Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 762 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 39  Następna strona
Depeche wejdą do studia w 2012 
Autor Wiadomość
aDMinistrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 23:19 pm
Posty: 3718
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Depeche wejdą do studia w 2012
Dave Gahan udzielił wywiadu dla radiostacji KROQ.
6 maja Dave wystąpi na koncercie MusiCares MAP gdzie odwiedzi go Martin Gore. Zarówno Mart jak i Dave piszą nowe utwory i pod koniec tego roku możemy spodziewać się zapowiedzi dM o rozpoczęciu prac nad nowym albumem.

PSDM


Cz kwi 21, 2011 22:19 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 19, 2009 20:02 pm
Posty: 182
Lokalizacja: Londyn/Inowrocław
 
Post Re: Depeche mogą wejść do studia na przełomie 2011 / 2012
I to się nazywa news :)


Cz kwi 21, 2011 22:40 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 07, 2010 18:14 pm
Posty: 186
Lokalizacja: Lublin Siti
 
Post Re: Depeche mogą wejść do studia na przełomie 2011 / 2012
Fajnie usłyszeć coś nowego od Dave'a, ale chyba "we'll certainly have a chat about making another record" nie znaczy jeszcze, że od razu wejdą do studia :)


Cz kwi 21, 2011 23:13 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 11:02 am
Posty: 647
Lokalizacja: Barcelona (Mataró)
 
Post Re: Depeche mogą wejść do studia na przełomie 2011 / 2012
Jakby ktos chcial sciagnac ten wywiad na dysk twardy to klikac TU


Pt kwi 22, 2011 0:02 am Zobacz profil
aDMinistrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 23:19 pm
Posty: 3718
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: Depeche mogą wejść do studia na przełomie 2011 / 2012
Katiusha napisał(a):
Fajnie usłyszeć coś nowego od Dave'a, ale chyba "we'll certainly have a chat about making another record" nie znaczy jeszcze, że od razu wejdą do studia :)


Dave powiedział że pod koniec roku będzie mógł powiedzieć o pracy nad nowym albumem, no to będzie to chyba zapowiedź wejścia do studia bo co innego?


Pt kwi 22, 2011 0:06 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 08, 2004 9:49 am
Posty: 177
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Depeche mogą wejść do studia na przełomie 2011 / 2012
myślę, że lepiej unikać kategorycznych stwierdzeń wchodzimy 20 listopada i nagrywamy. Dlatego Dave wypowiedział się jak się wypowiedział. Nie sądzę, żeby se tak o chlapnął. bo fani słuchają i wyłapują i trzeba to szanować :-).


Pt kwi 22, 2011 7:13 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 17:06 pm
Posty: 691
Lokalizacja: U.S
 
Post Re: Depeche mogą wejść do studia na przełomie 2011 / 2012
dokładniej to padło zdanie, że nie będzie zaskoczony/zdziwiony, jeśli pod koniec roku spotka się z Martinem i zaczną się rozmowy na temat nowego albumu. czyli bardzo możliwe że wejdą  :wink:


Pt kwi 22, 2011 7:31 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 16, 2009 8:45 am
Posty: 581
Lokalizacja: Czeladź/woj.śląskie
 
Post Re: Depeche mogą wejść do studia na przełomie 2011 / 2012
wspaniała wiadomość :przytul:


Pt kwi 22, 2011 7:34 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 21:22 pm
Posty: 128
 
Post Re: Depeche mogą wejść do studia na przełomie 2011 / 2012
Moje tłumaczenie:
("Where are you right know in the process of what Depeche Mode does?")
"Actually we're going to... we're about to put out, like, a remix record that comes out in June (..) it's like a second installment, really, of what we did, like, a few years ago and there will be a couple of interesting videos to go along with some of the remixes there. There's a couple of remixes of "Personal Jesus", they're pretty cool, and that's coming out in June. Other than that, I know that Martin's been busy, doing some stuff, some writing, I've been busy writing... I'm actually writing really a lot and..."
("- Why don't you two get together and write? How about that?")
"That's only ever happened once and it only ever happened sort of by accident as well, Martin just happened to have this sort of piece of music that he was playing around with and I was listening to it and I went back to the hotel room and kind of wrote words and melodies to it and came back and we ended up recording it but, um... It's something that I still think that could possibly happen, certainly Martin's become a lot more open in his way of working over the years and you know he's great in the studio, I mean he's had to take up a lead role when it comes to being a musician in the band (...) Actually I'm going to see Mart at the MAP thing he's coming down to watch me perform and [tego nie zrozumiałem] a bunch of my mates there in Los Angeles so I'll see him there but I wouldn't be surprised if by towards the end of this year we're sitting down, he and I sit down to have a chat about making a record"

