Depeche Mode - Zobacz wątek - Insight - Martin Gore & Depeche Mode - biografia
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronÄ™ 1, 2, 3, 4  NastÄ™pna strona
Insight - Martin Gore & Depeche Mode - biografia 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:58 pm
Posty: 2957
Lokalizacja: Wolomin
 
Post Insight - Martin Gore & Depeche Mode - biografia
PFDM ściśle współpracuje z Wydawnictwem Anakonda przy okazji tego wydawnictwa. Zapraszamy wkrótce po więcej szczegółów nt samego wydawnictwa, konkursów, itp
https://www.facebook.com/WydawnictwoAnakonda" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek


Pt sie 31, 2012 9:57 am Zobacz profil WWW
 
Post Re: Insight - Martin Gore & Depeche Mode - biografia
:o
Kiedy dokładnie książki wejdą do sprzedaży? :-)
I podejrzewam, że nie będzie można ich nabyć we wszystkich księgarniach.. :cry:


Pn wrz 17, 2012 19:42 pm

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:58 pm
Posty: 2957
Lokalizacja: Wolomin
 
Post Re: Insight - Martin Gore & Depeche Mode - biografia
Październik 2012 Gahan, luty 2013 Gore.


Wt wrz 18, 2012 8:09 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 01, 2012 16:30 pm
Posty: 196
Lokalizacja: Olkusz
 
Post Re: Insight - Martin Gore & Depeche Mode - biografia
Fragment książki można znaleźć tutaj:
http://101dm.pl/newsy/do-przeczytania-f ... tina-gorea

Jak dla mnie, osoby, która nie lubi czytać, książka zapowiada się pysznie :)


Pt paź 19, 2012 20:35 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 07, 2009 14:22 pm
Posty: 367
Lokalizacja: Pozek
 
Post Re: Insight - Martin Gore & Depeche Mode - biografia
Czytałam Insight w wersji niemieckiej 2 lata temu, nie ma w niej nic nowego i innego od powszechnie znanych faktów. Najbardziej byłam zawiedziona, że nie jest to biografia a tylko po raz kolejny spisana historia zespołu.


So paź 27, 2012 14:33 pm Zobacz profil
 
Post Re: Insight - Martin Gore & Depeche Mode - biografia
Właśnie o to chciałem zapytać, czy to nie po raz nty to samo i czy książka cokolwiek wnosi? To autobiografia pisana przez samego Mart'a? Nie wiem, bo nie miałem tego nigdy w ręku.


So gru 29, 2012 15:33 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4339
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: Insight - Martin Gore & Depeche Mode - biografia
A miałeś w ogóle jakąś w ręku i co więcej, przeczytałeś?


So gru 29, 2012 18:29 pm Zobacz profil
 
Post Re: Insight - Martin Gore & Depeche Mode - biografia
Nie, bo to jeszcze chyba nie wyszło. Dlatego nie mogłem mieć. Nie mogłem też wiedzieć kto jest autorem.


So gru 29, 2012 19:37 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 07, 2009 14:22 pm
Posty: 367
Lokalizacja: Pozek
 
Post Re: Insight - Martin Gore & Depeche Mode - biografia
Nie trzeba czekać na polskie wydanie, by dowiedzieć się kto jest autorem (-ami) - Ci bowiem bez względu na przekład pozostają ci sami... :arrow: patrz post nr 1.
Co do treści to nie należy się spodziewać niczego rewelacyjnego, uchować tylko, by w polskim wydaniu nie było takich "flyingowych" kwiatków jak w Dave'ie, wtedy będzie można pogłaskać okładkę i ładnie odstawić na półkę.


So gru 29, 2012 21:44 pm Zobacz profil
 
Post Re: Insight - Martin Gore & Depeche Mode - biografia
Już znalazłem, kto jest autorem:
http://www.amazon.com/Insight-Martin-Go ... 3854453256
Nie Martin. Bo na pierwszym poście tego nie widać.


N gru 30, 2012 11:39 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4339
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: Insight - Martin Gore & Depeche Mode - biografia
Peters1984 napisał(a):
Nie, bo to jeszcze chyba nie wyszło. Dlatego nie mogłem mieć. Nie mogłem też wiedzieć kto jest autorem.


Specjalnie starasz się nie zrozumieć pytania? Próbuje udowodnić po raz kolejny, ze gówno Cię temat interesuje i po za bajzlem nic ciekawego jak zwykle nie masz do zaproponowania . Niby to samo od zawsze ale już naprawdę nudy jesteś jak flaki z olejem. Już nawet mnie zmęczyłeś. Długo trwało ale się udało.


N gru 30, 2012 16:13 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 10, 2010 20:31 pm
Posty: 137
Lokalizacja: Poznań
 
Post Re: Insight - Martin Gore & Depeche Mode - biografia
Więcor napisał(a):
Peters1984 napisał(a):
Nie, bo to jeszcze chyba nie wyszło. Dlatego nie mogłem mieć. Nie mogłem też wiedzieć kto jest autorem.


Specjalnie starasz się nie zrozumieć pytania? Próbuje udowodnić po raz kolejny, ze gówno Cię temat interesuje i po za bajzlem nic ciekawego jak zwykle nie masz do zaproponowania . Niby to samo od zawsze ale już naprawdę nudy jesteś jak flaki z olejem. Już nawet mnie zmęczyłeś. Długo trwało ale się udało.


