Depeche Mode - Zobacz wątek - The Memento Mori Tour 2023/24
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 773 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 39  NastÄ™pna strona
The Memento Mori Tour 2023/24 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 27, 2013 16:59 pm
Posty: 417
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
LukiDM napisał(a):
Mnie natomiast dziwią Ci którzy czekają na autograf (polują, śledzą itd ) jak i Ci którzy tłumaczą zespół że robi tak jak robi .
Już tłumaczę, ja jako 40 letni facet nie wyobrażam sobie stac pod hotelem czy w jakieś uliczce czekając na sznse zdobycia autografu , poprostu nie jest mi to potrzebne do niczego. A jeśli komuś się to uda to się tym jara a Oni przecież i tak Cie nie zapamiętają, nie będą o Tobie opowiadać po trasie "słuchaj poznałem takiego fana ..."
Jak dla mnie bezcelowe(dla mnie) . Bylem w moim życiu na 11tu koncertach , i gdybym nawet ich spotkał przypadkiem gdzieś to myślę że nie podszedłbym jak nastolatek podjarany po fotkę czy podpis.
Z drugiej strony patrząc to jednak są zespołem , są jakby osobami znanymi więc myślę że to też powinna być jakby część ich pracy , wizerunku ,zżycia z fanami itd itp.
Bo tak myślę że kiedy trzeba promować trase lub singiel to sprzedają się jak ... byle by być w jakiejkolwiek telewizji a kiedy stadion wyprzedany to
"Fuck" chyba nie wypada .
Nie wiem, trudny temat, sam nie poluje ani nie podszedłbym w dogodnej sytuacji , z drugiej strony to ich praca. Bo taki DG wybiera się na spacer to chyba liczy się z tym że spotka fanów a jeśli tak bardzo mu to przeszkadza to może powinien chodzić w inne miejsca . Przecież jak do Polski przyjezdza np prezydent USA to raczej autografu nie uraczysz , nie szlaja się po mieście Bo mma taki kaprys :) wiem za grubo :) ale chodzi mi o sytuację, że niby ktoś nie chce ale prowokuje .


Oczywiście masz prawo mieć takie zdanie i w połowie się tu z tobą nawet zgadzam. Tylko widzisz ja również jako 42 letni facet który wychował się na ich muzyce, jak najbardziej rozumiem tych co chcą zrobić sobie zdjęcie czy zdobyć autograf od swoich idoli i nie jest to nic dziwnego. Z resztą jakieś jednak szanse są, widać to na filmikach z pod hoteli w różnych krajach na You Tube. Ostatnią rzeczą o jakiej jednak pomyślałem czytając twój post to że będą mnie pamiętać i o mnie opowiadać całej rodzinie, to jakiś absurd, to chyba nie o to chodzi kolego :lol: :lol: :lol:


Wt sie 29, 2023 11:34 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pt maja 06, 2022 8:16 am
Posty: 45
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
Wiem, tu mnie poniosło :)
Aczkolwiek z góry zakładamy że jesteśmi gorsi i mniej ważni:) :)


Wt sie 29, 2023 15:08 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 30, 2004 8:40 am
Posty: 476
Lokalizacja: najgłośniejsze miasto
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
Mam problem z logowaniem do konta ticetmaster.
Sprawdzcie czy u was wszytko ok.

Jezeli macie jakiÅ› kontakt lub email to napiszcie.


Wt sie 29, 2023 17:43 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3066
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
U mnie wszystko ok. Telefon do nich +48 22 395 87 00 od poniedziałku do piątku w godzinach 9:30-13. Możesz również napisać pod adres https://help.ticketmaster.pl/hc/pl


