Depeche Mode - Zobacz wątek - The Memento Mori Tour 2023/24
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 763 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 39  NastÄ™pna strona
The Memento Mori Tour 2023/24 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2105
Lokalizacja: MÅ‚awa
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
Mi kiedyś Fletch spytany face2face na fajce (co prawda był z gorylem) odmówił fotki i autografu :) oczywiście zwróciłem się do niego z pełna kultura, spokojnie z szacunkiem i dystansem (nie było wokół absolutnie nikogo) i mówię ze czekam cały dzień a on na to ze nikt mi nie kazał czekać i żebym spadał („nobody asked you to wait here all day get the *** „ ) na co mu odparłem ze nobody asked me to buy your records or tickets to się obraził i z pogarda się zmył :lol: niby nic wielkiego ale jego nieżyczliwość zostawiła mieszane wrażenie i lekkie zażenowanie

EDIT: nawet mam to nagrane na telefon … ale nie ważne


Ostatnio edytowano Åšr maja 24, 2023 19:51 pm przez dK, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz



Åšr maja 24, 2023 19:46 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 13001
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
"Never meet your heroes"


Åšr maja 24, 2023 19:47 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2105
Lokalizacja: MÅ‚awa
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
Ja ich rozumiem ze czasami im się nie chce spotykać z fanami i są różne sytuacje, ale wystarczy powiedzieć Dzięki jestem zmęczony cześć i po sprawie … a tak z grubej rury to lekka przesada :) bynajmniej żalu (i ciśnienia na takie spotkania) nie mam :)

EDIT: i tak przeważnie pchają się po autografy ciagle te same osoby


Åšr maja 24, 2023 20:31 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1340
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
No ale wiesz, nigdy nie masz pewności, czy nie jesteś dziesiątym, piętnastym, dwudziestym fanem, który podbija tego dnia, a nie ma jeszcze południa. Miałeś/mieliście pecha, że akurat w tym momencie się chłopakom ulało i Wam się oberwało całokształtem za poprzedników. Nie bronię ich, bo to faktycznie zachowanie poniżej przeciętnej, ale gdzieś tam rozumiem. Nie łapiecie czasem wielkiego wk**wa i wtedy się ktoś napatoczy i zupełnie bezpodstawnie rykoszetem oberwie?


Åšr maja 24, 2023 20:43 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 22, 2005 18:07 pm
Posty: 88
Lokalizacja: Poznań
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
czapelka napisał(a):
No ale wiesz, nigdy nie masz pewności, czy nie jesteś dziesiątym, piętnastym, dwudziestym fanem, który podbija tego dnia, a nie ma jeszcze południa. Miałeś/mieliście pecha, że akurat w tym momencie się chłopakom ulało i Wam się oberwało całokształtem za poprzedników. Nie bronię ich, bo to faktycznie zachowanie poniżej przeciętnej, ale gdzieś tam rozumiem. Nie łapiecie czasem wielkiego wk**wa i wtedy się ktoś napatoczy i zupełnie bezpodstawnie rykoszetem oberwie?

Pod hotelem były 3ludki i żeby było śmieszniej to w ogóle Dave’a nie zauważyli.Ja sobie piłem kawkę naprzeciwko przy przystani.Więc jak do mnie dotarło że to on to nienachalnie podszedłem ale on miał niezłego wqurwa więc odpuściłem.No cóż niesmak pozostał.Aha i żeby było jasne nie jestem jakimś psychofanem który godzinami wystaje pod hotelami


Åšr maja 24, 2023 21:10 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N paź 02, 2005 0:12 am
Posty: 265
Lokalizacja: Szczecinek/Leeds
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
Trzeba nazywać rzeczy po imieniu,Dave zachował się jak zwykły cham,jest w trasie,to jego praca,jakiś szacunek do fanów powinien być


Åšr maja 24, 2023 21:33 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:19 pm
Posty: 853
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
Dokładnie.


