Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2772 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 139  Następna strona
D | M - Memento Mori 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 10:29 am
Posty: 1258
 
Post Re: D | M - Memento Mori
phoenix36 napisał(a):


Cytuj:
The blues-rock band


Koniec świata.


Wt paź 04, 2022 18:25 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz wrz 29, 2005 16:31 pm
Posty: 151
 
Post Re: D | M - Memento Mori
Cytuj:
Od kiedy jakość muzyki mierzy się ilością odsłuchów?


jakość od nigdy ale topowość pochodzi z liczb


Wt paź 04, 2022 18:25 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz wrz 15, 2016 21:32 pm
Posty: 14
 
Post Re: D | M - Memento Mori
wysoki napisał(a):
Cytuj:
Od kiedy jakość muzyki mierzy się ilością odsłuchów?


jakość od nigdy ale topowość pochodzi z liczb


Topowość pochodzi od jakości muzyki.


Wt paź 04, 2022 18:33 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz wrz 29, 2005 16:31 pm
Posty: 151
 
Post Re: D | M - Memento Mori
Young Depeche napisał(a):

Topowość pochodzi od jakości muzyki.


chyba sam nie wierzysz w to tłumaczenie:)

i nie twierdze że black midi jest dobre czy słabe, po prostu użyłeś niewłaściwego określenia


Wt paź 04, 2022 18:44 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 20, 2010 15:36 pm
Posty: 383
Lokalizacja: Małopolska
 
Post Re: D | M - Memento Mori
konferencja ogólnie słaba gdyż:

1) ta Pani prowadząca to porażka
2) z sali tak mało pytań czy zespólnie chciał więcej czasu poświecic ???

co do płyty zobaczymy co tam wymyślą aczkolwiek power to będzie na koncertach tak czy siak :)


Wt paź 04, 2022 19:35 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz wrz 29, 2005 16:31 pm
Posty: 151
 
Post Re: D | M - Memento Mori
baroth napisał(a):
konferencja ogólnie słaba gdyż:

1) ta Pani prowadząca to porażka
2) z sali tak mało pytań czy zespólnie chciał więcej czasu poświecic ???

co do płyty zobaczymy co tam wymyślą aczkolwiek power to będzie na koncertach tak czy siak :)


dokładnie, nawet o producenta nikt nie zapytał, Martin sam musiał podać kiedy płyta wyjdzie bo i to nikogo nie interesowało? z jakiejś łapanki ci ludzie tam byli czy co....


Wt paź 04, 2022 19:42 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:19 pm
Posty: 853
 
Post Re: D | M - Memento Mori
Powiedzmy sobie wprost, wypadło to kiepsko. Ale powtórzę się, nie powinniśmy spodziewać się więcej. Coraz bliższe staje mi się podejście (koncertowo-albumowe) krzyśka, a jestem ledwo co po trzydziestce... Przyjmujemy zakłady w sprawie tego, czy tło okładki będzie szare? Mam wrażenie, że od dekady uczestniczę w tym samym, do bólu przewidywalnym show. Może jednak tylko my jesteśmy na to wyczuleni, a większość ludzi (umiarkowani czy też "niedzielni" fani) jest ukontentowana.


Wt paź 04, 2022 19:48 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz wrz 29, 2005 16:31 pm
Posty: 151
 
Post Re: D | M - Memento Mori
personal benek napisał(a):
Powiedzmy sobie wprost, wypadło to kiepsko. Ale powtórzę się, nie powinniśmy spodziewać się więcej. Coraz bliższe staje mi się podejście krzyśka, a jestem ledwo co po trzydziestce... Przyjmujemy zakłady w sprawie tego, czy tło okładki będzie szare? Mam wrażenie, że od dekady uczestniczę w tym samym, do bólu przewidywalnym show. Ale być może tylko my jesteśmy na to wyczuleni, a większość ludzi (umiarkowani czy też "niedzielni" fani) jest ukontentowana.


jest bardzo słabo od PTA włącznie ale jesteśmy z tym osłuchani i mamy syndrom sztokholmski


Wt paź 04, 2022 19:51 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 10:29 am
Posty: 1258
 
Post Re: D | M - Memento Mori
personal benek napisał(a):
Powiedzmy sobie wprost, wypadło to kiepsko. Ale powtórzę się, nie powinniśmy spodziewać się więcej. Coraz bliższe staje mi się podejście (koncertowo-albumowe) krzyśka, a jestem ledwo co po trzydziestce... Przyjmujemy zakłady w sprawie tego, czy tło okładki będzie szare? Mam wrażenie, że od dekady uczestniczę w tym samym, do bólu przewidywalnym show. Może jednak tylko my jesteśmy na to wyczuleni, a większość ludzi (umiarkowani czy też "niedzielni" fani) jest ukontentowana.


