Depeche Mode - Zobacz wątek - Depeche wejdą do studia w 2012
 




Utwórz nowy wÄ…tek Ten wÄ…tek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 762 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 39  NastÄ™pna strona
Depeche wejdÄ… do studia w 2012 
Autor Wiadomość
 
Post Re: Depeche mogÄ… wejść do studia w 2012
+1 :beer:


Cz cze 23, 2011 22:43 pm
 
Post Re: Depeche mogÄ… wejść do studia w 2012
de fly napisał(a):
Musieliby nagrac cos na miare Violatora (mam na mysli przebojowosc, swiezosc)


Osobiście wolałabym Depeche Mode nieprzebojowe, ciężkostrawne i kompletnie niezrozumiałe dla słuchaczy popularnych stacji radiowych czy widzów MTV. Koncert poproszę w Spodku.


Pt cze 24, 2011 10:13 am
 
Post Re: Depeche mogÄ… wejść do studia w 2012
Coś w stylu Ultry? Jeśli tak, to jestem za :wink:


Pt cze 24, 2011 11:27 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 10:45 am
Posty: 1805
Lokalizacja: Gdańsk / Underneath the Stars
 
Post Re: Depeche mogÄ… wejść do studia w 2012
albo coś w stylu Exciter'a - jestem wówczas nie NIE. Podobnie jak w ciemno nie kupuję

Sanctified napisał(a):
Cokolwiek nie nagrają mam tylko nadzieje ze na nowych piosenkach bedzie opierać sie nowa trasa tak jak bylo TTA
bo materiał może być tak "niekoncertowy", że najnormalniej koncert będzie nużył zamiast cieszyć.


Pt cze 24, 2011 11:32 am Zobacz profil
 
Post Re: Depeche mogÄ… wejść do studia w 2012
Wszystko, lub prawie wszystko mozna podac koncertowo.
Takie Goodnight Lovers wrzucone gdzies w polowie setu pewnie mogloby nuzyc. Ale podane na koncu, na wybiegu - palce lizac.
Albo takie Comeback. Po wersji studyjnej mialem nadzieje, ze to pomina live. A jaki killer z tego wyszedl.
Kwestia dobrej aranzacji. Pewnie tez wyczucia. Takie np. Peace, ktore bardzo lubie, wypadlo by live lepiej, gdyby Gahan sie nie uparl, ze zrobi z tego chor. Ten refren byl po prostu za trudny do zaspiewania dla mas.


Pt cze 24, 2011 11:49 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 10:45 am
Posty: 1805
Lokalizacja: Gdańsk / Underneath the Stars
 
Post Re: Depeche mogÄ… wejść do studia w 2012
Kwestia dobrej aranżacji. Tylko kto im te aranże zrobi? Bo jeśli zmiany mają być takie jak ostatnio (tzn. wywalamy gdzie się da klawisze i zamiast tego niech sobie Martin z gitarą "poszaleje"), to ja dziękuję.
A przykładu znużenia na koncercie nie trzeba aż tak daleko szukać - Exciter Tour, gdzie od "Walking..." do "Enjoy..." było takie nagromadzenie wolniejszych kawałków, że można było usnąć. I to były głównie kawałki z nowej wówczas płyty. Dlatego twierdzę, że nie zawsze trzeba się upierać, aby grać na siłę 3/4 płyty.


Pt cze 24, 2011 12:34 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lis 06, 2009 15:28 pm
Posty: 629
Lokalizacja: In Your Room
 
Post Re: Depeche mogÄ… wejść do studia w 2012
bo to był "Exciter" i miało być ekscytująco :wink: czegoś takiego znowu nie nagrają. A jaka bedzie płyta i jej utwory to przekłada sie na jej trasę porównajmy takie TTA (utwory z PTA stanowiły grunt pod te trase) i TOTU gdzie mialo sie wrażenie ze niektóre utwory grano z przymusu a niektóre próbowano zagrać raz i tak je porzucono


Pt cze 24, 2011 12:55 pm Zobacz profil
 
Post Re: Depeche mogÄ… wejść do studia w 2012
A mnie tam setlista na Exciter Tour bardzo odpowiadala mimo, ze za samym albumem nie przepadam. A aranzacje nowych utworow byly moim zdaniem calkiem niezle. Umiejetne wciagniecie publicznosci przy Dream On, czy Freelove bylo tym, po co miedzy innymi chodze na koncerty i co swietnie wspominam.
Nie odpowiada mi natomiast, gdy trasa nowej plyty prawie wcale jej nie promuje.
Perfect i Corrupt mogly byc na prawde niezle na zywo. Natomiast Fragile Tension i In Sympathy powinne byly byc grane przez cala trase.