Åšr maja 24, 2023 21:45 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 01, 2005 17:06 pm
Posty: 785
Lokalizacja: Wawa
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
Cham i tyle. Pierdolona primadonna. Dla tego buca zrobienie sobie zdjecia z fanem i autograf dla niego to jakies powiedzmy 20 sekund wyjęte z życia, z kolei dla fana pamiatka na cale zycie.


Cz maja 25, 2023 10:36 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 20, 2010 15:36 pm
Posty: 384
Lokalizacja: Małopolska
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
Gahan już się nie zmieni. Miły jest tylko na scenie. Poza nią już bardzo różnie bywa. no ale taki już jest i nic tego nie zmieni wg mnie.


Cz maja 25, 2023 11:17 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 10:29 am
Posty: 1262
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
radman40 napisał(a):
Trzeba nazywać rzeczy po imieniu,Dave zachował się jak zwykły cham,jest w trasie,to jego praca,jakiś szacunek do fanów powinien być

Jest też prawo do prywatności, które niektórzy próbują zakłócać czatując pod hotelem. To swego rodzaju obsesja, której nie oszukujmy się - artyści raczej nie pragną. Swój czas Gahan daje Ci podczas koncertu, na który możesz ale nie musisz iść.


Cz maja 25, 2023 16:45 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1340
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
Głos rozsądku. Dzięki, @boshek.


Cz maja 25, 2023 16:57 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2105
Lokalizacja: MÅ‚awa
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
Rozsądnie byłoby umieć się asertywnie zachować bez grubiaństwa i arogancji


Cz maja 25, 2023 17:19 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1340
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
"Try walking in my shoes..." :) Serio, nie chcę być adwokatem diabła, ale spróbujcie postawić się na miejscu 60-letniego (czy tam 50-letniego dla opowieści ileś tam wstecz) typa, który chciałby spróbować wyjść sobie na mały spacer na miasto, no i nie ma spokoju, bo podbijają do niego non stop fani. Sami wiecie, że niektórzy potrafią być namolni i też nie wiedzą jak się zachować, więc mnie na ten przykład nie dziwi, że chłopaki każą w nieparlamentarnych słowach dawać dyla. Pomyślcie sobie, że wyłazicie z roboty i co chwila podbija do Was koleżka i chce zdjęcie/autograf/pogadać, a jesteście na ten przykład umęczeni/macie zły humor/cokolwiek innego. Ja nie bronię tutaj wyrażeń w stylu "get the fuck out", wiadomo, to chamskie, ale może to chamstwo okazałoby się ciut bardziej zrozumiałe, gdybyście tak sobie sami bujnęli się w roczną, czy półtoraroczną trasę (w którą Gahan przynajmniej jakoś tak średnio chętnie chce jechać, ale wiadomo - pecunia non olet) i w dzień wolny chcielibyście nieco spokoju.


Cz maja 25, 2023 17:48 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2105
Lokalizacja: MÅ‚awa
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
Wracając do tematu jak waszym zdaniem ta festyniarska scena prezentuje sie na stadionach … :D ?


Cz maja 25, 2023 17:56 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:19 pm
Posty: 853
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
czapelka napisał(a):
"Try walking in my shoes..." :) Serio, nie chcę być adwokatem diabła, ale spróbujcie postawić się na miejscu 60-letniego (czy tam 50-letniego dla opowieści ileś tam wstecz) typa, który chciałby spróbować wyjść sobie na mały spacer na miasto, no i nie ma spokoju, bo podbijają do niego non stop fani. Sami wiecie, że niektórzy potrafią być namolni i też nie wiedzą jak się zachować, więc mnie na ten przykład nie dziwi, że chłopaki każą w nieparlamentarnych słowach dawać dyla. Pomyślcie sobie, że wyłazicie z roboty i co chwila podbija do Was koleżka i chce zdjęcie/autograf/pogadać, a jesteście na ten przykład umęczeni/macie zły humor/cokolwiek innego. Ja nie bronię tutaj wyrażeń w stylu "get the fuck out", wiadomo, to chamskie, ale może to chamstwo okazałoby się ciut bardziej zrozumiałe, gdybyście tak sobie sami bujnęli się w roczną, czy półtoraroczną trasę (w którą Gahan przynajmniej jakoś tak średnio chętnie chce jechać, ale wiadomo - pecunia non olet) i w dzień wolny chcielibyście nieco spokoju.