Wt sie 29, 2023 18:01 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 15, 2013 18:23 pm
Posty: 115
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
Delta Machine napisał(a):
LukiDM napisał(a):
Mnie natomiast dziwią Ci którzy czekają na autograf (polują, śledzą itd ) jak i Ci którzy tłumaczą zespół że robi tak jak robi .
Już tłumaczę, ja jako 40 letni facet nie wyobrażam sobie stac pod hotelem czy w jakieś uliczce czekając na sznse zdobycia autografu , poprostu nie jest mi to potrzebne do niczego. A jeśli komuś się to uda to się tym jara a Oni przecież i tak Cie nie zapamiętają, nie będą o Tobie opowiadać po trasie "słuchaj poznałem takiego fana ..."
Jak dla mnie bezcelowe(dla mnie) . Bylem w moim życiu na 11tu koncertach , i gdybym nawet ich spotkał przypadkiem gdzieś to myślę że nie podszedłbym jak nastolatek podjarany po fotkę czy podpis.
Z drugiej strony patrząc to jednak są zespołem , są jakby osobami znanymi więc myślę że to też powinna być jakby część ich pracy , wizerunku ,zżycia z fanami itd itp.
Bo tak myślę że kiedy trzeba promować trase lub singiel to sprzedają się jak ... byle by być w jakiejkolwiek telewizji a kiedy stadion wyprzedany to
"Fuck" chyba nie wypada .
Nie wiem, trudny temat, sam nie poluje ani nie podszedłbym w dogodnej sytuacji , z drugiej strony to ich praca. Bo taki DG wybiera się na spacer to chyba liczy się z tym że spotka fanów a jeśli tak bardzo mu to przeszkadza to może powinien chodzić w inne miejsca . Przecież jak do Polski przyjezdza np prezydent USA to raczej autografu nie uraczysz , nie szlaja się po mieście Bo mma taki kaprys :) wiem za grubo :) ale chodzi mi o sytuację, że niby ktoś nie chce ale prowokuje .


Oczywiście masz prawo mieć takie zdanie i w połowie się tu z tobą nawet zgadzam. Tylko widzisz ja również jako 42 letni facet który wychował się na ich muzyce, jak najbardziej rozumiem tych co chcą zrobić sobie zdjęcie czy zdobyć autograf od swoich idoli i nie jest to nic dziwnego. Z resztą jakieś jednak szanse są, widać to na filmikach z pod hoteli w różnych krajach na You Tube. Ostatnią rzeczą o jakiej jednak pomyślałem czytając twój post to że będą mnie pamiętać i o mnie opowiadać całej rodzinie, to jakiś absurd, to chyba nie o to chodzi kolego :lol: :lol: :lol:


No ja też dorzucę parę słów od siebie tym razem jako 41 letni facet, którego marzeniem od początku słuchania zespołu było spotkać chłopaków w nieco innej scenerii, tak prywatnie zobaczyć jak wyglądają i się ubierają ( jeszcze z czasów dobrze przed internetowych i youtubowych) i przyznam, że samo stanie przed hotelami jest fantastyczne, że ci ludzie którzy tam są są to fani, "ortodoksi", łowcy autografów, czasami przypadkowi tez ludzie od tak z ciekawości witają ich jak przyjeżdżają i odjeżdżają, pomyślmy co by było gdyby nikt nigdzie z fanów nie stał, co by Panowie z DM sobie wtedy pomyśleli. A z tym, że piszesz "oni i tak cię nie zapamiętają" czy "słuchaj poznałem takiego fana" to powiem tak, że z moich wakacyjnych koncertów będąc w Berlinie, utkwił mi w głowie podczas mojego stania przed hotelem obraz chłopaka niepełnosprawnego na wózku, który stał tam cały dzień w okropnym upale z butelką wody a na kolanach trzymał plik zdjęć z różnych spotkań z Davem i Martinem. Na jednych zdjęciach i filmie, który nam pokazał widać było jak Martin robi sobie z nim zdjęcia uśmiecha się, rozmawia z nim i podpisuje płyty.... dla mnie niesamowite. Chłopak trzymał zdjęcia aby teraz Martin je z tego wcześniejszego spotkania podpisał, później gdy już oddaliłem się od hotelu myślałem długo życząc w duchu aby spotkał się drugi raz z Martinem... Takie chwile Martin napewno zapamięta i sobie przypomni takich fanów :brawo: . A wielu fanów wspomina takie czasy, że Dave będąc na solowej trasie przez godzinę oficjalnie podpisywał płyty, więc można by to potraktować jako część jego wykonywanej pracy :wink:


Wt sie 29, 2023 18:11 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt maja 06, 2022 8:16 am
Posty: 45
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
Mając ego jak DG to może właśnie przydałoby się by nikt nie czekał:)
Albo na jego widok zawołać ooo f... Dave:)
Żarty awkors.
Druga sprawa że gdyby ten ktoś nie był na wózku to nie miałby takiego zainteresowania , taki jest świat nie że złośliwości.

