Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2772 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 139  Następna strona
D | M - Memento Mori 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 10:45 am
Posty: 1803
Lokalizacja: Gdańsk / Underneath the Stars
 
Post Re: Nowy album DM - 2022 ?
suede napisał(a):
prace nad nowym albumem potoczyły się wyjątkowo błyskawicznie...
A skąd bierze się założenie, że nowa płyta = nowy materiał i była jakaś sesja nagraniowa? Przecież równie dobrze w trasę można pojechać, aby promować jakąś składankę. Zwłaszcza, że sesje nagraniowe do poprzednich płyt były dokumentowane i w jakiejś części upubliczniane. A tu nic, cisza totalna.
dK napisał(a):
chyba LOGICZNE jest ze promując impostera nie będzie mówił o kolejnej płycie DM
Nie, to nie jest logiczne. Martin w trakcie wywiadów przy promocji swojej EP'ki kilkukrotnie wspominał o ewentualnej pracy nad nowym albumem macierzystego zespołu. I wówczas padało stwierdzenie, że dalsze losy DM, to niewiadoma.


Cz wrz 08, 2022 6:41 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lis 29, 2004 1:36 am
Posty: 559
Lokalizacja: Manchester
 
Post Re: Nowy album DM - 2022 ?
dK napisał(a):
no to nie przeszkadzam dalej zozkminiajcie swój kontekst :P

Do zo na PGE :wink:

bardzo chcialbym zebys mial racje @dK w swoich newsach bo nowa plyta i nowa trasa to by bylo spelnienie marzen kazdego depesza zwlaszcza po smierci Fletcha kiedy mozna bylo z duzym prawdopodobienstwem spodziewac sie konca DM. Jednakze troche mnie dziwi ta cisza, skoro plyta jest gotowa to czemu nie bylo zadnych przeciekow ze studia, nic absolutnie po wielkiemu cichu i to w dzisiejszym swiecie gdzie wszedzie sciany maja uszy? no wiec @dK skad masz te informacje?

tez troche mnie dziwi gdzie jest stara gwardia forumowa, niby nowa plyta a tu wszyscy sie pod ziemie pozapadali


Cz wrz 08, 2022 18:35 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:19 pm
Posty: 853
 
Post Re: Nowy album DM - 2022 ?
Nie przypominam sobie jakichkolwiek informacji czy zdjęć z sesji nagraniowych do Spirit przed konferencją z 2016 roku, a przecież wszystko było już przed nią gotowe. Może album gotowy jeszcze nie jest, ale utrzymanie w tajemnicy całego przedsięwzięcia nie wydaje mi się wcale niewykonalne. Ostatnio właściwie do końca nie można było niczego posłuchać z nowego materiału. Jestem dziwnie spokojny o to, że będzie ten album. Co więcej, dK to wiarygodny człowiek.


Cz wrz 08, 2022 19:53 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N cze 30, 2013 2:12 am
Posty: 294
 
Post Re: Nowy album DM - 2022 ?
Proszę, tylko nie kolejna płyta z singlami, the best, a tym bardziej kolejne remixy, których mam serdecznie dość. Już bardziej czekałbym na EP-kę zawierającą np. ostatnie nagrania (pomysły na nie), które miał możliwość usłyszeć Andy, gdy był z nami (oczywiście, jeżeli coś takiego w ogóle powstało, co według mnie jest jednak mało prawdopodobne - Dave pewnie coś tam ma w szufladzie, ale czy to było szykowane na nowy DM - wątpię, co do Martina to raczej nie tworzy on do szuflady, zatem wszystkie jego nowe pomysły mogły trafić na szympansy).


