Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Ogólnopolska Konferencja DEPECHE MODE 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 23, 2009 13:55 pm
Posty: 229
Lokalizacja: warszawa
 
Post Re: Ogólnopolska Konferencja DEPECHE MODE
Nie wydawało Ci się,przekręcili.Ogromnie się cieszę,że jest taka konferencja i strasznie żałuję,że nie mogę tam być.


Pt lut 18, 2011 12:15 pm Zobacz profil
 
Post Re: Ogólnopolska Konferencja DEPECHE MODE
dobrze ze bedzie nagrywana, ta jazda autokarami to troche szaleństwo ;] przecież nie wejdzie gro osób :8):


Pt lut 18, 2011 15:50 pm
 
Post Re: Ogólnopolska Konferencja DEPECHE MODE
Informacja z pierwszej linii frontu. Zainteresowanie konferencją spore. Ogrom ludzi się zjawił na miejscu :)


Pt lut 18, 2011 16:41 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 08, 2008 15:06 pm
Posty: 391
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
 
Post Re: Ogólnopolska Konferencja DEPECHE MODE
grohoo napisał(a):
Informacja z pierwszej linii frontu. Zainteresowanie konferencją spore. Ogrom ludzi się zjawił na miejscu :)


przed chwilą mówili o niej w TVN24...i piszą tez w zagranicznych informacjach : :brawo: :brawo:

Skupina Depeche Mode se stala předmětem vědeckého zkoumání


Pt lut 18, 2011 16:55 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 10, 2009 18:20 pm
Posty: 133
Lokalizacja: Polanica Zdrój
 
Post Re: Ogólnopolska Konferencja DEPECHE MODE
Ale super, że taki szum się zrobił :brawo: , dzisiaj słyszałem info dwa razy w zetce!
Piszcie, piszcie co tam w Toruniu się dzieje?!


Pt lut 18, 2011 19:50 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 04, 2005 6:30 am
Posty: 1740
Lokalizacja: WĄBRZEŹNO (WSZECHŚWIAT)
 
Post Re: Ogólnopolska Konferencja DEPECHE MODE
Do posłuchania
http://torun.gra.fm/informacje/15432/o- ... i-naukowej
Radio Pik
http://www.radiopik.pl/gfx/radiopik/fil ... aukowo.mp3


Pt lut 18, 2011 22:50 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 30, 2003 20:23 pm
Posty: 44
Lokalizacja: warsaw
 
Post Re: Ogólnopolska Konferencja DEPECHE MODE
Gdyby Ktoś miał ochotę zszamać na wczesny początek soboty subiektywny extrakt konferencji, to zapraszam na trzy minuty relacji naszej toruńskiej reporterki punkt 7.36. w Sygnałach dnia w Jedynce Polskiego Radia.
Słyszałam dziś materiał i jest więcej niż przyzwoity :D .


Pt lut 18, 2011 23:26 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 21, 2007 17:54 pm
Posty: 86
Lokalizacja: Toruń
 
Post Re: Ogólnopolska Konferencja DEPECHE MODE
UWAGA! POLAK BĘDZIE NARZEKAŁ.

Do organizacji przyczepić się nie mogę, taka konferencja jest darem z niebios dla nas. Jaki by nie był jej poziom (mnie jak najbardziej zadowolił), niski czy wysoki, to trzeba się z takiego wydarzenia tylko cieszyć. Gorzej z niektórymi ludźmi, którzy przybyli, by w tej konferencji uczestniczyć...

...KONFERENCJI! Tak, to była konferencja naukowa, nie spotkanie w barze. Niektórzy chyba pomylili adresy, albo nie dorośli do uczestnictwa w czymś takim. Jestem zażenowany zachowaniem niektórych osób, które w skuteczny sposób, pozbawiły mnie możliwości czerpania pełnej przyjemności z uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Już na samym początku poleciały krzyki, że dziewczyny mają błąd w tytule pracy na slajdzie (literówka)... Dalej było już tylko lepiej. Człowiek, który zawsze na zlotach czy depotekach, urzekał mnie tym jak "odpływał" przy utworach z SOFAD, tym razem, podczas omawiania przez referenta roli podmiotu w utworze "Higher Love" (tak jakoś dokładnie mi się zapamiętało) potrafił jedynie wydawać z siebie jakieś dziwne dźwięki (do tego dochodziło zadowolenie znajomych obok, w postaci śmiechu) lub czytać ulotkę o UMK. Jego taniec nie będzie już dla mnie czymś prawdziwym, będzie jedynie zwykłą "gębą". Dodam, że biedak prawdopodobnie przeziębił sobie pęcherz. No chyba, że te bardzo częste wyjścia były zasługą czegoś innego :)