Stwierdzasz, że nie bronisz obraźliwych wyrażeń, ale jednak to robisz. To właśnie o nie tu idzie, choć, prawdę mówiąc, zlewanie fanów samo w sobie też chluby nie przynosi.

Gdy pracowałem w banku na infolinii i odbierałem telefony od znajdujących się w potrzebie klientów, starałem się z takim samym zaangażowaniem traktować i tych dzwoniących na samym początku, i tych robiących to pod koniec mojego dyżuru. Wystarczy do tego odrobina empatii i dobrej woli. Tych jednak DG ewidentnie brakuje.

Dobrze podsumował to zresztą Antistar. Ja w każdym razie nie znajduję żadnych powodów, by usprawiedliwiać zachowanie, o którym tu dyskutujemy.

Jeśli chodzi o scenografię (post powyżej), jest ewidentny regres w stosunku do poprzedniej trasy, gdzie po Devotionalu wyglądało to chyba najsensowniej. Zwróćcie uwagę, jak teraz skaszanione jest światło.


Cz maja 25, 2023 18:03 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 04, 2005 23:06 pm
Posty: 146
Lokalizacja: Babilon
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
cam napisał(a):
Stockholm zaliczony.Super atmosfera i ogólnie fajne wrażenia aż do dnia następnego.Bo tu zaczyna się historia kosmiczna.Kręciłem się dzisiaj koło Grandu i nagle wychodzi Dave bez obstawy.Idę za nim kawałek ,podchodzę i dziękując za super koncert proszę o focię.No i co mi odpowiedział facet którego słucham od 36lat?Cytat: GET THE FUCK AWAY FROM ME!!!!To by było na tyle w temacie poszanowania fanów.Wystarczyło odpowiedziec sorry ale nie dzis a nie traktować człowieka jak jakiegos lumpa. :nie:


Ja bym mu sprzedał liścia :lol: albo przynajmniej dostałby równie mocną ripostę. Martin z tego co pamiętam już dostał gonga na imprezie po koncercie bodajże w Budapeszcie za nieodpowiednie zachowanie. Widzę, że Dejvikowi też by się przydała "rozmowa wychowawcza" :lol:


Cz maja 25, 2023 18:46 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2105
Lokalizacja: MÅ‚awa
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
personal benek napisał(a):
Jeśli chodzi o scenografię (post powyżej), jest ewidentny regres w stosunku do poprzedniej trasy, gdzie po Devotionalu wyglądało to chyba najsensowniej. Zwróćcie uwagę, jak teraz skaszanione jest światło.


Światła to wesołe miasteczko vs festyn ale najlepsze po devo scenicznie i vizualnie to była zdecydowanie delta :8):


Cz maja 25, 2023 19:52 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4342
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
Ależ ja lubię czytać smutne wynurzenia leszczy którzy nie mają pojęcia o czym piszą gdyż nie uczestniczyli w tym o czym piszą. Zuchy same.


Cz maja 25, 2023 20:43 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:19 pm
Posty: 853
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
Wow! Byłeś na Devotionalu? Zuch chłopak. Możesz więc jak paru leszczy, który miałem już okazję spotkać na koncertach, próbować wykorzystywać to jako kartę przetargową w czasie wpieprzania się w kolejkę.


Cz maja 25, 2023 21:00 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4342
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
Byłem w Amsterdamie. Daje mi to moc wypowiadania się a nie pierdolenia farmazonów. NIe ma nic gorszego niż kanapowi oglądacze.

ps. jeśli Cię to zmartwi na Devo też byłem :D


Cz maja 25, 2023 21:01 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 763 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 39  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team