Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2772 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131 ... 139  Następna strona
D | M - Memento Mori 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 14:15 pm
Posty: 4569
Lokalizacja: Powiś(L)e
 
Post Re: D | M - Memento Mori
krzysiek napisał(a):
Do błędu może się przyznać ten który błąd popełnił.

Pomijając MFTM chciałbym posłuchać rozmowę Twoją Lorda i paru innych ortodoksów z Amerykaninem który w 1986 roku poszedł do sklepu i kupił sobie Black Celebration. I tak ma tą płytę od 37 lat. I to jak będziecie mu tłumaczyć że utwór nr 12 -BNT to nie jest utwór z tej płyty. On tam jest ale go nie ma. I on nie może mówić że BNT jest z BC bo nie jest mimo też go że on ma 37 lat ten album i ona tam jest.

Szkoda że nie zrobili tego tak jak Deltą.Wtedy to mieliśmy prawdziwego Deluksa, teraz płacimy 120 zł tylko za to że w sumie kupuje się normalną płytę z normalną poligrafią a wersja podstawowa to w sumie wersja zubożona.


Mogłeś się juz zatrzymać, ale dalej na fali ;) Amerykanin wie, że BNT jest tam dodane jako bonus, a jest tak, ponieważ Sire chciało mieć na płycie wszystkie single, bo jak zapewne wiesz w US to BNT było singlem, a nie Stripped :) Wiesz, prawda ? ;)
I znów punkt wyjscia - płyta okiem twórcy i kasa dla wytrwórcy. Co kogo obchodzi jak jest, ważne żeby sprzedaż była, kiedyś sie dodawało utwory, a teraz się dodaje kartki do książeczki..


So kwi 01, 2023 23:55 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt wrz 30, 2005 21:14 pm
Posty: 38
Lokalizacja: 3-miasto
 
Post Re: D | M - Memento Mori
michaŁ napisał(a):
Ja się nieraz dziwię obserwując starców na ulicy, ich dziwne, nielogiczne, głupie zachowania, ale jak czytam niektóre achy i ochy dot. Media Markt (przepraszam, tak mi się skrót MM kojarzy) to uświadamiam sobie, że mózgi zamieniają się w galaretę już dużo wcześniej, niż po 70-tce.


Wyluzuj Tygrysie! Takie wycieczki pokazują mentalność wiejskiej baby, której racja musi być zawsze na wierzchu, a kto sądzi inaczej jest debilem. Wyciągnij słomę i kij, wiesz dobrze z jakich miejsc.


Lachol - dobrze napisane.


N kwi 02, 2023 9:25 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: D | M - Memento Mori
Fakt, kolega się nieco usztywnił...


N kwi 02, 2023 9:54 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 21, 2005 18:17 pm
Posty: 2114
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: D | M - Memento Mori
A kto tu nie jest sztywny? No każdy się trzyma swojego zdania jak tonący liny i jeszcze się chyba nie zdarzyło w historii internetu, żeby ktoś kogoś przekonał do czegokolwiek.
A że mnie się niby cały album nie podoba to już wy mi insynuujecie. Wyraziłem tylko zdziwienia, że niektórzy stawiają go na podium.


N kwi 02, 2023 11:09 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pt wrz 30, 2005 21:14 pm
Posty: 38
Lokalizacja: 3-miasto
 
Post Re: D | M - Memento Mori
Nie Kolego. Tym, co napisałeś, zbeształeś tych, którym się podoba. To nie jest tylko wyrażenie swojego zdania. Niech Ci się nie podoba, uważaj ten album za dno totalne, Twoje prawo. Nie mam z tym problemów. Ale nie obrażaj przy tym tych, którzy mająinne zdanie.


N kwi 02, 2023 11:32 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 04, 2005 13:25 pm
Posty: 45
 
Post Re: D | M - Memento Mori
wywiad z Martinem, w 10:00 minucie mówi o 4 utworach które będą na pewno opublikowane,a które nie weszły na płytę

https://www.youtube.com/watch?v=Djs_OwuK5Bo


N kwi 02, 2023 11:56 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: D | M - Memento Mori
michaŁ napisał(a):
A kto tu nie jest sztywny? No każdy się trzyma swojego zdania jak tonący liny i jeszcze się chyba nie zdarzyło w historii internetu, żeby ktoś kogoś przekonał do czegokolwiek.
A że mnie się niby cały album nie podoba to już wy mi insynuujecie. Wyraziłem tylko zdziwienia, że niektórzy stawiają go na podium.