Elegancki Pan, marynarka, piękny krzyż na pół klaty, image a'la Dave. A swoimi niewybrednymi i niepotrzebnymi komentarzami cholernie przeszkadzał w skupieniu się na wykładzie. Zwłaszcza jeden tekst, który dobiegł do mnie z tamtej okolicy zasługuję na przypomnienie Tylko, że nie pamiętam, o który utwór chodziło. Niemniej, albo pani z "In your room" albo Księżna Diana po prostu "chciała się ruchać". Szacunek dla człowieka, który nie mógł się powstrzymać.

I tak przez cały czas. Rozmowy przez telefon, jakieś melodyjki itp. Nie jesteście zainteresowani, nie umiecie się zachować, przyszliście posłuchać utworów (oklaski i wiwaty po puszczonym utworze były większe, niż po skończonym wystąpieniu referenta...) - zostańcie w domu, NIE ZAJMUJCIE MIEJSCA INNYM, nie psujcie dnia innym.

BURACTWO i wstyd. Mam nadzieję, że dziś będzie już lepiej, a Ci, którzy mają problem z niezwracaniem na siebie uwagi, zostaną w domu lub zatrzyma ich kac.

Się sfrustrowałem. Krzyżyki, fajne skóry i fryzury, a w środku pustka. DM tylko na zewnątrz, zwykła poza.

Dziękuję, dobranoc.


So lut 19, 2011 1:10 am Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 10, 2004 17:11 pm
Posty: 150
Lokalizacja: Gdynia
 
Post Re: Ogólnopolska Konferencja DEPECHE MODE
No cóż...pozostaje tylko dziękować, że nie mogliśmy wybrać się na ową konferencję do mojego rodzinnego miasta. Z tego co napisano powyżej wynika że dla niektórych była to pierwsza i pewnie ostatnia wizyta na wyższej uczelni i pewne kanony zachowania w takim miejscu są im po prostu obce :) To że ktoś ma plakaty na ścianie i parę płyt na półce wcale nie upoważnia do zabierania głosu (czytaj pomruki i wysokich lotów teksty), w dyskusji...poważnej dyskusji
Nie mniej jednak życzę Wszystkim udanej zabawy dzisiejszego wieczora na zlocie w Arcie :banana:


So lut 19, 2011 8:42 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:49 pm
Posty: 2534
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Ogólnopolska Konferencja DEPECHE MODE
A było "weż k.... ten parasol?" :wink:


So lut 19, 2011 9:44 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 1:28 am
Posty: 88
Lokalizacja: Bielsko-Biała/SODOMA TEAM
 
Post Re: Ogólnopolska Konferencja DEPECHE MODE
jesli bylo tak jak pisze brc to wstyd jak ch.
Szkoda, ze buraki niestety wszedzie sa. Przypomina mi sie podobny wstyd jaki byl w Warszawie, wtedy gdy odwolano koncert na Gwardii i przyjechalo tam troche autokarow depeszy robiac zawieruche w mediach. Mega wstyd, swieczki palic ze sie koncert nie odbyl i celebrowac ten smutek-zenada. Teraz widze podobny temat ktory pokzuje innym, ze depesze to buraki. Oby to byly incydenty, ktore nie beda obrazem calosci, czyli fajnej ideii tej konferencji.
Niestety ignoracja wielu ludzi z naszej subkultury objawia sie w wielu przypadkach np. ograniczenie w sluchaniu muzyki, ze nic poza DM nie istnieje wiec trzeba to negowac i np. drzec morde co widac na imprezach dm gzie laczy sie electro z dm, zeby puscic dm.


