Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Andy "Fletch" Fletcher - Na zawsze z Nami 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3044
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Andy "Fletch" Fletcher - Na zawsze z Nami
Gościu z forum Devotees, o śmierci z przyczyn naturalnych pisze Rolling Stone. Tutaj nikt nie pieprzy o Alanie przynajmniej. Tak więc też mogę napisać że jesteście jak zawsze w formie...


Pt maja 27, 2022 8:37 am Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sty 11, 2005 19:51 pm
Posty: 209
Lokalizacja: Toruń
 
Post Re: Andy "Fletch" Fletcher - Na zawsze z Nami
I tylko dwie strony komentarzy? :(


Pt maja 27, 2022 8:39 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3044
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Andy "Fletch" Fletcher - Na zawsze z Nami
Black Celebration z głośników...


Pt maja 27, 2022 8:49 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 8:04 am
Posty: 319
 
Post Re: Andy "Fletch" Fletcher - Na zawsze z Nami
krzysiek napisał(a):
Może głupi moment na tego typu dywagacje ale jednak się nasuwa pytanie czy to nie oznacza końca zespołu.


Również nie chciałbym żeby to źle zabrzmiało, ale w tej sytuacji, czy nie warto pomyśleć o powrocie Alana?


Pt maja 27, 2022 9:25 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3044
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Andy "Fletch" Fletcher - Na zawsze z Nami
I wykrakalem. Bardzo kiepski żart...To nie czas i miejsce na takie dywagacje.I moim zdaniem nie mają sensu.


Pt maja 27, 2022 9:35 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 10:34 am
Posty: 436
 
Post Re: Andy "Fletch" Fletcher - Na zawsze z Nami
Szok i niedowierzanie ...
Żegnaj Andy.


Pt maja 27, 2022 9:39 am Zobacz profil

Dołączył(a): Wt mar 17, 2009 18:16 pm
Posty: 356
 
Post Re: Andy "Fletch" Fletcher - Na zawsze z Nami
OMD -live- B-side song "Almost" from their first single and tribute to Andy Fletcher of Depeche Mode
117 wyświetleń.27 maj 2022
https://www.youtube.com/watch?v=hlWVKYhbEq8
oraz
OMD's Andy Mccluskey pays tribute to Andy Fletcher of Depeche Mode, 27 maj 2022
https://www.youtube.com/watch?v=lJK5pmze0Fc

https://101dm.pl/2022/05/26/andy-fletcher-nie-zyje/
Cytuj:
Andy chorował od lat, pierwsze spekulacje pojawiły się już w czasie THE DELTA MACHINE TOUR. Spekulacje na temat fatalnego stanu zdrowia nasiliły się szczególnie podczas ostatniej solowej trasy Dave’a Gahan’a, gdy Andy, wraz żoną, był widziany na widowni w czasie jednego londyńskich koncertu Dave’a. Nigdy jednak natura choroby Fletcha nie była podana do publicznej wiadomości. Fani z szacunku dla współtwórcy zespołu nie pytali. Oficjalna wersja podawana przez media, to śmierć z naturalnych przyczyn.
Dziś w wieku 60 lat odszedł od nas jeden z czwórki z Basildon.


:cry:


Pt maja 27, 2022 10:10 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 21, 2005 18:17 pm
Posty: 2114
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Andy "Fletch" Fletcher - Na zawsze z Nami
Straszna przyczyna nas tu wszystkich skupiła, po latach. Na koniec.


Pt maja 27, 2022 10:35 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:19 pm
Posty: 853
 
Post Re: Andy "Fletch" Fletcher - Na zawsze z Nami
Wszystko na to wskazuje. Historia tego zespołu była nieoczywista. Podobnie nieoczywisty może być jego koniec.


Pt maja 27, 2022 10:38 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 22, 2005 18:07 pm
Posty: 88
Lokalizacja: Poznań
 
Post Re: Andy "Fletch" Fletcher - Na zawsze z Nami
Wracamy tu dziś wszyscy po wielu latach z tak strasznego powodu.Nie tak wyobrażałem sobie koniec zespołu.Myślałem"David odejdzie - nie po drodze mu już z technologią Martina".A tu taka tragedia.Andy z którego każdy się po cichu podśmiechiwał ale to on wychodził przez główne drzwi hoteli do nas i zawsze miał miłe słowo.Byłeś sercem tej kapeli i kochaliśmy cię.Do zobaczenia po drugiej stronie.