I kolejny żart , jak był na wózku to siedział, miał łatwiej:)


Åšr sie 30, 2023 4:07 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 25, 2013 20:42 pm
Posty: 266
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
Ciekawie skręca wątek .
Dla mnie bardziej należałoby pokusić się o ocenę człowieka niż idola. Kiedyś za gościa/i dałbym się pokroić.
Chłopcy z plakatu, niedoścignieni idole. Dziś mam bardziej trzeźwy pogląd.
Kiedyś nie ośmieliłbym się ich skrytykować, a dziś dostrzegam kilka wad.
Ale to na podstawie opisów medialnych. I Waszych m.in.
Cóż żeby potraktować fanów po partnersku to trzeba mieć klasę i dystans do tego co się robi.
Ja nawet menela proszącego o kilka drobnych nie potraktowałbym w ten, w/o, sposób a przecież nie do końca miałbym przekonanie, że zbliża się z dobrymi intencjami.
A przecież fan proszący o poświęceniu chwili na złożenie podpisu z pewnością przychodzi z dobrym zamiarem.
Wyjątkiem może być sytuacja gdy ktoś rzuca się na szyję dociskając twarz do ucha i wykrzykując -Dejw mordeczko, podpisik plis.
Ale zakładam, że nie takie towarzyszyły temu okoliczności :wink:


Åšr sie 30, 2023 13:58 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt maja 06, 2022 8:16 am
Posty: 45
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
Jakieś 3 miesiące temu odprowadzałem kolesia do domu który zapyatał czy mam ogień. Pan miał z 65-70 lat .Dałem mu ognia, wszedłem do sklepu , wychodzę a on ledwo stoi na nogach. Znowu mnie zaczepil , spytal czy mu pomgę iść. Wiec pomogłm, szedłem tam gdzie mnie kierował, prowadziłem go z 30min a uszliśmy może 200m
Później się okazało że na drugie piętro :)
Następne 10-15min
Ale miał klucze od domu, odkluczyl . Dawał mi wszystko , kasę, fajki, portfel . Mówię chyba chory jesteś. Idź do domu do spania . Taka historia . DG pewnie by się wyszczał na niego . A sam rył w śmietniku w poszukiwaniu strzykawki .
Więc tym bardziej dziwi jego zachowanie bo sam był na dnie ...
Z drugiej strony na YT widziałem jakiś filmik jak koleś idzie i gada do DG wy love you , i love you że aż niesmaczne to było.


Åšr sie 30, 2023 20:37 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 22, 2005 18:07 pm
Posty: 88
Lokalizacja: Poznań
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
personal jacek napisał(a):
Ciekawie skręca wątek .
Dla mnie bardziej należałoby pokusić się o ocenę człowieka niż idola. Kiedyś za gościa/i dałbym się pokroić.
Chłopcy z plakatu, niedoścignieni idole. Dziś mam bardziej trzeźwy pogląd.
Kiedyś nie ośmieliłbym się ich skrytykować, a dziś dostrzegam kilka wad.
Ale to na podstawie opisów medialnych. I Waszych m.in.
Cóż żeby potraktować fanów po partnersku to trzeba mieć klasę i dystans do tego co się robi.
Ja nawet menela proszącego o kilka drobnych nie potraktowałbym w ten, w/o, sposób a przecież nie do końca miałbym przekonanie, że zbliża się z dobrymi intencjami.
A przecież fan proszący o poświęceniu chwili na złożenie podpisu z pewnością przychodzi z dobrym zamiarem.
Wyjątkiem może być sytuacja gdy ktoś rzuca się na szyję dociskając twarz do ucha i wykrzykując -Dejw mordeczko, podpisik plis.
Ale zakładam, że nie takie towarzyszyły temu okoliczności :wink:

Wiesz ,ja mając 50tkę na karku nie jestem typem psychofana wystającego pod hotelami.Wyszło jak wyszło.Ktoś tu na forum kiedyś napisał coś w stylu"nie powinniśmy spotykać swoich bohaterów"i to jest niestety prawda.Spłynęło to po mnie już w końcu.Ja tam się na długo nie obrażam - bileciki na halę zakupione :8):


Cz sie 31, 2023 7:57 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 05, 2003 12:42 pm
Posty: 412
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
LukiDM napisał(a):
Jakieś 3 miesiące temu odprowadzałem kolesia do domu który zapyatał czy mam ogień. Pan miał z 65-70 lat .Dałem mu ognia, wszedłem do sklepu , wychodzę a on ledwo stoi na nogach. Znowu mnie zaczepil , spytal czy mu pomgę iść. Wiec pomogłm, szedłem tam gdzie mnie kierował, prowadziłem go z 30min a uszliśmy może 200m
Później się okazało że na drugie piętro :)
Następne 10-15min
Ale miał klucze od domu, odkluczyl . Dawał mi wszystko , kasę, fajki, portfel . Mówię chyba chory jesteś. Idź do domu do spania . Taka historia . DG pewnie by się wyszczał na niego ..