Wszystko niby fajnie, Twoje małpy Twój cyrk, uj mnie do tego, tylko po uja te epitety pod adresem tych, co im się jednak podoba.....tak więc powściągnij lejce koleżko.


N kwi 02, 2023 11:57 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1343
 
Post Re: D | M - Memento Mori
"Wagging Tongue (Daniel Avery Mix)" od 1h08m: https://www.bbc.co.uk/sounds/play/m001kd0c


N kwi 02, 2023 12:10 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: D | M - Memento Mori
czapelka napisał(a):
"Wagging Tongue (Daniel Avery Mix)" od 1h08m: https://www.bbc.co.uk/sounds/play/m001kd0c

Sorki, ale z uwagi na zbyt pomiksowany wokal jak i zapętloną drugą część utworu, taka trochę sieczka, nie do słuchania wg mnie, choć linia melodyczna w pierwszej części jeszcze ujdzie, ta syntezatorowa.


N kwi 02, 2023 12:24 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:19 pm
Posty: 853
 
Post Re: D | M - Memento Mori
moment / grzegorz napisał(a):
wywiad z Martinem, w 10:00 minucie mówi o 4 utworach które będą na pewno opublikowane,a które nie weszły na płytę

https://www.youtube.com/watch?v=Djs_OwuK5Bo


Kobieta zadawała sensowne pytania i rzeczywiście uzyskała ważną informację. Fajnie, że mają coś jeszcze w zanadrzu.


N kwi 02, 2023 12:36 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 20, 2006 19:25 pm
Posty: 1105
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post Re: D | M - Memento Mori
moze jakas kolejna skladanka sie szykuje ?


N kwi 02, 2023 13:01 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 21, 2005 18:17 pm
Posty: 2114
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: D | M - Memento Mori
amstel napisał(a):
Nie Kolego. Tym, co napisałeś, zbeształeś tych, którym się podoba


W tym w połowie również siebie.
No uj. Chcecie się biczować, to się biczujcie.


N kwi 02, 2023 13:15 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 16, 2009 11:16 am
Posty: 305
Lokalizacja: spodek międzyplanetarny
 
Post Re: D | M - Memento Mori
Słowo daję. Jeszcze godz. temu, artysta, pod nazwą Magnificent lie udostępnił film na YT "świadczący, że DM ze swoim GA ukradło jego piosenkę, z pełną analizą, synchronizacją etc. Najwidoczniej pod naporem komentarzy usunął. Chodziło mu o ten kawałek https://www.youtube.com/watch?v=fZrL49OxzGo Zapowiadało się na kręcenie dramy. W moim przekonaniu, prawnie bezpodstawnej.


N kwi 02, 2023 14:56 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lis 29, 2004 1:36 am
Posty: 567
Lokalizacja: Manchester
 
Post Re: D | M - Memento Mori
a ja pozwole sobie napisac ze album dalej bardzo mi sie podoba, tak jak na poczatku bylem ostrozny z ocene i czekalem az mi krazek wejdzie to teraz poki co wszedl na dobre i czekam az nadejdzie moment ochloniecia i troche zacznie mi sie nudzic ale poki co to sie nie dzieje i dalej jest super, na ten moment moge powiedziec ze jest to jedno z najlepszych wydawnictw DM w 21 wieku, nie boje sie tego napisac nawet jesli niektorzy uwazaja ze to oznacza ze mozg zamienia mi sie w galarete :roll:

na tym albumie sa szczegolnie dwa kawalki ktore na ten moment absolutnie wchodza do mojego panteonu najlepszych utworow DM : Before we drown i People are good :) , dodam tylko ze ostatnimi utworami ktore w mojej hierarchii zasluguja na podobne miano sa Broken a wczesniej Corrupt :)

Heaven help me, help me, help me
Heaven help us, help us, help us


N kwi 02, 2023 15:05 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1899
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: D | M - Memento Mori
Ludzie. Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, iż BEFORE WE DROWN, to naprawdę najlepszy kawałek z Memento Mori. Wasze idiotyczne kłótnie, są "tego" dowodem. Zamiast się cieszyć - kłótnia. Kiedyś też dałem się nabrać na taki schemat. Nie teraz. Pozdrawiam.


