Depeche Mode - Zobacz wątek - D | M - Memento Mori
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 2772 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137 ... 139  NastÄ™pna strona
D | M - Memento Mori 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1343
 
Post Re: D | M - Memento Mori
Chris Liebing na swoim instagramie wrzucił zrzut ekranowy pokazujący player z dwoma remixami Ghosts Again (pierwszy autorstwa Massano, drugi podpisany jako Chris Liebing x Slater) i podpisem "is the cat out of the bag?", czekamy na rozwój wypadków...


Pt kwi 21, 2023 15:41 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4342
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: D | M - Memento Mori
Skończy jak chłopcy od konsoli :)


Pt kwi 21, 2023 19:30 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 29, 2004 17:51 pm
Posty: 720
 
Post Re: D | M - Memento Mori
czapelka napisał(a):
pierwszy autorstwa Massano

Podobno Massano Remix... albo jakiś remix remixów.

https://www.youtube.com/watch?v=e5Xp8Qaublg#t=36m50s


So kwi 22, 2023 5:54 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1899
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: D | M - Memento Mori
Niestety, czas nie pozwala zapominać o "czymś". Po kilku miesiącach odtworzyłem sobie z wydania DeLuxe, ostatni album Rammstein. Po prostu, Depeche Mode we względzie wydania DeLuxe, są ostatnio tragiczni. Zupełny brak szacunku dla fanów.


Pn kwi 24, 2023 16:05 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 16, 2009 11:16 am
Posty: 305
Lokalizacja: spodek międzyplanetarny
 
Post Re: D | M - Memento Mori
Dla tych co mają niezałatwiony problem z wyciąganiem płyt, aby się nie rysowały. Ja sprawę załatwiłem tak: z książeczek do płyt, gdzie mamy takie skórki z aksamitną fizeliną, czy czymś podobnym, wyciąłem se jedną, po czym włożyłem do niej płytę ładnie dookoła obcinając zostawiając trzy punkty łączenia i całość razem z płytą wkładam do oryginału. Owszem, koperta z tektury, w oryginalnym opakowaniu delikatnie się powiększa, ale problem załatwiony. Po prostu, czy wyciągam czy wkładam, zawsze razem ze skórką - tylko bez dwuznaczności proszę rozumieć


Pn kwi 24, 2023 17:26 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: D | M - Memento Mori
Z czasem ta "skórka" wskutek ciągłego wkładania i wyciągania na tyle powiększy kopertę, że będziesz mógł swobodnie pakować już bez skórki... :P


Pn kwi 24, 2023 22:27 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3687
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: D | M - Memento Mori
Ja tego problemu nie mam.

Nie wyciągam, znudziła mi się.


Wt kwi 25, 2023 12:59 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4342
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: D | M - Memento Mori
Złotousty przemówił.


Wt kwi 25, 2023 18:51 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 29, 2004 17:51 pm
Posty: 720
 
Post Re: D | M - Memento Mori
czapelka napisał(a):
pierwszy autorstwa Massano, drugi podpisany jako Chris Liebing x Slater

Chris Liebing x Slater Remix od okolic 33:45

https://soundcloud.com/trueundergroundo ... music-only


Wt kwi 25, 2023 20:40 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 27, 2013 16:59 pm
Posty: 417
 
Post Re: D | M - Memento Mori
Jaka jest wasza najgorsza piosnka na albumie ?
Moja Caroline's Monkey jakoś nie mogę się do niej od początku przekonać....


Pt kwi 28, 2023 7:37 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:19 pm
Posty: 853
 
Post Re: D | M - Memento Mori
Dla mnie to jeden z najlepszych kawałków. Po pierwszym odsłuchaniu podobał mi się nawet najbardziej.

Jedynym gniotem na tym albumie jest DSYLM. Cholernie przereklamowany utwór, takie drugie (gorsze) The Worst Crime. Może gdyby Martin tu śpiewał... Bo pod względem wokalnym to najbardziej skopany utwór na płycie.


Pt kwi 28, 2023 11:08 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 14, 2009 18:14 pm
Posty: 318
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: D | M - Memento Mori
Wprawdzie jest od tego oddzielny wątek, ale tez potwierdzę niezrozumienie dla DSYLM. Kawałek całkowicie oderwany od DM wg mnie, jakiś pompatyczny, nie klimatyczny.


Pt kwi 28, 2023 11:43 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1343
 
Post Re: D | M - Memento Mori
Delta Machine napisał(a):
Jaka jest wasza najgorsza piosnka na albumie ?
Moja Caroline's Monkey jakoś nie mogę się do niej od początku przekonać....


