Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Ogólnopolska Konferencja DEPECHE MODE 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3031
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Ogólnopolska Konferencja DEPECHE MODE
Roland, wielkie dzięki za linki!!! :) :D Konferencja SUPER!!! :brawo: :brawo: :brawo: Naprawdę, bardzo ciekawie sie jej słuchało i większość referatów bardzo mi przypadła do gustu(może poza paroma)! Nie będę się tu rozpisywał, gdyz nie mam czasu, ale powiem tylko jedno-zakonnica i Edyta Górniak rządzą :lol: "Na stos z nią, na stos!!!" :lol: :lol: :lol:


Pn lut 28, 2011 12:20 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt mar 01, 2011 9:22 am
Posty: 1
 
Post Re: Ogólnopolska Konferencja DEPECHE MODE
Witam,

a czy macie może jakieś zdjęcia z samej konferencji, które skłonni bylibyście udostępnić? Zależy mi na nich podwójnie, bowiem jedno z nich ukazałoby się wówczas w piśmie UMK "Głos Uczelni" (potrzebowałbym więc również imienia i nazwiska autora, jak ktoś się wstydzi, to może podać na priw ;) ) pozdrawiam!


Wt mar 01, 2011 9:25 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 21, 2003 13:51 pm
Posty: 1279
Lokalizacja: Białystok
 
Post Re: Ogólnopolska Konferencja DEPECHE MODE
Morticia napisał(a):
Relacja w TV Toruń: http://www.torun.tv/portal.php?moves=true&pos=5019 (od 10'20'').


jakaś wersja okrojona tylko do tego njusa jest gdzieś w sieci?


Wt mar 01, 2011 21:17 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 24, 2009 21:36 pm
Posty: 7
Lokalizacja: Miasto Aniołów
 
Post Re: Ogólnopolska Konferencja DEPECHE MODE
cześć!

Konferencja jak najbardziej na plus.
Zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia siedziałem z przodu, lecz mimo to, słychać było dziwne odgłosy. Starałem się wyłączyć i skupić na tym, co prelengaci dla nas przygotowali. A przygotowali dużo. Nie pochwalę jednego czy dwóch wystąpień. Całość była rewelacyjna. Szkoda troszkę, że nie wyszła nam z tego jakaś większa dyskusja. Chyba trochę trema nas zjadła, jak to pisał BRC.
Ale można było to nadrobić na Afterze :D
Tutaj specjalne pozdrowienia dla Artura i Pana Muzykologa, dzięki którym pierwszy raz więszkość imprezy przygadałem niż przetańczyłem.
To ogromna przyjemność spotkać ludzi z którymi można tak wiele o muzyce porozmawiać.
Wyrazy podziękowania, jak i szacunku, dla organizatorów.
Nie wierzę, iż miała to być reklama UMK.
Dziękuję, że im się chciało, że ktoś się za coś takiego zabrał.
Czekam na publikacje na DVD, jak i w formie drukowanej.
Odrobina fotek:
www.cyrklaff.com/kdmd1.php - dzień pierwszy,
www.cyrklaff.com/kdmd2.php - dzień drugi.

Jeszcze raz dzięki wszystkim za przybycie do Piernikowa i wspólną zabawę :)
Pozdrawiam


Śr mar 02, 2011 22:19 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 17, 2003 19:53 pm
Posty: 251
Lokalizacja: warszawa
 
Post Re: Ogólnopolska Konferencja DEPECHE MODE
bardzo zacne opinie!
zaraz odslucham nagrania, dzieki roland! :)

co do przydatnosci takich konferencji, wykladow... studiuje kulturoznawstwo, lada moment sie bronie. czasem jak rozmawiam ze znajomymi o przedmiotach naszych badan, to robia wielkie oczy i sie pukaja w glowe.
daleka jestem od misyjnych zapedow interpretacji takiego wydarzenia, ale to naprawde jest zajefajnie ciekawe z naukowego punktu wiedzenia!

depeche mode to jest fenomen, nie tylko popkuturalny, ale kulturowy w ogole.
chociazby to forum.
za dwa lata, jesli dobrze licze, bedzie jego dziesieciolecie. wczesniej byl czat i kanal ircowy, i z pewnoscia wiele osob, ktore tam twardo klikalo jest i tutaj do dzis.
i to nie jest fenomen? :)
a zloty, biwaki, cale to grupowe drugie dno. wspolnotowe.

powinien sie pojawic tez temat 'religinosci' dm.
reach out and touch faith jako pozdrowienie. wyznawanie zasad z pisoenek. w ogole taki dekalog depesza to mogloby byc tez ciekawe. moze juz jest cos takiego?

btw. za miesiac na warszawkim SGHu odbywa sie konferencja 'muzyka a biznes', organizatorzy staraja sie nawiazywac do 'biznesu' podczas swoich paneli, ale to wychodzi z roznym skutkiem, jest zawsze miejsce na roznorakie tematy.
to sa calkiem przyjemni ludzie - moze ktos chailby z czym o dm wystapic w warszawie, he?