Pt cze 24, 2011 13:28 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 14, 2009 18:14 pm
Posty: 318
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Depeche mogÄ… wejść do studia w 2012
Najfajniej byłoby, gdyby na koncercie zagrali ze 40 kawałków :mrgreen: Wtedy mogliby wymieszać starsze z nowymi, kilka pod rząd wolniejszych, kilka szybszych. A Fletch wpier... by w tym czasie kilogram bananów :lol:


Pt cze 24, 2011 15:21 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 16, 2009 18:58 pm
Posty: 1141
Lokalizacja: 3City
 
Post Re: Depeche mogÄ… wejść do studia w 2012
ja najchętniej spodziewałbym się niespodziewanego
tzn.:
:arrow: żadnych powtórek z rozrywki, ma być świeżo i oryginalnie, ma to być nowe wydawnictwo od DM a nie autoplagiaty
:arrow: na producenta mogliby powołać jakiegoś nieopierzonego młokosa, który wniesie nieprzewidywalność, autentyzm i szaleństwo młodości
:arrow: co bym chciał jeszcze: motywy gitarowe - bardzo charakterystyczne riffy (nie jakieś tam pitolenie bez wyrazu), elektronika: im bardziej pokręcona tym lepiej, dynamika i liryka przeplatają się pół/pół i w końcu warstwa tekstowa: jak najbardziej pokręcona a zarazem trzymająca za serce , tnąca umysł i przecudownie zinterpretowana przez Gahana, z 2-3 Martinowymi rarytasami, bez instrumentali, ale za to podobnie jak w PTAKu wydanie również pełnej wersji instrumentalnej
:arrow: i marzenie ostateczne - zawitają na Baltic Arenę dając taką rozpierduchę na scenie jakiej nikt od nich nie oczekiwał w tym wieku

takie są moje marzenia, i życzę sobie aby choć w małej części się ziściły, bo i tak każdą nową płytę z szacunkiem przyjmę


Pt cze 24, 2011 18:47 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 22:10 pm
Posty: 838
Lokalizacja: Gdańsk -----> VINYL - LOVE trzaski
 
Post Re: Depeche mogÄ… wejść do studia w 2012
oDMienioNY napisał(a):

:arrow: i marzenie ostateczne - zawitają na Baltic Arenę dając taką rozpierduchę na scenie jakiej nikt od nich nie oczekiwał w tym wieku


To mi siÄ™ podoba najbardziej.


Pt cze 24, 2011 19:12 pm Zobacz profil
 
Post Re: Depeche mogÄ… wejść do studia w 2012
@CureMar
Mi bardziej chodziło, że nie wsadzą czegoś "niekoncertowego" do setlisty. Peace wypadło - no cóż, dla mnie to dobry kawałek, dla wielu pewnie też. In sympathy - chyba na rzecz Policy of truth. Wolę POT, ale przecież trasa powinna promować płytę, więc już sam nie wiem jak to jest...


Pt cze 24, 2011 19:30 pm

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:58 pm
Posty: 2957
Lokalizacja: Wolomin
 
Post Re: Depeche mogÄ… wejść do studia w 2012
gore zaszyl sie i pisze songi :)


Åšr sie 03, 2011 13:15 pm Zobacz profil WWW
 
Post Re: Depeche mogÄ… wejść do studia w 2012
To miło. Skąd takie info? :wink: Ciekawe jaki będzie motyw przewodni płyty :)


Åšr sie 03, 2011 13:24 pm

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:58 pm
Posty: 2957
Lokalizacja: Wolomin
 
Post Re: Depeche mogÄ… wejść do studia w 2012
motyw przewodni, jak co roku, poznamy pare miesiecy przed wydaniem plyty, na pfdm.


Åšr sie 03, 2011 16:47 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1343
 
Post Re: Depeche mogÄ… wejść do studia w 2012
Wywiad białoruskiego dziennikarza z Fletchem (jest audio):
http://news.tut.by/culture/244801.html
Z newsów odnośnie nowego albumu DM szokujących nowości nie ma - Dave i Martin coś tam piszą, Fletch dość ostrożnie wypowiadał się o momencie wejścia chłopaków do studia, powiedział, że ma nadzieję, że będzie to na początku 2012 roku.


Åšr sie 10, 2011 13:45 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 13031
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Depeche mogÄ… wejść do studia w 2012
Wczoraj Fletch w Brazylii powiedział, że zespół wejdzie do studia w marcu, a album wyjdzie jak przystało w 2013 roku.


Pt paź 14, 2011 16:56 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): So kwi 18, 2009 17:38 pm
Posty: 285
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Depeche mogÄ… wejść do studia w 2012
:( myślałem ze bedzie szybciej...ehhh


So paź 15, 2011 14:29 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 17, 2009 18:24 pm
Posty: 125
Lokalizacja: Ostróda /Poznań
 
Post Re: Depeche mogÄ… wejść do studia w 2012
...... w wiadomości jest Napisane Planują wejść do studia w Marcu 2012........ ale od Planów do czynów jest jescze bardo długa droga......... <Pozatym są to tylko słowa Fletcha ,niech na ten temat wypowiedzą sie jeszcze Martin oraz Dave........> sam Fletch jakoś nie jest przekonywujący w swoim Procesie twórczym oraz jako takim wkładzie w twórczość zespołu........> więc może tylko mówić póki co ........ :D


N paź 16, 2011 16:14 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 08, 2003 21:30 pm
Posty: 1487
Lokalizacja: Nostalgia.....
 
Post Re: Depeche mogÄ… wejść do studia w 2012
Akceptuję wszystkie terminy (koncertowe) po czerwcu 2013 roku :8): Także jak dla mnie wiadomość idealna :D


N paź 16, 2011 18:35 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Ten wÄ…tek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 762 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 39  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team