Chciałbym zobaczyć Twoją postawę i podejście do tego człowieka, kiedy sytuacji opisanej powyżej, doświadczysz kilkaset albo i kilka tysięcy razy w ciągu swojego życia. Dzień za dniem, tydzień za tygodniem, miesiąc za miesiącem. Chcesz też żyć, spokojnie spacerować, odpoczywać, robić zakupy. A tu się nie da. Jeśli co chwil kilka ktoś będzie Cię zaczepiał i prosił "kierownik da dwa zeta", to ilu osobom dasz, a kiedy przestaniesz w najlepszym wypadku reagować? Pzdr.


Cz sie 31, 2023 8:49 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pt maja 06, 2022 8:16 am
Posty: 45
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
Nie pisałem o rozdawaniu pieniędzy :)
Ale pamiętaj że nic nie jest raz na zawsze , więc jeśli masz ich dużo to szanuj to , za kilka lat możesz nie mieć. Wtedy poprosisz kogoś o 2zl a on Cie zleje i to jest moment kiedy człowiek sobie uświadamia co jest ważne.
Ja w swoim życiu miałem kilka etapów a teraz trzeci raz zaczynam od zera , życie . Wiem jak jest jak się ma wszystko i wiem jak się ma w kieszeni 3,50 a chleb kosztuje 4,00.
Życie jest przewrotne. Moje najlepsze lata to były takie że zastanawiałem się czy kupić audi czy Mercedesa. Czy raz byc na wakacjach a może dwa lub trzy x.
Nie miałem pojęcia ile kosztuje masło.
Miałem też w międzyczasie sytuację że na chleb brakowało. O maśle nawet nie myslalem. Qiesz jak zmienia się liczba przyjaciół w tych skrajnych chwilach (latach) nie uwierzysz. Ale mniejsza z tym bo nie o tym była mowa.


Cz sie 31, 2023 22:15 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 27, 2013 16:59 pm
Posty: 417
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
Plakaty za małolatów, muzyka, subkultura.... Pierdolec na punkcie zespołu itd... Znamy ich tylko z okładki, trochę z artykułów i książek ale jacy prywatnie są kompletnie nie wiemy i wiedzieć raczej nie będziemy.

Ja miałem taki przełom w pewnym momencie że jak by ktoś coś na Dave powiedział to chyba bym oczy wydłubał, przecież to wielki mój idol, nawet nie człowiek BÓG !!! Do póki w jakimś wywiadzie nie powiedział że w trakcie trasy poszedł z chłopakami z zespołu na film: 40-letni prawiczek i ubawił się jak nigdy i dawno takiej dobrej komedii nie widział. Obejrzałem ten film, ewidentnie klasy B i stwierdziłem już w dorosłym swoim wieku że to kompletnie inna bajka i za długo bym z nim nie porozmawiał :wink: Poziom jego humoru jest bardzo daleki od mojego.... :lol: :lol:


So wrz 02, 2023 11:52 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 15, 2013 18:23 pm
Posty: 115
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
https://www.youtube.com/watch?v=peX7VXGBzFs

Spójrzcie na 1:28 wielka klasa i uśmiech Martina trochę nawet jego zakłopotanie widać, a jak zachował się ochroniarz, w bardzo nie ładny sposób potraktował tego człowieka, to tak w sumie nie wiem chciałem zwrócić uwagę i pokazać wam.


Pn wrz 04, 2023 20:43 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 27, 2013 16:59 pm
Posty: 417
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
paollo napisał(a):
https://www.youtube.com/watch?v=peX7VXGBzFs

Spójrzcie na 1:28 wielka klasa i uśmiech Martina trochę nawet jego zakłopotanie widać, a jak zachował się ochroniarz, w bardzo nie ładny sposób potraktował tego człowieka, to tak w sumie nie wiem chciałem zwrócić uwagę i pokazać wam.


