Depeche Mode - Zobacz wątek - Dave robi reklame nowego Volkswagena Golfa
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronÄ™ 1, 2, 3  NastÄ™pna strona
Dave robi reklame nowego Volkswagena Golfa 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Wt maja 18, 2010 6:31 am
Posty: 61
Lokalizacja: Como
 
Post Dave robi reklame nowego Volkswagena Golfa
Nie wiem, czy juz znacie, ale przypadkowo pojawila mi sie reklama Golfa, ktora robi Dave Gahan:) haha..a myslalem, ze wole amerykanskie fury
www.youtube.com/watch?feature=player_em ... OV6tgjWD6o


Pn lis 05, 2012 8:59 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pn kwi 28, 2008 20:35 pm
Posty: 331
 
Post Re: Dave robi reklame nowego Volkswagena Golfa
Volkswagen - samochod dla ludu.
People are people - ludzie sa rozni.
Wniosek - samochod dla kazdego, czy jestes farmerem czy wokalista znanej grupy muzycznej, dla ktorej fani dadza sie pociac.

A z czego slyna VW? Z tego, ze sie dobrze trzymaja, podobnie jak i sam Mr G. Cecha wspolna jak nic :lol:


Åšr lis 07, 2012 13:05 pm Zobacz profil
 
Post Re: Dave robi reklame nowego Volkswagena Golfa
Niestety film usunięty, a Golfa bym nie kupił nigdy nawet mimo takiej reklamy. VW to nie to samo co np: Audi.


Åšr lis 07, 2012 16:56 pm

Dołączył(a): Wt maja 18, 2010 6:31 am
Posty: 61
Lokalizacja: Como
 
Post Re: Dave robi reklame nowego Volkswagena Golfa
Audi tez nalezalo kiedys do VW, haha. A filmik jest

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... yiyzRfn8Hw


Åšr lis 07, 2012 23:15 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 16:05 pm
Posty: 165
Lokalizacja: Galway
 
Post Re: Dave robi reklame nowego Volkswagena Golfa
Nie zaśmiecać forum takimi tematami, to raczej ciekawostka nadajaca się do działu Depeche Mode wszędzie.


Åšr lis 07, 2012 23:30 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt maja 18, 2010 6:31 am
Posty: 61
Lokalizacja: Como
 
Post Re: Dave robi reklame nowego Volkswagena Golfa
Ohhhh...Mr. Clean, przepraszam najmocniej, ze wstawiłem ten "śmieć" z Dave'em w dziale "ogólne". Myslalem, ze od tego jest forum wlasnie?
Mimo tego pozDrawiaM :brawo:


Cz lis 08, 2012 8:32 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pn kwi 28, 2008 20:35 pm
Posty: 331
 
Post Re: Dave robi reklame nowego Volkswagena Golfa
Ja tez nie czaje podejscia Pana/Pani Czyscioch. Wkoncu to nie jest jedno zjawisko uslyszenia/zobaczenia DM. Ta reklama bedzie sie jeszcze mnostwo razy pojawiac, zanim VW wymysli cos innego od strony marketingowej. Nie rozumiem czemu niektore ludzie na tym forum maja cholerne obsesje... negowania i ustawiania innych. Chore.


Cz lis 08, 2012 10:26 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 26, 2003 18:50 pm
Posty: 613
Lokalizacja: Ostrzeszów / Hamburg / Poznań
 
Post Re: Dave robi reklame nowego Volkswagena Golfa
WtrÄ…cÄ™ swoje 3 grosze.
Dla mnie jako miłośnika motoryzacji, który uwielbia Vw Golfa a zarazem wieloletniego fana DM sprawa wygląda tak.

Gahan prywatnie od dwóch lat jeździ audi R8 V10 i zapewne skorzystał z zaproszenia do współpracy przez koncern VAG.

Reklama jest fantastyczna.

Wybrano utwór "People are people" - czyli mówiący najogólniej o ludziach, o tym że są różni, różne też mamy w reklamie covery tego utworu, tak różne jak różni ludzie jeżdżą od 30 lat golfami. Rodzina,matka z dziećmi, przyjaciółki jadące na disco, fani mocnego brzmienia oraz on, wokalista Depeche Mode - Dave Gahan. Golf jest uniwersalny, stworzony dla każdego, nawet dla kogoś tak prominentnego jak Gahan.

