Depeche Mode - Zobacz wątek - Samotni Fani DM
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  NastÄ™pna strona
Samotni Fani DM 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 06, 2010 20:45 pm
Posty: 52
 
Post Re: Samotni Fani DM
heh... daliscie mi "forumowicze " jasno do zrozumienia ze to "absurdalnie glupie i smieszne" wiec.....
co do zlotow zadko bywam ale chyba czas to zmienic pomysl wydaje sie byc "lepszy" ... pozdrawiam


Cz kwi 11, 2013 20:56 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt kwi 15, 2011 21:34 pm
Posty: 45
 
Post Re: Samotni Fani DM
a tam, "piepszenie o szopenie", pomysł fajny, też chciałbym znaleźć jakąś osobę,z którą można by było wymieniać się opiniami lub poglądami na różne depeszowe tematy. Może jest to trochę dziwne dla niektórych, ale nie każdy ma rodziny pozakładane, sam mam 20 lat i mam styczność z wieloma ludźmi i z różną muzyką. Pomysł jak najbardziej na + , a'propos mężczyzna lat 20, Szczecin, jestem otwarty na wszelką depeszową dyskusję ;)


Cz kwi 11, 2013 21:54 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt wrz 15, 2009 8:47 am
Posty: 443
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Samotni Fani DM
To chyba nic dziwnego, że bardziej "normalne" jest dla mnie poznawanie ludzi na żywo niż przez internetowe ogłoszenia...
Tu macie temat z numerami gg z różnych miast. Może tak znajdziecie kogoś ze swojego miasta. :) http://depechemode-forum.pl/viewtopic.php?f=1&t=265&hilit=gadu+gadu


Pt kwi 12, 2013 8:32 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 25, 2013 20:42 pm
Posty: 264
 
Post Re: Samotni Fani DM
Blackninja napisał(a):
a tam, "piepszenie o szopenie", pomysł fajny, też chciałbym znaleźć jakąś osobę,z którą można by było wymieniać się opiniami lub poglądami na różne depeszowe tematy. Może jest to trochę dziwne dla niektórych, ale nie każdy ma rodziny pozakładane, sam mam 20 lat i mam styczność z wieloma ludźmi i z różną muzyką. Pomysł jak najbardziej na + , a'propos mężczyzna lat 20, Szczecin, jestem otwarty na wszelką depeszową dyskusję ;)

Moja rada: od "piepszenia o szopenie" lepsze jest piepszenie/rz/ po szopenie/Chopinie-nawiasem mówiąc niezły trunek/.
Język po tym giętki a i ludzie bardziej otwarci nie tylko na depeszową dyskusję.
P.S. działa też Bols
:P


Pt kwi 19, 2013 16:51 pm Zobacz profil
 
Post Re: Samotni Fani DM
Ciekawy wątek, dobry pomysł :-)


Cz kwi 25, 2013 18:57 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 06, 2010 20:45 pm
Posty: 52
 
Post Re: Samotni Fani DM
pojawiaja sie pierwsi odwaznie mowiacy ze warto z tym podzialac :) wiec moze wspolnymi silami cos z tym ruszymy hmm? moze jakis admin nam stworzy taki dzial gdzie bedzie mozna napisac co kolwiek o sobie po to by dalsza konwersacja trwala juz na privie a moze odrazu na live;) . w Dziale umieszczalyby osoby krotko Imie,Miasto moze cel poznania. Czy szukamy partnerki ,partnera czy po prostu znajomych a moze chcemy poporstu z kims wypic kawe i pogadac o wspolnej pasji jakÄ… jest muzyka DM. Niech to bedzie bodziec poczatek punkt wyjscia...... :wink:


Cz kwi 25, 2013 21:19 pm Zobacz profil
 
Post Re: Samotni Fani DM
W pełni się zgadzam. Wiadomo, że najlepsze są rozmowy w realu ale od czegoś trzeba zacząć. Niestety idąc ulicą rzadko spotyka się prawdziwych depeszy a warto przecież kogoś poznać i dzielić z nim pasje. A może wyjdzie z tego i coś więcej :-)
Im więcej takich par tym lepiej , prawda?
:o


Cz kwi 25, 2013 21:50 pm
 
Post Re: Samotni Fani DM
LadyLuck napisał(a):
To chyba nic dziwnego, że bardziej "normalne" jest dla mnie poznawanie ludzi na żywo niż przez internetowe ogłoszenia...
Tu macie temat z numerami gg z różnych miast. Może tak znajdziecie kogoś ze swojego miasta. :) http://depechemode-forum.pl/viewtopic.php?f=1&t=265&hilit=gadu+gadu


Z tym GG prawda ale 70% numerów jest już zwyczajnie nieaktywne i ciężko kogoś zagadać


Cz kwi 25, 2013 21:52 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 21, 2011 15:40 pm
Posty: 62
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Samotni Fani DM
A może zorganizujecie jakieś wspólne wyjście na piwo? Byłoby to dobrym rozwiązaniem zarówno dla osób, które chcą poznać nowych ludzi, z którymi można ciekawie porozmawiać o DM, jak i dla tych, które szukają drugiej połówki (jeśli ktoś komuś wpadnie w oko, zawsze można wymienić się numerami telefonu). Myślę, że na forum są osoby, które nie chodzą na DM party i zloty, bo najzwyczajniej w świecie nie mają z kim i ciężko im wejść w to środowisko (sama byłam w takiej sytuacji). Jakby co, ja się piszę na takie warszawskie wyjście.