Pn wrz 12, 2022 14:23 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2097
Lokalizacja: Mława
 
Post Re: Nowy album DM - 2022 ?
4 października poznamy nazwę trasy więc będziemy mogli odgadywać tytuł płyty :8):


Śr wrz 14, 2022 14:12 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 27, 2013 16:59 pm
Posty: 417
 
Post Re: Nowy album DM - 2022 ?
:fletch: :nlmda: :fletch: :nlmda: :fletch: :nlmda:
Co by to nie było, nie jest to jednak ich koniec !!!!!


Śr wrz 14, 2022 19:22 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz wrz 15, 2016 21:32 pm
Posty: 14
 
Post Re: Nowy album DM - 2022 ?
Ciekawe czy będą fizyczne single. Mam wszystkie z ery Spirit. :mrgreen:


Cz wrz 15, 2022 16:09 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1334
 
Post Re: Nowy album DM - 2022 ?
dK napisał(a):
4 października poznamy nazwę trasy więc będziemy mogli odgadywać tytuł płyty :8):


To chyba nie do końca takie pewne, bo o ile pamiętam w 2005 roku nie było podczas konfy tytułu trasy, tylko było ogólnie "Depeche Mode Tour 2005/2006" (plus czcionka z Excitera w ogóle :) ). No ale z drugiej strony potem już chyba zawsze tytuł płyty i/lub trasy zawsze jednak był.


Cz wrz 15, 2022 18:58 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2097
Lokalizacja: Mława
 
Post Re: Nowy album DM - 2022 ?
tak było :8): na bilecie z najlepszego koncertu ever (spodek) był font z excitera. Zobaczymy jak zrobią tym razem, trzeba zaglądać na dot com może Barassi coś zmieni i będzie jakaś podpowiedz ...


Cz wrz 15, 2022 19:17 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 21, 2005 18:17 pm
Posty: 2114
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Nowy album DM - 2022 ?
boshek napisał(a):
C-M napisał(a):
Fletch miał jakiś am wpływ na linie basowe, syntezatory.


Jakiś tam, gdzieś tam, coś tam... Urban legends. Nie wydaje mi się. Od tego mają producentów, których z kapusty raczej nie wyciągają. O odpowiednie nazwiska na liście płac (producenci itp.) dba menagment, być może nawet sam D. Miller. Depeche Mode to przecież jego dziecko, oczko w głowie. Tam podział ról jest dość czytelny. Martin oraz Dave &Co przynoszą dema. Robią wstępna selekcję, zaczyna się przedprodukcja. Aktualnie mocno pomaga im internet i domowe studia, które obaj Panowie posiadają. Na koniec wchodzą do konkretnego studia, gdzie pojawiają się wspomniani wcześniej producenci i zaczyna się właściwą produkcja. Mnie nie przeszkadzał przyjacielski układ na linii Gore - Fletcher. Przyjaźń to wspaniała sprawa.


Tak w ogóle, to wiemy, że Martin czy Alan posiadają - posiadali domowe studia, kolekcje prywatnego sprzętu, a czy wiadomo coś o sprzęcie Fletchera? Ja wiem jedynie, że na początku zespołu kupił za zarobione w banku pieniądze syntezator, czy od tej pory wzbogacił pod tym względem swój stan posiadania? Przecież chociażby przed trasą logika mówiłaby, że coś powinien ćwiczyć. Czy dotykał klawiszy tylko u Martina w gościach?


Wt wrz 20, 2022 20:16 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 03, 2005 22:40 pm
Posty: 136
Lokalizacja: Oława
 
Post Re: Nowy album DM - 2022 ?
del.


Cz wrz 22, 2022 10:00 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 15, 2013 18:23 pm
Posty: 111
 
Post Re: Nowy album DM - 2022 ?
Proszę Państwa chyba jednak w sprawie płyty i owej trasy jest inaczej:

https://www.antyradio.pl/Muzyka/Rock-Ne ... koncertowa


Cz wrz 22, 2022 22:13 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 15, 2013 18:23 pm
Posty: 111
 
Post Re: Nowy album DM - 2022 ?
i co wy na to????