Depeche Mode wg mnie to aktualnie bardziej korpo niż zespół. Te ich oklepane schematy: konfa, daty, ceny, płyta, trasa, album koncertowy są po prostu nieznośne. Nie ma tu miejsca na spontan, niespodzianki. Wszystko wystudiowane jak wygląd Gahana. Liczę jednak, że uslyszę chociaż jeden dobry numer jak chociażby Poison Heart, który uwielbiam w wersji Tripped Mix.


Wt paź 04, 2022 20:20 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: D | M - Memento Mori
personal benek napisał(a):
Powiedzmy sobie wprost, wypadło to kiepsko. Ale powtórzę się, nie powinniśmy spodziewać się więcej. Coraz bliższe staje mi się podejście (koncertowo-albumowe) krzyśka, a jestem ledwo co po trzydziestce... Przyjmujemy zakłady w sprawie tego, czy tło okładki będzie szare? Mam wrażenie, że od dekady uczestniczę w tym samym, do bólu przewidywalnym show. Może jednak tylko my jesteśmy na to wyczuleni, a większość ludzi (umiarkowani czy też "niedzielni" fani) jest ukontentowana.


Ha, skladalem sie do napisania dokladnie tego samego , wyręczyles mnie . Od strony muzycznej to jestem pewien , ze nie bedzie lepiej niz Spirit , koncertowo ? hmm bez Fletcha to (chyba) jednak nie to samo . Memento Mori -fraza , która dobrze podsumowuje sytuacje :evil:


Wt paź 04, 2022 21:35 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 21, 2005 18:17 pm
Posty: 2114
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: D | M - Memento Mori
Ta kreska między D i M to ściana. Doszli do ściany.
Towarzysz Winnicki ujął to w 100%.
Ta szopka była pod tytułem BUY TICKETS. Zespół się rozsypał, a oni udają, że nic się nie stało.


Wt paź 04, 2022 21:53 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2097
Lokalizacja: Mława
 
Post Re: D | M - Memento Mori
bez przesady zaczekajmy na LP :)


Wt paź 04, 2022 22:03 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 03, 2005 22:40 pm
Posty: 136
Lokalizacja: Oława
 
Post Re: D | M - Memento Mori
Dokładnie, przy poprzedniej płycie też były fragmenty i np. Scum był totalnym zaskoczeniem. I wbrew pojawiającym się tu opiniom, ten kawałek z wokalem Dejva z dodanym podkładem publiczności, na koncertach może całkiem dobrze wypaść.

https://youtu.be/T6pGTsHjGw8?t=1252


Wt paź 04, 2022 23:03 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 22, 2003 0:23 am
Posty: 422
 
Post Re: D | M - Memento Mori
Cytuj:
to brzmi to dla mnie jak landrynkowy New Order

To bardzo celne porównanie, ale jestem trochę zdziwiony bo większość osób (nie tylko tutaj) otacza niezrozumiałą dla mnie estymą Cover Me i Poison Heart, które są najbardziej cukierkowymi kawałkami ze Spiryta (zwłaszcza ten drugi). Ja zdecydowanie wolałem żeby to szło w kierunku Scum, ale nikt tak bardzo chyba jak ja się tym drapieżnym kawałkiem nie zachwycał.
Jak słyszę Posion Heart to mam wrażenie jakby Dave chciał pójść w coś w tym stylu i hamuje się tylko dlatego że to Depeche Mode:


Ten drugi puszczony utwór moze byc niestety pierwszym singlem.
Tak było poprzednim razem, jak puścili Where's the revolution.
Z ich słów wynika, że album jest gotowy i miksowany, więc mogli już wziąć to czym mają album promować.
Myśle że to ma sens puścić na takiej konfie pierwszy singiel, a ten drugi utwór się prędzej do tego nadaje.