N kwi 02, 2023 16:12 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1343
 
Post Re: D | M - Memento Mori
Trochę to wszystko słabo zaczyna wyglądać: nie ma singla w fizycznej formie (CD lub 12''), w plikowej zresztą też słabo w tym temacie. Teraz się okazuje, że póki co tourbooka również nie ma. Aż tak tną koszty czy jaka zaraza?


N kwi 02, 2023 17:13 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 16, 2009 11:16 am
Posty: 305
Lokalizacja: spodek międzyplanetarny
 
Post Re: D | M - Memento Mori
Myślę, że oni są już na takim etapie życia, że nazywają to uzdrowieniem a nie zarazą. Po prostu mają to w pompie


N kwi 02, 2023 17:30 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 10:29 am
Posty: 1263
 
Post Re: D | M - Memento Mori
koleś napisał(a):
Słowo daję. Jeszcze godz. temu, artysta, pod nazwą Magnificent lie udostępnił film na YT "świadczący, że DM ze swoim GA ukradło jego piosenkę, z pełną analizą, synchronizacją etc. Najwidoczniej pod naporem komentarzy usunął. Chodziło mu o ten kawałek https://www.youtube.com/watch?v=fZrL49OxzGo Zapowiadało się na kręcenie dramy. W moim przekonaniu, prawnie bezpodstawnej.

Żenująca autopromocja. Ale stewardesa na klawiszach daje radę ;-)


N kwi 02, 2023 17:33 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 12, 2004 21:32 pm
Posty: 1511
Lokalizacja: Gdansk
 
Post Re: D | M - Memento Mori
boshek napisał(a):
koleś napisał(a):
Słowo daję. Jeszcze godz. temu, artysta, pod nazwą Magnificent lie udostępnił film na YT "świadczący, że DM ze swoim GA ukradło jego piosenkę, z pełną analizą, synchronizacją etc. Najwidoczniej pod naporem komentarzy usunął. Chodziło mu o ten kawałek https://www.youtube.com/watch?v=fZrL49OxzGo Zapowiadało się na kręcenie dramy. W moim przekonaniu, prawnie bezpodstawnej.

Żenująca autopromocja. Ale stewardesa na klawiszach daje radę ;-)

Prima Aprilis.


N kwi 02, 2023 17:41 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: D | M - Memento Mori
Kelvin napisał(a):
a ja pozwole sobie napisac ze album dalej bardzo mi sie podoba, tak jak na poczatku bylem ostrozny z ocene i czekalem az mi krazek wejdzie to teraz poki co wszedl na dobre i czekam az nadejdzie moment ochloniecia i troche zacznie mi sie nudzic ale poki co to sie nie dzieje i dalej jest super, na ten moment moge powiedziec ze jest to jedno z najlepszych wydawnictw DM w 21 wieku, nie boje sie tego napisac nawet jesli niektorzy uwazaja ze to oznacza ze mozg zamienia mi sie w galarete :roll:

na tym albumie sa szczegolnie dwa kawalki ktore na ten moment absolutnie wchodza do mojego panteonu najlepszych utworow DM : Before we drown i People are good :) , dodam tylko ze ostatnimi utworami ktore w mojej hierarchii zasluguja na podobne miano sa Broken a wczesniej Corrupt :)

Heaven help me, help me, help me
Heaven help us, help us, help us

Podzielam.....często utwory DM są kategoryzowane na te, które brzmią jak typowe DM albo nie do końca, i tak moim zdaniem People Are Good to najbardziej rasowy pod tym względem utwór na tej płycie, to prawdziwe depeszowe mięso i absolutny numer jeden.
A jak się go zagra odpowiednio głośno, to te "kraftwerkowe" motywy na tle tych basików robią niesamowite wrażenie, do tego świetny wokal, taki lekko drapieżny i bardzo przekonujący......jest moc.
Mam tylko nadzieję, że dobije do setlisty koncertowej, bo dobrze zaaranżowany powinien być takim kopem porównywalnym np. z I Feel You.


N kwi 02, 2023 17:42 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2772 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131 ... 139  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team