Pt maja 27, 2022 10:56 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3687
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: Andy "Fletch" Fletcher - Na zawsze z Nami
FM napisał(a):
I wykrakalem. Bardzo kiepski żart...To nie czas i miejsce na takie dywagacje.I moim zdaniem nie mają sensu.


czas pewnie nie, ale sam jesteś fanem zespołu który gra kupe lat po śmierci wokalisty który był jedyny i niepowtarzalny.

Depeche Mode nie miałoby sensu bez Davea albo Martina ale bez Andyego-przynajmniej w sferze muzycznej nie jest to niemożliwe-choć wiadomo że to ten sam zespół nie będzie.

Ja i tak od kilku lat żyłem w przekonaniu że są dwie możliwości-nie nagrają już nic albo nagrają jeszcze jeden album.

I też wczoraj o tym pomyślałem-dlaczego mieliby go nie nagrać z Alanem -ten ostatni album w hołdzie dla Andyego?

Jasne że wszyscy jesteśmy zszokowani, zasmuceni tą nagłą i niespodziewaną śmiercią, ale to nie znaczy że nie mamy prawa zadawać sobie pytania-czy to koniec Depeche Mode?


Pt maja 27, 2022 11:36 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:19 pm
Posty: 853
 
Post Re: Andy "Fletch" Fletcher - Na zawsze z Nami
Zgadzam się. Równocześnie jednak sądzę, że teraz powrót Alana stał się jeszcze mniej prawdopodobny, o ile nie niemożliwy. Nie widzę tego, by Panowie chcieli go w takich okolicznościach przyłączyć. On sam też chyba nie będzie tym zainteresowany. No chyba, że przyjmiemy skrajnie optymistyczny scenariusz, w świetle którego wszyscy w imię hołdu dla zmarłego kumpla i po to, by odpowiednio zamknąć historię Depeche Mode, porozumieją się i wejdą do studia.


Pt maja 27, 2022 11:40 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3044
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Andy "Fletch" Fletcher - Na zawsze z Nami
Wiedziałem że ktoś do mnie uderzy z tą argumentacja odnośnie Queen i Freddiego. Krzysiek nie mam ochoty o tym pisac... nie teraz kuźwa...a o tym co Brian i Roger odpierdalaja od dawna, pisałem wielokrotnie. I uważam że tak jak Królowa się skończyła 24.11.1991r. tak wczoraj skończył się zespół Depeche Mode. Tyle. Więcej nie odpowiem na takie zaczepki.


Pt maja 27, 2022 11:44 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 22, 2005 18:07 pm
Posty: 88
Lokalizacja: Poznań
 
Post Re: Andy "Fletch" Fletcher - Na zawsze z Nami
personal benek napisał(a):
Zgadzam się. Równocześnie jednak sądzę, że teraz powrót Alana stał się jeszcze mniej prawdopodobny, o ile nie niemożliwy. Nie widzę tego, by Panowie chcieli go w takich okolicznościach przyłączyć. On sam też chyba nie będzie tym zainteresowany. No chyba, że przyjmiemy skrajnie optymistyczny scenariusz, w świetle którego wszyscy w imię hołdu dla zmarłego kumpla i po to, by odpowiednio zamknąć historię Depeche Mode, porozumieją się i wejdą do studia.

Tak naprawdę pierwszym który powinien być rozważany przy jakimkolwiek "tribute" powinien być Vince bo to on z Andym zrobili DM.Ale mam nadzieję że żadnych takich akcji nie będzie.Trzeba się po prostu pogodzić z tym że to koniec DM.


Pt maja 27, 2022 11:48 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3687
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: Andy "Fletch" Fletcher - Na zawsze z Nami
Bardzo możliwe, ale też niespecjalnie wyobrażam sobie DM jako duet.

Jeżeli mieliby dalej działać to wg mnie najbardziej naturalne byłoby przyjęcie do zespołu na stałych członków Petera i Christiana.

Ostatni album, ostatnia trasa na której mogliby upamiętnić Andyego choć w podobny sposób w jaki upamiętnili Rolling Stonesi Charliego Wattsa-a ruszyli w trasę dosłownie kilka dni po jego śmierci to coś na co można mieć nadzieję.Śmieć członka zespołu to nie musi być koniec zespołu-takich przypadków jest mnóstwo.