A wiesz dlaczego tak zrobił ? Bo taka jest jego rola i za to mu płacą. Odpowiada za Martina bezpieczeństwo a nawet życie i nie wszyscy to zrozumieją, szczególnie normalni zjadacze chleba. To są prawdziwe gwiazdy czy tego chcemy czy nie, a jak wiesz świrów nie brakuje. Jedyny błąd jaki zrobił to zareagował za późno i nie było go przy Martinie od początku. Musimy pamiętać że ochrona Vipów to inna bajka niż ochrona obiektów typu Biedronka itd...
Gahana ochroniarz też milusiński nie jest, jak już nie raz pewnie zobaczyliśmy pod nie jednym hotelem...


Pt wrz 08, 2023 20:11 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 15, 2013 18:23 pm
Posty: 115
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
Delta Machine napisał(a):
paollo napisał(a):
https://www.youtube.com/watch?v=peX7VXGBzFs

Spójrzcie na 1:28 wielka klasa i uśmiech Martina trochę nawet jego zakłopotanie widać, a jak zachował się ochroniarz, w bardzo nie ładny sposób potraktował tego człowieka, to tak w sumie nie wiem chciałem zwrócić uwagę i pokazać wam.


A wiesz dlaczego tak zrobił ? Bo taka jest jego rola i za to mu płacą. Odpowiada za Martina bezpieczeństwo a nawet życie i nie wszyscy to zrozumieją, szczególnie normalni zjadacze chleba. To są prawdziwe gwiazdy czy tego chcemy czy nie, a jak wiesz świrów nie brakuje. Jedyny błąd jaki zrobił to zareagował za późno i nie było go przy Martinie od początku. Musimy pamiętać że ochrona Vipów to inna bajka niż ochrona obiektów typu Biedronka itd...
Gahana ochroniarz też milusiński nie jest, jak już nie raz pewnie zobaczyliśmy pod nie jednym hotelem...


Tak tak zgadza się to, że odpowiada za bezpieczeństwo chłopaków to jasna sprawa. Ja go już dobrze poznałem jak udało mi się zdobyć autograf od Andyego. Teraz rozchodziło mi się o konkretną sytuację chamskiego odepchnięcia człowieka który nic wielkiego nie robił a i przy zgodzie Martina robił sobie zdjęcie.


Pt wrz 08, 2023 21:50 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 27, 2013 16:59 pm
Posty: 417
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
Jasne nikt nie chce być tak potraktowany, normalna sprawa. No i gratki że ci się udało, suuuuuper :brawo:


N wrz 10, 2023 18:56 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 15, 2013 18:23 pm
Posty: 115
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
Delta Machine napisał(a):
Jasne nikt nie chce być tak potraktowany, normalna sprawa. No i gratki że ci się udało, suuuuuper :brawo:

... dziś jak spoglądam na ścianę, na której ładnie oprawiona wisi Spirit z autografem Andyego... nabrało to wszytko innego znaczenia. Wielki dobrze zbudowany chłop z Andyego był jak się tak obok niego stanęło ( mógłby się naprawdę samodzielnie obronić bez pomocy ochraniarza) :mrgreen: A Martina z Peterem też spotkałem w "świętym mieście" i o dziwo pan ochroniarz umożliwił mi zrobić bezstresowo normalne zdjęcie z Martinem, a chwilę później Martin podpisał mi Deltę bo miałem akurat ją przy sobie ( z tego co widzę to chyba lubisz tą płytę) tak więc nie taki do końca zły ten ochroniarz i wykidajło jak go trochę obsmarowałem, ale to wszystko tylko dzięki temu że byłem w towarzystwie 4 osób razem ze mną, tak nie ma szans aby podejść bliżej do zespołu.


Pn wrz 11, 2023 21:25 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 26, 2009 10:16 am
Posty: 238
Lokalizacja: Berlin/Warszawa
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
Ale Meksyk! Moc zmian. dobrze, ze chlopaki wykorzystali przerwe wakacyjna. Przy takiej rotacji nie moge sie doczekac zimy w Europie :fletch:


Pt wrz 22, 2023 6:55 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3694
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
Przecież to było jasne że zmian nie będzie. Kręcą tam wideo, to nie miejsce na eksperymenty.

Zimą pewnie jakieś delikatne zmiany będą jak zwykle.


Pt wrz 22, 2023 11:48 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3066
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: The Memento Mori Tour 2023/24
Dokument nie video.


Pt wrz 22, 2023 14:57 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 773 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 39  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team