Golf stał się ikoną motoryzacji, to jedne z najbardziej rozpoznawanych modeli w historii, auta klasy kompaktowej nazywamy "klasa Golfa"
A Depeche Mode - także od ponad 30 lat jest ikoną popkultury, jest zespołem innowacyjnym i rozwojowym.
Tak jak Golf - zawsze poznamy że to on, bez względu czy to jest 3 czy 6 generacja modelu - on jest zawsze podobny w tym jego siła w ewolucji.
Tak samo rozpoznawalny od lat jest zespół DM, jego styl, wokal Davea i brzmienie - - jedyne w swoim rodzaju które przez lata ewoluuje.

To łączy Golfa i Depeche Mode - są już na dziś ikonami, rozpoznawalnymi, sa dla mas, dla wszystkich.

Pięknie. To taka analiza socjologiczno-marketingowa

A tak prywatnie, kiedys były limitowane wersje Golfa 3 "Bon Jovi" - w wyposażeniu miały radio i szyberdach, jak na pocxzątek lat 90-tych to było coś.
Może dzisiaj DM nie jest tak popularne jak w latach 90-tych ale Vw mógłby szczególnie na rynku niemieckim (tu zespół jest mega popularny i golf też) pomysleć o wypuszczeniu wersji limitowanej Golfa "Depeche Mode edition".

Ja widziałbym jego specyfikacje mniej więcej tak:

- lakier specjalny black magic lub srebrny diamond
- oznaczenia modelu "depeche mode edition"
- przyciemniane reflektory przednie i tylne
- wzór felg "Devotion"-18 calowe, inspirowane tatuażami Dave'a
- listwy wykończeniowe wnętrza "Dark black carbon"
- fotele sportowe obite alcantarÄ… z logo Depeche Mode
- zestaw audio z 8 calowym ekranem dotykowym "Discover Pro" wraz z 10 głośnikowym systemem nagłośnienia Dynaudio.
- dodatkowo na dysku odtwarzacza materiały promocyjne związane z DM - koncerty DvD i dyskografia w mp3
- elektrycznie sterowany szyberdach

Limitowana wersja wyszłaby w 101 egzemplarzach w 66 seriach :) czyli 6666 aut
Ale bajer !


Cz lis 08, 2012 10:36 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pn kwi 28, 2008 20:35 pm
Posty: 331
 
Post Re: Dave robi reklame nowego Volkswagena Golfa
Trafiles w sedno @BABYLON. Golf i DM to klasyka. DO tej pory mowi sie: taki jak w Golfie. Chyba nawet VW wykorzystal to powiedzenie w jednej ze swoich reklam. NO i chyba tez mowi sie: podobne do DM. Tak wiec reklama ma sens i logike. Sama jestem fanka Audi, jednak VW zasluguja na poklask ze wzgledu na swoja trwalosc miedzy innymi blacharska.

@BABYLON - za tego posta powyzej: allahy! (szkoda ze nie ma takiej ikony tutaj) :D


Cz lis 08, 2012 10:53 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 26, 2003 18:50 pm
Posty: 613
Lokalizacja: Ostrzeszów / Hamburg / Poznań
 
Post Re: Dave robi reklame nowego Volkswagena Golfa
Dzieki za zgodność i uznanie
Powiem koleżance prywatnie że czasem mi przykro że mam kolegów lubiących DM ale nie uwielbiających tak jak ja samochody.
Brakuje mi na tym forum kącika pasjonatów aut :)
No a dziewczyna pasjonująca sie autami to już super sprawa.
Pozdrawiam


Cz lis 08, 2012 11:01 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pn kwi 28, 2008 20:35 pm
Posty: 331
 
Post Re: Dave robi reklame nowego Volkswagena Golfa
DO pasji troche mi daleko: baba jak to baba, wiadomo...
Ale czemu nie zalozysz takiego tematu wlasnie w SPEAK. Na pewno dyskusja sie pociagnie. Swoja droga to, ze juz kilka komentarzy padlo na temat VW na tym forum typu: a fuj! Wiec warto bedzie sie dowiedziec, czym tak naprawde jezdza fani DM.

Wracajac do samej reklamy, najbardziej mi sie podoba farmer za kolkiem! No i goscie a la goth :D
A spojrzenie samego Gahana: wrrrrrr :twisted:
I jak ktos slusznie zauwazyl: nawet sie ogolil :fletch:


Cz lis 08, 2012 11:23 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 6:10 am
Posty: 264
 
Post Re: Dave robi reklame nowego Volkswagena Golfa
gulf, marzenie każdego traktorzysty....Szkoda że VAG tak obniżył loty po 2000 roku, teraz to juz nie ma sie czym podniecać, ale reklama fajna.