Jasne że to nie jest czas na takie dywagacje ze strony Davea i Martina-szczególnie Martin musi być strasznie zdruzgotany , ale mam nadzieję że jeszcze w tym roku usłyszymy ich decyzję-kończymy albo jedziemy dalej.


Pt maja 27, 2022 11:52 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 25, 2013 20:42 pm
Posty: 264
 
Post Re: Andy "Fletch" Fletcher - Na zawsze z Nami
krzysiek napisał(a):
...dlaczego mieliby go nie nagrać z Alanem -ten ostatni album w hołdzie dla Andyego?...

...dlaczego nie...
Bo jeśli to nie będzie bodziec do współtworzenia czegoś nowego, to co nim może być (?)

:( :( :( :( Ś.P. ANDY FLETCHER :( :( :( :(


Pt maja 27, 2022 11:54 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 21, 2005 18:17 pm
Posty: 2114
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Andy "Fletch" Fletcher - Na zawsze z Nami
I takim złośliwym chichotem dopadło to właśnie chyba największych wrażliwców wśród fanów muzyki na świecie.


Pt maja 27, 2022 12:26 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 21, 2005 18:17 pm
Posty: 2114
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Andy "Fletch" Fletcher - Na zawsze z Nami
krzysiek napisał(a):
I też wczoraj o tym pomyślałem-dlaczego mieliby go nie nagrać z Alanem -ten ostatni album w hołdzie dla Andyego?


Bo to by było zbyt oczywiste. Inne zespoły by tak zrobiły.
A ja się podpisuję pod niezwykle trafną oceną, jaką przestawił personal benek.


Pt maja 27, 2022 12:32 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 22, 2003 0:23 am
Posty: 422
 
Post Re: Andy "Fletch" Fletcher - Na zawsze z Nami
Powrót Alana bo odszedł Fletch to fantasmagoria (zwłaszcza że Fletch odszedł w taki sposób). I nikogo nie będą przyjmować do zespołu, ludzie! Przecież jak przez tyle lat Eignera i Gordeno nie przyjęli to czemu mieliby kogokolwiek teraz?
Sam jestem niepoprawnym alanofilem, ale gadać o Alanie w DM można było jeszce tak do 2015 roku, teraz to już naprawdę nawet dla mnie takie pomysły robią się żenujące. DM to zespół schodzący po równi pochyłej, tu nie ma miejsca na rewolucje. Bedą przyjmować kogoś do zespołu żeby nagrać max jeden album?

Cytuj:
niespecjalnie wyobrażam sobie DM jako duet.

A ja jak najbardziej wyobrażam. I nie tylko ja bo patrząc np. jak ludzie się na zlotach przebierali to Dave albo Martin, nikt się nie rwał udawac Fletchera (bo, zresztą, niby jak). Na koncertach to Dave i Martin stanowili front, Fletch był podobnie wyeksponowany jak Gordeno (nawet mniej, bo Gordeno jeszcze łapał za bas, a Fletch w ogóle nieraz schodził ze sceny).

Cytuj:
Jeżeli mieliby dalej działać to wg mnie najbardziej naturalne byłoby przyjęcie do zespołu na stałych członków Petera i Christiana.

Ale dlaczego 'naturalne'? :roll: Żeby zapełnić jakiś etat czy jak? Dla nich taka forma współpracy jaką mają od lat jest najbardziej naturalna i dogodna.

Swoją drogą ja dowiedziałem się wczoraj w aucie słuchając radia. Poleciało coś z danych hitów potem coś z Ultra, a potem Black Celebration, wszystko pod rząd. No i myślę sobie - co jest grane. Prowadzący też celnie zauważył, że Fletch najlepiej się prowadził z tej ekipy a mimo to los nie wybiera i odszedł pierwszy.


Pt maja 27, 2022 12:47 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt wrz 06, 2005 19:30 pm
Posty: 163
Lokalizacja: Chorzów
 
Post Re: Andy "Fletch" Fletcher - Na zawsze z Nami
https://www.youtube.com/watch?v=mEndKogfYUg


Pt maja 27, 2022 12:49 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team