Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Video Singles Collection 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 26, 2003 18:50 pm
Posty: 610
Lokalizacja: Ostrzeszów / Hamburg / Poznań
 
Post Re: Video Singles Collection
Może nie jest to aż tak interesujace dla Polaków ale za zachodnią granica to wydawnictwo w sklepach internetowych można nabyc od 20,58 E. Do tego darmowa wysyłka na terenie Nidmiec. Tylko czas realizacji do 6 dni.

http://www.idealo.de/preisvergleich/Off ... -dvds.html

Porównywarka cen idealo.de

Ciekawe co na to "Saturban" i" Sklep u idiotów".Może dzis sie wybiore.
Dobra cena to byłoby 29,99 E. Wiecej to warte nie jest


Pt lis 18, 2016 8:40 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 20:55 pm
Posty: 994
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: Video Singles Collection
Płyty były już wczoraj w MM w Szczecinie, cena 139,99

Ostro sobie liczą za wydawnictwo na DVD, nie ma tam nowego materiału (tylko komentarze) a liczą sobie więcej niż na Live in Berlin gdzie mieliśmy 2DVD 2CD 1BD


Pt lis 18, 2016 9:36 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 19, 2006 19:35 pm
Posty: 1181
Lokalizacja: Toruń
 
Post Re: Video Singles Collection
Czy ktoś już wie czym różni się SMS i Stripped w alternatywnych wersjach od tych które znaliśmy dotychczas?


Pt lis 18, 2016 9:37 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 15, 2003 21:40 pm
Posty: 475
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: Video Singles Collection
czapelka napisał(a):
Niby wyszło na promo-singlu, ale klip do tego był kręcony bardziej po to, żeby dopakować Strange Too. Z One Caress natomiast sytuacja była taka, że niby miało (miało? nie jestem teraz już pewien...) wyjść w Stanach na singlu, więc specjalnie po to dokręcali klip, a że nigdzie indziej się toto (w sensie klip) nie ukazało, to dorzucili tutaj. Halo i Clean sobie poczekają na wydanie StrangeToo na DVD natomiast.


Wyszło na takim samym nośniku jak Halo:
http://depmod.com/singles/one_caress/b3180.htm


Pt lis 18, 2016 10:14 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3031
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Video Singles Collection
czapelka napisał(a):
Z One Caress natomiast sytuacja była taka, że niby miało (miało? nie jestem teraz już pewien...) wyjść w Stanach na singlu, więc specjalnie po to dokręcali klip, a że nigdzie indziej się toto (w sensie klip) nie ukazało, to dorzucili tutaj.


Czapelka, czy ja dobrze rozumiem? Jak to klip do One Caress się nigdzie nie ukazał? A Videos 86-98+ i Devotional? Chyba że coś źle zrozumiałem. :roll:


Pt lis 18, 2016 10:32 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 6:10 am
Posty: 264
 
Post Re: Video Singles Collection
ja teraz dostałem sms'a, że jest do odebrania w empiku


Pt lis 18, 2016 10:42 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 20, 2009 23:29 pm
Posty: 1007
 
Post Re: Video Singles Collection
Mała zapowiedź "Uncut" Stripped :)

https://scontent-arn2-1.cdninstagram.co ... 3344_n.mp4


Pt lis 18, 2016 12:09 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 20, 2004 23:34 pm
Posty: 70
 
Post Re: Video Singles Collection
Pewnie te screeny co w wersji oficjalnej były wyświetlane z rzutnika (chyba) na planie teledysku.


Pt lis 18, 2016 12:49 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 21, 2011 13:37 pm
Posty: 364
Lokalizacja: Alan wracaj ...
 
Post Re: Video Singles Collection
Jak dobrze czytałem, to brak komentarzy Alana?
Czyli go do kasy nie dopuścili ... A on i tak na swoim fb wstawił info o tym wydawnictwie.
Prawdziwi "koledzy" z DM ... zapomnieli, że dziś by byli co najwyżej zespołem pokroju Erasure, gdyby nie Alan, który muzycznie wywindował ich w górę, a Anton wizualnie.
Tęczowy Dave na rozkładówce? Ja rozumiem, że jest homopropaganda ale bez przesady! Nie Dave!!!
Żenujące wydawnictwo, które i tak kupi 99,99 % Depeszy. Interes się kręci.


