Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Stara Gwardia Depeches Grudziądz i .... młode wilki :) 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 30, 2013 10:53 am
Posty: 38
Lokalizacja: Toruń/Łubianka/dawniej Grudziądz, gdzie wszystko się zaczęło
 
Post Stara Gwardia Depeches Grudziądz i .... młode wilki :)
Szanowne Siostry i Wy drodzy Bracia!
Urodziłem się w cudownym roku 75 i dlatego mogłem poznać cudowną działalność grupy DEPECHE MODE w miarę wcześnie!)
Pierwsze kroki jako Depeches stawiałem w GRUDZIĄDZU, moim mieście rodzinnym, była tam spora ekipa która swego czasu mnie przygarnęła i poniekąd wychowała, wylądowałem swego czasu w zajefajnej ekipie DM w G-dzu, to był wspaniały czas :)
Uczenie się DM, tłumaczenie piosenek, pierwsza książka Sierockiego, która przechodziła z rąk do rąk....
Wyjazdy na zlot! to był dopiero w hooy czas. Jechała zaczepista ekipa z Grudziądz Główny... nie wszystkie mamy były świadome gdzie się podziewają ich pociechy tej nocy i dnia następnego :) Dziś sam będąc ojcem, sam się zastanawiam jak mogłem wypuścić 16 letnią córkę na koncert Kazika do Poznania, gdzie po czasie się dowiedziałem, że nie spała u kolegi w akademiku, tylko z kumpelstwem w parku na ławce.... skąd my to znamy? :) Mam wiele wspomnień które pamiętam, niektóre zatarł czas, zmieniliśmy się, acz kolwiek odnajdujemy się...
No i właśnie chciałbym żeby tu się zameldowali WSZYSCY DEPECHES z GRUDZIĄDZA!
Chcę odnaleźć przyjaciół sprzed lat.... ;)
Udostępniajcie ten wątek wszystkim znajomym, którzy bujali się w tamtym czasie
Pozdrawiam Was Kochani serdecznie :)
Mam nadzieję, że odnajdzie się nas spora część, zadbajcie o to proszę, udostępniajcie znajomym, z którymi macie kontakt.... a może Depoteka w Grudziądzu, w Leśniczówce, gdzie kurz leciał z podłogi podczas Personal Jesus! :P
Łapmy się kochani, bo Depeche Mode jest jak jazda na rowerze.... nigdy się o tym nie zapomina i pomimo upływającego czasu, zawsze wsiądziemy na rower i pojedziemy do przodu... ja to wiem :) Oby pojawiło się Nas jak najwięcej!!!


Wt sty 16, 2018 2:55 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 30, 2013 10:53 am
Posty: 38
Lokalizacja: Toruń/Łubianka/dawniej Grudziądz, gdzie wszystko się zaczęło
 
Post Re: Stara Gwardia Depeches Grudziądz i .... młode wilki :)
Nie wierzę.... wiem że wszyscy są zalatani, pęd i nie ma czasu, ale tego sie nie spodziewałem... nie ma Braci Depeches w Grudziądzu :o :( :?


Wt sty 23, 2018 10:20 am Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team