Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 766 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 39  Następna strona
The Memento Mori Tour 2023/24 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2108
Lokalizacja: Mława
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
O hardcorowiec zabłysnął :D :lol:


Cz maja 25, 2023 21:06 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:19 pm
Posty: 853
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
Więcor napisał(a):
Byłem w Amsterdamie. Daje mi to moc wypowiadania się a nie pierdolenia farmazonów. NIe ma nic gorszego niż kanapowi oglądacze.

ps. jeśli Cię to zmartwi na Devo też byłem :D


Gdybyś umiał czytać ze zrozumieniem, zorientowałbyś się, że się tego domyśliłem. Można sparafrazować Twoje wypociny i stwierdzić, że nie ma nic żałośniejszego niż mienienie się "wtajemniczonym" czy "oświeconym" z powodu tego, że 30 lat temu było się na jakimś stadionie w Europie Środkowowschodniej. Posługując się Twoją "logiką" należałoby zaniechać jakichkolwiek wypowiedzi na temat aktywności zespołu z samego początku jego aktywności. Rozumiem, że już im wtedy towarzyszyłeś, poważny fanie.


Cz maja 25, 2023 21:13 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4342
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
dK napisał(a):
O hardcorowiec zabłysnął :D :lol:


No ty błyszczysz na poziomie bobka w d..upie który wylatuje niepokornie po nieutrzymaniu farszu w chwili zatroskania.

Normalnie nie troluje takich zawodników bo jesteś upierdliwy jak ten komar w lecie co KURY śpiewały. Ale jak już zacząłem to już z tobą właśnie w tym momencie kończę mój wywód w twojej kwestii. Pierwszy i ostatni. Celebruj to i pielęgnuj.


Cz maja 25, 2023 21:15 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2108
Lokalizacja: Mława
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
Dzięki MISTRZU :lol: :lol: :lol: :lol: potańcz sobie z mikrofonem :8):


Ostatnio edytowano Cz maja 25, 2023 21:19 pm przez dK, łącznie edytowano 1 raz



Cz maja 25, 2023 21:18 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4342
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
personal benek napisał(a):
Więcor napisał(a):
Byłem w Amsterdamie. Daje mi to moc wypowiadania się a nie pierdolenia farmazonów. NIe ma nic gorszego niż kanapowi oglądacze.

ps. jeśli Cię to zmartwi na Devo też byłem :D


Gdybyś umiał czytać ze zrozumieniem, zorientowałbyś się, że się tego domyśliłem. Można sparafrazować Twoje wypociny i stwierdzić, że nie ma nic żałośniejszego niż mienienie się "wtajemniczonym" czy "oświeconym" z powodu tego, że 30 lat temu było się na jakimś stadionie w Europie Środkowowschodniej. Posługując się Twoją "logiką" należałoby zaniechać jakichkolwiek wypowiedzi na temat aktywności zespołu z samego początku jego aktywności. Rozumiem, że już im wtedy towarzyszyłeś, poważny fanie.


Ale o czym ty pieprzysz Beniu? Ja o Amsterdamie i o tym co się widziało na żywo a nie na jutubce a ty tu się pocisz o Devo, kolejkach i o tym co było 30 lat temu. SPrecyzuj się bo wrzucę Cię do wora z leszczami :mrgreen: NIe złapałeś chyba młodzieńcze kontekstu zagadnienia.


Cz maja 25, 2023 21:19 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4342
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
dK napisał(a):
Dzięki MISTRZU :lol: :lol: :lol: :lol:


Tak mi się właśnie wydawało , że to wszystko. Wybornie się dyskutowało :8):


Cz maja 25, 2023 21:20 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:19 pm
Posty: 853
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
Więcor napisał(a):

Ale o czym ty pieprzysz Beniu? Ja o Amsterdamie i o tym co się widziało na żywo a nie na jutubce a ty tu się pocisz o Devo, kolejkach i o tym co było 30 lat temu. SPrecyzuj się bo wrzucę Cię do wora z leszczami :mrgreen: NIe złapałeś chyba młodzieńcze kontekstu zagadnienia.


Jak na moje oko przebieg tej dyskusji mocno Cię kompromituje. Dam Ci więc szansę i się z niej wycofam. Mam gdzieś to, gdzie mnie wrzucisz.


Cz maja 25, 2023 21:24 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2108
Lokalizacja: Mława
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
Więcor napisał(a):
dK napisał(a):
Dzięki MISTRZU :lol: :lol: :lol: :lol:


Tak mi się właśnie wydawało , że to wszystko. Wybornie się dyskutowało :8):


Nie dyskutowałem z tobą tylko zlałem ciepłym moczem :P :lol:


Cz maja 25, 2023 21:39 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2108
Lokalizacja: Mława
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
boshek napisał(a):
To swego rodzaju obsesja, której nie oszukujmy się - artyści raczej nie pragną.


W sumie jak się zjawi pod hotelem np. Taki oszołom https://www.youtube.com/watch?v=u_mBtnT8FbM :lol: :lol: to się nie dziwie ze spuszczają go na drzewo ale mówimy tu o normalnych ludziach a nie chorych umysłowo


Pt maja 26, 2023 8:23 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 15:59 pm
Posty: 795
Lokalizacja: Alan nie wracaj....
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
dK napisał(a):

W sumie jak się zjawi pod hotelem np. Taki oszołom https://www.youtube.com/watch?v=u_mBtnT8FbM :lol: :lol: to się nie dziwie ze spuszczają go na drzewo ale mówimy tu o normalnych ludziach a nie chorych umysłowo

#Zaorane :lol:


Pt maja 26, 2023 10:29 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3687
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
radman40 napisał(a):
Trzeba nazywać rzeczy po imieniu,Dave zachował się jak zwykły cham,jest w trasie,to jego praca,jakiś szacunek do fanów powinien być


Nie no bez jaj, jego praca nie polega na robieniu sobie zdjęć z fanami podczas spaceru.