Pt lis 18, 2016 13:48 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 9:48 am
Posty: 384
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Re: Video Singles Collection
Wiem, lepszy byłby Blueray, ale... oderwijcie mnie dziś od tego...! :D

Technologia idzie naprzód i na pewno można się czepiać, ale należę do starszego pokolenia fanów i zdobywanie samych nagrań było trudne, a teledysków?! Polowanie na jednorożca! Tym bardziej, że nagrywałem teledyski z MTV nie mając nawet magnetowidu... Kumpel miał i udawało mi się u niego coś nagrać. Baaaardzo dawne czasy. Potem już mając własne VHS nagrywałem jak leci z brytyjskiej MTV np. "DM weekend" i pojedyncze teledyski, ależ to była radość, jak udało się coś w całości złapać!!! Potem radość z kupna oficjalnych kaset VHS STRANGE i STRANGE TOO, 101... A teraz wszystkie clipy wychodzą na DVD i się bardzo cieszę.

Co do alternatywnej wersji Stripped - no przegięcie, żeby to aż tak reklamować... wręcz identyczny teledysk, tylko kilka przebitek twarzy chłopaków i na końcu kilka ujęć Davida, który stoi w dzień w Berlinie na ulicy STRASSE des 17. JUNI w Tiergarten pokrytej śniegiem i się rozgląda (!!!). W tle widać Bramę Brandenburską :-)

Wrzuciłem orientacyjnie, tak, kręciłem kalkulatorem :-)

https://www.youtube.com/watch?v=t3q3FSSCUds


Pt lis 18, 2016 15:55 pm Zobacz profil
 
Post Re: Video Singles Collection
Wracając do Soothe My Soul (Extended) tak naprawdę to nie jest extended tylko pełna wersja albumowa.


Pt lis 18, 2016 18:57 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 6:10 am
Posty: 264
 
Post Re: Video Singles Collection
Nie rozumiem o co chodzi z tymi pretensjami, że format 4:3 nie taki, brak czyszczenia z ziarna, jakości lepszej, brak dźwięku 5.1 , raczej w tym urok starych teledysków, ja je takie pamiętam i nie chce sztucznego rasowania, w jakim celu ?


Pt lis 18, 2016 19:10 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1334
 
Post Re: Video Singles Collection
FM napisał(a):
czapelka napisał(a):
Z One Caress natomiast sytuacja była taka, że niby miało (miało? nie jestem teraz już pewien...) wyjść w Stanach na singlu, więc specjalnie po to dokręcali klip, a że nigdzie indziej się toto (w sensie klip) nie ukazało, to dorzucili tutaj.


Czapelka, czy ja dobrze rozumiem? Jak to klip do One Caress się nigdzie nie ukazał? A Videos 86-98+ i Devotional? Chyba że coś źle zrozumiałem. :roll:


Źle się wyraziłem. Chodziło mi o to, że One Caress nie było częścią całości typu Strange czy StrangeToo. Zbioru klipów V86>98+ czy klipów okołodevotionalowych w to nie wliczam, bo i w pierwszej inkarnacji V86>98 (bez plusa) OC nie było, a pojawiło się jeno jako bonus na wersji "plusowej", przy Devotionalu natomiast to bardziej na zasadzie dodatku były wszystkie klipy.

Tak czy inaczej - klip do One Caress był kręcony z myślą o tym, że wyjdzie to jako singiel w US, a klip do Halo był kręcony jako część StrangeToo i o to mi się głównie rozchodziło.


Pt lis 18, 2016 20:36 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 20, 2009 23:29 pm
Posty: 1007
 
Post Re: Video Singles Collection
Wersja cyfrowa już dostępna :)

https://itunes.apple.com/pl/album/video ... 03507?l=pl


Pt lis 18, 2016 21:19 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 12, 2009 11:47 am
Posty: 690
Lokalizacja: Leipzig
 
Post Re: Video Singles Collection
Sam pomysł na takie wydawnictwo nie był najgorszy. Tylko pomysł a realizacja to już 2 różne rzeczy. Kiedy wyszła 101 na dvd to bardzo mi się takie dvd z komentarzem, dodatkami, wywiadami podobało. Spodziewałem się, że podobnie zostanie to zrobione z VSC. Ale mówiąć któtko wyszła lipa...