Śr mar 09, 2011 22:19 pm Zobacz profil WWW
 
Post Re: Ogólnopolska Konferencja DEPECHE MODE
Podbijam temat. Wiadomo cokolwiek na temat publikacji z rzeczonej konferencji? Pomimo upływu dosyć znacznego okresu ani widu ani słychu na ten temat :| Zdaje się, że forum objęło patronatem tę konferencję, więc może włodarze niniejszego przybytku, mają jakieś wieści na temat publikacji???


Śr lis 30, 2011 9:21 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 18, 2004 19:28 pm
Posty: 1936
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Ogólnopolska Konferencja DEPECHE MODE
Też bym looknoł w końcu... :roll:


Śr lis 30, 2011 18:48 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 05, 2011 2:27 am
Posty: 4
Lokalizacja: Kowalewo Pomorskie
 
Post Re: Ogólnopolska Konferencja DEPECHE MODE
grohoo napisał(a):
Podbijam temat. Wiadomo cokolwiek na temat publikacji z rzeczonej konferencji? Pomimo upływu dosyć znacznego okresu ani widu ani słychu na ten temat :| Zdaje się, że forum objęło patronatem tę konferencję, więc może włodarze niniejszego przybytku, mają jakieś wieści na temat publikacji???

Konferencja była ponad rok temu. Czy ktokolwiek wie coś na temat wyżej wymienianej publikacji?


So mar 31, 2012 22:33 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 19, 2003 16:22 pm
Posty: 897
Lokalizacja: Wrocław
 
Post Re: Ogólnopolska Konferencja DEPECHE MODE
Jakiś czas temu zebrałem na dysku wszystkie materiały, które udostępniliście z konferencji i odsłuchuję je w wolnych chwilach. Jak dotrę do końca dodam coś od siebie, ale w tej chwili "na gorąco" (jakkolwiek by to nie brzmiało po roku od samego wydarzenia) dopiszę coś w wątku.

Z przyjemnością stwierdziłem, że niezamierzonym bohaterem jednego z referatów drugiego dnia był nasz forumowy kolega - @Terian, którego wypowiedź z łamów "Tylko Rock" zacytował jeden z prelegentów :)

A co do poruszonej chwilę temu sprawy wydawnictwa pokonferencyjnego - ponieważ znam tego typu sytuacje z autopsji (z racji (współ)pracy na Uniwersytecie Wrocławskim) - proszę nie dziwić się brakowi tej publikacji, nawet po tak długim czasie. Jeśli bowiem była to w zamierzeniu konferencja naukowa, to taka publikacja (a więc każdy z tekstów/artykułów, które miały by się tam znaleźć) musi przejść etap recenzji - często jest tak, że artykuły wracają po kilku (zwykle około trzech) miesiącach z uwagami i autorzy muszą się do nich ustosunkować, jeśli chcą, by tekst się pojawił, co też trwa. Oczywiście redaktorzy takich publikacji pilnują terminów i ponaglają autorów, by zdążyć z cyklem wydawniczym, ale czasem zdarzają się poślizgi.

Jedyne co można zrobić, to wysłać mail z zapytaniem o losy zapowiadanej publikacji do organizatorów konferencji.

Na proces wydawniczy może mieć też wpływ aspekt finansowy - nie zawsze na konferencjach (w ich w budżecie) przewidziana jest publikacja materiałów w formie papierowej (recenzowanej, czy też nie), więc może warto dopytać, czy materiały nie zostały gdzieś umieszczone w formie cyfrowej. Organizatorzy konferencji mogli odłożyć sprawę druku na nieokreśloną przyszłość, gdy pojawią się jakieś dodatkowe środki, które będzie można przeznaczyć na druk.

Po przesłuchaniu pierwszego dnia referatów/odczytów, wydaje mi się jednak, że będzie trudno o jakieś większe podsumowanie tej konferencji w formie publikacji naukowej... :roll:


So kwi 07, 2012 11:55 am Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Xperia_L i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team