Oczywiście mógłby odmówić grzeczniej.

Ale kto wie-może robi to celowo aby ludzi zniechęcać , już nie raz słyszałem tego typu relacje i jakbym go zobaczył gdzieś na ulicy to bym nie podchodził bo wiem że tego nie lubi.

Sam sie kiedyś zaczaiłem w Sopocie po Openerze pod Sheratonem jak wyjeżdzali na lotnisko . Nic chciałem autografów, zdjęć, po prostu chciałem ich z bliska zobaczyć na zywo. Prawie cała ekipa przemkneła metr ode mnie idąc do samochodu zlewając mnie i kilka innych osób ciepłym moczem - Martin, Fletch, Christian, Peter, a Dave wyjechał tylnim wyjsciem z garażu, nawet sie nie chciał ludziom pokazać, wiedząc że kilka osób stoi przed wejściem do hotelu.


Pt maja 26, 2023 13:27 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 13031
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
Martin pozował do zdjęć w Lipsku. Ale Dave to wiadomo że sodówka.

krzysiek napisał(a):

Nie no bez jaj, jego praca nie polega na robieniu sobie zdjęć z fanami podczas spaceru.

Oczywiście mógłby odmówić grzeczniej.


To nie praca, ale już dawno zapomniał że dzięki ludziom działa i funkcjonuje w tym wszystkim. Brak pokory to okropna rzecz.


Pt maja 26, 2023 18:29 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2108
Lokalizacja: Mława
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
Scena w Lipsku imponująca :D :P chyba jakiejś części zapomnieli

Tylko pamiętajcie jak pisał złotousty hadrkorowiec z chomiczowki tylko on „ma ta moc” :lol: by to ocenić, pozostali nie mogą mieć swojego zdania oglądając tylko „fascynujące” relacje w internetach


So maja 27, 2023 0:02 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 05, 2004 12:02 pm
Posty: 185
Lokalizacja: NDG
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
Jezu, ktoś to w końcu Dejwowi powie, że te jego starcze ruchy wyuczone przez dziesiątki lat na scenie stały się groteskowe? Jak jeszcze podczas ostatniej trasy to było do przełknięcia, tak teraz chłop już przekroczył tę cienką linię, kiedy to już po prostu wygląda niesmacznie.
Ja rozumiem, że pieniążki są potrzebne - każdy ich potrzebuje. Ale no trzeba starzec się z godnością.
O wokalu przez grzeczność nie wspomnę, bo podobno to skrzeczenie się komuś podoba, a o gustach się nie dyskutuje xd


So maja 27, 2023 7:30 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
@Areka - cos w tym jest :lol: . Co do zachowania Gahana , tak to jest jego praca i jak chce miec czas wolny niech nie rusza sie z hotelu . Skoro wychodzi na zewnatrz to powinien liczyc sie z tym , ze ktos jednak go zaczepi i o ile nie jest to jakies chore zachowanie to fanom nalezy sie te 30 sekund na zdjecie i autograf . Koniec koncow trzeba bylo go pozdrowic soczystym " Spier.....palancie " i tyle :lol:


So maja 27, 2023 8:22 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 05, 2004 12:02 pm
Posty: 185
Lokalizacja: NDG
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
A co do tego zachowania Gahana - to szkoda w ogóle gadać. Jak trzeba pieniążki od fanów przytulać, to jest pierwszy. Ale jak już coś dla nich zrobić - to wy.pier.dalaj menelu. Ja rozumiem, że to może być męczące i w ogóle. Ale są jakieś granice przyzwoitości. Wystarczyłoby zwykle "no". Typowy angielski burak. W życiu bym do typa po autograf nie podszedł. Ale jakbym już miał takie ciśnienie na to, i by mi tak odpowiedział, to chyba bym mu nacharał na ryj xd


So maja 27, 2023 9:33 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2108
Lokalizacja: Mława
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
Temat idzie w złym kierunku … spotkania z Gahanem zostawmy już Maciejowi Depeszowskiemu :lol:


So maja 27, 2023 12:36 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt wrz 06, 2005 19:30 pm
Posty: 163
Lokalizacja: Chorzów
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
Więcor napisał(a):
dK napisał(a):
O hardcorowiec zabłysnął :D :lol:


No ty błyszczysz na poziomie bobka w d..upie który wylatuje niepokornie po nieutrzymaniu farszu w chwili zatroskania.

Normalnie nie troluje takich zawodników bo jesteś upierdliwy jak ten komar w lecie co KURY śpiewały. Ale jak już zacząłem to już z tobą właśnie w tym momencie kończę mój wywód w twojej kwestii. Pierwszy i ostatni. Celebruj to i pielęgnuj.


Więcor cudownie to ująłeś. Koleś ma się za samozwańczego króla forum a jest tylko jęczącą pipką duplikującą nowe tematy. dK wrzuć ten filmik jak Fletch gasi Cię jak peta, chętnie się pośmieję - a Ty jak widać jesteś z tego dumny.


So maja 27, 2023 13:08 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2108
Lokalizacja: Mława
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
Ma chłopak cięty język powinien pomagać Martinowi teksty pisać i uczyć Dave'a tańczyć :lol: Król pozdrawia możecie się pokłonić :D

EDIT: @deadboy gdybyś umiał czytać ze zrozumieniem zorientowałbyś się , że było zupełnie odwrotnie :P :D


So maja 27, 2023 13:56 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 13031
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24


N maja 28, 2023 11:37 am Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 766 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 39  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Czeskee i 47 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team