Pt lis 09, 2012 9:42 am Zobacz profil

Dołączył(a): Wt maja 18, 2010 6:31 am
Posty: 61
Lokalizacja: Como
 
Post Re: Dave robi reklame nowego Volkswagena Golfa
Obrazek
Jak dokladnie sie przygladniecie, to Dave jednak sie nie ogolil.:) hahaha.. nie wazne..
Uwazam rowniez, ze reklama jest wspaniala! Zreszta Dave poraz pierwszy wystapil przed kamera w Reklamie!!! Chociaz teraz jezdze Audi TT, to moimi pierwszymi dwoma autami byly wlasnie golfy 2 i 3 i mam wiele wspanialych wspomnien do nich :8): Uwazam, ze VW dzieki tej reklamie moze nawet sprzedac wiecej modeli, niz oczekuja(w samych Niemczech zostalo juz 40 000 zamowionych), przeciez dzieki tej reklamie to wielu fanow DM moze jednak kupi Golfa :fletch: I kto wie...moze jednak pojawi sie DM-Edition????
http://www.google.de/imgres?hl=de&clien ... s:20,i:247


Pt lis 09, 2012 10:09 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 24, 2009 19:48 pm
Posty: 82
 
Post Re: Dave robi reklame nowego Volkswagena Golfa
Mówiąc kolokwialnie wiocha.

Człowiek tego pokroju nie powinien się rozdrabniać. Martin zaraz zacznie reklamować lakier do paznokci :?:


Pt lis 09, 2012 17:56 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt maja 18, 2010 6:31 am
Posty: 61
Lokalizacja: Como
 
Post Re: Dave robi reklame nowego Volkswagena Golfa
:nie:


Pt lis 09, 2012 18:36 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 01, 2012 16:30 pm
Posty: 196
Lokalizacja: Olkusz
 
Post Re: Dave robi reklame nowego Volkswagena Golfa
mad napisał(a):
Mówiąc kolokwialnie wiocha.

Człowiek tego pokroju nie powinien się rozdrabniać. Martin zaraz zacznie reklamować lakier do paznokci :?:

No, taki lakier to bym kupiła:) Nawet czarny. Myślę, że moi klienci mogliby być zaskoczeni.
To prawie jak wtedy, gdy Pearl Jam dostał propozycję wykorzystania ich "Alive" do reklamy prezerwatyw:) Dzięki Bogu odmówili.


Pt lis 09, 2012 21:18 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 22, 2010 13:01 pm
Posty: 333
Lokalizacja: where the streets have no name
 
Post Re: Dave robi reklame nowego Volkswagena Golfa
Cytuj:
Wybrano utwór "People are people" - czyli mówiący najogólniej o ludziach, o tym że są różni, różne też mamy w reklamie covery tego utworu, tak różne jak różni ludzie jeżdżą od 30 lat golfami. Rodzina,matka z dziećmi, przyjaciółki jadące na disco, fani mocnego brzmienia oraz on, wokalista Depeche Mode - Dave Gahan. Golf jest uniwersalny, stworzony dla każdego

Zgadzam się w pełni. Bardzo mi się podoba taka koncepcja.
Farmer rzÄ…dzi :D


Pt lis 09, 2012 22:06 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lip 14, 2003 1:32 am
Posty: 161
Lokalizacja: Częstochowa
 
Post Re: Dave robi reklame nowego Volkswagena Golfa
making of https://www.youtube.com/watch?v=jhIHhJV ... r_embedded


Wt gru 04, 2012 21:03 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 8:18 am
Posty: 328
Lokalizacja: Warszawa Wo(L)a
 
Post Re: Dave robi reklame nowego Volkswagena Golfa
Reklama pojawiła się nawet w polskij tv.


Pn lut 18, 2013 19:05 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 26, 2003 18:50 pm
Posty: 613
Lokalizacja: Ostrzeszów / Hamburg / Poznań
 
Post Re: Dave robi reklame nowego Volkswagena Golfa
Szok. Gdzie i kiedy?
Będę chyba oglądał reklamy teraz
No wreszcie mistrz w wielkim Golfie!


Pn lut 18, 2013 19:41 pm Zobacz profil WWW
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronÄ™ 1, 2, 3  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team