Gdyby to rzeczywiście był pierwszy singiel, to byłby mega rozczarowaniem. Prawdę mówiąc chciałbym się mylic, bo to wręcz przerażające by było. Z drugiej jednak strony, jesli ten utwór będzie bogaty i długi, znajdzie się na nim jakiś bridge czy pre-chorus, to może go to jeszcze w dużym stopniu ratować. Jeśli jednak ten utwór będzie pierwszym singlem i okaże się takim paździerzem na jaki się zanosi, to masakra. Zawsze należałem do grona krytykantów, ale jednak pierwsze single z albumów trzymały zawsze poziom (również wizualny) i nigdy temu nie zaprzeczałem. Poza Heaven zawsze miały ten depeszowy sznyt, niezależnie czy w przystępnym (Precious) czy mniej przystępnym wydaniu.

Ktoś napisał że drugi utwór może być autorstwa Dava i też coś w tym moim zdaniem jest.
Gdyby się to okazało rzeczywiście pierwszym singlem i jednocześnie autorstwa Dava, to byłby nowy kamień milowy w rozwoju Dava w DM i niestety kamień milowy upadku Martina jako tekściarza, który tą palmę singlowego pierwszeństwa dzierżył od 40 lat.

Ten kawałek instrumentalny ciakawy, ale widać, jak krzysiek zauważył że to dalej ta sama napierdzielanka. Nagrywali w studiu Martina, co też sprawia że nie mam nadziei wielkiej by było inaczej. Cóż, NOW WIELKI ALBUM DM co posłucham 3 razy i bye. Najpewniej ponownie z YT :P

Co do konferencji to ta babka mi nie przeszkadzała jakoś specjalnie. W 2016 też konferencję prowadziło dwoje, powiedzmy, dziadków.
Ale wtedy to trwało dwa razy dłużej.
Coś w tym jest, że tyle pytań można było zadać (ile jest utworów, ile napisał Dave, ile singli itp.) a zamiast tego jakieś filozofowanie typu 'What's the impact of music nowadays'

Bałem się że ktoś zada znowu pytanie o Alana i Dave rozku....wi mikrofon o podłoge :P


Wt paź 04, 2022 23:30 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 9:48 am
Posty: 384
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Re: D | M - Memento Mori
Ale się z was (prawie wszystkich) zrobiły stare marudy. Mnie się zajawka bardzo podoba i ogólnie fakt, że jeszcze będzie album i trasa. Miał być przecież koniec wszystkiego...

Trochę więcej radości z życia, a nie tylko narzekanie. :beer:


Śr paź 05, 2022 8:50 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2097
Lokalizacja: Mława
 
Post Re: D | M - Memento Mori
Odnosnie producenta jeszcze Rubin często widnieje jako producent danej płyty a np. wyprodukował na niej tylko 1 kawałek więc nie wykluczone za na DM-MM tez może się pojawić :roll:


Śr paź 05, 2022 11:54 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12909
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: D | M - Memento Mori
https://soundcloud.com/dominatrix-rmx/d ... nippet-mix


Śr paź 05, 2022 12:10 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Cz wrz 29, 2005 16:31 pm
Posty: 151
 
Post Re: D | M - Memento Mori
:lol: ktoś pomixował i zapętlił to coś z konfy na 4 minuty?


Śr paź 05, 2022 12:22 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1334
 
Post Re: D | M - Memento Mori
dK napisał(a):
Odnosnie producenta jeszcze Rubin często widnieje jako producent danej płyty a np. wyprodukował na niej tylko 1 kawałek więc nie wykluczone za na DM-MM tez może się pojawić :roll:


To już chyba tylko i wyłącznie jako miksujący (chociaż nie wiem czy Rubin się mixowaniem w ogóle para), bo na konfie mówili, że tylko byli w Shangri-La i widywali Ricka, ale nie brał on udziału w produkcji materiału.


Śr paź 05, 2022 12:47 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 10:29 am
Posty: 1258
 
Post Re: D | M - Memento Mori
Nie wiem czy było

https://youtu.be/NT6j4jqLHRM


Śr paź 05, 2022 15:38 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2772 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 139  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team