So lut 19, 2011 11:45 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 02, 2006 17:12 pm
Posty: 500
Lokalizacja: Wrocław
 
Post Re: Ogólnopolska Konferencja DEPECHE MODE
Na mnie pierwszy dzień konferencji zrobił dobre wrażenie. Przede wszystkim podobało mi się pierwsze wystąpienie o motywach zawartych w tekstach DM. Ciekawy też była prezentacja płyty SOFAD. Ale reszta też była ok:) Czekam już na after party:D


So lut 19, 2011 11:53 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4339
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: Ogólnopolska Konferencja DEPECHE MODE
Jakze to przewidywalne bylo. Mowilem, ze tak zapewne sie skonczy. Paru buraków na bańce bedzie robic trzode. Do konca zycia nie zapomne wiochy w Pradze na Gahu ( dlatego 2 i ostatani raz pojechalem na koncert do Pragi) jak minute przed wejsciem przed drzwiami zalegl typ z Polska oczywiscie. To samo Sluzewiec i kazdy koncert w tym kraju a nawet po za. Chocby chlew Selera w Berku. Przykladów jest na peczki. Niestety trzeba sie przyzyczaic do rednecków przy kazdym spedzie depeszowym.


So lut 19, 2011 12:07 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz mar 04, 2004 21:41 pm
Posty: 66
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: Ogólnopolska Konferencja DEPECHE MODE
Szkoda, oj bardzo zaluje, ze nie moge tam byc.... Czekamy na dalsze relacje i informacje!

Do kogo należy się zgłaszać odnośnie materiałów i DVD z konferencji?


So lut 19, 2011 12:57 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 21:22 pm
Posty: 128
 
Post Re: Ogólnopolska Konferencja DEPECHE MODE
Z ciekawości: czy organizatorzy wiedzą, że konferencja jest nagrywana przez widzów? Jaki mają do tego stosunek?
DVD to dla mnie za dużo. Będzie zapis audio?


So lut 19, 2011 14:10 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 10, 2005 11:11 am
Posty: 438
 
Post Re: Ogólnopolska Konferencja DEPECHE MODE
Bardzo mnie interesuje treść wykładów i ewentualnych dyskusji.
Liczę na upublicznienie zapisów audio lub tekstów, choć nie wiem jak z prawami autorskimi.
Kto wie, może dvd wyjdzie :) Najważniejsza jest treść merytoryczna, sposób i jasność wypowiedzi,
argumenty, trafność wniosków i analiz itd....
Liczę też, że w formie książkowo-broszurowej będzie z tej konferencji wydawnictwo uniwersyteckie, co
jest praktykowane przez uczelnie.
Więc:
Teksty proszę do drukarni uniwersyteckiej
... i drukować, farby i papieru nie żałować :)


So lut 19, 2011 15:19 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 13, 2009 22:16 pm
Posty: 167
Lokalizacja: Częstochowa
 
Post Re: Ogólnopolska Konferencja DEPECHE MODE
Też byłbym zainteresowany materiałem z tej konferencji.
Teraz trzeba zrobić na południu Polski dla równowagi :)


So lut 19, 2011 15:27 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 22, 2010 8:05 am
Posty: 393
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Ogólnopolska Konferencja DEPECHE MODE
@ Matriks - zróbmy w Łodzi! Każdy będzie miał blisko :banana2: :lol:


So lut 19, 2011 15:34 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 22:10 pm
Posty: 838
Lokalizacja: Gdańsk -----> VINYL - LOVE trzaski
 
Post Re: Ogólnopolska Konferencja DEPECHE MODE
:nie: cwaniaczki....a może na północy :)


So lut 19, 2011 15:42 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 15:50 pm
Posty: 230
Lokalizacja: Toruń
 
Post Re: Ogólnopolska Konferencja DEPECHE MODE
Konferencja generalnie się udała. Dziś również był komplet w sali. Nie mam czasu się rozpisywać, bo kłądę sie spać, przed wieczorną imprezą :wink:.
DVD zapewne powstanie (same audio raczej nie), publikacja kiążkowa także, ale na to wszystko potrzeba czasu.
Fragmenty z gazet i tv lub linki do nich znajdziecie też tu viewtopic.php?f=7&t=16392&start=80

pozdrawiam


So lut 19, 2011 16:19 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team