Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2772 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 139  Następna strona
D | M - Memento Mori 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:19 pm
Posty: 853
 
Post Re: D | M - Memento Mori
dave77 napisał(a):
Żeby nie było, że my tacy marudni.. To cały Twitter na oficjalnym huczy, że tak nie robi zespół pokroju DM, nawet nie przystoi.. marketing leży twierdzą, tak samo jak Anton, który już chyba pomysły stracił co dalej waląc taki graf okładki.. A oni zaakceptowali..wieniec kiepskiej grafiki, sam pomysł średni, przekaż nie czytelny.. w sensie wizualnie.. Takie tam narzekanie starych fanów, bo nowych nie przybędzie już xd


Wizualnie to akurat nie wygląda jeszcze najgorzej (w ostatnich latach okładki albumów nie są raczej słabym punktem, wszystkie z XXI wieku co do za zasady uważam za niezłe). Teraz to mogę tak sobie pisać... Ale byłem przekonany, że nic z tego dzisiaj nie będzie i może dlatego nie jestem jakoś bardzo rozczarowany tym, co się wydarzyło (a właściwie nie wydarzyło). Możemy pocieszać się tym, że to pewnie nie zespół stoi za tym pomysłem. Z drugiej strony, on też ma coś do powiedzenia i powinien być przeciwko takim praktykom. Cóż, słabo to wyszło i jestem przekonany, że podobne odczucia są obecne również na innych forach (jeszcze tego nie sprawdzałem).


Pt lut 03, 2023 21:07 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3031
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: D | M - Memento Mori
Są możesz mi wierzyć. A okladki w tym wieku poza Exciterem uważam za fatalne.


Pt lut 03, 2023 21:11 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 27, 2013 16:59 pm
Posty: 417
 
Post Re: D | M - Memento Mori
A teraz szczerze, gdzie pisało że będzie singiel 3 lutego panowie i panie ???
Konkretnie, gdzie ???

Okładka...piękna, dawno nie było tak dobrej okładki singla DM


Pt lut 03, 2023 21:58 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3031
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: D | M - Memento Mori
A to nie okładka albumu?


Pt lut 03, 2023 22:19 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: D | M - Memento Mori
Czyli podzielili to na etapy, pierwsze odliczanie do prezentacji okładki, kolejne do prezentacji samego singla :lol: :wink:


Pt lut 03, 2023 22:20 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3031
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: D | M - Memento Mori
Kelvin napisał(a):
uff czytam czytam i nie wierze, tez jestem lekko zawiedziony bo od rana chodze po wszystkich mozliwych stronach a tu singla ani widu ani slychu ale czy nikt nie pomyslal ze to byla zaplanowana akcja? Na oficjalnej nic nie ma ze mial byc singiel dzisiaj, wlasciwie to na dobra sprawe to nigdzie ta wiadomosc nie byla potwierdzona, nawet nie wiadomo czy singiel bedzie sie nazywal Ghost Again, w zadnych sklepach internetowych z muzyka nie ma zadnej wzmianki ,co zreszta wydalo mi sie wczesniej dziwne bo jakby sprzedaz miala ruszyc dzisiaj to dawno info by bylo na stronach chociazby w celach marketingowych bo umowmy sie ze wiekszosc kupujacyh to nie hardcorowi fani DM - wiec po co ten hejt?


Nikt nie twierdził że sprzedaż ruszy dzisiaj bo obstawialo wielu że fizycznie wyjdzie 3 marca.

Dostałem wiadomość od przyjaciela następującej treści:

"Nie wiem co powiedzieć. Nie da się już odzobaczyc. Miała być niemal symfonia sądząc po klipie a wyszła średnia muzyczka pod reklamę samochodu. Chyba już im się zlecenia pomyliły. A może KIA jest sponsorem tego albumu? Dlaczego oni nam to robią?"


Pt lut 03, 2023 22:25 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1334
 
Post Re: D | M - Memento Mori
Delta Machine napisał(a):
A teraz szczerze, gdzie pisało że będzie singiel 3 lutego panowie i panie ???
Konkretnie, gdzie ???

Okładka...piękna, dawno nie było tak dobrej okładki singla DM


Ale jakie to ma znaczenie - pisało czy nie pisało? Był włączony licznik, był pre-save na Spotify, odpalili jakieś oczekiwania. Jeśli nikt tam w PR u nich nie skumał jakie te oczekiwania będą, to najnormalniej w świecie nie nadaje się do tej roboty. Jedynie wytłumaczenie jakie widzę, to takie że nasze wkurzenie wylałoby się na zewnątrz, np. gdyby jutro pojawiły się njusy w stylu "Fani DM mocno wkurzeni", bo to by mogło ewentualnie zainteresować nie-fanów singlem i albumem. Bo przepraszam, ale jakiej oni promocji potrzebują dla nas - fanów? Wiadomo, że większość z nas, jak cielęta (w tym i ja oczywiście), jak tylko pojawi się singiel, pobiegnie go kupić. Więc albo ktoś tam od PR-u u nich totalnie nie ogarnął tematu, albo wymyślili coś takiego. Coś na zasadzie może (oczywiście zachowując proporcje) Wherehouse In-Store w 1990 (z tym że tam to wyszło tak trochę jednak przypadkiem). Co pobudza sprzedaż, szczególnie obecnie? Jakiś skandal. A to taki "skandal" na jaki naszych skandalistów z DM w tej chwili stać :)


