Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Dema z Delta Machine 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Cz lis 08, 2012 16:41 pm
Posty: 222
 
Post Re: Dema z Delta Machine
Should be Higher fajne..... coś co zostało zabite w wersji albumowej, w wersji live Letterman i w demówce ma duszę
My Little Universe też z potencjałem (demko najpewniej pochodzi z Sounds of the Universe)
ale już demo Happens All The Time to tragedia w moim odczuciu
Dużo narzekania było na producenta Ben Hiller'a tymczasem niektóre demka są bardzo zbliżone do studyjnych wersji - WTMW, Heaven czy Always..


Ostatnio edytowano So wrz 25, 2021 7:35 am przez C-M, łącznie edytowano 2 razy



Pt wrz 24, 2021 19:10 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 11, 2010 11:29 am
Posty: 241
Lokalizacja: Kielce
 
Post Re: Dema z Delta Machine
del.


So wrz 25, 2021 1:17 am Zobacz profil

Dołączył(a): N cze 30, 2013 2:12 am
Posty: 294
 
Post Re: Dema z Delta Machine
Co do demówek, zgadzam się w pełni FM. Wydaje mi się, że jeżeli powstanie nowa płyta (nadzieja umiera ostatnie) Dave powinien postać warunek "Łapy precz od moich nagrań". Nie sądzę, że negatywnie wpłynie to na spójność albumu, a moim skromnym zdaniem w ostatecznych wersjach te propozycje zostały po prostu "skszanione". Marzyłby mi się producent, który czuje klimat - mam pytanie do znawców, produkcje D.Gahana na Deltę produkował Kurt Uenala. Ben Hillier "poprawiał" po nim, czy jak to ostatecznie wyglądało.


So wrz 25, 2021 17:07 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2097
Lokalizacja: Mława
 
Post Re: Dema z Delta Machine
demowki Dave'a wymiatają :8):


Śr wrz 29, 2021 16:13 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:19 pm
Posty: 853
 
Post Re: Dema z Delta Machine
Ja uważam, że pod względem przekazanych utworów to jego najgorszy album. Broken to zupełna kaszana. SBH jest przereklamowane i po prostu słabe ze względu na źle rozumiany patos (ten dobrze rozumiany można znaleźć przykładowo w Home, Surrender czy OWILM). STTE jest całkiem w porządku (demo też), ATM również (moim zdaniem najlepszy jego kawałek z tej sesji). Ale tych, którzy zachwycają się HATT (szczególnie wersją demo), nie zrozumiem nigdy... :?


Śr wrz 29, 2021 19:22 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1334
 
Post Re: Dema z Delta Machine
Wiesz jak jest, ja na przykład też nie rozumiem jak można się zachwycać, czy chociaż lubić studyjną wersję Happens All The Time, ale fragment demka opublikowany już budzi me zainteresowanie (nie zachwyt, żeby była jasność). Wolałbym już, żeby w takiej formie poszło na płytę. Ile ludzi - tyle gustów i opinii.


Pt paź 01, 2021 14:38 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 16, 2013 7:57 am
Posty: 155
Lokalizacja: Polska, Lubuskie
 
Post Re: Dema z Delta Machine
W końcu można posłuchać pełnych wersji demo, nie tylko w zamkniętym gronie ;)

Welcome To My World (Martin Demo) - https://youtu.be/jUA6jBmE3Vc

Heaven (Martin Demo) - https://youtu.be/2YPA3UBWteg

Będą kolejne :nlmda:


Cz mar 09, 2023 9:15 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:19 pm
Posty: 853
 
Post Re: Dema z Delta Machine
Beka z tych "kolekcjonerów", którzy czerpali satysfakcję z tego, że mają na kompie coś, czego nie mogą posłuchać inni. Miejmy nadzieję, że jakoś to przeżyją.


Cz mar 09, 2023 12:37 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 02, 2010 18:35 pm
Posty: 586
Lokalizacja: Włocławek
 
Post Re: Dema z Delta Machine
Z Ciebie beka jeśli myślisz, że to jest clue satysfakcji. Chodzi o czystą wartość umożliwiającą zdobycie równie ciekawych i niedostępnych rzeczy. Zawsze podkreślałem, że na żywo chętnie każdemu wszystko puszczę, bo czemu nie? Ale plików udostępniać nie zamierzam. Po co zatem trzymasz swoje pieniądze na koncie? Żeby mieć satysfakcję, że możesz kupić coś, czego inni nie mogą? Nie lepiej byłoby jakbyś się podzielił i wszyscy z nich skorzystali? W świecie wymian materiał jest walutą i prawdziwych raresów nie da się zdobyć oferując kasę.