Mamy od tego osobny temat :) viewtopic.php?f=1&t=25095

Dla mnie też Caroline's Monkey jest najsłabsza na płycie. W sumie nawet zwrotki byłyby ok, ale ten "niby-refren" (którego słabość jednoznacznie kojarzy mi się z fatalnym "Secret To The End") bardzo psuje mi odbiór całości.


Pt kwi 28, 2023 12:34 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 22, 2003 0:23 am
Posty: 422
 
Post Re: D | M - Memento Mori
Caroline's Monkey dla mnie też najgorszy, czemu dałem wyraz w ankiecie.
Najczęściej puszczam sobie My Favourite Stranger. Byłem nim potężnie rozczarowany jak usłyszałem wersję albumową i w sumie nadal jestem. Takie jazgoczące DM mi zawsze na nerwy działało.
No ale jakoś tak wyszło, że puszczam. :roll:
Nie ogarniam czemu nie grają tego (i innych utworów z MM) na koncertach.
Za to lecÄ… Wagging Tongue i Cosmos, ktore w naszej ankiecie sÄ… najmniej lubiane.


Pt kwi 28, 2023 19:33 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4342
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: D | M - Memento Mori
Z ciekawości spytam. Czemu gorszy? ta Karolina znaczy. Bo inny niż reszta oklepanych? Dla mnie to najlepszy numer na płycie. Bo właśnie dziwny, inny, nieoczywisty, bo Gahan w końcu wokalnie robi to co potrafi a nie pitulenie discopolowe jak w Ghosts Again. Muzycznie też inaczej, lepiej, nie te same do wyrzygu dzwięki.. Może to boli bo złamali schemat. Serio, jestem mocno zaskoczony, że nie podoba sie taki numer.


So kwi 29, 2023 21:03 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: D | M - Memento Mori
Nie wszyscy tak z nim mają, mnie się podoba i to bardzo, właśnie przez tą nieoczywistość, ciekawe muzyczne tło oraz wokal, małpka jest w moim TOP3 albumu.


So kwi 29, 2023 21:37 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4342
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: D | M - Memento Mori
Pociągnę dalej. Jak może się podobać Never Let Me Go. Z tym cipowatym wokalem i refrenem jak w Light.Utwór a wręcz piosenka nie pasująca do konceptu płyty. Jak to można porównać do My Cosmos, Favourite, Karoliny czy nawet każdego innego. Ghosts to majstersztyk przy tym.


So kwi 29, 2023 21:55 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1343
 
Post Re: D | M - Memento Mori
Ja powiem tak: na dzień dobry Caroline's Monkey był dla mnie jednym z utworów do wywalenia z płyty, bo też mi MM weszło na dzień dobry tak średnio. Na ten przykład My Favourite Stranger też mym faworytem nie było. Ja prosty chłopak jestem, refren najczęściej mieć jednak muszę. Potem mi MFS urósł w uszach bardzo, teraz uwielbiam. Z kolei Caroline's Monkey wyszło ze strefy "do wyrzucenia", ale nadal przez ten nieszczęsny niby-refren mi psujący całość jest to dla mnie najsłabszy kawał na płycie. Never Let Me Go powiadasz - ja tam gdzieś czuję podskórnie, że ten utwór jest podszyty taką sztucznością i nieszczerością depeszową (coś jak No More na poprzedniku - niby spoko kawałek, ale jednak po czasie już tak nie jara), ale póki co mi się broni jako całość bardziej niż Małpa. Wiadomo jak jest - gdzie trzech depeszów, tam pięć opinii różnych. @Więcor - Ty Lightem wzgardzasz, ja lubię bardzo. No i tyle, cóż poradzisz, oka nie wyjmiesz.


So kwi 29, 2023 22:18 pm Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 18, 2009 17:38 pm
Posty: 285
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: D | M - Memento Mori
:nlmda: dla mnie cała płyta bomba.Nr 1sie zmienił i teraz to NLMG najsłabszy utwór cały czas ten sam...to MFS


So kwi 29, 2023 23:45 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt wrz 30, 2005 21:14 pm
Posty: 38
Lokalizacja: 3-miasto
 
Post Re: D | M - Memento Mori
Zrobiłem sobie przymusową 10-dniową przerwę od albumu (nie pytajcie dlaczego - tak wyszło:-) Przez cały czas, z różną intensywnością ta muzyka siedziała w głowie, wracała. A po ponownym odsłuchu, "na świeżo" muszę przyznać, że MM zrobił na mnie jeszcze lepsze wrażenie. Nawet GA, który wcześniej omijałem bo oklepany, urósł w uszach. To będzie jeden z tych komercyjno-radiowych filarów DM.


N kwi 30, 2023 9:32 am Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 2772 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137 ... 139  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 49 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team