1) Była kiedyś "afera", że nie ma polskich napisów. Na VSC nie ma żadnych napisów. :?
2) Nie wiem dlaczego ale myślałem, że panowie siądą razem i będą na bieżąco komentować wszystkie teledyski. Jest tylko Dave, Martin i Fletch... ale każdy osobno i tylko przy wybranych teledyskach. :(
3) Jest wiele klipów zupełnie bez komentarza... VSC składa się z 3 płytek dvd - na każdej około 15 klipów. Na dvd nr 3 tylko 3 klipy mają komentarze... :evil:
4) Brak Alana, Vince'a i... brak nawet krótkiego wywiadu z reżyserami tych klipów... Nie jestem pewien czy wszyscy oni jeszcze żyją ale wydaje się, że coś takiego powinno się znaleźć na takim wydaniu. :o
5) Te 4 dodatkowe klipy... Śmiech na sali, największy fanatyk DM będzie, moim skromnym zdaniem, rozczarowany. :nie:
6) Kartonik... Cholery można dostać z tymi kartonikami!!! Jak już Ci się uda wyjąć taką płytkę z tego dziadostwa to... przygotuj sobie jakieś inne opakowanie na nią i kiedy się już uspokoisz to spróbuj wyciągnąć drugą i trzecią płytkę. I spróbuj nie zarysować płytek albo nie rozwalić kartonu. Jak Ci się uda - szacun :8):
7) Cena - 140 złotych w Empiku (jeśli masz kartę Empiku), inaczej 160... Minus te kilka grosików dla ścisłości. :|

Szału nie ma...


Pt lis 18, 2016 22:35 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 19, 2013 11:24 am
Posty: 69
Lokalizacja: Tczew
 
Post Re: Video Singles Collection
Taaak na ten karton tez dziś bluzgałam :x jednorazowy może :P


Pt lis 18, 2016 23:42 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 21, 2005 18:17 pm
Posty: 2114
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Video Singles Collection
dMihau napisał(a):
3) Jest wiele klipów zupełnie bez komentarza... VSC składa się z 3 płytek dvd - na każdej około 15 klipów. Na dvd nr 3 tylko 3 klipy mają komentarze... :evil:


Bo jak będą wychodziły kolejne reedycje VSC, to komentarze będą do tych innych klipów :) Myślę, że kombinacji wystarczy na co najmniej 3 reedycje.


Wt lis 22, 2016 7:52 am Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sie 24, 2004 17:00 pm
Posty: 851
 
Post Re: Video Singles Collection
Ktoś już oglądał całość? Są jakieś ciekawostki/nowe informacje wynikające z komentarzy?


Wt lis 22, 2016 12:42 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 20, 2009 23:29 pm
Posty: 1007
 
Post Re: Video Singles Collection
Ktoś chętny na cyfrową wersję? :)

EDIT.

Różnica między wydaniem cyfrowym a DVD :

iTunes
H264 VIDEO / 640*480 (4:3) / 622-640*342-404 (16:9) / 1460-1606 Kbps / 29,97 fps
AAC / 48 KHz / 256 Kbps / Stereo

3DVD
MPEG2 VIDEO / 720*480 (4:3) / 6112-7774 Kbps / 29,97 fps
PCM DVD / 48 KHz / 2304 Kbps / 24 Bit / Stereo

No i wydanie cyfrowe nie posiada komentarzy do teledysków.

Na YouTube:

Depeche Mode - Stripped (Unreleased Alternate Cut)
https://www.youtube.com/watch?v=RuKPqvYQ8cM

Depeche Mode - People Are People (12" Version)
https://www.youtube.com/watch?v=uxIKQ65-0Zs


Pt lis 25, 2016 0:55 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 15, 2003 21:40 pm
Posty: 475
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: Video Singles Collection
Australijskie wydanie w plastiku:

https://www.discogs.com/Depeche-Mode-Vi ... se/9437734


N gru 04, 2016 16:07 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team