Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
"Alan wróć", czy "Alan nie wracaj"? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N maja 16, 2004 16:25 pm
Posty: 133
 
Post Re: "Alan wróć", czy "Alan nie wracaj"?
Chyba nie ma do czego... Martin prawdopodobnie wypalił się jako kompozytor i lepiej żeby zakończyli zabawę z DM niż ma ukazać się coś jeszcze słabszego niż ''Spirit''.Takie jest moje zdanie i ja to w pełni akceptuje.


Pn gru 20, 2021 14:18 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz paź 13, 2016 8:11 am
Posty: 134
Lokalizacja: human after all
 
Post Re: "Alan wróć", czy "Alan nie wracaj"?
a może to z powowdu Kesslera od odszedł od kiedy Pan Baron jest z nimi? On jest pazerny na kase,a Alan ponoc niesprawiedliwie dostawał -najmniejszą wypłytę?


Pn cze 26, 2023 11:19 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lis 23, 2007 7:56 am
Posty: 59
 
Post Re: "Alan wróć", czy "Alan nie wracaj"?
Raczej nie tyle najniższą co taką samą jak reszta zespołu (Martin wiadomo że dostawał autorskie) - wkurzało go że robi za inżyniera a dostaje tyle co Fletch ale myślę że bardziej od pieniędzy chodziło o docenienie tej pracy (owszem kasa to docenienie), do tego w zespole nie działo się najlepiej i myślę że zdawał sobie sprawę że się sypie i czas zwiewać z dziurawej łodzi

Nie ma co bić piany - Alan mówił że męczyło go bycie w zespole i trasy koncertowe... po odejściu miał propozycję z the Cure i jej nie chciał


Cz cze 29, 2023 8:00 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 10, 2009 15:21 pm
Posty: 210
Lokalizacja: Bielsko-Biała
 
Post Re: "Alan wróć", czy "Alan nie wracaj"?
Inna sprawa jest taka, że obecnie Alan nie miałby do czego wracać (a trzeba mieć to też na uwadze, że jego powrót wcale nie byłbym gwarantem powiewu świeżości, Panowie jednak swoje lata mają, no chyba, że oznaczałby dodatkową osobę do podziału zysków z płyty i trasy :D ), chyba, że do wypalonego do reszty kompozytorsko Martina i Dave'a, którego ta zabawa już ewidentnie nie bawi, jak zresztą sam przyznał i robi to wyłącznie dla sałaty z trasy koncertowej :(


Cz cze 29, 2023 8:26 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 21, 2005 18:17 pm
Posty: 2114
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: "Alan wróć", czy "Alan nie wracaj"?
Przede wszystkim dla samego Alana oznaczałoby to dzisiaj zmierzenie się z własną legendą. A że z tym mogłoby być już różnie, to już samo to jest sporym ryzykiem.
To tak obok innych kwestii.


Cz cze 29, 2023 13:14 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz paź 13, 2016 8:11 am
Posty: 134
Lokalizacja: human after all
 
Post Re: "Alan wróć", czy "Alan nie wracaj"?
Gahanek napisał(a):
Inna sprawa jest taka, że obecnie Alan nie miałby do czego wracać (a trzeba mieć to też na uwadze, że jego powrót wcale nie byłbym gwarantem powiewu świeżości, Panowie jednak swoje lata mają, no chyba, że oznaczałby dodatkową osobę do podziału zysków z płyty i trasy :D ), chyba, że do wypalonego do reszty kompozytorsko Martina i Dave'a, którego ta zabawa już ewidentnie nie bawi, jak zresztą sam przyznał i robi to wyłącznie dla sałaty z trasy koncertowej
:(

Nie wierzę, Martin szczerze przynał, że "te piosenki są pisane dla pieniędzy?::)" Gdzie daj jakis cytat, dowód na to? :8):


Pt cze 30, 2023 10:15 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 10, 2009 15:21 pm
Posty: 210
Lokalizacja: Bielsko-Biała
 
Post Re: "Alan wróć", czy "Alan nie wracaj"?
https://www.terazmuzyka.pl/dave-gahan-nie-byl-pewien-czy-chce-wrocic-z-depeche-mode/

Sądzac po ostatnich "serdecznych" spotkaniach Dave'a z fanami pod hotelami po koncertach, a także jego wymuszonym i zmęczonym zachowaniem na scenie, przynajmniej w moim odczuciu, to nie wierzę, że tak tęsknił za nami - fanami, że jednak dał się przekonać na nagranie nowego albumu i wyruszenie w trasę :8):

Osobiście pachnie mi to ostatnim skokiem na kasę przed jego zasłużoną emeryturą, przynajmniej emeryturą od DM :nie:


Pt cze 30, 2023 17:44 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N paź 23, 2016 13:21 pm
Posty: 40
 
Post Re: "Alan wróć", czy "Alan nie wracaj"?
Gahanek napisał(a):
https://www.terazmuzyka.pl/dave-gahan-nie-byl-pewien-czy-chce-wrocic-z-depeche-mode/

Sądzac po ostatnich "serdecznych" spotkaniach Dave'a z fanami pod hotelami po koncertach, a także jego wymuszonym i zmęczonym zachowaniem na scenie, przynajmniej w moim odczuciu, to nie wierzę, że tak tęsknił za nami - fanami, że jednak dał się przekonać na nagranie nowego albumu i wyruszenie w trasę :8):

Osobiście pachnie mi to ostatnim skokiem na kasę przed jego zasłużoną emeryturą, przynajmniej emeryturą od DM :nie:


No tak. Dave Gahan powinien być dostępny dla fanów 24/7. :roll: Człowieku. On jest zwykłym człowiekiem i zasługuje na odpoczynek. Może sobie nie życzyć żeby ktoś za nim latał po mieście.


Pn lip 03, 2023 8:20 am Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lip 05, 2005 11:14 am
Posty: 229
Lokalizacja: GDAńSK
 
Post Re: "Alan wróć", czy "Alan nie wracaj"?
DM powinno wrócić do korzeni , a AW powinien wrócić do DM chociażby jako producent lub współproducent nowej płyty. :nlmda: :nlmda: :nlmda:


Pt lip 07, 2023 18:49 pm Zobacz profil

Dołączył(a): So mar 16, 2013 21:03 pm
Posty: 112
Lokalizacja: Lublin
 
Post Re: "Alan wróć", czy "Alan nie wracaj"?
Alan WRACAJ choć zdaje się że nie ma już do czego. Po DM została tylko legenda i .....


Wt lip 11, 2023 9:50 am Zobacz profil

Dołączył(a): Cz paź 13, 2016 8:11 am
Posty: 134
Lokalizacja: human after all
 
Post Re: "Alan wróć", czy "Alan nie wracaj"?
legenda? .....?a co myslisz, ze juz zjadaja swoj własny ogon/.? ja mam dola, ze na koncertach ciagle to smao graja


Wt lip 11, 2023 14:53 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team