamiast "buczącego"narodowego i nie żałuje,a do Pragi mam mniej-więcej tyle co do Warszawy.Czesi może nie tak rozśpiewani jak u nas ale pod sceną było sporo Polaków i wspomagali wokalnie.I nie chcę tu jechać po narodowym bo byłem tam na meczu i ten kocioł był super ale do muzyki ten obiekt to porażka,nie tylko na dm bo byłem tam na kilku koncertach i zawsze było kiepsko,dla mnie na koncerty ten obiekt już nie istnieje.W tym samym czasie na śląskim był Rammstein i znajomy mówi że śląski jeszcze gorszy niż narodowy,szkoda bo liczyłem na dobry dźwięk po remoncie.


N sie 20, 2023 14:55 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
Emulator II napisał(a):
Na stadionach nie tak mocno zadaszonych jest lepiej,co do funu to wiadomo ale ja nie jadę na koncert żeby tylko poczuć to coś i ich obejrzeć ale głównie dla słuchania ich na żywo.Co do hal to się nie zgodzę,byłem we wszystkich większych w Polsce na wielu koncertach nie tylko dm i dla mnie najlepsza akustyka to spodek.A najlepsze brzmienie to zawsze plener,festiwale,lotniska itp.

No ja tak samo, w Spodku również, tak że z palca sobie tego nie wyssałem, i nadal twierdzę, że najlepsza pod tym względem jest Atlas Arena.
Ale oczywiście masz prawo do swojego zdania :P


N sie 20, 2023 16:28 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3044
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
@Emulator ja o koncercie na Narodowym mam jak najbardziej dobre zdanie i uważam że tym razem o dziwo akustyka i dźwiękowcy naprawdę dali radę. Wiele osób to potwierdza.


N sie 20, 2023 16:46 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 766 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 39  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 66 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team