Cz mar 09, 2023 12:51 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:19 pm
Posty: 853
 
Post Re: Dema z Delta Machine
Zupełnie bezsensowne porównanie. Określ zatem status właścicielski tych rzeczy z linków powyżej. Pisałem o tym stronę wcześniej. A jest to zabawne choćby dlatego, że prędzej czy później i tak wszystko trafi do neta.

"Chodzi o czystą wartość umożliwiającą zdobycie równie ciekawych i niedostępnych rzeczy".
Czyli poniekąd przyznajesz, że inni postępują bezsensownie i trzeba się do tego dostosować?


Cz mar 09, 2023 13:03 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 02, 2010 18:35 pm
Posty: 586
Lokalizacja: Włocławek
 
Post Re: Dema z Delta Machine
Jeśli porównanie dot. pieniędzy wg Ciebie nie jest trafne ze względu na status właścicielski, porównaniem może być zatem dziewczyna, która Twoją własnością nie jest, ale też nie chciałbyś, aby każdy z niej korzystał. To, że ludzie kiszą jakieś swoje skarby i tylko wymianami jest się w stanie je uzyskać, to coś, co dzieję się w każdej dziedzinie. Czy to bezsensowne? Wg mnie naturalne.


Cz mar 09, 2023 13:24 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:19 pm
Posty: 853
 
Post Re: Dema z Delta Machine
To chyba ta dziewczyna jest nieletnia, biorąc pod uwagę proweniencję tych rzeczy. Ok, poddaję się.


Cz mar 09, 2023 13:35 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 16, 2013 7:57 am
Posty: 155
Lokalizacja: Polska, Lubuskie
 
Post Re: Dema z Delta Machine
Jest i pełny Secret

https://youtu.be/1Zn2Zs2C4EU

:fletch:


Cz mar 09, 2023 14:43 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pt lis 06, 2009 15:28 pm
Posty: 629
Lokalizacja: In Your Room
 
Post Re: Dema z Delta Machine
ale ta wersja jest o wiele lepsza od albumowej nie ma tego powtarzania Dave'a całkiem inny utwór prawie


Cz mar 09, 2023 19:22 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt wrz 16, 2003 13:13 pm
Posty: 147
Lokalizacja: Piekary Śląskie
 
Post Re: Dema z Delta Machine
Sanctified napisał(a):
ale ta wersja jest o wiele lepsza od albumowej nie ma tego powtarzania Dave'a całkiem inny utwór prawie


Racja.
Właśnie te "powtarzanki" w refrenie mnie dobijają...
Utwór w wersji albumowej nie jest zły. Zwrotki i szczególnie instrumentalna końcówka. Ale ten powtarzany refren dla mnie jest mega męczący. A tu się okazuje, słuchając demo, że mogło to wyglądać lepiej (oczywiście dla mnie lepiej).


Cz mar 09, 2023 20:42 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz mar 30, 2006 10:06 am
Posty: 379
Lokalizacja: DMielec
 
Post Re: Dema z Delta Machine
Daves9911 napisał(a):
Jest i pełny Secret

https://youtu.be/1Zn2Zs2C4EU

:fletch:


no nie, to demo bije na łeb na szyje albumową takie Sacred chcialbym bez TO THE END,ciekawe ile utworów jeszcze tak zabili ?


Cz mar 09, 2023 20:49 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 16, 2013 7:57 am
Posty: 155
Lokalizacja: Polska, Lubuskie
 
Post Re: Dema z Delta Machine
Pełna wersja Universe :8):

https://youtu.be/Co7iYpA63FM


Cz mar 09, 2023 21:26 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:19 pm
Posty: 853
 
Post Re: Dema z Delta Machine
Pełna zgoda, demo bije na głowę wersję albumową.
Lubię MLU, fajne to demo.


Cz mar 09, 2023 21:27 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 22, 2003 0:23 am
Posty: 422
 
Post Re: Dema z Delta Machine
Oba dema fajne.
Słuchając to mozna sobie wyobrazić w jakim ciekawym kierunku mogło to pójśc (dużo lepszym niż na albumie).
Ciekawe jest, że wyleciały z tego całe linie melodyczne i wokale.
Nie wiem, co o tym myśleć. Myślałem, że to Martina sprawka że to tak potem wygląda ostatecznie na albumie, ale już sam nie wiem.


Pt mar 10, 2023 0:18 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 15:59 pm
Posty: 795
Lokalizacja: Alan nie wracaj....
 
Post Re: Dema z Delta Machine
MLU - https://www.youtube.com/watch?v=Co7iYpA63FM


Pt mar 10, 2023 8:34 am Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team