Nie denerwuj się ...odpowiedz lepiej na pytanie jaki jest twój ulubiony utwór zaczynający się na trzecią litere od końca nazwiska nauczycielki od ZPT ;-)


N gru 30, 2012 17:59 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 07, 2009 14:22 pm
Posty: 367
Lokalizacja: Pozek
 
Post Re: Insight - Martin Gore & Depeche Mode - biografia
Widzę, że Panna Anakonda wrażliwa jest na wszelką krytykę i reaguje blokowaniem komentatorów niepochlebnych opinii na swój temat na FB :lol: to się nazywa selekcja :lol: pozdrawiam (skoro współpraca z Forum istnieje to zakładam że tu zagląda). Jak to mówią, prawda obroni się sama, z niecierpliwością czekam więc na polskie wydanie i komentarze Czytelników na temat tej pozycji.


So lut 16, 2013 22:23 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sie 24, 2004 17:00 pm
Posty: 851
 
Post Re: Insight - Martin Gore & Depeche Mode - biografia
mam nadzieje, ze skoro PFDM ściśle współpracuje z Wydawnictwem to ktoś przeczyta wcześniej i sprawdzi błędy. Oby to nie była kolejna biografia Depeche Mode...


Pn lut 18, 2013 12:51 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:58 pm
Posty: 2957
Lokalizacja: Wolomin
 
Post Re: Insight - Martin Gore & Depeche Mode - biografia
Nie panikujcie :)


Pn lut 18, 2013 13:39 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Wt sie 24, 2004 17:00 pm
Posty: 851
 
Post Re: Insight - Martin Gore & Depeche Mode - biografia
po biografii Dave'a mamy takie prawo ;)


Pn lut 18, 2013 13:41 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 27, 2012 19:44 pm
Posty: 259
Lokalizacja: Rybnik
 
Post Re: Insight - Martin Gore & Depeche Mode - biografia
wydaje mi się, że w przypadku głupich błędów, czegoś się nauczyli. pamiętajcie, że te książki mają dwóch różnych autorów, więc na razie wstrzymajmy się z przedwczesnymi osądami i nie mierzmy ich tą samą miarą :)


Pn lut 18, 2013 13:48 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:58 pm
Posty: 2957
Lokalizacja: Wolomin
 
Post Re: Insight - Martin Gore & Depeche Mode - biografia
No bio Gahana bylo w dużej częci bio dM, ale na to wpływu nie mamy :wink: Gore jest o heaven lepszy.


Pn lut 18, 2013 13:57 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 17, 2009 18:24 pm
Posty: 125
Lokalizacja: Ostróda /Poznań
 
Post Re: Insight - Martin Gore & Depeche Mode - biografia
Po zapoznaniu się z "Biografią" Martina w wersji Niemieckiej ..... Według mnie pozycja Także ma Niewiele wspólnego z "Biografią" samego Martina ... Pozycja w większości opierająca się na Historii samego Zespołu .No chyba że Polskie tłumaczenie będzie Bogatsze ? (Oby nie w Błędy :? ) Resztę czyli wszelkiego rodzaju opinie pozostawiam osobom które jescze nie miały kontaktu z Książką ,po jej przeczytaniu sami ocenią zawartość .... komentując właśnie w tym oto poście swoje spostrzeżenia.... pozDrawiaM+ życząc miłej lektury :)


Cz lut 21, 2013 19:21 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:58 pm
Posty: 2957
Lokalizacja: Wolomin
 
Post Re: Insight - Martin Gore & Depeche Mode - biografia
Czytałem ją już parę razy, jest bardzo dobrze napisana, jest próba wyjaśnienia fenomenu tego człowieka, jest mnóstwo wypowiedzi i humoru, są analizy niektórych utworów. Jest o relacjach między nim, a pozostałymi Depeches, o sposobach i atmosferze w jakich pisze songi, o specyficznej garderobie, solo projektach, pobycie w Berlinie, udziału Gore'a w procesie tworzenia płyt. Jest też wywiad na potrzeby tej biografii. I na pewno nie jest to bio dM (oprócz oczywistych rzeczy jak opis tras czy dyskografii), w przeciwieństwie do Gahana. W sumie dziwię się, że wygadany Dave ma tak oszczędną biografię, trochę autor nie przyłożył się do tematu.

Jak na Gore'a który najchętniej na trzeźwo nie mówiłby nic (a już na pewno nie o sobie), ta biografia jest bardzo dobra. Nie wiem czego się spodziewasz, może napisz, ale wcześniej pomyśl jakim "cieżkim" przypadkiem jest zamknięty w sobie Martin. Jeśli natomiast chcesz się czegoś dowiedzieć z jego życiorysu po prostu stań pod hotelem i się spytaj, gwarantuję Ci że odejdziesz z kwitkiem, jak pewnie czasami autor tej biografii, próbując "wzbogacić" książkę. W końcu kto chciałby wypuścić w świat fakty z prywatnego życia o których lepiej zapomnieć, nie? :wink:


Cz lut 21, 2013 21:02 pm Zobacz profil WWW
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronÄ™ 1, 2, 3, 4  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team