Cz kwi 25, 2013 22:30 pm Zobacz profil WWW
 
Post Re: Samotni Fani DM
Ja mam praktycznie do teraz taką sytuację, na zloty jeżdżę sama, czasami(bardzo sporadycznie) zabieram przyjaciółkę
A wiadomo, że w grupie raźniej. Pomysł wspólnego wyjścia na piwko jak najbardziej pozytywny :-) Podpisuję się pod tym


Cz kwi 25, 2013 23:04 pm
 
Post Re: Samotni Fani DM
Zgadzam się... nigdy na "branżowej" imprezie nie byłam, bo nie mam z kim sie wybrac. Jestem osamotniona w swojej fascynacji DM.... Mam obawy, że nie wstrzelę sie w trochę hermetyczne towarzystwo na zlocie :(


Cz kwi 25, 2013 23:23 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 06, 2010 20:45 pm
Posty: 52
 
Post Re: Samotni Fani DM
Wlasnie o to chodzi! nie zawsze zlot jest takim miejscem gdzie czlowiek idzie z kims czy jest mu latwo sie tak po prostu do kogos dosiasc a organizacja czego kolwiek prze osoby zainteresowane jest jakas alternatywa. Kwestia miasta w jakim sie mieszka no i podejsica z dobrym humorem . Czas zaczac myslec hmm;)


Pt kwi 26, 2013 7:32 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 11, 2005 22:56 pm
Posty: 147
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Re: Samotni Fani DM
Temat uważam za ciekawy i potrzebny na pewno :) Przecież to nie musi być tylko byle kącik matrymonialny, ale jak ktoś już wcześniej wspomniał - miejsce, gdzie można zrealizować chęć poznania ludzi dzielących te same fascynacje muzyczne :)

Ja też się piszę na piwko z ciekawymi osobami z Trójmiasta jakby co ;) Tylko wszystko w odpowiednim czasie, bo studia rządzą się swoimi prawami :P


Pt kwi 26, 2013 22:42 pm Zobacz profil
 
Post Re: Samotni Fani DM
Trójmiasto jak najchętniej ;-) Moja okolica.
Najlepiej się zmówić przed jakimś zlotem. Może przed exciting night? Są chętni na zbiorowe piwko?:)


Pt kwi 26, 2013 23:44 pm

Dołączył(a): Pn kwi 04, 2011 17:23 pm
Posty: 109
 
Post Re: Samotni Fani DM
Cytuj:
Myślę, że na forum są osoby, które nie chodzą na DM party i zloty, bo najzwyczajniej w świecie nie mają z kim i ciężko im wejść w to środowisko (sama byłam w takiej sytuacji).

To ja. Kiedyś zakładałam nawet wątek w tej sprawie, ale to dawne dzieje. Dlatego też tego wątku od początku nie uważałam za nietrafiony, wprost przeciwnie. Nie każdy ma szczęście mieszkać w większym mieście i znać innych depeszów.


So kwi 27, 2013 18:17 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 25, 2013 20:42 pm
Posty: 264
 
Post Re: Samotni Fani DM
ItsNoGood napisał(a):
A może zorganizujecie jakieś wspólne wyjście na piwo? Byłoby to dobrym rozwiązaniem zarówno dla osób, które chcą poznać nowych ludzi, z którymi można ciekawie porozmawiać o DM...
... Myślę, że na forum są osoby, które nie chodzą na DM party i zloty, bo najzwyczajniej w świecie nie mają z kim i ciężko im wejść w to środowisko (sama byłam w takiej sytuacji). Jakby co, ja się piszę na takie warszawskie wyjście.

Tytuł wątku może płoszyć ale gdyby to miało iśc w tę str. j.w. to naprawdę spoko.
W kupie zawsze raźniej :beer:


So kwi 27, 2013 20:36 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt kwi 15, 2011 21:34 pm
Posty: 45
 
Post Re: Samotni Fani DM
więc już konkretnie, Mężczyzna lat 19, Szczecin, szukam jakiejś Pani chętnej na wspólną rozmowę i wymianie poglądów przy kawie
pozdrawiam


So kwi 27, 2013 22:13 pm Zobacz profil
 
Post Re: Samotni Fani DM
Kochani, kto z was wybiera siÄ™ na exciting night w Sopocie??
W grupie raźniej ;-)


N kwi 28, 2013 19:26 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt kwi 01, 2008 19:24 pm
Posty: 838
Lokalizacja: Stare Pole
 
Post Re: Samotni Fani DM
Ja siÄ™ wybieram


Pn kwi 29, 2013 15:46 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz paź 25, 2012 18:55 pm
Posty: 2
Lokalizacja: Białystok
 
Post Re: Samotni Fani DM
Fanów DM w różnym wieku chętnie poznam z Białegostoku i okolic. Kobieta po 30.


Pt maja 10, 2013 13:58 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot] i 42 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team