Cz wrz 22, 2022 22:14 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz wrz 29, 2005 16:31 pm
Posty: 151
 
Post Re: Nowy album DM - 2022 ?
czekamy na dK ;)


Pt wrz 23, 2022 7:24 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 03, 2005 22:40 pm
Posty: 136
Lokalizacja: Oława
 
Post Re: Nowy album DM - 2022 ?
Jest o tym w wątku obok. Sam wcześniej zapodałem tego linka. Łatają wyciek i tyle, teraz czekamy do 4.10.


Pt wrz 23, 2022 7:56 am Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 16, 2004 16:25 pm
Posty: 133
 
Post Re: Nowy album DM - 2022 ?
Ja tego nie łyknąłem... i po co czekać skoro to był fake?


Pt wrz 23, 2022 7:58 am Zobacz profil

Dołączył(a): Cz wrz 29, 2005 16:31 pm
Posty: 151
 
Post Re: Nowy album DM - 2022 ?
waldekdm napisał(a):
Jest o tym w wątku obok. Sam wcześniej zapodałem tego linka. Łatają wyciek i tyle, teraz czekamy do 4.10.


ale skoro mowa o konferencji prasowej to po co robić ją z nienacka? czy sensem konferencji nie jest szeroki przekaz a tym samym jej oficjalna forma wraz z wcześniejszym zaproszeniem dziennikarzy itp? w takemnicy to można trzymać coś co się ogłasza nagle na stronie albo w socjalach


Pt wrz 23, 2022 9:27 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:19 pm
Posty: 853
 
Post Re: Nowy album DM - 2022 ?
r97 napisał(a):
Ja tego nie łyknąłem... i po co czekać skoro to był fake?


Po to, by się przekonać, jak to faktycznie będzie, bo chyba nie jest to wcale takie oczywiste. W końcu mamy też (przywoływane wcześniej na forum) wypowiedzi z otoczenia DM, że dojdzie do owej konferencji. Odbycia się jej 4 października nie wyklucza (skądinąd zgodny z prawdą) komunikat, że panowie niczego nie ogłaszali. Mogą to zrobić dzień, dwa czy trzy przed konferencją. Taki ruch parę tygodni wcześniej mijałby się chyba z celem. Ci konkretni, zaproszeni dziennikarze, którzy z pewnością dowiedzą się o tym wtedy, kiedy mają się dowiedzieć, nie są tutaj najistotniejsi (to odnośnie do wypowiedzi mojego przedmówcy). To może być fake, sam pewny nie jestem (bo podstaw ku temu nie ma), ale byłbym gotowy postawić pewne pieniądze, że coś tego 4 października się jednak odbędzie.

Swoją drogą kontrolowany przeciek, za sprawą którego przez kolejne tygodnie trwa dyskusja o tym, czy faktycznie do czegoś dojdzie, to doskonała, jeśli nie najdoskonalsza, forma podgrzewania tematu i budowania napięcia. Może właśnie z tym mamy do czynienia.


Pt wrz 23, 2022 12:46 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12906
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Nowy album DM - 2022 ?
https://www.depechemode.de/depeche-mode ... lin-70626/

Jest potwierdzenie


Pt wrz 23, 2022 16:08 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2097
Lokalizacja: Mława
 
Post Re: Nowy album DM - 2022 ?
wysoki napisał(a):
czekamy na dK ;)



paollo napisał(a):
Proszę Państwa chyba jednak w sprawie płyty i owej trasy jest inaczej:

https://www.antyradio.pl/Muzyka/Rock-Ne ... koncertowa


"dziennikarska" obstrukcja lewel hard . Widac, ze pani "dziennikarka" :lol: orientuje się w schemacie działania firmy Venusnote Ltd.

Mógłbym wypunktować wiecej na temat tego "artykułu", ale nie ma sensu ...


Pt wrz 23, 2022 16:18 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2772 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 139  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team