So lut 04, 2023 1:24 am Zobacz profil

Dołączył(a): N paź 23, 2022 10:18 am
Posty: 17
 
Post Re: D | M - Memento Mori
To po co ta odliczanka na stronie czy instagramie zespołu? Żeby sobie jaja robić? Aa poprostu nie ma co patrzeć na jakieś sugestie..nawet w najśmielszych oczekiwaniach wydawałobysię niektórych instagram owców czy innych odpowiedzialnych za tą odliczankę..Nie ma co być naiwnym. Poprostu trzeba usłyszeć....


So lut 04, 2023 4:36 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3031
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: D | M - Memento Mori
czapelka napisał(a):
Ale jakie to ma znaczenie - pisało czy nie pisało? Był włączony licznik, był pre-save na Spotify, odpalili jakieś oczekiwania. Jeśli nikt tam w PR u nich nie skumał jakie te oczekiwania będą, to najnormalniej w świecie nie nadaje się do tej roboty. Jedynie wytłumaczenie jakie widzę, to takie że nasze wkurzenie wylałoby się na zewnątrz, np. gdyby jutro pojawiły się njusy w stylu "Fani DM mocno wkurzeni", bo to by mogło ewentualnie zainteresować nie-fanów singlem i albumem. Bo przepraszam, ale jakiej oni promocji potrzebują dla nas - fanów? Wiadomo, że większość z nas, jak cielęta (w tym i ja oczywiście), jak tylko pojawi się singiel, pobiegnie go kupić. Więc albo ktoś tam od PR-u u nich totalnie nie ogarnął tematu, albo wymyślili coś takiego. Coś na zasadzie może (oczywiście zachowując proporcje) Wherehouse In-Store w 1990 (z tym że tam to wyszło tak trochę jednak przypadkiem). Co pobudza sprzedaż, szczególnie obecnie? Jakiś skandal. A to taki "skandal" na jaki naszych skandalistów z DM w tej chwili stać :)


Trafne uwagi. Tylko tak sobie myślę że po tym co się wydarzyło w zeszłym roku wszelkie skandale mogliby sobie darować bo ani im to się nie przysluzy ani nam. Nikomu. Jeżeli oczywiście mieli zamiar wywołać takowy. A tego nie wiemy do końca.


So lut 04, 2023 7:56 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 10:29 am
Posty: 1258
 
Post Re: D | M - Memento Mori
FM napisał(a):
Dostałem wiadomość od przyjaciela następującej treści:

"Nie wiem co powiedzieć. Nie da się już odzobaczyc. Miała być niemal symfonia sądząc po klipie a wyszła średnia muzyczka pod reklamę samochodu. Chyba już im się zlecenia pomyliły. A może KIA jest sponsorem tego albumu? Dlaczego oni nam to robią?"


Na podstawie czego ta opinia? Była jakaś nieoficjalna premiera?


So lut 04, 2023 9:13 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 13, 2013 23:17 pm
Posty: 79
 
Post Re: D | M - Memento Mori
Zastanawiam się czy to jednak nie zostało zmienione na ostatniej prostej aby premiera wypadła na występ w San Remo... ale z drugiej strony wytwórnia, pewnie jakaś zewnętrzna agencja - musiało być to wcześniej zaplanowane, chyba aż tak na spontanie by to nie poszło.

Niestety odbiór singla w przyszłym tygodniu już będzie inny.


So lut 04, 2023 9:16 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 10:45 am
Posty: 1803
Lokalizacja: Gdańsk / Underneath the Stars
 
Post Re: D | M - Memento Mori
Delta Machine napisał(a):
A teraz szczerze, gdzie pisało że będzie singiel 3 lutego panowie i panie ???
Konkretnie, gdzie ???
Nie, no przecież włączenie odliczania do... następnego odliczania to takie normalne jest. Jakoś Metallica, P. Gabriel czy U2 mogli wypuścić nowego singla bez takich szopek.


So lut 04, 2023 9:32 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 25, 2009 13:53 pm
Posty: 629
 
Post Re: D | M - Memento Mori
W tamtym roku przy okazji ogłoszenia płyty i trasy też było podobnie,najpierw czekaliśmy,a potem było tylko info ze za kilkanaście dni będzie konfa.Więc zbytnio zdziwiony nie jestem.Pozatym faktem jest że nigdzie nie było napisane że 3.02 to data premiery.


So lut 04, 2023 9:38 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: D | M - Memento Mori
seba4000 napisał(a):
Zastanawiam się czy to jednak nie zostało zmienione na ostatniej prostej aby premiera wypadła na występ w San Remo... ale z drugiej strony wytwórnia, pewnie jakaś zewnętrzna agencja - musiało być to wcześniej zaplanowane, chyba aż tak na spontanie by to nie poszło.

Niestety odbiór singla w przyszłym tygodniu już będzie inny.