- Co teraz z wami jako Depeche Mode?
- Niedługo wydamy składankę remiksów, która wyjdzie w czerwcu, to w sumie bardziej druga część tego, co zrobiliśmy parę lat temu, będzie też parę ciekawych wideoklipów do niektórych remiksów. Jest parę remiksów "Personal Jesus", są całkiem fajne i to wychodzi w czerwcu. Poza tym wiem, że Martin był zajęty, coś robił, trochę pisał, ja też pisałem... Tak właściwie, to naprawdę dużo piszę i...
- Może się spotkacie, żeby coś napisać? Co ty na to?
- Coś takiego zdarzyło się tylko raz i do tego trochę przez przypadek, Martin miał po prostu kawałek, którym się bawił, ja go słuchałem i w hotelowym pokoju dopisałem do niego słowa i melodie, wróciłem z tym do niego i skończyło się tak, że to nagraliśmy, ale... To coś, co wciąż wydaje mi się możliwe, bez wątpienia Martin stał się o wiele bardziej otwarty w tym, jak pracuje, jest świetny [nie wiem, jak to rozumieć, może po prostu dobrze pracuje?] w studiu nagraniowym(...) Właściwie, to będę się z nim widział na tej imprezie MAP, przyjdzie zobaczyć mój występ i [tego nie zrozumiałem] moich kolegów/moimi kolegami w Los Angeles, więc się zobaczymy, ale nie byłbym zdziwiony gdybyśmy pod koniec tego roku spotkali się, by porozmawiać o nowym albumie.


Ostatnio edytowano Pt kwi 22, 2011 13:51 pm przez slo, łącznie edytowano 1 raz



Pt kwi 22, 2011 10:30 am Zobacz profil
aDMinistrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 23:19 pm
Posty: 3718
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: Depeche mogą wejść do studia w 2012
ok, to zmieniłem nazwę topiku, bo jak pod koniec roku będą rozmawiać o wejściu do studia to wejdą już w 2012 ;)


Pt kwi 22, 2011 10:36 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 07, 2010 18:14 pm
Posty: 186
Lokalizacja: Lublin Siti
 
Post Re: Depeche mogą wejść do studia na przełomie 2011 / 2012
@nancy, właśnie o to zdanie mi chodziło:
slo napisał(a):
(...) ale nie byłbym zdziwiony gdybyśmy pod koniec tego roku spotkali się, by porozmawiać o nowym albumie.


Co nie zmienia faktu, że to dobre wieści - cały czas pracują i nie gadają głupot o emeryturze :D


Pt kwi 22, 2011 11:01 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:58 pm
Posty: 2957
Lokalizacja: Wolomin
 
Post Re: Depeche mogą wejść do studia w 2012
gahan to se moze pisac. pamietniki :D


Pt kwi 22, 2011 12:59 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 21, 2011 13:37 pm
Posty: 364
Lokalizacja: Alan wracaj ...
 
Post Re: Depeche mogą wejść do studia w 2012
Dave pisze nowe utwory ? Dave - jesteś genialnym frontmanem, masz niepowtarzalny wokal, ale muzyk/tekściarz z Ciebie niezbyt dobry.
Dzięki, ale to już przerabialiśmy. Tak Panowie z DM, idzcie dalej z klimatem SOTU, coraz mniej ludu na to się nabiera. Ratują to wszystko jeszcze trasy...


Pt kwi 22, 2011 13:15 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 22, 2003 0:23 am
Posty: 422
 
Post Re: Depeche mogą wejść do studia w 2012
mysle ze to: I wouldn't be surprised if by towards the end of this year

mozna a nawet nalezaloby przetlumaczyc "przed koncem tego roku" a to juz niemal to samo co "najpozniej pod koniecc roku" :idea:


Pt kwi 22, 2011 16:11 pm Zobacz profil
 
Post Re: Depeche mogą wejść do studia w 2012
Tylko żeby to nie były utwory typu "Come back"... :o (Chodzi mi o Dave'owe dzieła).
Zatem czekamy :banana2:


Pt kwi 22, 2011 17:15 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 21, 2005 18:17 pm
Posty: 2114
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Depeche mogą wejść do studia w 2012
Ciekawe z czym wystąpi Dave na tej imprezie. Czyżby z Hourglassem?


Pt kwi 22, 2011 17:26 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 17, 2006 13:09 pm
Posty: 77
 
Post Re: Depeche mogą wejść do studia w 2012
Kojarzę, że podczas ostatniej charytatywnej w 2007 zaśpiewał do Policy i Personal. Dziwnie to będzie wyglądało z Martem na widowni - to w końcu jego utwory.


Pt kwi 22, 2011 17:41 pm Zobacz profil
 
Post Re: Depeche mogą wejść do studia w 2012
michaŁ napisał(a):
Ciekawe z czym wystąpi Dave na tej imprezie.

Z kamizelką :8):


Pt kwi 22, 2011 18:24 pm
 
Post Re: Depeche mogą wejść do studia w 2012
nancy boy napisał(a):
Dave Gahan udzielił wywiadu dla radiostacji KROQ.
6 maja Dave wystąpi na koncercie MusiCares MAP gdzie odwiedzi go Martin Gore. Zarówno Mart jak i Dave piszą nowe utwory i pod koniec tego roku możemy spodziewać się zapowiedzi dM o rozpoczęciu prac nad nowym albumem.

PSDM

Mega pozytywna wiadomość, choć wolałbym, żeby Dave nie pisał więcej piosenek, bo są za ciężkostrawne....


Pt kwi 22, 2011 19:22 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12906
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Depeche mogą wejść do studia w 2012
Zobaczymy...


Pt kwi 22, 2011 19:32 pm Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 762 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 39  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team