A to dlaczego, czy już fanom (nam) przejdzie ochota na jego odsłuchanie, czy większość się poobraża jak stare panny i w ramach protestu go z ekscytacją i zaciekawieniem nie odsłucha......wątpię :P


So lut 04, 2023 9:49 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 20, 2010 15:36 pm
Posty: 383
Lokalizacja: Małopolska
 
Post Re: D | M - Memento Mori
DeMo70 napisał(a):
A to dlaczego, czy już fanom (nam) przejdzie ochota na jego odsłuchanie, czy większość się poobraża jak stare panny i w ramach protestu go z ekscytacją i zaciekawieniem nie odsłucha......wątpię :P



ale moim zdaniem tu niechodzi o obrażanie się ale o brak jakiegokolwiek szacunku do fanów. Traktuje się nas jak "zapłać i nie oczekuj za dużo w zamian".
wielokrotnie w wywiadach zespół mówi że podziwiają i mają szacunek do fanów. a jak widać prawda jest inna i zupełnie odwrotna.
pozostanie duży niesmak bo tak się nie robi. nie wiem kto tak zarządził z tym odliczaniem a potem tą szopką itd ale ... chłopaki nie powinni się na to zgodzić i tyle.
przez wzgląd na fanów własnie.


So lut 04, 2023 10:53 am Zobacz profil

Dołączył(a): Wt wrz 16, 2003 13:13 pm
Posty: 147
Lokalizacja: Piekary Śląskie
 
Post Re: D | M - Memento Mori
Memento Mori tracklist
01. My Cosmos Is Mine
02. Wagging Tongue
03. Ghosts Again
04. Don't Say You Love Me
05. My Favorite Stranger
06. Soul With Me
07. Caroline's Monkey
08. Before We Drown
09. People Are Good
10. Always You
11. Never Let Me Go
12. Speak To Me


So lut 04, 2023 10:56 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: D | M - Memento Mori
baroth napisał(a):
DeMo70 napisał(a):
A to dlaczego, czy już fanom (nam) przejdzie ochota na jego odsłuchanie, czy większość się poobraża jak stare panny i w ramach protestu go z ekscytacją i zaciekawieniem nie odsłucha......wątpię :P



ale moim zdaniem tu niechodzi o obrażanie się ale o brak jakiegokolwiek szacunku do fanów. Traktuje się nas jak "zapłać i nie oczekuj za dużo w zamian".
wielokrotnie w wywiadach zespół mówi że podziwiają i mają szacunek do fanów. a jak widać prawda jest inna i zupełnie odwrotna.
pozostanie duży niesmak bo tak się nie robi. nie wiem kto tak zarządził z tym odliczaniem a potem tą szopką itd ale ... chłopaki nie powinni się na to zgodzić i tyle.
przez wzgląd na fanów własnie.

Ale tak naprawdę nie wiemy czyj to pomysł i jakie były zamiary, bo żadne fakty nie wyciekły, przecież nie było żadnej oficjalki, tylko jakieś odliczanki, które zostały różnorako odebrane, więc ja bym nie szedł z tak daleko posuniętymi osądami.


So lut 04, 2023 10:58 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: D | M - Memento Mori
TomLi napisał(a):
Memento Mori tracklist
01. My Cosmos Is Mine
02. Wagging Tongue
03. Ghosts Again
04. Don't Say You Love Me
05. My Favorite Stranger
06. Soul With Me
07. Caroline's Monkey
08. Before We Drown
09. People Are Good
10. Always You
11. Never Let Me Go
12. Speak To Me

Czuję, że te kawałki będą wymiatać :mrgreen:


So lut 04, 2023 11:00 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3031
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: D | M - Memento Mori
boshek napisał(a):
FM napisał(a):
Dostałem wiadomość od przyjaciela następującej treści:

"Nie wiem co powiedzieć. Nie da się już odzobaczyc. Miała być niemal symfonia sądząc po klipie a wyszła średnia muzyczka pod reklamę samochodu. Chyba już im się zlecenia pomyliły. A może KIA jest sponsorem tego albumu? Dlaczego oni nam to robią?"


Na podstawie czego ta opinia? Była jakaś nieoficjalna premiera?


Na podstawie klipu ze studia(tego z jesieni) i krótkiego fragmentu z Instagrama.


So lut 04, 2023 11:22 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 21, 2005 18:17 pm
Posty: 2114
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: D | M - Memento Mori
czapelka napisał(a):
Insze czasy, wtedy Advance CD, samplery i promówki fruwały, bo musiały być wcześniej dostarczone do dziennikarzy. Teraz mogą im pliczek wysłać tego samego dnia, co wszystkim. No, powiedzmy, mogą im wysłać parę dni wcześniej...


A akcje typu specjalne odsłuchy dla dziennikarzy i znajomych królika? To pewnie było też źródło przecieków. Ciekawe, czy teraz przed wydaniem albumu będą takie eventy.


Tak w ogóle to macie okładkę czegoś tam, może i singla. Zamiast się cieszyć, to jeszcze singla oczekujecie.


So lut 04, 2023 11:25 am Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2772 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 139  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team